Jump to content

RBR WORLd Ελληνικό Πρωτάθλημα 2019


troffeo

Recommended Posts

Με την "γνωστή" παρέα και όχι μόνο, διοργανώνεται Ελληνικό πρωτάθλημα για το 2019 στο μόντ RBR WORLd (το Ιταλικό) http://www.rbr-world.com

Ελπίζουμε όλοι, η διοργάνωση να είναι όπως παλιά :bleh: με πολύ συναγωνισμό, αλλά και πολύ φιλικό περιβάλλον όπως εδώ (με βοήθειες για σετάπ κλπ).

Το 20άρι που απαιτείται για την ετήσια συνδρομή στους Ιταλούς, χωρίς να είναι αμελητέο, θα προσφέρει πολλά περισσότερα από την αξία του!!!

Μείνετε συντονισμένοι για νεότερα!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Παρακάτω στο video η ίδια ειδική με την μόνη διαφορά οδηγά ο Πιλότος...γιατί με τον παραπάνω οδηγό με έπιασε ο ύπνος...

Ηar har har

* Καλό πέρασμα @troffeo, είχες μερικά λαθάκια, σίγουρα κατεβάζεις χρόνο ακόμη περισσότερο. Ωραίος !

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Πιλοτεε μου@mad_dog οι κανονικοί μου χρόνοι με το συγκεκριμένο αυτοκίνητο στην συγκεκριμένη ειδική, ειναι κάτι λιγότερο από 10’’ κάτω (4.59 ειναι στο βίντεο αν θυμαμαι 4.50 κάνω σε αγώνα).
Απλά ηθελα να αρχίσω να δουλεύω εξωτερική κάμερα και έψαχνα να βρω ρυθμίσεις γενικά, όποτε δεν είχα και τόσο το μυαλό μου στην οδήγηση.
Αφού αν παρατηρήσεις, στο 2ο σπλιτ κάπου σε μια κατηφορική ευθειουλα, κουμπώνω 6η, ενώ ως γνωστό το ΕΒΟ ΔΕΝ έχει χαχαχαχαχαχαχα.

Αυτό που μου αρέσει και την εχω κατα βρει φέτος μετα από χρόνια, ειναι το τιμόνι και γενικά η αίσθηση της κατασκευής μου συνολικά, που μου δίνει την δυνατότητα, αλλα περισσότερο την αυτοπεποίθηση, να κουμπώνω 5η και να πηγαίνω τάπα σχεδόν παντού στην άσφαλτο!!!
Φέτος, εκτός από το Ελληνικό πρωταθλημα που τα αυτοκίνητα θα ειναι αλλα, σκέφτομαι να «κυνηγήσω» όλα τα μεγάλα πρωταθληματα (WRC Production, ERC, ITALIAN CHAMPIONSHIP κλπ) με το Ν4!
Οι καλοί οδηγοι ειναι πολυ μπροστά βέβαια, αλλα θα το παλέψω.

Ωραίο το πέρασμα σου, δεν μπορώ να συγκρίνω βέβαια γιατί ειναι πολυ διαφορετικά τα αυτοκίνητα, αλλα ρε «μάστορα» ΓΙΑΤΙ το παίζει «κο κο κο» και γράφεις στην περιγραφή «just for fun with many mistakes”????
ΦΟΒΟΜΑΣΤΕ ΠΙΛΟΤΕΕ????



Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@troffeo @mad_dog

Για πείτε, σε  rally-hiilclimb έχετε  view από καπό όπως βλέπω στα video; 

Ρωτάω γιατί λίγο που ασχολήθηκα με dirt rally είδα οτι  από bonnet βοηθάει πολύ.

Είναι οι μεγάλες ταχύτητες σε στενούς  δρόμους, οι γρήγορες εναλλαγές κατεύθυνσης, η αίσθηση της μονής οθόνης κτλ.

Ύστερα εσείς έχετε και triple screen. Δηλαδή και με triple είναι ζόρι ;

 

** Γιώργο ζηλεύω τα εργαλεία σου :t2018:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@andre εγώ οδηγώ πάντα από μέσα, απλά το replay το έκανα από το καπό.

22 minutes ago, andre said:

** Γιώργο ζηλεύω τα εργαλεία σου

Kαι εμείς έχουmε εργαλεία @andre και μάλιστα πολύ καλύτερα από τον άχρηστο...

Har har har 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

@andre Αντρέα στο συγκεκριμένο Sim το RBR δηλαδή, οδηγώ από προφυλακτήρα όχι γιατί με βολεύει η μου αρέσει, αλλα γιατί το παιχνίδι ειναι αρκετά παλιό και ένα θέμα με τις κάμερες και την ρύθμιση τους, το έχει!
Επιπλέον έχει και θέμα με τον ήχο, ο οποίος ειναι διαφορετικός και με μπερδεύει.
Μην ξεχνάμε βέβαια ότι εναι 15 χρόνων σχεδόν το παιχνίδι, αλλα μένει ακόμα ο ΜΟΝΑΔΙΚΟΣ και αξεπέραστος βασιλιάς του rally simulator!!!

Σε όλα τα αλλα sim ΜΟΝΟ από μέσα τρέχω!

Ευχαριστώ Αντρέα και αν κατέβεις προς τα μέρη μου και έχεις χρόνο, έρχεσαι από το σπίτι και το δοκιμάζεις!!!
@mad_dog ρε τρελοσκυλε θα κάνουμε κανα ραλακι η μπα και κο κο κο???
Αν πάλι μπα..., θα σε πετύχω στις αναβάσεις εδώ και θα σου δώσω το τιμόνι να το φας


Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, troffeo said:

@mad_dog ρε τρελοσκυλε θα κάνουμε κανα ραλακι η μπα και κο κο κο??? emoji23.pngemoji23.pngemoji23.pngemoji23.pngemoji23.png
Αν πάλι μπα..., θα σε πετύχω στις αναβάσεις εδώ και θα σου δώσω το τιμόνι να το φας emoji23.pngemoji23.pngemoji23.pngemoji23.pngemoji23.pngemoji23.pngemoji23.png

Aν κατέβω στο rally πρέπει να καθήσουμε μαζί να φτιάξουμε το RBR World

Link to comment
Share on other sites

Aν κατέβω στο rally πρέπει να καιήσουμε μαζί να φτιάξουμε το RBR World

Ναι ρε ΕΥΚΟΛΑ!!!
Και θα σου δώσω και ότι εχω, σεταπ και ότι αλλο.
Το μόνο που δεν μπορώ να σου δώσω, ειναι τα...χέρια μου


Sent from my iPhone using Tapatalk
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Forum Statistics

    940
    Total Topics
    15.2k
    Total Posts

Living Legends

mad_dog, the fastest sim driver in the world

PC Games for free

UNREAL.jpg.06a44fa7bc9a0e74a2fd28f90ad76a27.jpg

Top 5 PC games

×
×
  • Create New...