Jump to content

Recommended Posts

1 hour ago, sosna said:

Μα ρωτά ο ιερόσυλος ποιός είναι ο ΠΙΛΟΤΟΣ,τι ακούμε θέ μου.

Δηλαδή τι να πω...σαν να ρωτά το Πάσχα τι εορτή είναι ένα πράμα...

imi9yd59.jpg

O @troffeo μήπως χάθηκε στην μέση της πίστας ???

Har har har 

Link to comment
Share on other sites

 

Αυτός ήταν όνομα και πράγμα... "κυνηγός" παραφρασμένο κατά μια έννοια το επίθετό του!!!

 

Ο δικός μας ΠΙΛΟΤΟΣ δεν ξέρω εάν το έχει... χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα:P:P:P:ugly_confused2:

 

1 hour ago, marmagas said:

Αυτους τους πιλοτους εννοει!!!

james-hunt-formula-one-racer-sportstylefashion-3.jpg

52 minutes ago, mad_dog said:

Δηλαδή τι να πω...σαν να ρωτά το Πάσχα τι εορτή είναι ένα πράμα...

imi9yd59.jpg

O @troffeo μήπως χάθηκε στην μέση της πίστας ???

Har har har 

Ο troffeo θα συμμετάσχει ΜΟΝΟ στα χρονομετρημένα αύριο το βράδυ

Μετά θα σε τρακάρει, θα πάθει ποοοοοολλλλλλεεεεεεεςςςςςς ζημιές και θα αποχωρήσει περίλυπος!!!

 

ΥΓ Με 480 γύρους online δεν συζητάω το πόσους θα έχεις offline, ΔΕΝ έχεις ΖΑΛΙΣΤΕΙ ρε αθεόφοβε LOL LOL LOL LOL

 

Link to comment
Share on other sites

Θα προσπαθήσω να είμαι και εγώ, έστω λίγο αργότερα, για να ρίξω ίσαμε με καμιά 1.000άδα γύρους χαχαχαχαχα

Ετοίμασε σετάπ μόνο Πάνο, γιατί δεν τα βλέπω καλά τα πράγματα :4xvim2p:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Exουμε ένα μαλακό του Δημήτρη και ένα σκληρό δικό μου ,έχουμε και το ντιφόλτ που είναι πάααρα πολύ καλό.

Στις 20.00 αν προλάβω αλλιώς στις 21.00 γιατί έχω meeting το απόγευμα με φίλους με σάρκα και οστά .

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα,

Μόλις μπήκα σπίτι κομμάτια, τα χέρια, οι ώμοι και ο κ@λος μου απλά δεν υπάρχουν αφού ήμουν πάνω στην μηχανή από το πρωί στις 09:00 εώς τώρα. Έκανα μερικούς χαλαρούς γύρους στα Μέγαρα και εκεί που ήμουν έτοιμος να επιστρέψω σπίτι κατά τις 12:00, έπεσε η ιδέα για καφεδάκι στην Βυτίνα και φαγητό στην ορεινή Κορινθία...

Η μλκ είναι, Ιταλίδα καθαρόαιμη η Aprilia μου :P, ότι μας άφησε χρόνους η τρόμπα του πίσω brembo φρένου μου και έκανα μια ΤΡΕΛΗ ορεινή Θεόσφιχτη διαδρομή 100+χλμ μόνο με τα μπροστινά και το μοτέρ (κατεβάσματα), ενώ στον δρόμοείχε κατέβει...το βουνό ολόκληρο και γλύστραγα σαν μπαλαρίνα με το μπροστινό! Το μηχανάκι μια χαρά, αλλά εγώ διαλύθηκα εντελώς!!!

Μετά από τα παραπάνω μου εντελώς αδύνατο να τρέξω στο καπάκι 40 λεπτά αγώνα, οπότε την επόμενη φορά!!!

Sorry από όλους, ιδιαίτερα από τον τυχερούλη @mad_dog που θα κερδίσει μια θέση ξεκούραστα!!!

 

Καλά να περάσετε και να διασκεδάσετε όσο πιό πολύ γίνεται. Αναμένω νέα και εντυπώσεις από τον αγώνα!!!

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Τα εύσημα μου σε Jim και Πάνο για το ένα-δύο και στον άνθρωπο αράχνη που με κράτησε 40 λεπτά πίσω του μέχρι να τον καταφέρω να κάνει το λάθος στον τελευταίο γύρο :D

 

Τα λέμε την επόμενη εβδομάδα στο RRE :D

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Μπράβο σε όλους που αγωνίστηκαν και φυσικά στο πόντιουμ που το έχασα στο τελευταίο γύρο μετά από ωραίο αγώνα που είχα με το @geovas77

Τον πέρασα στο 1ο γύρο και με πέρασε στο τελευταίο, 40 λεπτά τρενάκι του τρόμου :P

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Αν και είχα μοναχικό αγώνα τον ευχαριστήθηκα. Συγχαρητήρια στα δύο ζευγαράκια, χαιρόμουνα να σας βλέπω όσο σας είχα στο οπτικό μου πεδίο :P

Πιο πολύ ήθελα όμως να πω ένα ευχαριστώ σε όλους που με περιμένατε χαλώντας το qualify σας. Το ξέχασα να το πω στο ΤΣ.

@mad_dog θα σου πάρω έναν άβακα ρε φίλε μπας και καταφέρεις ποτέ να προσθέσεις σωστά τους χρόνουςτου αγώνα :D

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Φίου τέτοια πίεση επί 40 λεπτά είχα να νιώσω από την περασμένη εβδομάδα :P

Ηταν παραπάνω από καλά βέβαια θα μπορούσε να είναι ακόμα καλύτερα αν όλοι είχαν το χρόνο να προπονηθούν.

Ακόμη κι έτσι όμως η ομάδα έδειξε δυνατή και ο ανταγωνισμός υπήρξε θεμιτός.

Ο Jim έδειξε τις ικανότητες του για μια ακόμη φορά κ άξιζε με το παραπάνω τη νίκη. 

Τα λέμε Σαξερινγκ RRE,καλή εβδομάδα οδηγάρες.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα στην παρεα,και τι παρεα!!!!

Ωραιος αγωνας αν και οπως ειπε ο @panosdimip,ηθελε ωρες το megane για δωσει χρονους!

Αφιερωσα χρονο για δοκιμες και διαφορες ρυθμισεις και θα σας πω οτι το αυτοκινητο ειναι για σεμιναριο!

Δεν το εδωσαν πριν απο χρονια στο demo χωρις λογο,κατι ηξεραν!

Οταν εχεις μια ανασα πισω σου τον 'γιατρο' η ενταση στα κοκκινα!

Το ξαναλεω,οσο χρονο και κατανοηση του δειχνεις(για το megane λεω!) τοσο σου δινει και...στο οριο σου κλεινει το ματι!!!

Κριμα που μερικοι δεν ειχαν γραψει χλμ για να το μαθουν!

Προχωραμε τωρα σε αλλα!

Οσο και να θελουν καποιοι να μας σκοτιζουν δεν τσιμπαμε ρε!!!

Οτι και να τρεχουμε το γλενταμε με τον τροπο μας!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστούμε για το setup που μοίρασες πρίν τον αγώνα @marmagas , αφού κατάφερα και πήγα όλο τον αγώνα χωρίς spinout με το λίγο practice που είχα κάνει και μάλιστα με podium finish και με 40λεπτη μάχη με τον @spyderείμαι ευχαριστημένος!

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Forum Statistics

    939
    Total Topics
    15.2k
    Total Posts

Living Legends

mad_dog, the fastest sim driver in the world

PC Games for free

UNREAL.jpg.06a44fa7bc9a0e74a2fd28f90ad76a27.jpg

Top 5 PC games

×
×
  • Create New...