Jump to content

Recommended Posts

Καλημέρα στην παρέα!

Χθές βράδυ "ξεράθηκα" και δεν διάβασα τα του αγώνα, αλλά σήμερα το πρωί η πρώτη δουλειά που έκανα ήταν να μπω και να δω αποτελέσματα.

Καταρχάς ΜΠΡΑΒΟ σε όλους, ιδιαίτερα στους πρώτους!!! Πιστεύω ότι θα πρέπει να περάσατε πολύ όμορφα σε δύσκολη πίστα και με πολύ δύσκολο αυτοκίνητο, που όντως χρειάζεται να ασχοληθείς πολύ μαζί του για να σταματήσει τα δύστροπα του.

Το Σάββατο που είχα την τύχη να τρέξω με @panosdimip & @JimPappas φάνηκε ότι ήταν στο ίδιο επίπεδο, αλλά δεν περίμενα να τον JimPappas να είναι μπροστα σε όλο τον αγώνα και τον Πάνο πίσω του. Επίσης είδα ότι οι μισοί δεν έκαναν πιτ στοπ, άρα ο βαθμός δυσκολίας να διατηρήσεις το Megane στην πίστα και με ορθούς και τους 3 άξονες στήριξης του στον πλανήτη:P θα πρέπει να ήταν πολύ μεγάλος!!!

Χρόνος δεν υπήρχε για εμάν να μάθω στο βαθμό που θα ήθελα, αλλά και που χρειάζεται, το αυτοκίνητο και δυστυχώς δεν βλέπω να υπάρχει και στο μέλλον. Κρίμα που έχασα το χθεσινό, γιατί εκτός όλων των άλλων, θα είχα και την ευκαιρία να μάθω περισσότερο το αυτοκίνητο...

 

Κατα δεύτερον, ρε παιδιά χθές έτρεχε και ο @mad_dog???

Μήπως του έτυχε κάτι του παιδιού??? Επικοινώνησε κάποιος μαζί του??? Να βγάλω κάνα εισιτήριο για Γερμανία να πάω να δω τι γίνεται???

Πείτε ρε παιδιά γιατί ανησυχώ ρε γμτ!!!!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχαχα

Θα σου ξεφουσκώσω τα λάστιχα του λεωφορείου και μετά να δω τι θα κάνεις που θα σε πάρουν κυνήγι ο κόσμος...

Βρίσκεις όμως κάτι δικαιολογίες...περιμένω να τα βάλουμε δίπλα-δίπλα...όλο διακαιολογίες είσαι...

Καλός αγώνας, θα είχα περάσει μπροστά αν δεν με καθυστερούσαν αργοί οδηγοί...όπως ο

@rapid_fast

Spoiler

Το megane είναι το αυτοκίνητο που επιλέχθηκε σκόπιμα για να μάθει κάποιος να οδηγά...επίσης συμβουλεύω φιλικά και χωρίς παρεξήγηση...μην πάτε από το megane σε AC...θα ξενερώσετε πολύ άσχημα !!!

 

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, mad_dog said:

Το megane είναι το αυτοκίνητο που επιλέχθηκε σκόπιμα για να μάθει κάποιος να οδηγά...επίσης συμβουλεύω φιλικά και χωρίς παρεξήγηση...μην πάτε από το megane σε AC...θα ξενερώσετε πολύ άσχημα !!!

Ασε τις παπ@τζες και πες τι πιστα ακολουθει...

Link to comment
Share on other sites

Χτες ένιωθα πως υπήρχε μια αόρατη σύνδεση με τον Δημήτρη μπροστά μου,μέχρι και τις σκέψεις που έκανε νόμιζα πως  άκουγα ,"τώρα θα κόψω λίγο ρυθμό να κρατήσω λάστιχο για μετά" η ΄"τώρα πλησιάζει πρέπει να τα δώσω όλα μιας και είναι σε καλή κατάσταση τα ελαστικά μου " η"Ωχ μου φυγε λίγο πρέπει να προσέξω να το πάω ομαλά και να τον κρατήσω πίσω μέχρι να κρυώσουν τα ρημάδια για να μπορώ να τα ξαναχώσω" η "Ου του έφυγε όλο, τί καλά τώρα θα αποκτήσω την πολυπόθητη διαφορά " μετά από λίγο "σαν να το παραπήγα συντηρητικά και με ξανάφτασε γαμώτο χώστα πάλι" ........

Αυτό είναι το rfactor 2 κύριοι όλη την ώρα στην τσίτα όχι μόνο την οδηγική αλλά και την στρατηγική ,πρέπει να έγιναν τρελές μάχες και πίσω όταν έχω χρόνο θα ρίξω μια ματια στο ριπλέυ να σας απολαύσω και ίσως να βγάλω και μερικές φωτό καλλιτεχνικές για το άλμπουμ του rf2 φτιάξε mad ένα thred να τις πετάμε όλες μέσα να είναι μόνο οπτικό υλικό χωρίς λόγια .

Το κακό είναι πως από τα λίγα που πρόλαβα να διαβάσω προσανατολίζονται περισσότερο σε μια λύση φορζασσέττο δηλαδη καλά γραφικά με την παλιά μηχανή του rf1.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, panosdimip said:

και ίσως να βγάλω και μερικές φωτό καλλιτεχνικές για το άλμπουμ του rf2 φτιάξε mad ένα thred να τις πετάμε όλες μέσα να είναι μόνο οπτικό υλικό χωρίς λόγια .

Θα το κανονίσω αυτό, μην ανοίξετε thread.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, mad_dog said:

 

Βρίσκεις όμως κάτι δικαιολογίες...περιμένω να τα βάλουμε δίπλα-δίπλα...όλο διακαιολογίες είσαι...

 

 

 

Έγώ ρε βρίσκω δικαιολογίες???

Εσύ που ήσουν την προηγούμενη Κυριακή? χαχαχαχαχαχαχαχαχα

 

Α! οπότε εάν κατάλαβα καλά, έτρεχες χθές ε?

Και εγώ που ανησύχησα μην έπαθες κάτι :P

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, sC_w0lveS said:

Ασε τις παπ@τζες και πες τι πιστα ακολουθει...

Megane σε Toban, δεν ξέρω σε ποια απο τα 6 layouts, θα μας πεί ο πιλότος.

Θα φτιάξω βιντεακι με τα highlights του αγώνα σήμερα-αύριο.

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, marmagas said:

Καλημερα στην παρεα,και τι παρεα!!!!

Ωραιος αγωνας αν και οπως ειπε ο @panosdimip,ηθελε ωρες το megane για δωσει χρονους!

Αφιερωσα χρονο για δοκιμες και διαφορες ρυθμισεις και θα σας πω οτι το αυτοκινητο ειναι για σεμιναριο!

Δεν το εδωσαν πριν απο χρονια στο demo χωρις λογο,κατι ηξεραν!

Οταν εχεις μια ανασα πισω σου τον 'γιατρο' η ενταση στα κοκκινα!

Το ξαναλεω,οσο χρονο και κατανοηση του δειχνεις(για το megane λεω!) τοσο σου δινει και...στο οριο σου κλεινει το ματι!!!

Κριμα που μερικοι δεν ειχαν γραψει χλμ για να το μαθουν!

Προχωραμε τωρα σε αλλα!

Οσο και να θελουν καποιοι να μας σκοτιζουν δεν τσιμπαμε ρε!!!

Οτι και να τρεχουμε το γλενταμε με τον τροπο μας!!!!

Πολλά μπράβο Δημήτρη κ Πάνο,αλλά κ σε όλα τα παιδιά που τρέξαμε.

Οπως λέει κ ο Δημήτρης παραπάνω, έχοντας κάνει ελάχιστους γύρους το αμάξι δεν μου έδωσε ποτέ την αίσθηση οτι μπορώ να το εμπιστευθώ.Πάντα είχα τη φοβία οτι θα με διώξει στα κουτουρού.Ελάφρωμα της ουράς στην είσοδο,μούτρα αν έμπαινα νωρίτερα στο γκάζι στην έξοδο ή υπερστροφή αν έμπαινα αργότερα αλλά πιο ψυχωμένα.Στο συγκεκριμένο τουτού ο τρόπος μου ¨μπαίνω λίγο παραπάνω στο γκάζι για να στρίψω¨ δεν μου πέτυχε ποτέ κ πάντα ήμουν στο περίμενε.Ίσως με παραπάνω γύρους καταφέρω να βρω την ισορροπία.Εκείνο που με ενόχλησε περισσότερο ήταν οτι δεν μπορέσαμε να βρεθούμε ποτέ κ πουθενά εντός πίστας με την δύστροπη γαλλιδούλα,αφού μου έκανε τρελά ναζάκια.Ελπίζω στο μέλλον να τη ¨βρω¨.

Επίσης να ευχαριστήσουμε κ τον Δημήτρη για σετάπ.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, panosdimip said:

φτιάξε mad ένα thred να τις πετάμε όλες μέσα να είναι μόνο οπτικό υλικό χωρίς λόγια .

Έχει επάνω δεξιά μετά τα downloads ένα submenu Gallery.

68s7i9fo.jpg

 

Eκεί μπορείτε να κάνετε upload τις εικόνες σας.

Υπάρχουν 3 θεματικές κατηγορίες, οπότε κανονίστε να κάνετε post στις σωστές κατηγορίες.

Link to comment
Share on other sites

Έκανα πολύ άσχημη εκκίνηση...αλλά θα πω ότι τόσα αυτοκίνητα και καμία επαφή...έχουμε ανεβάσει επίπεδο...(δηλαδή με την συμμετοχή μου και μόνο αλλά τέλος πάντων...)

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Πάμε λοιπόν παιδάκια, από την αρχή.

 

Mid Ohio 2.JPG

 

mid ohio.JPG

 

Με πιο από τα δυο συμφωνείτε;

Ειναι οι θεσεις 1-8 ενταξει;  Τι γινεται με τους @rapid_fast @John@John. Είναι DNF η παίρνουν βαθμούς;


Εγω εγκατελειψα στον αγώνα. Δεν δικαιουμαι βαθμους

Στάλθηκε από το SM-A510F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Forum Statistics

    939
    Total Topics
    15.2k
    Total Posts

Living Legends

mad_dog, the fastest sim driver in the world

PC Games for free

UNREAL.jpg.06a44fa7bc9a0e74a2fd28f90ad76a27.jpg

Top 5 PC games

×
×
  • Create New...