Jump to content

Flat out


mad_dog

Recommended Posts

To παρακάτω video το θεωρώ σαν ορισμό όταν λέμε πάει τάπα...(ή δείτε το πως οδηγά ο [mention=4]mad_dog[/mention])
 

Επειδή εισαι γνωστός άσχετος, μην κανεις βαρύγδουπες δηλώσεις!!! Χαχαχα

Όχι ότι ο άνθρωπος δεν πάει πολυ γρήγορα, αλλα αγαπητέ ΑΣΧΕΤΕ όταν λες «ο ορισμός της τάπας» πρέπει να καταλάβεις ότι τάπα δεν σημαίνει να χαζό γλιστράω το αμαξι , να κάνω παντηλικια και λοιπά και γενικά να πηγαίνω με «στραμπουληγμένοι το τιμόνι.

Τάπα σημαίνει να οδηγώ με γραμμές, να φρέναρε στα σωστά σημεία και να μην το γλιστράω πουθενά!!!
Ετσι βγαίνουν οι χρόνοι!

Αλλο το θέαμα, που το γουστάρω πολυ, αλλο οι χρόνοι!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

Είσαι τελειώς άσχετος τελικά με το άθλημα...το αμάξι αυτό είναι στημένο να πηγαίνει όπως το βλέπεις...δεν υπάρχει περίπτωση να βγάλεις γραμμές...δηλαδή τουλάχιστον μην κάνεις post, μας βλέπουν και μας διαβάζουν !!!

Να σε πληροφορήσω επίσης ότι στην τελική κατάταξη τερμάτισε 2ος, είναι ο γνωστός οδηγός Simon McKinley (o οποίος και πέθανε τώρα) όπου είχε ξεσκίσει τα πρωταθλήματα sprint και hillclimb.

Kαι τάπα ρε φίλε Γιώργο σημαίνει να το πηγαίνεις όπως ο τύπος, δηλαδή βγάζεις το 100% από το αυτοκίνητο όπως είναι στημένο.

 

Αλλά επειδή είσαι πράγματι άσχετος με το άθλημα, δες και το παρακάτω video που ο τύπος τα πάει τάπα (ΒΜW M3, Patrick Snijers, 24. Ypres 24 Hours Rally 1988), όπου στα ράλλυ αυτό τερμάτισε πρώτος από τα WRC !!!

Όταν λέμε τάπα, λέμε τάπα. Άσε τις φιλοσοφίες και τα μαθήματα περί γραμμών. Άνοιξε τα στραβά σου και έχεις την ευκαιρία από εμένα να μάθεις και μερικά πραματάκια...

Ο τύπος τα πάει με τις μπαντες, τάπα στην τάπα !!!

Να και οι χρόνοι...

Και την επόμενη φορά που θα τοποτεθείς να είσαι διαβασμένος...με κουράζεις...

Αν δεν με συγχύσεις δεν μπορείς...

Har har har

 

Και εδώ από άλλο ραλλυ

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, mad_dog said:

 

Αλλά επειδή είσαι πράγματι άσχετος με το άθλημα, δες και το παρακάτω video που ο τύπος τα πάει τάπα (ΒΜW M3, Patrick Snijers, 24. Ypres 24 Hours Rally 1988), όπου στα ράλλυ αυτό τερμάτισε πρώτος από τα WRC !!!

Να και οι χρόνοι...

Aφου ολα ηταν στην Α8 που ειδες τα WRC που τα περασε κιολας?

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, John@John said:

Aφου ολα ηταν στην Α8 που ειδες τα WRC που τα περασε κιολας?

Εσύ εκεί κόλλησες ?

Τα παλιά WRC ήταν τα A8...δηλαδή θα κάνουμε κουβέντα στο όνομα τώρα ?

Εδώ μιλάμε ότι πάνε τάπα στην τάπα με μπαντιλίκια και χτυπάνε πρωτιές. Και εσύ και ο άλλος μου μιλάτε για γραμμές και ονόματα...

Για μαζεύτε λίγο τα μυαλά σας γιατί ξεφύγατε μου φαίνεται...

Aν έχετε να πείτε κάτι για την οδήγηση πείτε το...τα υπόλοιπα δεν τα χρειαζόμαστε, το thread μιλάει για flat out και όχι για ονόματα αυτοκινήτων...

Link to comment
Share on other sites

On 6/13/2018 at 2:14 PM, mad_dog said:
Είσαι τελειώς άσχετος τελικά με το άθλημα...το αμάξι αυτό είναι στημένο να πηγαίνει όπως το βλέπεις...δεν υπάρχει περίπτωση να βγάλεις γραμμές...δηλαδή τουλάχιστον μην κάνεις post, μας βλέπουν και μας διαβάζουν !!!
Να σε πληροφορήσω επίσης ότι στην τελική κατάταξη τερμάτισε 2ος, είναι ο γνωστός οδηγός Simon McKinley (o οποίος και πέθανε τώρα) όπου είχε ξεσκίσει τα πρωταθλήματα sprint και hillclimb.
Kαι τάπα ρε φίλε Γιώργο σημαίνει να το πηγαίνεις όπως ο τύπος, δηλαδή βγάζεις το 100% από το αυτοκίνητο όπως είναι στημένο.
 
Αλλά επειδή είσαι πράγματι άσχετος με το άθλημα, δες και το παρακάτω video που ο τύπος τα πάει τάπα (ΒΜW M3, Patrick Snijers, 24. Ypres 24 Hours Rally 1988), όπου στα ράλλυ αυτό τερμάτισε πρώτος από τα WRC !!!
Όταν λέμε τάπα, λέμε τάπα. Άσε τις φιλοσοφίες και τα μαθήματα περί γραμμών. Άνοιξε τα στραβά σου και έχεις την ευκαιρία από εμένα να μάθεις και μερικά πραματάκια...
 
Ο τύπος τα πάει με τις μπαντες, τάπα στην τάπα !!!
Να και οι χρόνοι...
Και την επόμενη φορά που θα τοποτεθείς να είσαι διαβασμένος...με κουράζεις...
Αν δεν με συγχύσεις δεν μπορείς...
Har har har
 
Και εδώ από άλλο ραλλυ
 
 

Το ότι εισαι παντελώς ΑΣΧΕΤΟΣ ειναι γνωστό!!!

Το ότι θα έκανες τοποθέτηση με επιχειρήματα (;;; για τα αυτονόητα, με ξεπερνάει...

Εγώ φταιω που ασχολούμαι με τις αμπελοφιλοσοφίες σου και δεν κάθομαι στα αυγά μου Χαχαχα!!!

ΥΓ. Για τελευταία φορά, θα προσπαθήσω να στο εξηγήσω με ένα Ελληνικό παράδειγμα, σε παγκόσμιο επίπεδο (WRC της εποχής), γιατί εγώ τους διάφορους Βέλγους, Αγγλους, Γαλλος και Πορτογαλους που ανεβάζεις δεν τους γνωρίζω Χαχα 

Ο ΙΑΒΕΡΗΣ (Τάσος Μαρκουιζος) ήταν οδηγός που πηγαινε ΤΑΠΑ (πιο τάπα απλά δεν υπάρχει);;; 

ΗΤΑΝ

Ο ΙΑΒΕΡΗΣ είχε κερδίσει ΟΛΟΥΣ του παγκόσμιους στη εποχή τους;; 

ΒΕΒΑΙΩΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΕΙΧΕ ΚΕΡΔΙΣΕΙ!!!

Για ποσο;;;

Για 1 ειδική σε ραλλυ Ακρόπολις και έκανε να παραμιλάει όλη η οικουμένη!
Μάλιστα τους είχε κερδίσει με υποδιεεστερο αυτοκίνητο και φυσικά ερασιτέχνης αυτός, επαγγελματίες οι άλλοι!!!

Απλά όμως ετσι οπως οδηγούσε, σε μεγάλες ειδικές είτε έτρωγε ξύλο, είτε εγκατέλειπε!!!

Άρα ΜΑΘΕ ΠΡΩΤΑ ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΤΑΠΑ και μετα να μιλάς!!!!

ΥΓ. Δεν θα ασχοληθώ αλλο με το θέμα,
Είπαμε (ο Αινσταιν όχι εγώ Χαχαχα) το σύμπαν και η ΑΣΧΕΤΟΣΥΝΗ ειναι άπειρα!!!


Sent from my iPhone using Tapatalk

  •  Thinking 1
Link to comment
Share on other sites

Γιώργο άστο καλύτερα...όταν μου λες δεν τους γνωρίζεις τι να πω...

Ειδικά στο 2ο video ο τύπος είχες αφήσει 2ο τον Colin McRae καμιά 20 sec πίσω...σε λίγο θα μας πεις δεν ξέρεις και τον Colin McRae...

Για τον Ιαβέρη γνωστά τα πράματα...αλλά άστοχο το επιχείρημά σου...

Οι τυποι που βλέπεις στα video το πάνε όχι τάπα, αλλά ξεσουμίζουν ότι έχει να δώσει το αυτοκίνητο...και μιλάμε ότι χτυπάνε πρώτες θέσεις, δεν βγαίνουν βόλτα να κάνουν drift...

Τέλος πάντων...είναι σαν να μιλάμε για αναβάσεις και να μην ξέρεις τον  Bruno...

O τύπος τερμάτισε 2ος πίσω από το Osella FA30 που είναι το καλύτερο αυτοκίνητο στον κόσμο για αναβάσεις...

 

Link to comment
Share on other sites

Τέλος πάντων...είναι σαν να μιλάμε για αναβάσεις και να μην ξέρεις τον  Bruno...

Και που κολλάει τωρα αυτό;;;

Πάντως Φιλοθεε, φαίνεται να εισαι μπερδεμένος η να διατελείς κάτω από καθεστώς σύγχυσης.... Χαχαχαχα

Στο ένα ποστ βάζεις ασφάλτινα Αγγλικά ραλλυ, στην άλλη κάτι αγώνες με Α8 και στο τέλος αναβάσεις του σήμερα (με αυτοκίνητα που έχουν μορφή του χθες, αλλα ειναι του αύριο Χαχαχαχα τα οποία μάλιστα κερδίζουν τα μονοθέσια...

Εντάξει, νομίζω για γέλια!!!

Κάπου μέσα σε όλη αυτή την σύγχυση, εμφανίζεται και το WRC και «δένει το γλυκό» , απλά για να επιχειρηματολογήσεις την έννοια «τάπα»

ΟΚ man, ότι γουστάρεις!



Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, troffeo said:

Στο ένα ποστ βάζεις ασφάλτινα Αγγλικά ραλλυ, στην άλλη κάτι αγώνες με Α8 και στο τέλος αναβάσεις του σήμερα (με αυτοκίνητα που έχουν μορφή του χθες, αλλα ειναι του αύριο Χαχαχαχα τα οποία μάλιστα κερδίζουν τα μονοθέσια...

Γιώργο, όλα τα video και το thread έχουν κοινό παρονομαστή...το flat out. Για αυτό ξεκίνησα και το thread. Τάπα ότι αγωνιστικό (βέβαια εγώ προτιμώ ράλλυ και αναβάσεις).

Eννοείται θα δείξω αγώνες από αναβάσεις και ράλλυ γιατί αυτά με ενδιαφέρουν. Όσοι βέβαια θέλουν να δείξουν άλλα αυτοκίνητα κανένα πρόβλημα.

Mπήκατε εσύ και ο @John@John  και κάνατε άστοχα posts. Κόλλησες στην ονομάσια "A8"  και "WRC", αντί να κολλήσεις με τους οδηγούς που τα πάνε τάπα.

Τα υπόλοιπα τα προσπερνώ σαν άστοχα. Αν έχεις να δείξεις video κάντο, αλλά σε παρακαλώ μην συνεχίζεις με τα επιχειρήματά σου, έχετε κάνει το thread §$%§"νί !!!

Την καλημέρα μου τρισάθλια σαλιγκάρια...

Har har har 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mad_dog said:


@John@John

μην συνεχίζεις με τα επιχειρήματά σου, έχετε κάνει το thread §$%§"νί !!!

 

 2η φορα πετας αυτη την αρλουμπα,στην 3η θα καεις,προσεχε.

6 hours ago, troffeo said:


 και να μην ξέρεις τον  Bruno...

 

Σιγα το ατομο..

 

 

 

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, troffeo said:

Αυτά τα Flatout έχει στο μυαλό του ο άσχετος!!!

ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Εχω λιώσει λέμε!!!
 

Μονο Flatout παει ο @mad_dog τι Ιαβερης και πρασινα αλογα...

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Forum Statistics

    940
    Total Topics
    15.2k
    Total Posts

Living Legends

mad_dog, the fastest sim driver in the world

PC Games for free

UNREAL.jpg.06a44fa7bc9a0e74a2fd28f90ad76a27.jpg

Top 5 PC games

×
×
  • Create New...