Jump to content

Server@rFactor2


mad_dog

Recommended Posts

23 hours ago, mad_dog said:

Eμείς έχουμε μάθει να μην λέμε πολλά...

m5i6KUf.png

Και πήρε και την BMW που είναι το καλύτερο GT3 από όλα τα πακέτα GT3 του rF2...αλλά οι αριθμοί κύριοι λένε πάντα την αλήθεια...

????

Ελάτε να καταπολεμήσουμε την επερχόμενη κατάθλιψη και αντί για ζαναξ να πάρουμε ισχυρές δόσεις rfactor2 ?

 

Edited by panosdimip
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, panosdimip said:

Ελάτε να καταπολεμήσουμε την επερχόμενη κατάθλιψη και αντί για ζαναξ να πάρουμε ισχυρές δόσεις rfactor2 ?

Άσε έχουμε άλλο πρόβλημα τώρα γιατρέ.

Έχουμε πήξει στην τηλεδιάσκεψη και δεν μας αφήνουν να ξεκολλήσουμε.

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, andre said:

Άσε έχουμε άλλο πρόβλημα τώρα γιατρέ.

Έχουμε πήξει στην τηλεδιάσκεψη και δεν μας αφήνουν να ξεκολλήσουμε.

Μόλις βρεις χρόνο θα είμαστε εκεί έρχεται και ο teammate μου ο rapid και γαμω τις μεταγραφές λέμε @spyder είσαι προσκεκλημένος.

On 3/15/2020 at 3:05 PM, mad_dog said:

Eμείς έχουμε μάθει να μην λέμε πολλά...

m5i6KUf.png

Και πήρε και την BMW που είναι το καλύτερο GT3 από όλα τα πακέτα GT3 του rF2...αλλά οι αριθμοί κύριοι λένε πάντα την αλήθεια...

????

Link to comment
Share on other sites

Ήρθαν και τα φιλαράκια από τα παλιά και πέρασαν αυτοί καλά κι εμείς καλύτερα. 

Εδώ θέλω να ευχαριστήσω τον πολύ καλό και ταλαντούχο φίλο μας τον πιλότο (@mad_dog) που χωρίς αυτόν τίποτα δεν θα είχε υλοποιηθεί. 

Μιας και μας άρεσε αποφασίσαμε με την παρέα να το κάνουμε συχνά ως το καλύτερο προς το παρόν φάρμακο κατά του κορονοϊού. 

Όσοι πιστοί και άρρωστοι με την ταχύτητα προσέλθετε. 

Ευχαριστούμε και πάλι για τη φιλοξενία @mad_dog. 

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν για να λέμε την αλήθεια το κόμπο με την Porsche 911 cup ήταν πραγματικά πολύ καλό, μία ένσταση μονάχα   η λειτουργία Cut track της πίστας ήταν εξαιρετικά επιεικής. 

 Ο κύριος προϊστάμενος κατά κόσμο @mad_dog  υπερβολικά γρήγορος για τα νεύρα μας. 

Είχαμε Βέβαια και διασπορά ψευδών ειδήσεων του τύπου το παλικάρι μας την είχε στημένη επιλέγοντας κυριολεκτικά την τελευταία στιγμή μία πίστα και ένα αυτοκίνητο το οποίο ήταν παντελώς ξένο στους ανταγωνιστές του. 

Ευτυχώς αυτή τη φορά δεν τον κατηγόρησαν για υστερόβουλη κατασκευή απρόσμενων συνθηκών κατά τη διάρκεια του αγώνα όπως είχε γίνει στο παρελθόν όπου κακεντρεχείς αργοί ανταγωνιστές, του

 είχαν χρεώσει  ξαφνικές χιονοστιβάδες, αμμοθύελλες, επιδρομές αγριογούρουνων ακόμη και κυκλώνες κατά τη διάρκεια των αγώνων. 

 Καλά που δεν του χρέωσαν και σεξουαλική παρενόχληση. 

Έλεος πια  τι κακό είναι αυτό με τους ανθρώπους δεν ανέχονται να βλέπουν κάποιον να ξεχωρίζει! 

Πάντως αν θέλουμε να κάνουμε σοβαρούς αγώνες όπως διατείνεται ο κύριος προϊστάμενος νομίζω θα πρέπει να γνωρίζουμε εκ των προτέρων το πρόγραμμα με όλες τις πίστες και το αυτοκίνητο με το οποίο θα τρέχουμε. 

Παράλογο;;;; 

ΥΓ. Ρε παιδιά ελάτε κι εσείς να γίνουμε πολλοί @andre @spyder @troffeo etc 

Να μια ωραία πρόταση κλεμμένη από τους αγώνες gt pro. 

Κάτι τέτοιο λέω, τα συζητάμε το βραδάκι ώρα 8 εντάξει @mad_dog

Screenshot_20200320-083943.thumb.png.9aad06137781c7b68474a6d63bfe1fb9.png

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν κύριοι για να βάλουμε τα πράματα σε μια σειρά.

Χτες είχα σκεφτεί να τρέξουμε Montreal με Porsche GT3 CUP γιατί είχα διαβάσει ότι τα αυτοκίνητα είναι τέλεια, καλύτερα των GT3 το οποίο επιβεβαιώνω και εγώ ο ίδιος.

Έπειτα στα των αγώνων.

Παλιά είχα ξεκινήσει μια προσπάθεια με πρωτάθλημα GT3, δεν υπήρχε καμία συμμετοχή από εσάς που μιλάτε τώρα για αγώνες. Μην περιμένετε να τρέξω αγώνες των 15min ή 20min γιατί κάτι τέτοιο το θεωρώ arcade.

Eπίσης σε έναν αγώνα αν το καρφώσεις ή βγεις τότε ο αγώνας σταματά εκεί. Δεν έχει mad, κάνε επανεκκίνηση τον server ! Γιατί τότε δεν τρέχεις σοβαρά αλλά για την πλάκα σου.

Ε τότε δεν χρειάζεσαι και αγώνες. Να βάλω 2 ώρες practice να τρέχετε να ξεκαυλώσετε !!!

Να πω ακόμη, τρέχουμε τώρα λόγο των περιορισμών και του Corona. Αν έλθουμε πάλι στην ομαλότητα όλοι αυτοί που θέλετε να τρέχουμε και μάλιστα με πρόγραμμα θα εξαφανιστείτε.

Αγώνες με βαθμολογία Πέμπτη ή Σαββατο και αυτό μόνο με το Porsche GT3 CUP ! Τις υπόλοιπες μέρες βάζω ότι άλλο θέλετε, αλλά όχι αγώνα, μόνο practice. Xθες κάναμε 2 restart γιατί μερικοί ή δεν το λαμβάνουν σοβαρά ή επειδή το καρφώνουν λένε restart. 

Practice από εδώ και πέρα στον server, ή αν θέλετε αγώνες μου λέτε πόσα λεπτά αλλά θα τρέχετε μόνοι σας. Εγώ σε παιδική χαρά δεν τρέχω.

 

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, mad_dog said:

Λοιπόν κύριοι για να βάλουμε τα πράματα σε μια σειρά.

Χτες είχα σκεφτεί να τρέξουμε Montreal με Porsche GT3 CUP γιατί είχα διαβάσει ότι τα αυτοκίνητα είναι τέλεια, καλύτερα των GT3 το οποίο επιβεβαιώνω και εγώ ο ίδιος.

Έπειτα στα των αγώνων.

Παλιά είχα ξεκινήσει μια προσπάθεια με πρωτάθλημα GT3, δεν υπήρχε καμία συμμετοχή από εσάς που μιλάτε τώρα για αγώνες. Μην περιμένετε να τρέξω αγώνες των 15min ή 20min γιατί κάτι τέτοιο το θεωρώ arcade.

Eπίσης σε έναν αγώνα αν το καρφώσεις ή βγεις τότε ο αγώνας σταματά εκεί. Δεν έχει mad, κάνε επανεκκίνηση τον server ! Γιατί τότε δεν τρέχεις σοβαρά αλλά για την πλάκα σου.

Ε τότε δεν χρειάζεσαι και αγώνες. Να βάλω 2 ώρες practice να τρέχετε να ξεκαυλώσετε !!!

Να πω ακόμη, τρέχουμε τώρα λόγο των περιορισμών και του Corona. Αν έλθουμε πάλι στην ομαλότητα όλοι αυτοί που θέλετε να τρέχουμε και μάλιστα με πρόγραμμα θα εξαφανιστείτε.

Αγώνες με βαθμολογία Πέμπτη ή Σαββατο και αυτό μόνο με το Porsche GT3 CUP ! Τις υπόλοιπες μέρες βάζω ότι άλλο θέλετε, αλλά όχι αγώνα, μόνο practice. Xθες κάναμε 2 restart γιατί μερικοί ή δεν το λαμβάνουν σοβαρά ή επειδή το καρφώνουν λένε restart. 

Practice από εδώ και πέρα στον server, ή αν θέλετε αγώνες μου λέτε πόσα λεπτά αλλά θα τρέχετε μόνοι σας. Εγώ σε παιδική χαρά δεν τρέχω.

 

Deja Vu

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, andre said:

Ντεν έχει DLC μάτια μου.

Μόνο το 911 cup χρειάζεται. 

@mad_dog νομίζω πως πρέπει να ανακοινώσεις την πίστα από το πρωί του Σαββάτου εκτός αν χρειάζεσαι αυτή τη μυστικότητα για να μπορείς να διακριθείς. 

Edited by panosdimip
Link to comment
Share on other sites

Νεύτη σου βάλανε και αλλάζεις τόσο γρήγορα ?

Οχι τίποτα άλλο είπα και του @andre να το αγοράσει .

Εσύ έλεγες πως η 911 είναι το καλύτερο μέχρι χτες φυσικά .

1 Pappas > 2 mad> 3 panosdimp>4 rapidfast

20200321120213_1.thumb.jpg.0eef1d9045ea9854d3893d9560edb5c9.jpg20200321120238_1.thumb.jpg.7dd2255201f9df73296bbd8b9a4169ef.jpg20200321120302_1.thumb.jpg.8a656e15dfb15ee5d1168cbb820a2613.jpg20200321120131_1.thumb.jpg.841f6f729b6df7c72ece2246b3e6a267.jpg20200321120133_1.thumb.jpg.3bbbbfb36c00b5c59fef4261f9eb5df0.jpg20200321120349_1.thumb.jpg.82629555792e75a167f6b4cc1775de76.jpg20200321120352_1.thumb.jpg.8e39ae55b4a1ac16656b75927bdec65f.jpg20200321120722_1.thumb.jpg.b7d1765d75db583f18be03852ef42b12.jpg20200321120734_1.thumb.jpg.e0a8860d6bf19f2090e3b0eb0331c36c.jpg

Edited by panosdimip
Link to comment
Share on other sites

Eμένα αν με ρωτήσεις μένω στην Porsche 911 GT3 Cup

Τα F1 1986 τα έβαλα για να μας δείξουν γραμμές αυτοί που είναι χεράδες, εσύ μην τα ακουμπήσεις πάλι θα ακούμε γέρασα, δεν μπορώ, κουράστηκα...με αυτά ούτε γύρο δεν θα βγάλεις. Και μην κάνεις το αστείο και με προκαλέσεις γιατί θα γίνεις ρεζίλι, θα κρεμάσεις τιμόνι και θα εξαφανιστείς όπως το τρισάθλιο σαλιγκάρι @troffeo που δεν άντεξε την ανωτερότητα μου και εξαφανίστηκε !!!

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, @panosdimip δες λίγο εδώ πως φαίνονται οι καθρέπτες και μάλιστα σε VR

Server 1: Mad Dog - Server 1

Cars: Porsche 911 GT3 Cup

Track: Croft Circuit, UK

 

gEPRJf3.png

 

Server 2: Mad Dog - Server 2

Cars: F1 1988

Track: Δεν χρειάζεται τις έχει όλες το mod.

203189.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Έλα ρε @andre που είσαι ?

Έχουν πάρει την McLaren και οι δύο για να φτιάχνουν setup και να το μοιράζουν μεταξύ τους.

 Είμαι μόνος μου, ελα να πάρουμε τις Ferrari να τις στήσουμε και να τους δείξουμε γραμμές !!!

 

a6OWXG7.png

Εντωμεταξύ, οι πίστες είναι οι αυθεντικές του 1988...η Monza είναι η παλιά με τα δύο chicane

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

?

Έλα βγάλε πρόγραμμα με πίστες και μη τεμπελιαζεις,πάρε κ τον ferstapen εγώ έχω τον Νιούι?

10 hours ago, andre said:

Ε, που είστε ;

Όλη μέρα το λιώσαμε μέχρι τις 10 το βράδυ, σταματησαμε λίγες ώρες το μεσημέρι μόνο. 

Το καλύτερο αντικαταθλιπτικό κινδυνεύουμε να μας χαρακτηρισουν αναλγητους ανευθυνους κλπ?

Edited by panosdimip
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα αργοί μου οδηγοί, σαλιγκάρια και φανατικοί μου οπαδοί...

Για πείτε τι ώρα να μαζευτούμε να τρέξουμε F1 1988 ?

Όλοι οι φίλοι της F1 είναι προσκεκλημένοι @andre @Antonis14 @spyder και όποιον άλλο έχω ξεχάσει

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Forum Statistics

    939
    Total Topics
    15.2k
    Total Posts

Living Legends

mad_dog, the fastest sim driver in the world

PC Games for free

UNREAL.jpg.06a44fa7bc9a0e74a2fd28f90ad76a27.jpg

Top 5 PC games

×
×
  • Create New...