Jump to content

EGT URD - GT Championship 2016 [Greek]


Recommended Posts

45 minutes ago, mad_dog said:

Όταν βάζουμε καινούργιο αρχείο (αυτό το αρχειάκι) ο server μετράει τους χρόνους από την αρχή.

Αλλά μπορείς να δεις τους παλιούς χρόνους στο practice (στο http://maddogworld.liveracers.com/Results)

Eκεί φαίνεται με τι αρχείο μετρήθηκαν οι χρόνοι στον server ( URD v2 Japan v1.0 όπου θα βρεις τους χρόνους τους παλιούς)

Χαίρομαι που τα δοκιμάζεις...αλλά γιατί τρέχεις με την όπισθεν ???

 

j7cyqrxi.jpg

Har har har

edit: Ισχύει parc ferme !!!

Δηλαδή ελαστικά μένουν επάνω, καύσιμα το ίδιο και μετά τον αγώνα το ντεπόζιτο πρέπει να έχει τουλάχιστον 5lt !!!

 

 

Πώς θα επαληθεύσεις τα 5 λίτρα?

Και αν βγεί αυτοκίνητο ασφαλείας τι θα γίνει?

Μήπως να το κάνεις όπως είναι στην φόρμουλα, με τον τερματισμό υποχρεωτική επιστροφή στα πίτ στο τέλος της συμπλήρωσης του γύρου??

Το σετάπι σου @panosdimipδεν έχει ελαττώματα, απλά ήθελε μικροβελτιώσεις (την μία στην είπα και την αρνήθηκες πεισματικά) για να μπορώ να το οδηγήσω..

Νομίζω έχει και 1-2 θεματάκια ακόμα που πρέπει να δώ, γιατί έχω θέμα στα ελαστικά σε σχέση με εσένα και έχω και θέμα στο ψάρεμα της ουράς όταν πατάω γκάζι...

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, rapid_fast said:

Πώς θα επαληθεύσεις τα 5 λίτρα?

Και αν βγεί αυτοκίνητο ασφαλείας τι θα γίνει?

O server κρατά log. Βλέπω με πόσα λίτρα τρέχει ο καθένας και με πόσα λίτρα τελειώνεις τον αγώνα.

Μετά τον αγώνα εννοείται δεν πατάμε ESC και πηγαίνουμε τα αυτοκίνητα στα pit (ίδια διαδικασία όπως με το quali)

Αν βγει αυτοκίνητο ασφαλείας (στην περίπτωση που βγει πάνω από μια φορά) μπορείς να πας pit να βάλεις καύσιμα.

 

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, rapid_fast said:

Πώς θα επαληθεύσεις τα 5 λίτρα?

Και αν βγεί αυτοκίνητο ασφαλείας τι θα γίνει?

Μήπως να το κάνεις όπως είναι στην φόρμουλα, με τον τερματισμό υποχρεωτική επιστροφή στα πίτ στο τέλος της συμπλήρωσης του γύρου??

Το σετάπι σου @panosdimipδεν έχει ελαττώματα, απλά ήθελε μικροβελτιώσεις (την μία στην είπα και την αρνήθηκες πεισματικά) για να μπορώ να το οδηγήσω..

Νομίζω έχει και 1-2 θεματάκια ακόμα που πρέπει να δώ, γιατί έχω θέμα στα ελαστικά σε σχέση με εσένα και έχω και θέμα στο ψάρεμα της ουράς όταν πατάω γκάζι...

 

 

 

Βρε δεν μιλώ για αυτό που σου έδωσα την πρώτη μέρα ,αυτό με το οποίο έτρεξα είναι η μέρα με τη νύχτα σε σχέση με εκείνο που σου είχα δώσει.

Link to comment
Share on other sites

Tα κορίτσια σας περιμένουνε...

afe32615-8d29-470b-a4e9-ce9633295d43.jpg

 

Εγώ σε έναν αγώνα που είχα τρέξει...

ferrari-daytona-2013-the-classy-momo-gri

 

 

2 minutes ago, panosdimip said:

Βρε δεν μιλώ για αυτό που σου έδωσα την πρώτη μέρα ,αυτό με το οποίο έτρεξα είναι η μέρα με τη νύχτα σε σχέση με εκείνο που σου είχα δώσει.

Να μου δώσεις και εμένα..εγώ δεν παραπονιέμαι...

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ δεν παραπονιέμαι!!! Το τρελοσκυλο έχει μουρμούρα και ειναι και κουλαδι χαχαχαχαχα και θα πάει στράφι το σεταπ χαχαχαχα

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

 

1 hour ago, mad_dog said:

Tα κορίτσια σας περιμένουνε...

Τις κυρίες δεν έπρεπε να τις παρουσιάσεις από τώρα,θα τις δει ο rapid και θα απαιτήσει pits ferme la port με πρωινή μεσημεριανή και βραδυνή αλλαγή ελαστικών μάρκας duo extra thin porsche design.

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

@panosdimipμοιράζεις τόσο απλόχερα τη γνώση και τους κόπους σου, που έχεις μπερδευτεί..

Το καλό σετάπ μου έδωσες... σε άλλον έδωσες τη μούφα...

Αν και το σεταπάκι σου ήθελε 2-3 αλλαγές, και θέλει και άλλες 2 καλό ήταν, δεν μπορώ να πώ...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, rapid_fast said:

@panosdimipμοιράζεις τόσο απλόχερα τη γνώση και τους κόπους σου, που έχεις μπερδευτεί..

Το καλό σετάπ μου έδωσες... σε άλλον έδωσες τη μούφα...

Αν και το σεταπάκι σου ήθελε 2-3 αλλαγές, και θέλει και άλλες 2 καλό ήταν, δεν μπορώ να πώ...

Ναι ρε συ έκανα λάθος νόμιζα πως απαντούσα αλλού έχεις δίκιο.

Θέλω κατεπειγόντως τις αλλαγές εε δηλαδή αύριο .

Πάντως τους χρόνους που ανέφερες στο 2.02.999 αποκλείεται να τους δούμε γιατί θα πάμε με σχεδόν φουλ τεπόζιτο και s7 ελαστικά!

Edited by panosdimip
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, rapid_fast said: @panosdimipμοιράζεις τόσο απλόχερα τη γνώση και τους κόπους σου, που έχεις μπερδευτεί..

Το καλό σετάπ μου έδωσες... σε άλλον έδωσες τη μούφα...

Αν και το σεταπάκι σου ήθελε 2-3 αλλαγές, και θέλει και άλλες 2 καλό ήταν, δεν μπορώ να πώ...

Ναι ρε συ έκανα λάθος νόμιζα πως απαντούσα αλλού έχεις δίκιο.

Θέλω κατεπειγόντως τις αλλαγές εε δηλαδή αύριο .

Πάντως τους χρόνους που ανέφερες στο 2.02.999 αποκλείεται να τους δούμε γιατί θα πάμε με σχεδόν φουλ τεπόζιτο και s7 ελαστικά!

Οκ.. 2.01.999 λοιπόν. ...

Στάλθηκε από το SM-A510F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

The verdict :

Το  Ferrari είναι η απόλυτη επιλογή ,θα ήθελα να αλλάξω αυτοκίνητο και να πάρω την ιταλίδα αλλά ως αγωνοδίκης πρέπει να δίνω το καλό παράδειγμα γι αυτό και δεν θα επιτρέψω αλλαγές αυτοκινήτων και στους υπόλοιπους.

Εξαιρούνται οι παρακάτω οδηγοί οι οποίοι μπορούν να οδηγήσουν ότι επιθυμούν @marmagas@gchristod@John@John@spyder@sC_w0lveS .

Παρακαλώ και τον έτερο αγωνοδίκη να τοποθετηθεί επί του θέματος .

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, spyder said:

Πάντως τα αυτοκίνητα κάνουν τους ίδιους χρόνους, με το C7 έχω κάνει τον ίδιο χρόνο με το Πόρσε, οκ 3 χιλιοστά διαφορά

 

BOP balance of performance σε ολο το μεγαλειο του!!!!

Link to comment
Share on other sites

Άυριο αγώνας όπως πάντα σαλγκάρια.

Ακόμη είμαι πληγωμένος από το χτύπημα του @rapid_fast...μου στέρησε την νίκη...

Practice 20:00 - 22:00

Quali 22:00 - 22:10

Race 22:10 - 23:10 

Laps 25 ή max 1 ώρα

Ισχύει parc ferme

Στο quali γυρίζουμε στα pit κανονικά και όχι με esc

Στον αγώνα γυρίζουμε όλοι στα pit και όχι esc

Mετά τον αγώνα min 5lt πρέπει να είναι στο ντεπόζιτο

Κανονισμοί που ισχύουν

Edited by mad_dog
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχως θα λειπω. Καλο αγωνα να εχετε....

Ραντεβου παλι απο Δευτερα.

Τι πιστα θα ακολουθησει μετα; Βαλτε, ρεπαιδακιμου, και καμια πιο "ανοικτη" και "φαρδια". Κλειστοφοβια με εχει πιασει :P

Edited by sC_w0lveS
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Φοβερή νύχτα η χθεσινή, απίστευτα γρήγοροι οι rapid k Jim Pappas. 

Το φιλαράκι μου ο Rapid εξωφρενικά γρήγορος  με ενα εξωπραγματικό σετάπ που είναι μόνο για alien. 

Εγώ τα λεγα ξυπνήσαμε έναν άντε δύο γίγαντες που κοιμόντουσαν. 

Θα έχουμε φοβερό ανταγωνισμό εκεί πίσω οι δύο μας mad την Κυριακή σνιφ σνιφ σνιφ! :-( 

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Aν δεν κερδίσω την Κυριακή, θα σταματήσω από το sim racing και θα δωρίσω τα τιμόνια μου...

Σε ποια Κυριακή αναφέρεσαι;

Στάλθηκε από το SM-A510F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Forum Statistics

    939
    Total Topics
    15.2k
    Total Posts

Living Legends

mad_dog, the fastest sim driver in the world

PC Games for free

UNREAL.jpg.06a44fa7bc9a0e74a2fd28f90ad76a27.jpg

Top 5 PC games

×
×
  • Create New...