Jump to content

EGT URD - GT Championship 2016 [Greek]


Recommended Posts

33 minutes ago, marmagas said:

Κριμα η Ιταλιδα να ειναι μονη στο γκαραζ....

Θα τρεξω με Ferrucio!

Eίδα χτύπησες καλό χρόνο...θα δοκιμάσω και εγώ...θα τρέξουμε σαν ομάδα

:D

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, mad_dog said:

Eίδα χτύπησες καλό χρόνο...θα δοκιμάσω και εγώ...θα τρέξουμε σαν ομάδα

:D

Δεν ειναι οι χρονοι,ειναι οτι το Πορσε ποτε δεν μου καθισε σωστα για πολλους λογους.

Δοκιμασε το Ferrari!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Τελικά μικρές αλλαγές στο προγραμμα και δεν κατάφερα να είμαι στην παρέα.

Το μόνο που κατάφερα ειναι να κατεβάσω το μοντ και αφού δεν ήταν απάνω ο σέρβερ να κάνω κανα 5αρι γύρους με Ferrari Porsche και C7.

Μου άρεσαν το Ferrari και το C7, αλλα η δοκιμή έγινε offline όποτε δεν ξέρω τι γίνεται σε πραγματικές συνθήκες στον σέρβερ.

Τώρα από σήμερα και μέχρι 15-16/8 διακοπές και ξεκούραση (με έχουν πεθάνει οι τένοντες και στους 2 ώμους) και πρώτα ο Θεός με την επιστροφή μου θα ξεκινήσουν και τα ιδιαίτερα στο άθλιο χελωνακι .

Εύχομαι καλό καλοκαίρι σε όλους!!!

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, troffeo said:

Καλημέρα!

Τελικά μικρές αλλαγές στο προγραμμα και δεν κατάφερα να είμαι στην παρέα.

Το μόνο που κατάφερα ειναι να κατεβάσω το μοντ και αφού δεν ήταν απάνω ο σέρβερ να κάνω κανα 5αρι γύρους με Ferrari Porsche και C7.

Μου άρεσαν το Ferrari και το C7, αλλα η δοκιμή έγινε offline όποτε δεν ξέρω τι γίνεται σε πραγματικές συνθήκες στον σέρβερ.

Τώρα από σήμερα και μέχρι 15-16/8 διακοπές και ξεκούραση (με έχουν πεθάνει οι τένοντες και στους 2 ώμους) και πρώτα ο Θεός με την επιστροφή μου θα ξεκινήσουν και τα ιδιαίτερα στο άθλιο χελωνακι emoji3.png.

Εύχομαι καλό καλοκαίρι σε όλους!!!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Πολύ φοβάμαι πως δεν θα μπορούμε πλέον να τον αποκαλούμε χελωνάκι αλλά πυραυλάκι!

Και αυτοί βροντοφώναξαν ρυθμικά :

Πυ πυ πύραυλος - πυ πυ πύραυλος ! 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Ναι ναι τα διάβασα τα κατορθώματα του!!!

Προτείνω να τον αποκαλούμε Τούρμπο χελωνακι !!! Χαχαχαχα

Πάντως μπράβο τρελοσκυλε με τα κατορθώματα σου!!!

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, panosdimip said:

Πολύ φοβάμαι πως δεν θα μπορούμε πλέον να τον αποκαλούμε χελωνάκι αλλά πυραυλάκι!

Και αυτοί βροντοφώναξαν ρυθμικά :

Πυ πυ πύραυλος - πυ πυ πύραυλος ! 

 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Ωραίος @spyder θα γίνει χαμός την Κυριακή   τόσοι ισάξιοι οδηγοί που μαζευτήκαμε δω μέσα B|,εγώ θα μπώ αν είμαι νηφάλιος από αύριο και μετά ,ο Βήτας θα έρθει την Παρασκευή .

Τελικά θα πάρουμε όλοι Πόρσε η θα υπάρχουν και δύο Φερράρι ?

@marmagas στρώσου στην προπόνηση 1 δευτερόλεπτο θέλεις μόνο να κατεβάσεις και είσαι πλήρως ανταγωνιστικός .

@gchristod@wolves  σας περιμένουμε.

 

 

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Οι hardcoriles drivers του φόρουμ θα τεστάρουν σε βάθος τα φλατ 6 να δουν αν πληρούν τις πολύ υψηλές προδιαγραφές που έχει θέσει ο πρόεδρος mad-piravlakis .

Θα σας λείψω από τις 14 -21 /8 ,θα επισκεφθώ όπως έχω ξαναπεί το maranello για να τους κάνω κάτι σετάπια που μου ζήτησαν γιατί πάνε κατά διαόλου τελευταία.

 

 

 

 

Edited by panosdimip
  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, panosdimip said:

Οι hardcoriles drivers του φόρουμ θα τεστάρουν σε βάθος τα φλατ 6 να δουν αν πληρούν τις πολύ υψηλές προδιαγραφές που έχει θέσει ο πρόεδρος mad-piravlakis .

Για τα flat 6 θα περίμενουμε γιατί στο update θα έχουμε τα παρακάτω:

Eπίσης το mod έχει τα παρακάτω:

Edited by mad_dog
  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν μπορώ να καταλάβω τι έχει κάνει με τους χρόνους το χελωνονιντζάκι..

στο 2.03.400 δεν ήταν ο χρόνος του @panosdimip??

Τέλος πάντων, ότι και να έκανε, απο τώρα το λέω, να κανονίσει την Παρασκευή να μην έχει κακό καιρό στην πίστα, και το 2.02.ΧΧΧ το έχω και εγώ και ο @panosdimip

Κάποιος να μου πεί πως ενεργοποιώ και αυτό το urd πως το λέτε για να βλέπω το δρόμο να στεγνώνει αν τύχει ξανα...

Υ.Γ. χθές έβλεπα τον πρόστ να μιλάει για τον Σέννα.. όπως βίωσε αυτός τα γεγονότα απο την πλευρά του.. (ασχετο έτσι)

Μετρημένος στα λόγια, όπως και ο @panosdimip... Μου έκανε εντύπωση...

Δεν έκλεβε τελικά τα σεταπια απο ότι είδα, έβαζε τους μηχανικούς να κοιτάζουν το σετάπι του πρόστ για να καταλάβει που θα υστερεί !!

Edited by rapid_fast
Link to comment
Share on other sites

alo...

Περασα μια βολτα απο τον σερβερ για μια πρωτη γνωριμια με τα urd. Πολυ καλη φαση....

Και αυτος ο μηνας θα περασει με απλες βολτες μεσα στην εβδομαδα και γνωριμια με το game (σαββατοκυριακα θα λειπω).

Απο Σεπτεμβρη θα πεσω ομως με τα μουτρα κανονικα....:D

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, sC_w0lveS said:

alo...

Περασα μια βολτα απο τον σερβερ για μια πρωτη γνωριμια με τα urd. Πολυ καλη φαση....

Και αυτος ο μηνας θα περασει με απλες βολτες μεσα στην εβδομαδα και γνωριμια με το game (σαββατοκυριακα θα λειπω).

Απο Σεπτεμβρη θα πεσω ομως με τα μουτρα κανονικα....:D

Καλώς το παλικάρι μας έλειψες ,με το καλό να ρθεις να κόψεις τις βόλτες σου .

 

9 minutes ago, rapid_fast said:

Εγώ δεν μπορώ να καταλάβω τι έχει κάνει με τους χρόνους το χελωνονιντζάκι..

στο 2.03.400 δεν ήταν ο χρόνος του @panosdimip??

Τέλος πάντων, ότι και να έκανε, απο τώρα το λέω, να κανονίσει την Παρασκευή να μην έχει κακό καιρό στην πίστα, και το 2.02.ΧΧΧ το έχω και εγώ και ο @panosdimip

Κάποιος να μου πεί πως ενεργοποιώ και αυτό το urd πως το λέτε για να βλέπω το δρόμο να στεγνώνει αν τύχει ξανα...

Υ.Γ. χθές έβλεπα τον πρόστ να μιλάει για τον Σέννα.. όπως βίωσε αυτός τα γεγονότα απο την πλευρά του.. (ασχετο έτσι)

Μετρημένος στα λόγια, όπως και ο @panosdimip... Μου έκανε εντύπωση...

Δεν έκλεβε τελικά τα σεταπια απο ότι είδα, έβαζε τους μηχανικούς να κοιτάζουν το σετάπι του πρόστ για να καταλάβει που θα υστερεί !!

Αν έχει ελαττώματα το σετάπι μου όμως θέλω να μου το πεις αν και πιστεύω πως έχω κάνει το τέλειο σετάπ αυτή τη φορά χαχαχα.

Την περασμένη φορά δεν φαινόταν η αγωνιστική γραμμή που στέγνωνε γιατί δεν είχε προλάβει να στεγνώσει απλώς σε μερικά σημεία άλλαζε λίγο χρώμα η άσφαλτος ειδικά σε κάποιες στροφές με κλίση.

Τα παιδιά λέγανε κάτι για HDR δεν το έχω κοιτάξει ούτε ξέρω που είναι θα το δω το βραδάκι και θα σου πω.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, rapid_fast said:

Εγώ δεν μπορώ να καταλάβω τι έχει κάνει με τους χρόνους το χελωνονιντζάκι..

Όταν βάζουμε καινούργιο αρχείο (αυτό το αρχειάκι) ο server μετράει τους χρόνους από την αρχή.

Αλλά μπορείς να δεις τους παλιούς χρόνους στο practice (στο http://maddogworld.liveracers.com/Results)

Eκεί φαίνεται με τι αρχείο μετρήθηκαν οι χρόνοι στον server ( URD v2 Japan v1.0 όπου θα βρεις τους χρόνους τους παλιούς)

1 hour ago, sC_w0lveS said:

alo...

Περασα μια βολτα απο τον σερβερ για μια πρωτη γνωριμια με τα urd. Πολυ καλη φαση....

Χαίρομαι που τα δοκιμάζεις...αλλά γιατί τρέχεις με την όπισθεν ???

 

j7cyqrxi.jpg

Har har har

edit: Ισχύει parc ferme !!!

Δηλαδή ελαστικά μένουν επάνω, καύσιμα το ίδιο και μετά τον αγώνα το ντεπόζιτο πρέπει να έχει τουλάχιστον 5lt !!!

 

 

Edited by mad_dog
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, panosdimip said:

Τα παιδιά λέγανε κάτι για HDR δεν το έχω κοιτάξει ούτε ξέρω που είναι θα το δω το βραδάκι και θα σου πω.

Το HDR από την build 1080 και μετά είναι ΟΝ από default, το γράφει στα release notes:

"Sim will now default to HDR mode and can only be run in LDR mode by manually editing GFXSafeMode to 0 and clearing shader cache."

Παλιά ήταν στα settings του Launcher, τώρα δεν υπάρχει η επιλογή.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Forum Statistics

    940
    Total Topics
    15.2k
    Total Posts

Living Legends

mad_dog, the fastest sim driver in the world

PC Games for free

UNREAL.jpg.06a44fa7bc9a0e74a2fd28f90ad76a27.jpg

Top 5 PC games

×
×
  • Create New...