Jump to content

GHD Gorjanci - Race 7


Recommended Posts

FIA European Hill Climb Championship RACE 5 [RACE 7 Overal]

LOCATION (START AREA)
Gornja Težka Voda

Gorjanci.jpg.e6846b29fdaeefeb2c81d7208121eff6.jpg

 

GHD Gorjanci PROGRAMMA - TIME TABLE

TIME ATHENS GREECE (GMT +2)

03/06/2019 free practice

20:30 start of qualify

22:30 start of the first car (warm up session) - first stage

- second stage (restart warm up session)

- third stage (restart warm up session)

- end of race

Link to comment
Share on other sites

Ωωωωωωώπα!!!!

Τι έπαθε το καμάρι μου ο πιλότος @mad_dog ;;;;

ΚΟΚΟΜΠΛΟΚΟ;;;;;

Αγαπητε άχρηστε τρελοσκυλε, ΟΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΙ ΟΔΗΓΟΙ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΧΩΡΙΣ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΙΣ!!!!!

 

Αχαχαχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

@mad_dog εσυ απαντά με ότι θελεις...

Με Κινέζους, Γάλλους, Πορτογάλους κλπ

Μονο κάνε μου την χάρη να απαντάς σε αυτά που σε ρωτάνε Χαχαχαχα!!!!

Ξαναρωταω λοιπόν:

Τι έγινε, χωρίς 4.000.000 γύρους δοκιμών, Τερματίζουμε στα «ΑΖΗΤΗΤΑ»;;;;

Οι ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΙ οδηγοι, μπαίνουν στον αγώνα ετσι οπως ειναι, χωρίς δοκιμές κλπ και γράφουν 4ους και 5ους χρόνους ΧΑΛΑΡΑ!!!

Οχι σαν μερικούς άλλους, που με το ζόρι τερματησαν στις τελευταίες θέσεις!!!!

?????????

Link to comment
Share on other sites

Φιλοθεε ο λαός σου περιμένει εξηγήσεις για την χαμηλή σου απόδοση, τελευταία. 

Ο Αυστραλός μου έστειλε mail και μου λέει " πόσους αγώνες πρέπει να λείψω επιτέλους, για να με περάσει ο @mad_dog "

Το δεν έκανα προπόνηση, όπως λέει και ο Γιώργος δεν είναι δικαιολογία.

Το όνομα mad dog είναι ταυτισμένο με τις αναβάσεις.

Πρέπει να εξηγηθείς. 

**Εντωμεταξύ κανε και το Review του αγώνα.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς οπως τα λέει ο Αντρεας @andre !!!

Όλοι κάνουμε ΜΕΓΑΛΗ προσπάθεια να αβαντάρουν Ε τον ΠΙΛΟΤΟ @mad_dog , ο Αυστραλός λείπει ήδη 2 αγώνες, 2 αγώνες τουλάχιστον έλειψα ΚΑΙ ΕΓΩ, οι Γιαννης @spyder και Αντρεας @andre αβαντάρουν όσο μπορούν τα παιδιά και εσυ ρε ΑΧΡΗΣΤΕ 9ος??????

 

ΡΕ ΦΙΛΕ 9ος???????

Εχω σοκαριστεί, πάμε για λύση «ξεματιασματος»

??????????

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητοί μου φίλοι συνοδηγοί και τρισάθλιο σαλιγκάρι @troffeo,


o 5ος αγώνας Ευρωπαϊκού Πρωταθλήματος Αναβάσεων βρήκε το πλήρωμα της BMW CSL 3.5 (με τα θηριώδη 440 αδάμαστα άλογα να τραντάζουν την γη στο πέρασμά τους στα ικανά και χειρουργικά χέρια του Πιλότου) όχι έτοιμο και ικανό να απειλήσει τα υπόλοιπα πληρώματα και να γευτεί την θέα εκεί ψηλά στο βάθρο όπου έχει συνηθίσει να βρίσκεται. Το αγωνιστικό δεν είχε καλό setup, και τα περάσματά του πτωχά και πολύ μακριά παό τους πρώτους.

 

maxresdefault.jpg

 

Στον αγώνα αυτόν, υπήρξαν δυνατά πληρώματα από την Γαλλία και το FIAT X/19 έδειξε τι είναι ικανό να κάνει σε κλειστές αναβάσεις. Σίγουρα και η προετοιμασία έπαιξε κάποιο ρόλο, αλλά οι μηχανικοί έστησαν έτσι το αγωνιστικό που πατούσε σαν κάρτ. Τάπα οι Γάλλοι και το FIAT σαν σαύρα δεν ξεκολλούσε λέμε !

Οι δικοί μας Έλληνες πάλεψαν άλλα έπεσαν με τιμή στην μάχη. @spyder και @andre γρήγοροι όπως πάντα αλλά 3 sec διαφορά σε αυτές τις συνθήκες μοιάζουν με ώρες. Οι Γάλλοι βρήκαν το setup, πίεσαν όσο έπρεπε και στο τέλος ερωτηματικά αιωρούνταν στον αέρα πως και αν είναι δυνατόν...

Ο @troffeo αν και χωρίς προπόνηση έγραψε καλούς χρόνους, αλλά πολύ μακριά από τους πρώτους. Ο @John@John και αυτός χωρίς προπόνηση προσπάθησε και έγραψε ικανοποιητικούς χρόνους για κάποιον που δεν είχε κάνει προπόνηση.

Για μένα οι αγώνες έχουν πάψει να έχουν ενδιαφέρον από την στιγμή που λείπει ο Αυστραλός, γιατί όπως είχα πει ήθελα να κερδίσω το πρωτάθλημα με την συμμετοχή του Αυστραλού. Δεν δέχομαι πρωταθλήματα σαν δώρο, γιατί αλλιώς δεν μπορώ να υπερασπιστώ τον τίτλο του Πιλότου.

Στην επόμενη συμμετοχή θα έχουμε εκπλήξεις, οπότε μείνετε συντονισμένοι !

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, mad_dog said:

Αγαπητοί μου φίλοι συνοδηγοί και τρισάθλιο σαλιγκάρι @troffeo,


o 5ος αγώνας Ευρωπαϊκού Πρωταθλήματος Αναβάσεων βρήκε το πλήρωμα της BMW CSL 3.5 (με τα θηριώδη 440 αδάμαστα άλογα να τραντάζουν την γη στο πέρασμά τους στα ικανά και χειρουργικά χέρια του Πιλότου) όχι έτοιμο και ικανό να απειλήσει τα υπόλοιπα πληρώματα και να γευτεί την θέα εκεί ψηλά στο βάθρο όπου έχει συνηθίσει να βρίσκεται. Το αγωνιστικό δεν είχε καλό setup, και τα περάσματά του πτωχά και πολύ μακριά παό τους πρώτους.

 

maxresdefault.jpg

 

Στον αγώνα αυτόν, υπήρξαν δυνατά πληρώματα από την Γαλλία και το FIAT X/19 έδειξε τι είναι ικανό να κάνει σε κλειστές αναβάσεις. Σίγουρα και η προετοιμασία έπαιξε κάποιο ρόλο, αλλά οι μηχανικοί έστησαν έτσι το αγωνιστικό που πατούσε σαν κάρτ. Τάπα οι Γάλλοι και το FIAT σαν σαύρα δεν ξεκολλούσε λέμε !

Οι δικοί μας Έλληνες πάλεψαν άλλα έπεσαν με τιμή στην μάχη. @spyder και @andre γρήγοροι όπως πάντα αλλά 3 sec διαφορά σε αυτές τις συνθήκες μοιάζουν με ώρες. Οι Γάλλοι βρήκαν το setup, πίεσαν όσο έπρεπε και στο τέλος ερωτηματικά αιωρούνταν στον αέρα πως και αν είναι δυνατόν...

Ο @troffeo αν και χωρίς προπόνηση έγραψε καλούς χρόνους, αλλά πολύ μακριά από τους πρώτους. Ο @John@John και αυτός χωρίς προπόνηση προσπάθησε και έγραψε ικανοποιητικούς χρόνους για κάποιον που δεν είχε κάνει προπόνηση.

Για μένα οι αγώνες έχουν πάψει να έχουν ενδιαφέρον από την στιγμή που λείπει ο Αυστραλός, γιατί όπως είχα πει ήθελα να κερδίσω το πρωτάθλημα με την συμμετοχή του Αυστραλού. Δεν δέχομαι πρωταθλήματα σαν δώρο, γιατί αλλιώς δεν μπορώ να υπερασπιστώ τον τίτλο του Πιλότου.

Στην επόμενη συμμετοχή θα έχουμε εκπλήξεις, οπότε μείνετε συντονισμένοι !

 

Καλα εισαι εκει μεσα στο παρκιν,μην το κουνας καθολου,εχεις και παρεα βλεπω αχαχαχχαχαχα

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Forum Statistics

    939
    Total Topics
    15.2k
    Total Posts

Living Legends

mad_dog, the fastest sim driver in the world

PC Games for free

UNREAL.jpg.06a44fa7bc9a0e74a2fd28f90ad76a27.jpg

Top 5 PC games

×
×
  • Create New...