Jump to content

Recommended Posts

Την Τετάρτη (09.12.2015) είναι ο επόμενος αγώνας. Ο αγώνας θα γίνει με:

 
Servername: pcgamingforum.net
Pass: pilotos
Rules: Flags, Penalty, Parc Ferme
 
Έναρξη για practice: 20:00-22:00 Ελλάδας
Quali: 15min (22:00 - 22:15)
Warm Up: 5min (22:15 - 22:20)
Race: 30 Laps
 

Oι συνθήκες server είναι με πραγματικό καιρό που ανανεώνεται ανά 120sec. Αυτό σημαίνει ότι άλλο χρόνο μπορείς να κάνεις την μια ημέρα και αλλον άλλη ημέρα. Για αυτό είναι καλό να κάνετε προπόνηση στον Server που θα έχει και τις πραγματικές συνθήκες αγώνα. Ο Server είναι ανοιχτός από:

8:30 - 24:00 Ελλάδας. Την Τρίτη ο Server είναι κλειστός, ανοίγει την Τετάρτη μόνο στην επίσημη ώρα που θα γίνει ο αγώνας.

i23is53z.jpg

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Αυτές οι μορφονιές πιο πάνω Μαντ μου φαίνεται μας πήρανε χαμπάρι ,μας κοροιδεύουν να τις απολύσεις ,δεν κάναμε και τίποτα το τρομερό μαντάμ είμαστε λίγο αναποφάσιστοι και δεν έχουμε σταυρώσει κόμποπρωτάθλημα,είναι λόγος αυτός για να μας κοροιδεύουν τα βρωμόπαιδα?

Link to comment
Share on other sites

Συναγωνιστές συναγωνίστριες με λύπη μου αναφέρω πως επειδή θα λείψω το Σ/Κ ίσως να μην προλάβω τον αγώνα της Κυριακής ,ξέρω πως δεν θα στεναχωρηθεί κανένας κι αυτό με στεναχωρεί αφάνταστα γι αυτό θα κάνω τα πάντα για να προλάβω, έστω να συμμετέχω.

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, panosdimip said:

Συναγωνιστές συναγωνίστριες με λύπη μου αναφέρω πως επειδή θα λείψω το Σ/Κ ίσως να μην προλάβω τον αγώνα της Κυριακής ,ξέρω πως δεν θα στεναχωρηθεί κανένας κι αυτό με στεναχωρεί αφάνταστα γι αυτό θα κάνω τα πάντα για να προλάβω, έστω να συμμετέχω.

Έλα όπως θα είσαι και εγώ απροπόνητος θα τρέξω μιάς και έχουν ξεκινήσει τα πρωταθλήματα iR και δεν μου μένει και πολύ χρόνος για προπόνηση αλλού!

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Aγαπημένα μου τρισάθλια σαλιγκάρια και θύματα...

Την Κυριακή θα μιλήσουν οι αληθινοί οδηγοί σε αληθινά sim...μερικοί επειδή καταλάβατε την πανωλεθρία που θα υποστείτε έχετε βρει ήδη δικαιολογίες...

Δεν πειράζει...την Κυριακή πολλοί μετά από αυτά που θα δουν θα αναγκαστούν να κρεμάσουν τιμόνι...

3 ημέρες ακόμη έχουν μείνει...

3 hours ago, panosdimip said:

Συναγωνιστές συναγωνίστριες με λύπη μου αναφέρω πως επειδή θα λείψω το Σ/Κ ίσως να μην προλάβω τον αγώνα της Κυριακής ,ξέρω πως δεν θα στεναχωρηθεί κανένας κι αυτό με στεναχωρεί αφάνταστα γι αυτό θα κάνω τα πάντα για να προλάβω, έστω να συμμετέχω.

Έλειψες την Κυριακή δεν με βλέπεις σε κανένα άλλο sim...

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς και εγώ με βλέπω χλωμό για Κυριακή...

Εχω να τρέξω AC, R3E OMSI bus sim, ETS2 (euro truck sim), κάτι με μπουλντόζες κλπ...

Υπόσχομαι όμως να κάνω qualifying κανονικά!!!
ΥΓ. Χωρίς πλάκα μάλλον θα είμαι Βέροια το Σάββατο, ενώ αύριο Αγρίνιο χαχαχαχα
Πολλά τα χιλιόμετρα!!!


Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Έλα ρε μαντ...
Μόνο 356 γύρους (απολα και με κρεμμύδι) έχεις κανει???

Να τους χιλιάσεις και ξέρεις εσυ...
Να μην τρέξεις και τον αγώνα!

ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!!!!


Sent from my iPhone using Tapatalk

Και κοιτα να μου χάλασες και το τιμόνι...
Θα σε φάω!


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ρε @mad_dogαυτό το software που μετράει τους γύρους είναι χειρότερο κι από το πειραγμένο ταξίμετρο του έλληνα ταρίφα.

Κάθεσαι στα πιτς να κάνεις τσιγάρο αυτό γράφει 10 γύρους  πας τουαλέτα τρως 20 γύρους, τρως κάνα πιτό- γυρο 50 γύρους στο κεφάλι. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Εγώ μόλος μπήκα σπίτι, αρτιμελής τουλάχιστον χαχα, μετα από 700+ χιλιόμετρα πηγαινε έλα Αγρίνιο και εχω μια κούραση ειναι η αλήθεια χαχαχα.

Εάν τα καταφέρω να μπω, θα μπω τουλάχιστον μετα τις 23:00 και εύχομαι να πετύχω κανένα σας.


Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Forum Statistics

    940
    Total Topics
    15.2k
    Total Posts

Living Legends

mad_dog, the fastest sim driver in the world

PC Games for free

UNREAL.jpg.06a44fa7bc9a0e74a2fd28f90ad76a27.jpg

Top 5 PC games

×
×
  • Create New...