Jump to content

Server@rFactor2


mad_dog

Recommended Posts

20 hours ago, panosdimip said:

Ρε Δημήτρη γιατι βρε παιδάκι μου σ αυτό το κλίμα ?

Το δεύτερο και το τρίτο ποστ είναι τουλάχιστον πολωτικά  και πρέπει να αποφεύγονται .

Αυτή είναι η άποψή μου και δεν θα συνεχίσω από εδώ .

Αυτά είναι τα γραπτά  που εμειναν@gchristod

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, panosdimip said:

Αυτά είναι τα γραπτά  που εμειναν@gchristod

 

1 hour ago, gchristod said:

Κάτι που δεν έγινε παρά μόνο ΜΕΤΑ από τις παραθέσεις εν είδει best off του Νάσου.

Όπως είπα πριν, αυτό ειπώθηκε μετά το quote του sosna. Τέλος πάντων, για μένα το θέμα έχει λήξει, ένα τελευταίο πράγμα ήθελα να πω σήμερα και το είπα, εις άλλα με υγεία.

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, gchristod said:

Tέλος πάντων, για μένα το θέμα έχει λήξει, ένα τελευταίο πράγμα ήθελα να πω σήμερα και το είπα, εις άλλα με υγεία.

Τι ακριβώς ήθελες να πεις, συγνώμη αλλά χάθηκα μετά από τόσες σελίδες...

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, mad_dog said:

Τι ακριβώς ήθελες να πεις, συγνώμη αλλά χάθηκα μετά από τόσες σελίδες...

Ήθελα να πω ότι το rf2 δεν προσομοιώνει το dirt pickup όταν μία ρόδα πατήσει εκτός πίστας ενώ το AC το κάνει.

Edited by gchristod
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, gchristod said:

Όπως είπα πριν, αυτό ειπώθηκε μετά το quote του sosna. Τέλος πάντων, για μένα το θέμα έχει λήξει, ένα τελευταίο πράγμα ήθελα να πω σήμερα και το είπα, εις άλλα με υγεία.

Καλά τώρα θα με κατηγορήσεις και για αργά αντανακλαστικά?

Δεν είδα κανέναν άλλο να αντιδρά γιατί εγώ πρέπει να δώσω λόγο?

Δώσε κι εσύ αν το πάμε έτσι που δεν αντέδρασες όπως μου ζητάς .

Να σε πω κι εγώ συνένοχο γιατί δεν με υπερασπίστηκες κλπ κλπ

Αφήστε τα ρε παιδιά το παραδυιλήσαμε.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, panosdimip said:

Δώσε κι εσύ αν το πάμε έτσι που δεν αντέδρασες όπως μου ζητάς .

Να σε πω κι εγώ συνένοχο γιατί δεν με υπερασπίστηκες κλπ κλπ

Εγώ ήμουν από τους πρώτους που αντέδρασαν, δεν σε καταλαβαίνω?

Δεν είπα να υπερασπιστείτε κάποιον, αλλά να επαναφέρετε αυτόν που ξέφυγε. Έχει μεγάλη διαφορά. Καθένας μπορεί να υπερασπιστεί τον εαυτό του. 

Δεν έχω διάθεση να το συνεχίσω άλλο.

 

Edited by gchristod
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, gchristod said:

Ήθελα να πω ότι το rf2 δεν προσομοιώνει το dirt pickup όταν μία ρόδα πατήσει εκτός πίστας ενώ το AC το κάνει.

Και το rf2 το κανει,θα το δεις στο νεο μοντ που ετοιμαζετε και οπτικα και ηχητικα και πρακτικα. :)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, John@John said:

Και το rf2 το κανει,θα το δεις στο νεο μοντ που ετοιμαζετε και οπτικα και ηχητικα και πρακτικα. :)

Δεν το εννοώ, πείραγμα προς τον Πιλότεο και τον Λιακτζιμ ήταν.

Edited by gchristod
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, gchristod said:

Εγώ ήμουν από τους πρώτους που αντέδρασαν, δεν σε καταλαβαίνω?

Εμένα μου ζήτησες να κάνω το δικαστή και να στοχοποιήσω αλλιώς συνένοχος ,εσύ πως αντέδρασες γενικά κι αόριστα?

Link to comment
Share on other sites

Eσύ μιλάς εκ μέρους της κοινότητας ?

Και έλαβες απόφαση για όλη την κοινότητα ?


Οποιος μιλαει εκ μερους της κοινότητας ειναι κοινοταρχης. Αρα εκλεγμενος δημοκρατικα. Εγιναν εκλογές και δεν το καταλαβα;
Μπαν ριπορτ πλοκ

Στάλθηκε από το SM-A510F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

O server έχει την δυνατότητα να φορτώνει και άλλες πίστες.

Αν θέλετε προτείνετε πίστες να τις βάλω στον 2ο server.

Τις αλλάζετε με vote ή σαν admin τρισάθλια σαλιγκάρια...

Har har har

Link to comment
Share on other sites

Ετσι το έχει ο S397, 10 λεπτά practice 10 λεπτά qualify 10 laps race και μετά νέα πίστα

Προτείνω αυτές που τρέχουν τα USF2000 Mid-Ohio, Road America, Indianapolis απο τις άλλες δεν ξέρω ποιές έχουμε

Homestead Road Course
Streets of St. Petersburg
Barber Motorsports Park
Lucas Oil Raceway
Iowa Speedway
Streets of Toronto
Watkins Glen International

Η Mills Metro, LimeRock Park - No chicane ταιριάζουν στο φορμουλάκι

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Σήμερα θα μπω να δείξω γραμμές πάλι στον αργό @andre...

Χτες ήταν πολύ καλά. Είχα πει μια φορά τον μήνα ή F1 1991 ή Group C. Tελικά θα βάλω Group C (με το πρόγραμμα των αγώνων και όλα τα σχετικά) γιατί είναι κοντα στα DTM 1989 (που θέλουνε συμπλέκτη και H) με την μόνη διαφορά ότι τα Group C...έχουν λίγο περισσότερη δύναμη...

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, mad_dog said:

Σήμερα θα μπω να δείξω γραμμές πάλι στον αργό @andre...

Χτες ήταν πολύ καλά. Είχα πει μια φορά τον μήνα ή F1 1991 ή Group C. Tελικά θα βάλω Group C (με το πρόγραμμα των αγώνων και όλα τα σχετικά) γιατί είναι κοντα στα DTM 1989 (που θέλουνε συμπλέκτη και H) με την μόνη διαφορά ότι τα Group C...έχουν λίγο περισσότερη δύναμη...

Οι γραμμές που μου έδειχνες εχθές ήταν τεθλασμένες . Μόλις έφυγες βρήκα τις σωστές, που εάν θες στις στέλνω με πμ.

1.JPG

*** Θα προτιμούσα  F1 1991

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

f098f04cd3a81276883a387e27b2121c.jpg

Τα πραγματα του σερβερ ηρθαν,θα λειτουργει υπο δικης μου διευθυνσης,ελευθερος για τον καθενα,αρκει να εχει τα πακετα και ως εκ τουτου θα τρεχει οσο γινετε 24/7.Εχει 4 αυτοκινητα ΔTM του 1989 παρμενα απο το Ραλλυγορλντ 4.0 μοντ του ΡουΦου και τα κατεβαζετε σε πακετο απο εδω DTM 1989 SERIES. (Ισως δεν ειναι το τελικο και μπορει να υπαρξουν καποιες μικροαλλαγες)

Ο σερβερ λεγετε Sim-Racing-World.net DTM μπαινετε με συνθηματικο "κοκο" και δοκιμαστικα μεχρι να αρχισουν κανονικοι αγωνες και ενα πρωταθλημα χρονιας με αυτα τα αυτοκινητα,θα φιλοξενει 2 πιστες, την Oulton Park International 2015 (1.24) 4.320 χλμ και την Hockenheim Motodrom 6.746 χλμ. που την κατεβαζετε απο εδω  Hockenheim Motodrom

Τα παντα θα τρεχουν σε Real Road "Naturally Progressing" και Real Road Time Scale "Normal" και γενικα ολες οι ρυθμισεις του σερβερ θα τρεχουν σε νορμαλ ρυθμισεις ,χωρις βοηθειες και με ζημια 100% σε practice-qualify-race ΜΟΝΙΜΑ και λογο κανονισμων της εποχης ο τυπος εκκινησης θα ειναι ρολλινγκ σταρτ οπως και οι χρονοι των αγωνων θα ειναι της τοτε εποχης.Οσες πιστες τρεχαν τοτε και υπαρχουν στο ΡουΦου και ειναι πολυ καλες θα μπουν για το πρωταθλημα,αλλιως θα μπουν αλλες ιδιων χλμ. σε πολυ καλη ποιοτητα.

Δοκιμαστικα παντα προς το παρον για λιγο διαστημα η Oulton Park International θα τρεχει με καλο καιρο ενω η Hockenheim Motodrom θα ξεκιναει με βροχη τα πρωτα λεπτα για τη δοκιμη των βροχινων ελαστικων αλλα και γενικα της συμπεριφορας των αυτοκινητων απο το βρεγμενο σε στεγνο με ωρα εκκινησης αγωνα 14:00 ,15 γυροι,δοκιμαστικα 90',qualify 8 γυροι

Η αλλαγη απο πιστα σε πιστα γινετε αυτοματα η με βοουτ απο το μενου.

Συνισταται η χρηση συμπλεκτη με Η ,η αλλιως οι αλλαγες των ταχυτητων να γινοντε με αφημα γκαζιου για επιτευξη γρηγορου χρονου.Καθε αμαξι εχει το δικο του τυπο και συμπεριφορα κανενα δεν ειναι το ιδιο με αλλο,ντεφολτ σετ-απ δεν υπαρχει ΚΑΘΟΛΟΥ ,τα νουμερα ειναι στην τυχη και πρεπει να στηθουν απο την αρχη (τα αυτοκινητα γινοντε φοβερα με το αναλογο σετ-απ).Τελος υπαρχουν καπιοα θεματα με τα γραφικα των αυτοκινητων ,που ομως δεν επηρεαζουν την φυσικη της επιδοσεις η την συμπεριφορα των αυτοκινητων.

Τα στατηστικα του σερβερ τα βλεπετε απο εδω Sim-Racing-World.net/liveracers.com

ΚΑΛΕΣ ΔΟΚΙΜΕΣ :):)

 

 

  • Upvote 6
Link to comment
Share on other sites

Ξεχασα να γραψω οτι την Oulton Park International 2015 (1.24)  την κατεβαζετε απο το γορκσοπ η απο εδω  http://www.internationalsimracing.com/forum/index.php?topic=3667.0

Αν υπαρξει καποιο θεμα με τον σερβερ και δεν μπορειτε να μπειτε παρακαλω ενημερωστε.

Link to comment
Share on other sites

Με λένε Ανδρέα και είμαι καλά.

Έχω πήξει στη δουλειά και παλεύω να επανέλθω.

Βλέπω ωραία πράγματα να γίνονται με το MOD και χαίρομαι.  

@John@John Άξιος. Χαρά στο κουράγιο σου.

@spyder  Teammate βλέπω οργώνεις. Κράτα γερά. 

Είδα laptimes και από @marmagas .  Jim γεια ρε φίλε. 

@mad_dog Ελπίζω τόσο καιρό που λείπω να έμαθες κάτι. Αλλιώς πληρώνω το courier για να μου στείλεις το Rig σου.

Τα λέμε guys.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

@andre...κουτό αθώο παιδί...δεν δείχνουμε τα χαρτιά μας...

Σήμερα έχουμε αγώνα...τα BMW για κάποιο λόγο βγάζουν καλό χρόνο...τα cosi δεν τα στρώσαμε ακόμη..(.@John@John setup...αλλιώς μα βλέπω σήμερα για ρεκτιφιέ...)

Δεν λέμε μεγάλες κουβέντες θα μιλήσουμε σήμερα στην πίστα...

Xτες ο @spyder όπως πάντα γρήγορος...τον @marmagas τον ξέρουμε, σε μια ωρίτσα που έκανες δοκιμές χτύπησε και χρόνο...μάλλον με BMW θα κατέβει και ο @marmagas...κανονίστε ομάδες μάγκες !!!

1161_1.jpg

 

ewf34837.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Forum Statistics

    939
    Total Topics
    15.2k
    Total Posts

Living Legends

mad_dog, the fastest sim driver in the world

PC Games for free

UNREAL.jpg.06a44fa7bc9a0e74a2fd28f90ad76a27.jpg

Top 5 PC games

×
×
  • Create New...