Jump to content

Server@rFactor2


mad_dog

Recommended Posts

Μπράβο στο @panosdimip για τη νίκη του, αν είχε γεννηθεί σε ξένη χώρα σίγουρα θα ήταν οδηγός αγώνων!

Αν ο @andre δεν είχε την επαφή με το @rapid_fast μπορεί και να κέρδιζε τον αγώνα, ανερχόμενο ταλέντο ο Ανδρέας και του πάνε τα φορμουλάκια.

Ο @rapid_fast σε χρόνο ρεκόρ έφτιαξε το καλύτερο σεταπ και αν είχε κάνει πιο πολύ practice θα είχε ανοίξει αυτός τη σαμπάνια.

Με το DFP που είναι και 3 πόντους μικρότερο το τιμόνι απο τη G27 είναι πολύ δύσκολο να πιάσω τα ανάποδα και διορθώσεις σωστές γι'αυτό και τα 2 τετακέ.

Το ήξερα ότι δεν θα ήμουν ανταγωνιστικός γι'αυτό και σας άφησα στο 1ο γύρο να με περάσετε.

Στο πρώτο τετακέ έμεινα 30 δευτερόλεπτα πίσω απ'το @sC_w0lveS κάλυψα τη διαφορά και όταν έφτασα το Κώστα ήρθε το 2ο τετακέ.

Μην λιθοβολείται κανένα που δεν έτρεξε, όποιος γουστάρει τρέχει, απο εμένα κανένα πρόβλημα.

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

@panosdimip.. οπως γνωρίζεις εκανα 3 απανωτες νικες χτες...
Στη συνέχεια ημουν με 99 0/00 πισω λαστιχα και 92 εμπρος..
Οταν με την αξια σου με εφτασες, πατησα για ενα μονο γυρο και σου πηγα τη διαφορά στα 1.8 απο 0.2 παρα το οτι ειχες σλιπστριμ.
Μετα εκανα ενα κατεβασμα σε δευτερα και μου εβαλε πρωτη.. οποτε με θαυμασιο τροπο κρατησα το αμαξακι μεσα στην πιστα αλλα με περασες..
Στη συνεχεια αν δεις θα σε περνουσα, αλλα αντι για τεταρτη πηρε πεμπτη το σασμανακι μου νομίζω ...
Γενικως ησουν πολυ γρηγορος, και φυσικα πιο γρηγορος απο εμενα αν και ειχες λαθος σεταπ..
Το σεταπ σου ειναι για μονακο οχι για ιμολα..
Συγχαρητήρια θα παρεις αν κατακτησεις το πρωταθλημα.. χτες εναν αγωνα τρεξαμε..
Κατα τα άλλα ηταν ενας θαυμασιος αγωνας και πολυ ωραιο το φορμουλακι..
Σε οποιον δεν αρεσει, απλα το λεει.. γουστα ειναι αυτα..
Κακο μοντ μπορεί να το κρινει μονο εκεινος που εχει οδηγησει το αυθεντικό αυτοκινητο..
Ολοι οι αλλοι είναι παπαρολογοι ή παρασύρθηκαν με λαθος έκφραση..
Μπραβο σε ολους για τον αγωνα..
Μπραβο και στον@panosdimip για την εξαιρετική του οδηγηση.. δεν ειναι μικρο πραγμα να ξεκινας 6 και να κερδιζεις, ειδικα οταν εχεις κανει τα καλυτερα προκριματικα και χανεις τη θεση σου απο αστοχια στην επανεκκίνηση..



Στάλθηκε από το SM-A510F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, marmagas said:

Ο γιατρος ειπε οτι στο 1.41@imola αρχιζεις να νιωθεις τι σου λεει το φορμουλακι.

Συμφωνω και επαυξανω!!!Στο 1.40 ομως το ερωτευσε(απο @rapid_fast)!!!!

Ισως η λεξη "κακο" μοντ για μερικους να σημαινει δεν το γουσταρω,σεβομαι,αλλα μαλλον αλλη λεξη θελατε να γραψετε!!!

Δεν το τρεξατε αρκετα,δεν το στησατε σωστα,δεν το οδηγησατε οπως τοτε(ας ερχοσασταν θα σας δειχναμε!!!),δεν το γουσταρατε εξ αρχης με συνεπεια και αυτο γιατι να σας δωθει?

Μπαινω,τρεχω γραφω γαμω τους χρονους γιατι ειμαι οδηγαρα,κοκορευομαι μετα δεν πιανουν εδω κουκλες!!!!

Θα ιδρωσεις,θα αγχωθεις,θα τσατιστεις,θα βρισεις,θα ρωτησεις την παρεα,θα διορθωσεις,θα αλλαξεις τροπο οδηγησης,θα παρακαλεσεις για σεταπ,θα θα θα.....

 

Επειδή εγώ το είπα "κακό" mod και επειδή εξακολουθώ να έχω την ίδια άποψη, νομίζω ότι χρόνο του έδωσα, στο server υπάρχει γραμμένος χρόνος μου στο 1:40 και κάτι εκατοστά μετά από καμμιά 40αριά γύρους και δεν το ερωτεύτηκα καθόλου. Μέχρι και single player με AI το δοκίμασα όπως κάνω συνήθως για να τρέξω σε συνθήκες αγώνα, νομίζω κάτω από 1:38 έγραψα σε αγώνα δέκα γύρων. Δεν μπορούσα με τίποτα να σταθεροποιηθώ στους χρόνους λόγω του συνεχούς κουνήματος που δεν κατάφερα να λύσω αλλά και γιατί το FFB μου φάνηκε αλλοπρόσαλο.

 

Δεν έχω καταλάβει γιατί θα πρέπει ντέ και καλά να μου αρέσει ένα mod που βρίσκεται σε alpha stage όταν αφιέρωσα τουλάχιστον ένα δίωρο για να προσπαθήσω να το μάθω ανεπιτυχώς, η γνώμη μου είναι εκ διαμέτρου αντίθετη με τη δική σας, κοιτάμε μπροστά στα combo που θα μπούν στις επόμενες εβδομάδες :love3:

Link to comment
Share on other sites

Guest liakjim

Η λογοκρισία στα καλύτερα της...πως τόλμησες να πεις ( όπως και εγώ ) , ότι ένα mod είναι κακό?
Και εκεί που το ένιωθα ζεστά, εκεί πάλι κρυώνω.

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παλι στραβα ξυπνησατε ρε;
Τι ν τουτοι ρε :P 
 

3 hours ago, sosna said:

Παίδες εγώ πάντως δεν χρειάζομαι να λιώσω το κόμπο για να καταλάβω αν μαρέσει ή όχι.

Πέραν του σοφτγουερικού μου κολλήματος αφού δεν είχα προλάβει να εγκαταστήσω το παιχνίδι μετά το φορμάτ,εμένα το κόμπο δεν μου πολυάρεσε κ σε αυτό οφείλεται το τρελό κοπάνημα που έβγαζε η τιμονιέρα.Δεν ξέρω αν φταίει το βιονικό αυτί που έχω αλλά όταν κοπανάει τόσο πολύ ο εγκέφαλός μου -με τις περιορισμένες δυνατότητες δεν μπορεί να ξεκολλήσει από αυτή την παραγωγή θορύβου κ να συγκεντρωθώ στην οδήγηση-.

Όταν χρησιμοποίησα τις κατάλληλες ρυθμίσεις για να το καταπραύνω,μειώθηκε αρκετά η αίσθηση στο κέντρο κ στα ξεκολλήματα της ουράς.Άρα λοιπόν δεν είχα την ευχαρίστηση που αναφέρεται πιο πάνω.

Σε εμενα μετα απο 40λεπτα αγωνα δεν κοπαναγε το τιμονι, αλλα το ελιωσα μεχρι να το μαθω :P
Nα χεσω και τα πεταλια σου και τα λοουντσελ σου, n00ba :P

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, geovas77 said:

Επειδή εγώ το είπα "κακό" mod και επειδή εξακολουθώ να έχω την ίδια άποψη, νομίζω ότι χρόνο του έδωσα, στο server υπάρχει γραμμένος χρόνος μου στο 1:40 και κάτι εκατοστά μετά από καμμιά 40αριά γύρους και δεν το ερωτεύτηκα καθόλου. Μέχρι και single player με AI το δοκίμασα όπως κάνω συνήθως για να τρέξω σε συνθήκες αγώνα, νομίζω κάτω από 1:38 έγραψα σε αγώνα δέκα γύρων. Δεν μπορούσα με τίποτα να σταθεροποιηθώ στους χρόνους λόγω του συνεχούς κουνήματος που δεν κατάφερα να λύσω αλλά και γιατί το FFB μου φάνηκε αλλοπρόσαλο.

 

Δεν έχω καταλάβει γιατί θα πρέπει ντέ και καλά να μου αρέσει ένα mod που βρίσκεται σε alpha stage όταν αφιέρωσα τουλάχιστον ένα δίωρο για να προσπαθήσω να το μάθω ανεπιτυχώς, η γνώμη μου είναι εκ διαμέτρου αντίθετη με τη δική σας, κοιτάμε μπροστά στα combo που θα μπούν στις επόμενες εβδομάδες :love3:

Εγώ πάντω νομίζω πως το ανεπιτυχώς δεν ταιριάζει με το κάτω από 1.38  βρε Γιώργο ,εμείς ξεσκιστήκαμε και κάτω από 1.39 δεν είδαμε να ούμε!

Το ότι δεν μπόρεσες να σταθεροποιηθείς στους χρόνους οφείλεται όπως θα κατάλαβαν οι περισσότεροι στο ότι δεν ήμουν εγώ πίσω σου.

Οταν τρέχεις με το ΑΙ είσαι χαλαρός και δεν αυτοσυγκεντρώνεσαι ιδιαίετερα ,κάνεις και υπερβολικές τσαχπινιές άμα λάχει.

Επίσης υπήρχε και εκείνο το πρόβλημα με το κομπρεσέρ στο κοκπιτ που σε αποδιοργάνωνε.

Κατά τα άλλα συμφωνώ με το κοιτάμε μπροστά στα κόμπο που ακολουθούν.

Edited by panosdimip
Link to comment
Share on other sites

Guest liakjim

Ναι ρε Γιώργο, άκου.
Απαγορεύεται να μη σου αρέσει κάτι του rF2, ας είναι και pre-alpha , κάτι κάνεις λάθος εσύ....

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, liakjim said:

Ναι ρε Γιώργο, άκου.
Απαγορεύεται να μη σου αρέσει κάτι του rF2, ας είναι και pre-alpha , κάτι κάνεις λάθος εσύ....

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Αφες αυτόν ου γαρ οίδε τι ποιεί.

Link to comment
Share on other sites

Ούτε θέλω ούτε δεν θέλω, Ούτε μ'αρέσει ούτε δεν μ'αρέσει . Αδρεναλίνη, χαρά και συμμετοχή. 

Αν περιμένουμε να συμπλεύσουν οι απόψεις μας για τα combo θα τρέχουμε συνέχεια 6 άτομα. 

Σεβασμό σ'αυτόν που βάζει combo. Σεβασμό στην κοινότητα.

 

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, andre said:

Ούτε θέλω ούτε δεν θέλω, Ούτε μ'αρέσει ούτε δεν μ'αρέσει . Αδρεναλίνη, χαρά και συμμετοχή. 

Αν περιμένουμε να συμπλεύσουν οι απόψεις μας για τα combo θα τρέχουμε συνέχεια 6 άτομα. 

Σεβασμό σ'αυτόν που βάζει combo. Σεβασμό στην κοινότητα.

 

Ανδρέα -αν κ δεν γνωρίζεις το παρασκήνιο- υποτίθεται κάποιοι από εμάς μετακινηθήκαμε εδώ για να αποφύγουμε την αγγαρεία.

Έβαλε ο Γιάννης το κόμπο κ σε κάποιους άρεσε σε άλλους όχι.Με το στανιό επειδή είναι rF2 να τρέξομε γιατί είναι δήθεν το καλυτερότατο?

Επίσης εδώ είναι για να γράφουμε σωστά?Ποιό το νόημα να ειρωνεύεστε τον οποιονδήποτε επειδή δε συμφωνεί μαζί σας.Κ για να το πω πιο κυνικά,ανάγκη τους έχετε όλους για να γεμίζουν το γκρίντ σωστά?Αλλιώς θα μείνουν 3 κ ο κούκος κυριολεκτικά.

Για να χρησιμοποιήσω τη σοφιστεία του Παναγιώτη του Βήττα:οδηγήσατε το πραγματικό κ ξέρετε οτι είναι έτσι?

Είπαμε κ ψιλοσυμφωνήσαμε όλοι να δοκιμάζουμε περισσότερα σίμς.Είπαμε να σταματήσετε μια κάποια στιγμή το Μεγκάν πρωτάθλημα γιατί κούρασε κ να πάμε σε πιο ευέλικτα σχήματα.

Θα εχουμε δλδ ή Μεγκάν ή rF2 που ακόμη κ αν δεν μας αρέσει θα μπαίνουμε για τη ''χαρά'' της συμμετοχής?

Κ κλείνοντας λέμε οτι το rF2 είναι ανώτερο στον καιρό στη βροχή στη νύχτα κλπ,υπάρχει πιθανότητα να τρέξουμε σε τέτοιες συνθήκες ή θα κάνουμε κανά 2 χρόνια χαλαρή προπόνηση μέχρι να βρούμε τα ιδανικά πατήματα.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, sosna said:

Είπαμε κ ψιλοσυμφωνήσαμε όλοι να δοκιμάζουμε περισσότερα σίμς.Είπαμε να σταματήσετε μια κάποια στιγμή το Μεγκάν πρωτάθλημα γιατί κούρασε κ να πάμε σε πιο ευέλικτα σχήματα.

Aν δεν σου αρέσει το Megan δεν σημαίνει ότι δεν αρέσει στους άλλους...

Link to comment
Share on other sites

@sosna Φίλε Νάσο (sorry αν κάνω λάθος το όνομα.)  Και sorry και για το φίλε, γιατί πίστεψε με, αρχίζω να νιώθω σιγά σιγά εδώ μέσα, οτι ακόμα και αυτό μπορεί να παρεξηγηθεί.

Μπορεί όπως λες να μην γνωρίζω το παρασκήνιο αλλά θα σου πω τι έχω καταλάβει και παρεξηγήστε με όσο θέλετε.

Μετακινηθήκατε εδώ όπως λες για να αποφύγεται την αγγαρεία και τις αντεγκλήσεις φαντάζομαι αλλά το αποτέλεσμα είναι το ίδιο.

Οι αντεγκλήσεις παρέμειναν και η αγγαρεία μετατράπηκε σε απαξίωση. Μου λες αφού δεν μου άρεσε το κόμπο γιατί να συμμετέχω.

Για την συμμετοχή ρε φίλε, για τον Γιάννη, για τον Πάνο, για να προχωρήσει όλο αυτό που στήνεται εδώ, γιατί αύριο θα βάλεις εσύ κόμπο και θα τρέξω εγώ.

Δηλαδή η άποψη που υπάρχει μετά την μετακίνηση που κάνατε εδώ, είναι - βάλε κόμπο και αν μου αρέσει τρέχω; Έτσι θα στηθεί καλύτερη κοινότητα από αυτή που παρατήσατε;

Το rF2 οτι είναι , το καλυτερότερο και πρέπει μόνο αυτό να τρέχουμε από που προκύπτει;  Χωριστήκαμε σε ομάδες και δεν το κατάλαβα;  Ειρωνεύτηκα εγώ κάποιον;

Ακόμη και τα παιδιά που εννοείς ( και βάζεις και έμενα μαζί από οτι καταλαβαίνω) ο Δημήτρης, ο Γιάννης , ο Πάνος ο Κώστας και όποιος άλλος, εγώ δεν κατάλαβα ούτε πιστεύω

οτι έχουν πρόθεση να ειρωνευτούν. Δεν είναι ειρωνεία ρε φίλε είναι έκκληση για συμμετοχή. Το ίδιο λένε και στον Φιλόθεο που μάλλον είναι μαζί μας όπως λες.

Εγώ έκανα δυο post , μετά από 1,5 μήνα εδώ με αυτήν ακριβώς την πρόθεση. Δηλαδή είμαστε 12 άτομα και τρέχουμε ανά έξι. Δεν έχει νόημα.

Ο τρόπος που μιλάς ( Με το στανιό επειδή είναι rF2 να τρέξομε - ειρωνεύεστε τον οποιονδήποτε επειδή δε συμφωνεί μαζί σας -  ανάγκη τους έχετε όλους για να γεμίζουν το γκρίντ  κτλ)

μου δείχνει οτι ο λόγος που δεν τρέχεις δεν είναι τα άσχημα κόμπο ή το πρωτάθλημα, αλλά μια λάθος εντύπωση που έχεις οτι κάποιοι επέβαλαν κάτι και είσαι υποχρεωμένος να το κάνεις.  

Το πρωτάθλημα megane ( που ξεκίνησε και μ'εσένα ) να μην τελειώσει δηλαδή; Είναι συνεπές αυτό απέναντι στους άλλους;

Κάναμε τα κόμπο για τον λόγο που λες , της αποχής από το megane. Για να δοκιμάσουμε και άλλα πράγματα.

Εσείς που έχετε και άλλα sims νομίζω τα παίζεται και αυτά.

Για αυτό τον λόγο έγιναν διάφορες προτάσεις προ ημερών. Για να είναι ικανοποιημένοι όλοι. Η συζήτηση είναι ανοιχτή σε ιδέες και προτάσεις.

Αν όλα αυτά που λέτε κατά καιρούς μεταξύ σας ( για το καλύτερο sim, τη βροχή, τα λάστιχα, τη νύχτα και τη μέρα) είναι για το πικάρισμα, εντάξει.

Αλλά αν γίνονται με πρόθεση να αποδειχθεί το σωστότερο, το μεγαλύτερο , το καλύτερο , το κορυφαίο , έχει χαθεί το νόημα.  

Αυτές οι κουβέντες με αυτές τις προθέσεις και αυτά τα κωλύματα μου θυμίζουν παππούδες στο καφενείο.

Συγγνώμη αλλά δηλώνω  Verstappen . 

 

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Μ αρέσει η τοποθέτηση σου γιατί απηχεί κ τις δικές μου απόψεις, από κει κ πέρα πρέπει να δεχθούμε το γεγονός πως δεν γίνεται να υποχρεώσουμε μερικούς να αλλάξουν τρόπο σκέψης, το μόνο που μπορούμε εμείς να κάνουμε είναι καλές διοργανώσεις. 

Το κύριο πρόβλημα είναι πως το rf2 

δεν είναι αρκετά δημοφιλές ώστε να υπάρχει περισσότερος κόσμος για αναπλήρωση των κενών.

Ισως να πρέπει αν θέλουμε περισσότερο κόσμο να κάνουμε άνοιγμα στους ξένους που μπαίνουν κατά καιρούς, να μη τους λέμε ενα ξερό hi κ μετά ban xaxa.

Ολα όμως πρέπει να συζητούνται στο ts γιατί εκεί ξεκαθαρίζονται καλύτερα τα πράγματα, χτες ας πούμε μπήκε ο Νάσος  μιλήσαμε κ νομίζω καταλάβαμε καλύτερα το τι είπε ο καθένας.

Την Παρασκευή που θα ναι κι ο Βήτας θα τα ξαναπούμε, μέχρι τότε μπορούμε πάλι να συζητήσουμε κάποιες αλλαγές στο πρόγραμμα γιατί νομίζω δεν είχαμε καταλήξει. 

Άντε πάρτε κ το automobilista rf είναι κι αυτό, μη ξεχάσετε κ το RRE κ το assetto. 

Δείτε το σαν ένα παιχνίδι με πολλές επιλογές. 

:P:D

Link to comment
Share on other sites

To πρόβλημα δεν είναι το rF2.

Είναι το hardcore.

Oι περισσότεροι που τρέχουν δεν έχουν χρόνο, ούτε θέλουν να αφιερώσουν χρόνο ώστε να στήσουν αγωνιστικό ή να μάθουν τα μυστικά της πίστας.

Αυτό είναι το πρόβλημα και όχι το rF2 !

Ο άλλος δεν θέλει να υπολογίζει αν του μείνουν καύσιμα, αν το μπρstöa ελαστικό τρώγεται και πρέπει να αλλάξει ελαστικό, αν αλλάξει αεροτομή αλλά μετά έχει άλλη κατανάλωση κ.τ.λ.

Θέλει να πατάει το κουμπί και να τρέχει. Αυτά δεν γίνονται στο rF2 !!!

Η εδώ κοινότητα @rapid_fast, @mad_dog, @marmagas, @spyder, @andre ανήκουν στους σκληροπυρηνικούς !!!

Γουστάρουν να ψάχνονται και να βγάζουν το εκαστό ή το χιλιοστό !!!

Δεν είναι πατάμε το κουμπί και πάμε να κάνουμε καμία γύρα...

Kαι για αυτόν τον λόγο είναι κλειδωμένοι οι οργανωμένοι servers στο rF2. Δεν μπορεί να μπαίνει ο κάθε άσχετος και ξεκάρφωτος λες και ψάχνει να τρέξει αγώνες όπως στο R3E για παράδειγμα...

 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, mad_dog said:

Oι περισσότεροι που τρέχουν δεν έχουν χρόνο, ούτε θέλουν να αφιερώσουν χρόνο ώστε να στήσουν αγωνιστικό ή να μάθουν τα μυστικά της πίστας.

Ενώ εσύ που έχεις χρόνο και διάθεση για ψάξιμο κάθεσαι και παρακαλάς να σου δώσουν έτοιμο σετάπ. Άσε μας ρε Μαντ.....

 

Μου αρέσει που έκανες και mention τον εαυτό σου, καλή φάση....

Edited by gchristod
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, gchristod said:

Ενώ εσύ που έχεις χρόνο και διάθεση για ψάξιμο κάθεσαι και παρακαλάς να σου δώσουν έτοιμο σετάπ. Άσε μας ρε Μαντ.....

 

Μου αρέσει που έκανες και mention τον εαυτό σου, καλή φάση....

Ξεχνάς και αυτό έχει να κάνει με την ηλικία σου ή την αλαζονεία σου...

Αυτός που γράφει 600 γύρους online στο practice και παραπάνω...μάντεψε ποιος μπορεί να είναι...

 

Link to comment
Share on other sites

Guest liakjim

Το hardcore δεν είναι πρόβλημα.
Ούτε ο χρόνος. Απόδειξη ο Νάσος που με μηδέν πρακτις, σας πήρε τα σώβρακα.
Το πρόβλημα είναι ο πλουραλισμός στις επιλογές και η προσωπική επιλογή του καθενός.
Πχ επέλεξα ότι δεν θέλω να τρέξω με το BT44. Επέλεξα να κάνω κάτι που με ευχαριστεί περισσότερο.

Όσο πιο γρήγορα αποδεχτείτε το απλό αυτό γεγονός και ξεκολλήσετε από τη ψευδοελλιτιστικη συμπεριφορά μερικών από εσάς, τόσο πιο γρήγορα θα προσελκύσετε κόσμο.

Η συνταγή είναι πολύ απλή. Αφουγκραστείτε τις επιθυμίες των πολλών.

Φιλικά

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Guest liakjim
@andre,μπραβο παληκαρε!

Κοπηκατε κουκλιτσες?

@liakjim,τουλαχιστον ηταν καθαρα τα σωβρακα?Γιατι αν οχι,η μυτη παει λιγο...ψηλα!!!



Συγγνώμη αλλά δεν καταλαβαίνω και μεταξύ μας, δεν νομίζω ότι έχω και την διάθεση να το κάνω.

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Forum Statistics

    939
    Total Topics
    15.2k
    Total Posts

Living Legends

mad_dog, the fastest sim driver in the world

PC Games for free

UNREAL.jpg.06a44fa7bc9a0e74a2fd28f90ad76a27.jpg

Top 5 PC games

×
×
  • Create New...