Jump to content

Ritsona Hillclimb - Race 2


Recommended Posts

Ritsona Hillclimb

2.jpg.3e200be84f9b83d0a5594fe9889bf624.jpg

RITSONA HILLCLIMB PROGRAMMA - TIME TABLE

TIME ATHENS GREECE (GMT +2)

01/04/2019 free practice

20:30 start of qualify

22:30 start of the first car (warm up session) - first stage

- second stage (restart warm up session)

- third stage (restart warm up session)

- end of race

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

To θύμα ο @troffeo τσίμπησε setup από τον Mark...

 

troffeo GM
Awesome Mark!!! Very nice and fast driving!!! I suppose you have made a very nice setup to keeps you alive at Ritsona hill

 

 

Mark Pearce
Thanks mate and thanks for the sub! The setup is all tyres and toe, reduced camber front(.25) and back(.1), lowest tyre pressure(170), and front toe at -.20. Brake balance at 62:38 and pressure at 80% everything else is default.
Link to comment
Share on other sites

To θύμα ο@troffeo τσίμπησε setup από τον Mark...
 
photo.jpg troffeo GM
Awesome Mark!!! Very nice and fast driving!!! I suppose you have made a very nice setup to keeps you alive at Ritsona hill  
 
photo.jpg Mark Pearce
Thanks mate and thanks for the sub! The setup is all tyres and toe, reduced camber front(.25) and back(.1), lowest tyre pressure(170), and front toe at -.20. Brake balance at 62:38 and pressure at 80% everything else is default.

Σιγά το σεταπ ρε ΑΧΡΗΣΤΕ@mad_dog
Εσυ πιστεύεις ότι αν βάλεις αυτά που λέει ο Μαρκ, θα μπορείς να οδηγήσεις το θηρίο στα 2 λεπτα ξερά μιλώντας και σχολιάζοντας;;;
Με τίποτα!
Δλδ ο@spyder ποσο θα γράψει;
1:55;;;;


Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

Μου έδωσε τις προάλλες ένα σεταπ ο Σταύρος για το BMW Judd - Trieste και έμπαινες στη στροφή και το πίσω μέρος λες και έστριβε μόνο του μέσα στη στροφή, δεν το είχα νιώσει αυτό ποτέ στο BMW, ο Σταύρος είναι γκουρού στα σεταπ, στο Mercedes Judd όμως δεν μου άρεσε και παραδέχτηκε πως το deafult ήταν τελικά καλύτερο.

Ο Μαρκ έχει τρελλαθεί με το μοντ ;)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ναι ρε και πρέπει να ειναι και πολυ ΟΚ τύπος!
Μπήκα στο κανάλι του στο YouTube και ειδα ότι έξι ναι γενικά πολυ καλός, αλλα και επιθετικός, οδηγός και έχει κάνει αναβάσεις στο Raceroom!!!
Το μοντ οπως λέει στο κανάλι του αλλα και παντού, τον έχει τρελάνει!!!
Φαντάσου τι θα κάνουν με τον Josh!!!
Η 3η θέση, για όποιον την πάρει, θα ειναι ΑΘΛΟΣ Χαχαχαχα


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Oι χρόνοι αν έχουμε γόμα κάτω είναι στο 1:58

Βλέπω ότι θέλουν να τρέξουν και άλλοι 3 ξένοι, μακάρι να είναι αργοί όπως ο @troffeo

Har har har

Kαλά ο Mark έχει πάθει εγκαφαλικά με το mod και τις αναβάσεις, δεν έχει ξαναδεί κάτι τέτοιο λεει στο rF2.

 

Link to comment
Share on other sites

Oι χρόνοι αν έχουμε γόμα κάτω είναι στο 1:58
Βλέπω ότι θέλουν να τρέξουν και άλλοι 3 ξένοι, μακάρι να είναι αργοί όπως ο@troffeo
Har har har
Kαλά ο Mark έχει πάθει εγκαφαλικά με το mod και τις αναβάσεις, δεν έχει ξαναδεί κάτι τέτοιο λεει στο rF2.
 

Δεν μπορώ να καταλαβω γιατί χρησιμοποιείς ΠΛΗΘΥΝΤΙΚΟ;;;

Αυτά που λέει ο@spyder ειναι για οδηγούς, ΟΧΙ για εισπράκτορες!!!

Επίσης, λες μακάρι να μπούμε νέοι και να ειναι αργοί οπως εγώ!
ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ, αλλα ρε ερημε, αν ειναι ετσι ΠΑΛΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ ΘΑ ΤΕΡΜΑΤΙΣΕΙΣ, αφού εισαι πιο αργος!!!!

ΥΓ.@mad_dog η οποίος άλλος, προτείνω να κάνουμε την πλακιτσα μας, εδώ μεταξύ μας στα Ελληνικά, οπως την κάνουμε τόσα χρόνια τωρα και να μην την ανοίγουμε δεξιά και αριστερά σε ανθρώπους που δεν γνωρίζουμε, αν καταλαβαίνουν την δίκη μας πλάκα.
Εγώ δεν θα συμμετάσχω σε τέτοιου είδους αναρτήσεις.

Πολυ φιλικά!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, troffeo said:

ΥΓ.@mad_dog η οποίος άλλος, προτείνω να κάνουμε την πλακιτσα μας, εδώ μεταξύ μας στα Ελληνικά, οπως την κάνουμε τόσα χρόνια τωρα και να μην την ανοίγουμε δεξιά και αριστερά σε ανθρώπους που δεν γνωρίζουμε, αν καταλαβαίνουν την δίκη μας πλάκα.
Εγώ δεν θα συμμετάσχω σε τέτοιου είδους αναρτήσεις.

Πολυ φιλικά!

Ναι έχεις δίκιο, αλλά όταν σε πιάνω στο στόμα μου επειδή είσαι τόσο αργός, το μυαλό μου σταματάει και δεν μπορεί να σκεφτεί...

Har har har

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, troffeo said:


ΥΓ.@mad_dog η οποίος άλλος, προτείνω να κάνουμε την πλακιτσα μας, εδώ μεταξύ μας στα Ελληνικά, οπως την κάνουμε τόσα χρόνια τωρα και να μην την ανοίγουμε δεξιά και αριστερά σε ανθρώπους που δεν γνωρίζουμε, αν καταλαβαίνουν την δίκη μας πλάκα.
Εγώ δεν θα συμμετάσχω σε τέτοιου είδους αναρτήσεις.
 

Συμφωνώ, άλλο το αγγλικό χιούμορ και άλλο το ελληνικό.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, troffeo said:

προτείνω να κάνουμε την πλακιτσα μας, εδώ μεταξύ μας στα Ελληνικά, οπως την κάνουμε τόσα χρόνια τωρα και να μην την ανοίγουμε δεξιά και αριστερά σε ανθρώπους που δεν γνωρίζουμε, αν καταλαβαίνουν την δίκη μας πλάκα.

 

5 hours ago, spyder said:

Συμφωνώ, άλλο το αγγλικό χιούμορ και άλλο το ελληνικό.

Σωστά.

 

Φιλόθεο ακούει;

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, andre said:

 

Σωστά.

 

Φιλόθεο ακούει;

Συμφωνω και εγω,του τα εχω πει χιλιες φορες,,αλλα οσο αργος ειναι στα αμαξια τοσο αργος ειναι και στο μυαλο,,,τι να κανεις πεστε μου

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Φτου να μην το ματιάσω, βλέπω πτι οι συμμετοχές αρχίζουν και «ζεσταίνονται»!!!

Αν δεν κάνω λάθος 15 η 16 εχω μετρήσει μέχρι τωρα!!!

Αυτά ειναι ΣΟΥΠΕΡ νέα και θα πρέπει, αν συμφωνείτε, να οργανωθούμε και να μοιράσουμε δουλειές.

Εγώ είμαι διαθέσιμος, σε ότι θέλετε και δεν με ενδιαφέρει μόνο να τρέχω τους αγώνες.

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Forum Statistics

    940
    Total Topics
    15.2k
    Total Posts

Living Legends

mad_dog, the fastest sim driver in the world

PC Games for free

UNREAL.jpg.06a44fa7bc9a0e74a2fd28f90ad76a27.jpg

Top 5 PC games

×
×
  • Create New...