Jump to content

Server@rFactor2


mad_dog

Recommended Posts

Αναγνωρίζει τους αργούς οδηγούς και τους αφαιρεί τους ήχους...

Εσύ ας πούμε και ο @troffeo είστε μόνο για να αλλάζετε λάστιχα στα pit...και για αυτό δεν είμαι σίγουρος ότι θα το κάνετε σωστά...

Har har har 

Link to comment
Share on other sites

Περιμένω απάντηση για αυτά που τους ρώτησα (ρυθμίσεις, mods κ.τ.λ.)

Ο live καιρός μάλλον δεν μπορεί να δουλέψει, δεν υπάρχει δυνατότητα να δώσω path server στην εφαρμογή (γίνεται local), αλλά το μεγάλο πρόβλημα με το dedi servers του rF2 είναι ότι είναι πολύ δύσκολο να στηθούν.

Επίσης και για τους live χρόνους δεν είμαι σίγουρος, αν και εκεί δεν υπάρχει *.exe αρχείο.

Τον server τον έκλεισα για ένα μήνα, για να δοκιμάσουμε αν μας κάνει. Μέχρι τώρα ενώ παλιά ήξερα ότι υπήρχαν 2 ακόμη σελίδες που έδιναν dedi server hosting τώρα δεν υπάρχουν ούτε αυτές.

Θα δω τι θα μου απαντήσουν σε αυτά που τους ρωτάω...βλέπουμε και πράττουμε ανάλογα.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, sC_w0lveS said:

Tο ειπα οτι εχει κανει μλκια @troffeo

Tα εσβησα και τα ξαναπερασα και ειναι κομπλε τωρα (offline)

Απο οτι παρατηρησα ειχε κατεβασει παλαιοτερη εκδοση απο τον σερβερ.

Έχει κάνει χελωνομλκια ο αγαπητός χαχαχαχαχα

Δεν φτάνει που είναι πιό αργός και από την καθυστέρηση, προκειμένου να εξασφαλίσει καμιά θέση εκεί κάτω στις τελευταίες κάθε και μας κάνει και σαμποταζ χαχαχαχα

 

Εάν δεν σου κάνει κόπο, μπορείς να μου πέις πως τα σβήνεις και πως τα ξαναπερνάς, γιατί μου αρέσουν τα αυτοκίνητα και χωρίς ήχο είναι ξενέρα

Link to comment
Share on other sites

Σβηνεις τον φακελο στο folder του παιχνιδιου πηγα στον φακελο Installed - Vehicles. Θα τον βρεις εκει ακριβως κατω απο το φακελο ISI_EVE_Historics_1968 (που ειναι και ο κανονικος).

Αμα μπεις μεσα για επιβαιωση θα δεις οτι εχει ενα φακελο 1.48.

Σβηνεις αυτο το φακελο και μετα βλεπει τον κανονικο.

Στην αρχη τον εκανα delete απο τον launcher αλλα δεν εφευγε.

Δεν ξερω αν υπαρχει πιο απλος τροπος. Δε τα χω μαθει ακομα αυτα στο rf2

Edited by sC_w0lveS
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Mad δεν είναι καθόλου εξυπηρετικοί αυτοί οι markmods servers απ ότι εχω διαβάσει ειδικά για το rf2. 

Καλύτερος ο δικός σου, αυτά για σέρβερ καιρού και mods μη πιστεύεις πως θα σου τα κάνουν. 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Mad δεν είναι καθόλου εξυπηρετικοί αυτοί οι markmods servers απ ότι εχω διαβάσει ειδικά για το rf2. 

Καλύτερος ο δικός σου, αυτά για σέρβερ καιρού και mods μη πιστεύεις πως θα σου τα κάνουν. 



Και εγώ αυτό νομίζω
Θα τρέξουμε στον δικό μου server
Μέχρι τώρα δεν μου απάντησαν...

Gesendet von meinem SM-G928F mit Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

On 8/19/2016 at 1:31 AM, panosdimip said:

Λέω να σας μαστιγώσω λίγο ακόμα με το fxx. Εξωφρενικά εργαλεία περισσότερα όταν γυρίσω τα εχω στην κάμερα. 

received_1165430230146509.jpeg

Μπραβο ρε Πανο!!!!

Στις 2 Σεπτεμβρη αρχιζει το ιταλικο Gp,θα εισαι μεσα?

Link to comment
Share on other sites

Επέστρεψα και εγώ παίδες, για να μπω σιγά σιγά στο κλίμα αγόρασα το F1 2016 και θα αφήσω τη hardcorila του rF2 για αργότερα όταν θα έχω επανέλθει από τη ραστώνη της παραλίας :D

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, liakjim said:

 


F1 2016????
Φιλοθεε με πόσα κιλά ballast τιμωρείται αυτό?

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

 

 

Αυτό είναι μόνιμο ban από τον server...

Eπίσης, νηστεία 40 ημέρες και την επόμενη που θα έρθει στο TS3 Server θα ζητήσει από όλους εμάς συγνώμη, θα παραδεχτεί το λάθος του ότι έγινε σε μια στιγμή αδυναμίας και μετά θα το σκεφτώ αν του επιτρέψω να τρέξει μαζί μας...

Έπεσε σε πολύ μεγάλο αμάρτημα...δεν το περίμενα αυτό από τον @geovas77...

Nα είστε προσεκτικοί οι υπόλοιποι οι καιροί είναι επικίνδυνοι !!!

 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, geovas77 said:

Επέστρεψα και εγώ παίδες, για να μπω σιγά σιγά στο κλίμα αγόρασα το F1 2016 και θα αφήσω τη hardcorila του rF2 για αργότερα όταν θα έχω επανέλθει από τη ραστώνη της παραλίας :D

Για πες εντυπωσεις γιατι με ενδιαφερει. Καλα σχολια διαβαζω παντως για το φετινο παιχνιδι σε σχεση με τα προηγουμενα.

Ενταξει, για μερικα διαλειμματα απο τις harddcoriles πρεπει να ειναι ταμαμ.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, sC_w0lveS said:

Για πες εντυπωσεις γιατι με ενδιαφερει. Καλα σχολια διαβαζω παντως για το φετινο παιχνιδι σε σχεση με τα προηγουμενα.

Ενταξει, για μερικα διαλειμματα απο τις harddcoriles πρεπει να ειναι ταμαμ.

Είναι πάρα πολύ καλό, έχω εντυπωσιαστεί φαίνεται ότι η codemasters έπιασε επιτέλους το νόημα μετά το Dirt Rallye.

 

Δεν μιλάμε φυσικά για sim και δεν υπάρχει κάν το energy management των σύγχρονων F1 αλλά αποδίδει πάρα πολύ καλά τα F1 Weekends με practice sessions που σού δίνουν βαθμούς για tech upgrades και βοηθάνε να μάθεις τις πίστες. Να πώ την αμαρτία μου εχτές το απόγευμα το αγόρασα και έχω τρέξει ήδη δύο weekends στο career πολύ ευχάριστα.

 

Εγώ πάντως το συνιστώ σε όσους θέλουν να περάσουν μερικές ώρες ευχάριστα χωρίς να τους σπάσουν τα νεύρα με τη δυσκολία που έχουν τα full sims.

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ballast 100 κιλά για τιμωρία σε όλους τους επόμενους αγώνες του στα race weekends για να ξενερώσει και να επιστρέψει στο ρουφου χαχαχαχαχα


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Απιαστοι ηταν πριν οι δυο Παναγιωτηδες,φανταστειτε τωρα που ο ενας για Maranello τραβηξε(ποιο inside setups and secrets) και ο αλλος για Καταρ(χορηγους?) τι χειμωνα θα εχουμε?

Μαλλον να παμε σε κατι ποιο ...arcade?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Forum Statistics

    939
    Total Topics
    15.2k
    Total Posts

Living Legends

mad_dog, the fastest sim driver in the world

PC Games for free

UNREAL.jpg.06a44fa7bc9a0e74a2fd28f90ad76a27.jpg

Top 5 PC games

×
×
  • Create New...