Jump to content

Server@rFactor2


mad_dog

Recommended Posts

Και εγω εννοειται μεσα. Φαινεται δυνατο το combo. Αργα σημερα θα μπω για καψιμο.
Για αυριο δεν ξερω αν θα μπορεσω πριν τελειωσει το ματσακι της εθνικης (εκτος αν εχουμε φαει καμια 5αρα στο ημιχρονο :rofl:). Μετα σιγουρα θα μπω....

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, andre said:

Μέσα είμαι για το event.   Όχι όμως 8 η ώρα.

Οι τελευταίες εκδόσεις (DX11)  για car-track  είναι:

Renault ClioCup 2010     v1.80

PalmBeach 2012       v2.10

 

Αυτές έχω και δεν με βάζει στον σερβερ.

Μήπως πρέπει να περαστούν αυτές οι versions?

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, marmagas said:

@Antonis14,Μπραβο Αντωνη!

Ρε θηριο τι εγραψες?

Νά σαι καλά  Δημήτρη   ,μαρέσουν  πολύ αυτού τού είδους  τα μονοθέσια  , χαίρεσαι να  γράφεις χιλιόμετρα   ,

ο  spyder  όμως  είναι άπιαστος   ακόμα  καί εκεί  . 

Πολύ καλός  οδηγός   ,γρήγορος  & σταθερός

 

Edited by Antonis14
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, mad_dog said:

Προτείνω για αύριο έναν αγώνα για όλους τους simracers. H επιλογή αυτοκινήτου έγινε γιατί είναι ISI (το έχουν όλοι) και για μερικούς που θέλουν και τους αρέσουν τα αυτοκίνητα ISI και όχι mods. H πίστα που επιλέχτηκε είναι και αυτή ISI, πιστεύω ταιριάζει στα αυτοκίνητα και θα περάσουμε όμορφα.

Το αυτοκίνητο που επιλέχτηκε σκόπιμα είναι το Renault Clio RS. Eίναι ένα αυτοκίνητο με λίγα άλογα, ευχάριστο στην οδήγηση και ελεγχόμενο. Θεωρώ ότι επειδή είναι sim να μην πλάκωσουμε τα πολλά άλογα, αν είσαι καλός οδηγός θα φανείς και στο μικρό το οποίο πλησιάζει περισσότερο την πραγματικότητα λόγω ταχύτητας και συμπεριφοράς.

uck28mvy.jpg

Καλώ λοιπόν όλα τα παιδιά που είναι simracers να περάσουμε όμορφα αύριο την Κυριακή (03.09.2017)

@marmagas, @andre, @Antonis14, @angelovzr, @sosna, @Silkman, @sC_w0lveS, @spyder, @stauros gr, @liakjim, @Kostas Galanomatis, @gchristod, @geovas77 @panosdimip@troffeo

Aν ξέχασα κάποιον δεν έγινε σκόπιμα (ναι @troffeo εσύ επίτηδες είσαι τελευταίος γιατί και στους αγώνες ταλευταίος τερματίζεις τρισάθλιο σαλιγκάρι)

edit: Aν υπάρχουν συμμετοχές θα βγει μέχρι σήμερα το βράδυ πρόγραμμα αγώνα (quali, racelaps, rules, etc.)

Ξέχασες τον @rapid_fast

Εγώ έχω κάψει φλαντζα και είμαι στο μάστορα :)

Edited by panosdimip
  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, spyder said:

Ο @troffeo είναι στο server, πως μπήκε?

 

16 hours ago, andre said:

Μάλλον κατέβασε την 1,63 version που έβαλε ο Mad.

@mad_dog  στήσε τον server με την  1.80 version.

Καλημέρες!!!

Παιδιά εγώ μπήκα κανονικά χωρίς πρόβλημα και έτρεξα καμιά 10αριά γύρους.

Μπήκα στο σέρβερ και μου τα κατέβασε όλα μόνο του.

Σήμερα δεν τον βλέπω.

Για το βράδυ είμαι μέσα, αλλά ισχύουν αυτά που έγραψε ο @sC_w0lveS σχετικά με το ματσάκι της εθνικής

6 hours ago, liakjim said:

Το αμάξι είναι εμετός....καρκίνος...άμεσο delete

Δημήτρη εάν εννοείς το Clio, διαφωνώ φίλε

Θεωρώ ότι είναι ίσως το καλύτερο που έχει βγάλει η ISI ή έστω ένα από τα καλύτερα

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, liakjim said:

Το αμάξι είναι εμετός....καρκίνος...άμεσο delete

To αυτοκίνητο είναι πολύ καλό. Ίσως έχουμε διαφορετικές αντιλήψεις.

Για το βράδυ αν συμφωνείτε όλοι να πείτε ώρα συνάντησης, αλλιώς ακυρώνεται. Δεν θα σας κυνηγάω από πίσω. Είπαμε όσοι ενδιαφέρονται να το πούνε. 

8 hours ago, Antonis14 said:

Προσπάθησα να μπώ στον σέρβερ με clio  ενώ  κατέβασα την τελευταια έκδοση 1.80   , μού βγάζει αυτό  & σταματάει εκεί.

Σβήσε την έκδοση v1.63 αν έχεις, στην χειρότερη κάνε μέσω Steam διόρθωση και ξαναπροσπάθησε.

@troffeo άχρηστο σαλιγκάρι τα πετάλια τα πέρασες ? 

Server is up...

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Οκ    ,έκανα επαλήθευση αρχείων  στό steam    καί  μετά πού δοκίμασα σέρβερ κατεβήκανε όλα από εκεί

Εκανα  join  server   κανονικά   σευχαριστώ  mad  ;)

Mέσα & γώ  γιά σήμερα  μετά τη μπάλα  .

Edited by Antonis14
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Antonis14 said:

Οκ    ,έκανα επαλήθευση αρχείων  στό steam    καί  μετά πού δοκίμασα σέρβερ κατεβήκανε όλα από εκεί

Εκανα  join  server   κανονικά   σευχαριστώ  mad  ;)

Ωραίος. Να πω ότι ο server έχει κανονικό level grip, δηλαδή real time και όχι sxaled x5 όπως του @spyder 

 Για αυτό και ο άχρηστος @troffeo έγραψε χρόνο...

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, spyder said:

Χθές τρέξαμε 2 αγώνες με τα φορμουλάκια στον έναν μας κέρδισε ο @sC_w0lveS με τη σταθερότητα του, μπράβο Κώστα.

silver79.jpg

Πολύ  δυνατός  & ο Κώστας  ,σταθερός  καί πολύ  γρήγορος   ,  μπράβο ρε φίλε   !

Νά  επισημάνω  κιόλας  εδώ  ότι  ο  Στέλιος   πού  γράφει  πολύ καλούς  χρόνους  οδηγάει   ό άνθρωπος  μέ pad  ακόμα  !

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εδώ ο @Kostas Galanomatis είχε ξεκινήσει με pad και τώρα είναι πρωταθλητής της F1Axion...

Δεν είπε κανείς ότι δεν μπορείς να παίξεις χωρίς pad. Σίγουρα δεν είναι μετά sim rqcing !

7 minutes ago, Antonis14 said:

Πολύ  δυνατός  & ο Κώστας  ,σταθερός  καί πολύ  γρήγορος   ,  μπράβο ρε φίλε   !

Ρε λυκόπουλο...δεν πας πάλι πίσω στο AC...που σε λίγο θα χτυπήσεις και βάθρο και μετά ποιος ξηλώνεις τιμόνια και πετάλια...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, liakjim said:

Πάει ο μύθος του "hardcore" rf2 που θέλει τιμόνι για να παίξεις, ε μαντ ;

Στάλθηκε από το thl T6S μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Ο συγκεκριμένος πού ανέφερα  ,   ασχολείται   μόνο με rfactor πάρα πολλά  χρόνια (& rf2   τώρα πλέον),

καί  στα περισσότερα  πρωταθλήματα πού έχει λάβει   μέρος  χρησιμοποιούν & κάποιες βοήθειες.

Οχι  ότι  αυτό  τόν απαξιώνει σάν οδηγό.., όταν  υπάρχει  μεγάλη εμπειρία &  άλλη τόση αντίληψη  μέσα στή πίστα 

μπορείς  να κινηθείς  & σταθερά  & γρήγορα  , αλλά  τό σίγουρο  είναι   ότι  σέ  δύσκολα  mods & tracks  , 

&  μέ  no aids   ..,  επιβάλλεται να έχεις  τιμόνι - πετάλια  (& καλά μάλιστα )  , άν  θέλεις  να είσαι καί  πολύ ανταγωνιστικός  ,ειδικά 

στο  rFactor2 .

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, liakjim said:

Το αμάξι είναι εμετός....καρκίνος...άμεσο delete

Θα διαφωνησω και εγω Δημητρη. Και εμενα στους πρωτους γυρους που εκανα ψιλοβαρετο μου φανηκε, αλλα οταν αρχισα να πιεζω για χρονο, αλλαξα γνωμη.
Για αγωνες και πρωταθληματακια ειναι ταμαμ....
Παντως, και εδω επετρεψε μου να χρησιμοποιησω δικα σου λογια, "με 7sec πισω απο τον 1ο χρονο και με καμια 10αρια γυρους μονο, δεν μπορεις να εχεις ολοκληρωμενη αποψη...." :P

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, mad_dog said:

Mπαίνω server να σπάσω χρονόμετρα, τιμόνια και ότι άλλο είναι για σπάσιμο !

Το κεφάλι σου στον τοίχο σπάσε καλύτερα!!! ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Τι σου φταίει το τιμονάκι σου το ωραίο???

Εκτός και εάν θέλεις να το κάνεις δώρο σε ... καλύτερα χέρια από τ αδικά σου!!!

ΚΟΥΛΟΜΑΡΙΑ!!! :bleh:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Forum Statistics

    939
    Total Topics
    15.2k
    Total Posts

Living Legends

mad_dog, the fastest sim driver in the world

PC Games for free

UNREAL.jpg.06a44fa7bc9a0e74a2fd28f90ad76a27.jpg

Top 5 PC games

×
×
  • Create New...