Jump to content

Race 3 (11.03.2018) Monza


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Ευχαριστώ spyder, έχω ακόμα πιο low end ρυθμίσεις κι απ το προτεινόμενο low end. 

Το παιχνίδι τρέχει άψογα χωρίς κολλήματα δεν έχω κάνει όμως update στους drivers της κάρτας εδώ κ ένα χρόνο περίπου θα το δοκιμάσω κι αυτό.

Πάντως ήταν απόλαυση το χτεσινό, ο Βητούλης φανταστικός στη Μόνζα, από άλλο πλανήτη, χωρίς προπόνηση τάπα όπως πάντα. 

Το radical του spyder μετά την εκκίνηση τηλεμεταφέρθηκε στον τερματισμό!  

Το μερσεντε μου νομίζω ήταν ελαττωματικό, το κουμπί της τηλεμεταφορας ήταν χαλασμένο ,δούλευαν όμως άψογα κ χωρίς τον παραμικρό θόρυβο οι υαλοκαθαριστήρες.

Ήταν κι ο mad κάπου εκεί με τις συνήθεις δικαιολογίες του τύπου έχω αποσυναρμολογήσει τον εξοπλισμό μου,simracer σου λέει ο άλλος. 

Χάρηκα που άκουσα τον john και τον Ανδρέα ελπίζω να τα ξαναπούμε. 

See you on track! 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα,

έβαλα το rF2 από την αρχή και έστησα τον server από το μηδέν πάλι γιατί είχαμε προβλήματα.

Πρέπει να κάνω και τις ρυθμίσεις στο τιμόνι από την αρχή. Μακάρι να έτρεχα και εγώ χτες να σας έδειχνα γραμμές...

Χάρηκα που τα είπαμε με @rapid_fast (o αργός) και @panosdimip (ο φίλος του αργού)

Har har har 

 

Link to comment
Share on other sites

@spyder πως είναι η συμπεριφορά στην βροχή με τα GT3 ?

 

Xρόνοι μέχρι τώρα...

times.jpg

Oι χρόνοι δεν αντιπροσωπεύουν τίποτα, ειδικά χτες που μια έβρεχε και μια σταματούσε...βρεγμένο που στέγνωνε και μετά πάλι βροχή...

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, mad_dog said:

Kαλημέρα,

έβαλα το rF2 από την αρχή και έστησα τον server από το μηδέν πάλι γιατί είχαμε προβλήματα.

Πρέπει να κάνω και τις ρυθμίσεις στο τιμόνι από την αρχή. Μακάρι να έτρεχα και εγώ χτες να σας έδειχνα γραμμές...

Χάρηκα που τα είπαμε με @rapid_fast (o αργός) και @panosdimip (ο φίλος του αργού)

Har har har 

 

Είναι περιττό να πώ οτι ο φίλος (@panosdimp) του αργού (@rapid_fast), είναι πιθανόν ο γρηγορότερος οδηγός που γνωρίζεις... 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, liakjim said:

Μαντ έλυσες τα θέματα με τον σέρβερ ή μπήκατε πάλι στου Γιάννη;

ΥΓ το βράδυ θα μπω και εγώ

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Ο Server στήθηκε από την αρχή...

Ο Server τρέχει με Live Weather...

Προβλήματα όπως θα είδες από χτες δεν παρουσιάστηκε κανένα.

Το βράδυ θα μπω και εγώ για δοκιμές...

Live weather για να παρακολυθείτε τα δρώμενα...σήμερα και αύριο ήλιο όχι βροχές, από Δευτέρα πάλι βροχές.

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει από μένα γρηγορότερος...και οι χρόνοι δεν λένε τίποτα...στον αγώνα θα φανεί αν είναι γρήγορος και μπορείς να βγάλεις αγώνα.

Μην ξεχνάς τρέχουμε με live weather και όπως θα είδες χτες μια έβρεχε μια σταματούσε...με ότι συνεπάγεται και για δρόμο και για ελαστικά.

Εγώ όπως είναι γνωστό στην βροχή είμαι τουλάχιστον 3 sec μπροστά από τους υπόλοιπους...

Αφού σκέφτομαι για να κρατήσω τις ισορροπίες να μην κάνω καν δοκιμές...θα μπω μόνο στο quali...

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, mad_dog said:

Δεν υπάρχει από μένα γρηγορότερος...και οι χρόνοι δεν λένε τίποτα...στον αγώνα θα φανεί αν είναι γρήγορος και μπορείς να βγάλεις αγώνα.

Μην ξεχνάς τρέχουμε με live weather και όπως θα είδες χτες μια έβρεχε μια σταματούσε...με ότι συνεπάγεται και για δρόμο και για ελαστικά.

Εγώ όπως είναι γνωστό στην βροχή είμαι τουλάχιστον 3 sec μπροστά από τους υπόλοιπους...

Αφού σκέφτομαι για να κρατήσω τις ισορροπίες να μην κάνω καν δοκιμές...θα μπω μόνο στο quali...

_v=1474650564

Οπως παρακαλεισθε μεταβειτε στη σωστη κατηγορια

(μην σας παρει και σας σηκωσει... :)  )

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, liakjim said:

Δεν έχω δει κάπου κατηγορία "dream land" emoji23.png

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Δεν υπαρχει ο ανθρωπος λεμε,,,αφου φοραει κρανος οταν παει να γραψει στο φορουμ.......την κατηγορια θα δει?

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω δει κάπου κατηγορία "dream land"

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk



Μην σου πω ότι χρειάζεται να δημιουργηθεί μαζί με την dream land και η never land!!!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, mad_dog said:

@spyder πως είναι η συμπεριφορά στην βροχή με τα GT3 ?

Φανταστικό στη βροχή το Radical, σεμινάριο για τα άλλα sim στη βροχή το rF2, μία φορά το έχασα μόνο.

Προσοχή στο 1ο S μοιράζει ποινές.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, John@John said:

_v=1474650564

Οπως παρακαλεισθε μεταβειτε στη σωστη κατηγορια

(μην σας παρει και σας σηκωσει... :)  )

Καλά σας λέει ρε.

Προσέχετε που βάζετε την "ανάρτησή" σας και το πουλί σας. 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, troffeo said:

Μην σου πω ότι χρειάζεται να δημιουργηθεί μαζί με την dream land και η never land!!!

Τι μου θύμισες ρε George. Υπάρχει και η Promised Land. 

Ρίξε το CD στο Radical και έφυγες.

"Promised land is not America, promised land is not Europe, promised land is not Asia. PROMISED LAND IS A STATE OF MIND."
i hope you are ready!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Forum Statistics

    939
    Total Topics
    15.2k
    Total Posts

Living Legends

mad_dog, the fastest sim driver in the world

PC Games for free

UNREAL.jpg.06a44fa7bc9a0e74a2fd28f90ad76a27.jpg

Top 5 PC games

×
×
  • Create New...