Jump to content

rFactor2 Hillclimb


mad_dog

Recommended Posts

Εχω προβλεψει για τα παντα απο την αρχη αρχη,μην ανησυχειτε. :) :)  Η αναρτηση παραμενει η ιδια γιατι εχει τα περιθωρια το υψος και τα spec να γινει και ραλλυτζιδικη ,απλα στα αμαξια με τις 15αρες  εβγαλα λαστιχα  ραλλυτζιδικα (τα οποια δεν τα εχετε ακομα εσεις αχαχαχαχαχα) ,μετα που εβγαλα τα αμαξια με τις 18αρες ,αυτα δεν εγγυωμαι οτι θα δουλεψουν σωστα

@troffeo οσο για τις 2-3 στροφες που εχει χαλαρο γκριπ δεν μου αρεσε και το εβγαλα.Για θεμα FPS & FOV δεν καταλαβα τιποτα/οποτε...........τα υπολοιπα στο τς παιδες για συμβουλιο

ps: Δοκιμαζω να βγαλω την Pribram τωρα.......Βλεπομεν

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, John@John said:

ps: Δοκιμαζω να βγαλω την Pribram τωρα.......Βλεπομεν

Mην κάνεις κανένα αστείο και βάλεις την Pribram στον server...

Θα δει χρόνους μου το τρισάθλιο σαλιγκάρι και θα κρεμάσει τιμόνι...

@John@John έχει το Peugeot S2000 το οποίο μπορείς να το χρησιμοποιήσεις σαν πάτημα αν δεν θέλεις να πάς στα δύσκολα δηλαδή στα WRC

To Peugeot που το δοκίμασα ο τύπος το έκανε οπως το πραγματικό S2000 που μπουκώνει στις φουρκέτες και στις χαμηλές στροφές, αλλά στις ψηλές στροφές πάει σαν πυραυλάκι...

Συμβούλιο στο TS όπως είπες, αλλά είμαι σίγουρος ότι αν κάνεις WRC θα είναι benchmark

Link to comment
Share on other sites

Τεσπα............Οτι να'ναι........

Εκτος  απο την Pribram μου βγηκε και η αγαπημενη μου Osli-Stryckovy . Απολαυστε συνοδηγο που ειχα  :) :)

 

 

19 minutes ago, mad_dog said:

Mην κάνεις κανένα αστείο και βάλεις την Pribram στον server...

Θα δει χρόνους μου το τρισάθλιο σαλιγκάρι και θα κρεμάσει τιμόνι...

@John@John

και φυσικα θα βγουν σημερα-αυριο.

Επιτελους να ξεχαρμανιασω και λιγο ρε @ουστι μου Αχαχαχαχααχα

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Γιάννη@spyder τα αυτοκίνητα από που τα έχεις πάρει;;;
Πολυ ωραία ανάβαση, ετσι οπως την ειδα!!!


Sent from my iPhone using Tapatalk

Γιάννη[mention=28]spyder[/mention] τα αυτοκίνητα από που τα έχεις πάρει;;;
Πολυ ωραία ανάβαση, ετσι οπως την ειδα!!!


Sent from my iPhone using Tapatalk

Άντε να δούμε ποτε θα ξεκινήσουμε και εμείς ρεεεεεε;;;;



Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

Η ανάβαση Cazin Grand Prix είναι 2 ποστ πιο πάνω απ'το δικό μου, ξέρεις που θα τη βρείς :)

Τα αμάξια τα είχε ξεκινήσει ο @John@John  μάλλον rf1 είναι το X19 απο assetto αλλά υπάρχει το ίδιο σε rf1, είπα να τους δώσω ζωή γιατί απο δώ και πέρα βλέπω να τρέχουμε πολλές αναβάσεις ίσως φτιάξουμε μία μελλοντική κατηγορία 4x4. To X19 σφήνα στο βίντεο για το θέαμα αν και υπάρχει ίδιο στη πραγματικότητα hillclimb που σαρώνει.

Τα Group H είναι στη τελική ευθεία, είχαμε μια κοιλιά γιατι και ο Γιάννης έχει δουλειές και πάθαμε λίγο overdose απ'τη πολύ δουλειά και θέλαμε λίγο διάλειμμα απ'το rF2.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Η ανάβαση Cazin Grand Prix είναι 2 ποστ πιο πάνω απ'το δικό μου, ξέρεις που θα τη βρείς 
Τα αμάξια τα είχε ξεκινήσει ο [mention=24]John@John[/mention]  μάλλον rf1 είναι το X19 απο assetto αλλά υπάρχει το ίδιο σε rf1, είπα να τους δώσω ζωή γιατί απο δώ και πέρα βλέπω να τρέχουμε πολλές αναβάσεις ίσως φτιάξουμε μία μελλοντική κατηγορία 4x4. To X19 σφήνα στο βίντεο για το θέαμα αν και υπάρχει ίδιο στη πραγματικότητα hillclimb που σαρώνει.
Τα Group H είναι στη τελική ευθεία, είχαμε μια κοιλιά γιατι και ο Γιάννης έχει δουλειές και πάθαμε λίγο overdose απ'τη πολύ δουλειά και θέλαμε λίγο διάλειμμα απ'το rF2.

Μπράβο ρε Γιάννη!
Την καταλαβαίνω την κούραση, γιατί κυριως οι 2 σας την έχετε τραβήξει.
Θα ειναι πολυ ωραίο, να γίνει το πρωταθλημα αναβάσεων και πιστεύω ότι αν το οργανώσουμε όμορφα, θα ειναι το μοναδικό παγκόσμια!!!
Άντε να μαζευόμαστε σιγά σιγά, γιατί εμείς οι υπόλοιποι έχουμε πάθει στέρηση, δηλαδή το αντίθετο από εσάς!

ΥΓ. Τα WRC που εχεις στο βίντεο, υπάρχουν κάπου να τα δοκιμάσω;;;


Sent from my iPhone using Tapatalk
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Στα Group H, 6 μήνες σχεδόν κάθε μέρα 6 ώρες δοκιμών, μιλάμε για το απόλυτο overdose :D

Θα τα ανεβάσω τα 2 αμάξια και θα σας στείλω πμ, το τρελόσκυλο δεν το ξεχνάω θα του τα στείλω μην έχει παράπονο :)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Σας έστειλα και 3 Φερράρι, τα 2 τελευταία έχουν περάσει τα τεστ του γνωστού τιφόζι @andre

Μόνο μην βγάλετε βίντεο με τα 2 τελευταία  γιατί θα μας κυνηγάει η ιταλική μαφία :D

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

On 5/19/2017 at 12:49 AM, troffeo said:

Καπαρωνω από τωρα την Deltona!!!


Sent from my iPhone using Tapatalk

On 5/19/2017 at 2:07 AM, John@John said:

Εχω αυτο, η πες τον Χαρη να σου κανει ενα αλλο σκιν.

 

TEST2 TROFFEO.jpg

Aααα ρε @troffeo Γιωργηηη.............................

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites


Aααα ρε [mention=26]troffeo[/mention] Γιωργηηη.............................

Γεια σου ρε Γιάννη!!!!
Θα ξεκινήσω το προμοταρισμα για τους αγώνες και στους άλλους!

ΥΓ. Γιάννη@spyder ευχαριστώ πολυ φιλε!!!
Το ΣΚ θα τα κατεβάσω να τα «λιώσω» Χαχαχα
Εννοείται όχι βίντεο γενικά


Sent from my iPhone using Tapatalk
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Τα Formula Saloon ειναι τελειως σε πρωιμη κατασταση απο θεμα φυσικης ,ηχων, κλπ.(καμια 5-6 κομματια ειχα ξεκινησει τοτε.....) βεβαια και ο μαστρο @spyder αυτα τα δυο τα συμμαζεψε κατα πολυ απο οτι αρχικα ηταν.Τελος νομιζω και το Lancia ειναι καπως δουλεμενο.Αλλα τα τουρμπισια ειναι για αργοτερα οταν θα γινει ενα ποιο ολοκληρομενο πρωταθλημα αναβασεων με κατηγοριες πλεον.....

222images.jpg.010f45776cce9768b975ca9bd9b3ef50.jpg   kehagias.thumb.jpg.5685c9f6ce64a81eba8d5d340bf7f20b.jpg  Toyota-Corolla-WRC-4945.jpg.2db596a182d18b2a38cd42eccdbb173b.thumb.jpg.a830f37922947ed13cdf31098ca10119.jpg

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Γιάννη,
Αυτό ειναι promotion για το επερχόμενο πρωταθλημα η απλά δοκιμές με την 911???
Ποτε βλέπεις να ανεβάζεις σέρβερ για τίποτα δοκιμες???


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

@troffeo ειμαι ετοιμος,απλα ψαχνομαι λιγο με το  προγραμμα,γιατι αλλαξαν λιγο της φετινες αναβασεις  στο Ευρωπαικο πρωταθλημα και σκεφτομαι η να τις κανω τακα-τακα αυτες τις αναβασεις που λοιπουν η να να βαλω καποιες αλλες στη θεση τους http://www.rallycross-photo.com/heuvelklim2/championships/europe/calendar-european-championship/

Οσο για σερβερ να ανεβασω απο αυριο αν ειναι με κανα 2 αναβασεις

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Χρόνοι Trento - Bondone 2017 , το Fiat έκανε 10:37 !! @mad_dog το πιάνεις το χρόνο του?

Χθές που έκανα δοκιμές δεν κατάφερα να τερματίσω...:furiouslightning: θα κλάψουν οικογένειες εδώ!

Είδα ότι τρέχουν Lancia Stratos και De Tomaso Pantera, και μπαίνω σε σκέψεις μιας και τα έχουμε μισοτελειωμένα...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, spyder said:

Χρόνοι Trento - Bondone 2017 , το Fiat έκανε 10:37 !! @mad_dog το πιάνεις το χρόνο του?

@spyder καμία σχέση με το δικό μας. Αυτό είναι κάτω από 600kg στις 10000 στροφές και 300 άλογα. Δεν γίνεται σύγκριση ούτε για πλάκα.

Δεν ξέρω ακόμη την ανάβαση, είμαι κοντά το 11.30, χάνω πολύ επάνω που δεν ξέρω ακόμη την ανάβαση.

Πληροφορίες γαι το αυτοκίνητο:

The Air Intake looks like a Formula 1 Intake and the engine revs over 10.000rpm. Absolutly Awesome, the Cars wight was under 600KG and the Power of the engine nearly 300Hp.

 

 

2 hours ago, spyder said:

Χθές που έκανα δοκιμές δεν κατάφερα να τερματίσω...:furiouslightning: θα κλάψουν οικογένειες εδώ!

Μιλάμε εδώ είναι να βάλεις τον άχρηστο @troffeo να οδηγήσει και από πίσω την μουσική του Benny Hill

Har har har

Για να καταλάβεις διαφορά. το Porsche 997 GT3 χτυπάει 10:45.

Tα δικά μας είναι λίγο αδύνατα σε σχέση με τα GT3 πόσο μάλλον με τα καθαρόαιμα της ανάβασης, βλέπε NORMA M20 FC, κάνει χρόνο 9:00 !

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Forum Statistics

    940
    Total Topics
    15.2k
    Total Posts

Living Legends

mad_dog, the fastest sim driver in the world

PC Games for free

UNREAL.jpg.06a44fa7bc9a0e74a2fd28f90ad76a27.jpg

Top 5 PC games

×
×
  • Create New...