Jump to content

rFactor2 Hillclimb


mad_dog

Recommended Posts

O @troffeo (που από αγώνες και αυτοκίνητα τουλάχιστον δεν είναι κανένας τυχαίος) δήλωσε ότι το Group H Special που δοκίμασε είναι το καλύτερο mod αυτήν την στιγμή για το rF2 !

Μάλιστα σε συνδυασμό με τις αναβάσεις όπως είπε, ξαναερωτευτηκε τρομάρα του !

Πιστεύω και εγώ που έχω δοκιμάσει πολλά αξιόλογα mods ότι πράγματι το Group H είναι ένα διαμάντι και αυτοί που γνωρίζουν μπορούν αμέσως να το ξεχωρίσουν !

Θα τα πούμε στις αναβάσεις με καντίνα στην γραμμή τερματισμού τον @troffeo !

Har har har

66tv1eS.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, troffeo said:


Ποιο προγραμμα;;;
Για τον σέρβερ η του πρωταθλήματος;;;


Sent from my iPhone using Tapatalk

Για το προγραμμα του πρωταθληματος,,,,για τις 3 πρωτες και τις 6 τελευταιες,αλλα  ειμαι σε καλο δρομο

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

@andre μου επιτρέπεις να σου δώσω συγχαρητήρια* ! Τώρα όπως βλέπεις έχεις φτάσει το επίπεδο μου δηλαδή πάνω από αυτό του Πιλότου και κάτω από το όνομα σου έχει το nickname μου που δηλώνει ότι με έχεις πλησιάσει οδηγικά...

*Όσοι έχουν πάνω από 1000 δημοσιεύσεις μπορούν να αποκτήσουν τον πολυπόθυτο τίτλο: mad_dog, ισχύει και για το σαλιγκάρι @troffeo

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, mad_dog said:

@andre μου επιτρέπεις να σου δώσω συγχαρητήρια* ! Τώρα όπως βλέπεις έχεις φτάσει το επίπεδο μου δηλαδή πάνω από αυτό του Πιλότου και κάτω από το όνομα σου έχει το nickname μου που δηλώνει ότι με έχεις πλησιάσει οδηγικά...

*Όσοι έχουν πάνω από 1000 δημοσιεύσεις μπορούν να αποκτήσουν τον πολυπόθυτο τίτλο: mad_dog, ισχύει και για το σαλιγκάρι @troffeo

Πρωταπριλιά !!!  :choir:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 year later...

Πολύ ωραία τα «εργαλεία»!!!

Δεν βλέπω την ώρα να ξεκινήσουμε να μαζευόμαστε. 
Εγώ είμαι ανάμεσα στην Δελτονα και το Εβο ΙΧ, χωρίς να ξέρω αλλά και να με νοιάζουν χαρακτηριστικά όπως άλογα, βάρος κλπ.

Θα κανεις κανα σέρβερ ρε «άχρηστε» βρωμοσκυλε @mad_dog ???

Όχι τίποτα άλλο, αλλά έχω ζεστό τσάι και κερνάω!!!

???

Link to comment
Share on other sites

@troffeo δεν θέλω να σε σταναχωρήσω, αλλά οδηγοί με κάποια ηλικία όπως εσύ, δεν μπορούν να δηλώσουν Ε1 +2000, αλλά μπορούν να πάρουν τα μπροστοκίνητα που και αυτά μια χαρά είναι...

??????

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, mad_dog said:

@troffeo δεν θέλω να σε σταναχωρήσω, αλλά οδηγοί με κάποια ηλικία όπως εσύ, δεν μπορούν να δηλώσουν Ε1 +2000, αλλά μπορούν να πάρουν τα μπροστοκίνητα που και αυτά μια χαρά είναι...

??????

 

Κοιτα @mad_dog σαλιγκαρε,

Δεν θα στεναχωρηθώ, γιατί και με Fiat Chinquecento να κατέβω πάλι θα σε κερδίσω, γιατί έχεις ένα «θέμα» με τα χέρια....

Ασε που φέτος θα είναι σαν να κλέβω εκκλησία με εσένα, γιατί ήρθε και νέο τιμονι.... αναβάθμιση από την AccuForce v2... και το όνομα του ΔΕΝ αρχίζει από F...., αλλά από S.... και είναι και «Pro» ????

Κατσε να το μάθω και θα χορτάσεις τσάι και αλλα «αφεψήματα» φέτος!!!

?????

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 3 months later...
  • 2 weeks later...
  • 1 year later...
  • 8 months later...
  • 11 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Forum Statistics

    939
    Total Topics
    15.2k
    Total Posts

Living Legends

mad_dog, the fastest sim driver in the world

PC Games for free

UNREAL.jpg.06a44fa7bc9a0e74a2fd28f90ad76a27.jpg

Top 5 PC games

×
×
  • Create New...