Jump to content

Ποιος θα είναι ο νικητής του 2ου αγώνα στο ελληνικό virtual πρωτάθλημα GT3


Race 2 (11.02.2018) Salzburgring  

5 members have voted

  1. 1. Ποιος θα είναι ο νικητής του 2ου αγώνα στο ελληνικό virtual πρωτάθλημα GT3 - Race 2 (11.02.2018) Salzburgring)

    • @mad_dog
    • @liakjim
    • @troffeo
      0
    • @mad_dog
      0
    • @sC_w0lveS
      0
    • @Lambros
      0
    • @mad_dog
      0
    • @spyder
    • @Antonis14
      0
    • @mad_dog
      0
    • @Lambros
      0


Recommended Posts

Συγνώμη ρε παιδιά να καταλάβω...θεωρείτε τον @liakjim γρήγορο οδηγό ?

Mπορείτε να λέτε ότι θέλετε αλλά εγώ έχω μέχρι τώρα 3 ψήφους...

Μετά τον αγώνα μας από το Salzburgring θα τα παρατήσει από μόνος του...

Har har har 

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει ξαναγίνει αυτό!

Οδηγοί που τρέχουν να ψηφίζουν άλλον για νικητή!

Τι νόημα έχει τότε το πρωτάθλημα?

Ανταγωνισμος?

Κόντρα?

Κίνητρο 0.

 

 

 

Φιλε μου καλημέρα και χάρηκα που είμαστε στην ίδια παρεα!

 

Σε αυτό που αναφέρεις, κατα την γνώμη μου έχεις άδικο η παρεξηγείς το πνεύμα της παρέας.

 

Ακόμα όμως και στην πραγματικότητα και χωρίς να υπολογίζω διαφορά mind games, ΠΑΝΤΑ υπάρχει φαβορί και ΠΑΝΤΑ το παραδέχονται οι άμεσα «αντίπαλοι».

Άρα δεν ισχύει, τουλάχιστον, η τελευταία σου παράγραφος περι ανταγωνισμού και νοήματος του πρωταθλήματος.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Τά  είπες  όλα Γιώργαρε  , απλά να συμπληρώσω  ότι  άς   βάλουμε λιγάκι περισσότερο χιούμορ  στή ζωή  μας, 

καλό θα μας κάνει  ..,είναι το μόνο σίγουρο   !   Καί  αλίμονο  άν  ο καθένας  ψήφιζε  τόν εαυτό του  , 

open  your   minds    ,    παλικάρια..!

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Aγαπητέ φίλε @delifsek

ίσως μας έχει παρεξηγήσει επειδή δεν μας γνωρίζεις μάλλον. Σου είπα αν επιθυμείς, βέβαια δεν είναι υποχρεωτικό, να σύστηνες τον εαυτό σου και να γνωρίζαμε μερικά πράματα για σένα, όπως π.χ. πόσο καιρό ασχολείσαι με το simracing, αν έχεις ακούσει για το γρηγορότερο οδηγό του πλανήτη στο simracing, δηλαδή τον @mad_dog, που έχεις τρέξει και αν κ.τ.λ.

Εσύ φίλε μου, και στο λέω με όλη την καλή διάθεση, αντί αυτού έκανες μερικά posts που πήρανε το μέρος του @marmagas και καλά έκανες βέβαια, επειδή ίσως γνωρίζεις τον @marmagas καλύτερα από εμάς. Βέβαια θα είδες και ο ίδιος σου ότι το θέμα λύθηκε με το απλό πρόβλημα ότι είχε πέσει ο server.

Και παρόλο που είδατε όλοι ότι είχε κολλήσει ο server o @marmagas  και εσύ, μπήκατε σε περίεργες ιδεές ότι εγώ έσβησα τους χρόνους κ.τ.λ.

Βέβαια από κανέναν μέχρι τώρα δεν άκουσα ένα συγνώμη...

Εδώ είμαστε μια πολύ όμορφη παρέα με γρήγορους και αργούς οδηγούς όπως @liakjim, @troffeo αλλά πάνω από όλα μια παρέα που όποτε έχουμε χρόνο τα λέμε και στο TS, στο εικονικό μας καφενείο και αν μας γνωρίσεις καλύτερα θα δεις ο ίδιος σου ότι ίσως μας εκτίμησες λάθος.

Γίνεται μια προσπάθεια από εμένα και αυτοί που με στηρίζουν για ένα πρωτάθλημα. Ο @marmagas όχι μόνο δεν συμμετέχει αλλά παρουσιάζει και μια κάκιστη εικόνα του ευτού του που μόνο καλό δεν κάνει στο forum και σε αυούς που μας παρακολουθούνε. Αν δεν θέλει να συμμετέχει έχει καλώς, αλλά παρακαλώ πολύ  να μην αμαυρώνει την εικόνα του forum και αυτών που συμμετέχουν.

Ζητώ λοιπόν ηρεμία, γνωριστείτε μαζί μας και όλες οι τυχόν παρεξηγήσεις θα λυθούν από μόνες τους.

 

 

1 hour ago, troffeo said:

Ακόμα όμως και στην πραγματικότητα και χωρίς να υπολογίζω διαφορά mind games, ΠΑΝΤΑ υπάρχει φαβορί και ΠΑΝΤΑ το παραδέχονται οι άμεσα «αντίπαλοι».

Άρα δεν ισχύει, τουλάχιστον, η τελευταία σου παράγραφος περι ανταγωνισμού και νοήματος του πρωταθλήματος.

Εδώ να συμπληρώσω ότι και φυσικά κάνουμε παιχνίδια μεταξύ μας και προσπαθούμε να παίξουμε ψυχολογικά με τους αντιπάλους.

Βέβαια όλα καλοπροαίρετα και στο πνεύμα της φιλίας.

Ο @liakjim είναι αργός και θα τον καταστρέψω στον αγώνα !!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

[mention=26]troffeo[/mention]

[mention=76]Antonis14[/mention]

[mention=78]liakjim[/mention]

[mention=2]sC_w0lveS[/mention]

 

Έχετε την ίδια άποψη για τον μαρμάγκα με τον [mention=4]mad_dog[/mention]?

 

 

Φιλε μου, αν και δεν ήθελα αρχικά να σου απαντήσω γιατί θεωρώ την ερώτηση σου «εμπρηστική», θα το κάνω γιατί θέλω να διατηρήσουμε όλοι μας και στον βαθμό που αναλογεί στον καθενα μας, την παρεα μας εδώ μέσα.

Επίσης θεωρώ πτι ο Δημήτρης ΔΕΝ χρειάζεται συνηγόρους!

 

Για τον[mention=6]marmagas[/mention] η γνώμη μου ειναι γνωστή ΑΡΧΙΚΑ στον ίδιο και κατα δεύτερο σε όλους εδώ μέσα.

Μάλιστα θα σου πω, γιατί δεν ήσουν τότε στην παρεα μας, ότι σε αγωνιστικό συμβάν που είχε προκύψει με τον[mention=4]mad_dog[/mention] είχα πάρει ξεκάθαρα υπέρ του θέση.

Επίσης πιστεύω ότι ειναι πολυ καλός φίλος και καλό παιδι, με γνώσεις και άποψη.

 

Με χαλάει όμως, το τελευταίο διάστημα, η εμμονή του για πράγματα που στο φιναλε, για εμας όλους τους υπόλοιπους όχι μόνο δεν υπάρχει θέμα, αλλα μας ευχαριστούν κιόλας, οπως ειναι το μοντ και γενικά ΟΛΗ η προσπάθεια του @John@John με τα Group H!!!

 

Από την άλλη όμως και αφού βάζεις θέμα απόψεων, θα πρέπει ως «συνήγορος του έξω από εδώ» Χαχαχα να σου πω και για τον εταίρο της «αντιπαράθεσης»[mention=4]mad_dog[/mention] ότι και εξίσου πολυ καλό παιδι και φίλος ειναι, ΠΟΛΥ Άργος οδηγός και άσχετος, αλλα ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ δεν ειναι κακός άνθρωπος και προσωπικά ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΟΤΕ ΝΑ ΕΚΑΝΕ φουστια με «αλλοίωση» οποιασδήποτε πραγματικότητας και αλήθειας!

 

Τέλος θέλω να σε παρακαλέσω, όχι μόνο εσένα βέβαια αλλα ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ, αυτή ημ@λ@κι@ να σταματήσει ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ, γιατί το μόνο που καταφέρνει ειναι να μας χαλάει την διάθεση, να δηλητηριάζει τις σχέσεις μας και ΝΑ ΜΑΣ ΚΟΥΡΑΖΕΙ!!!

 

Ελπίζω να σου απάντησα και κυρίως ελπίζω να με κατάλαβες.

 

Φιλικά

Γιώργος

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ωραία τα   είπε  ο Γιώργος  και φυσικά θα συμφωνήσω καί πάλι μαζί του,   

μέ τόν   Δημήτρη(marmagas)  τά έχουμε πεί  εμείς   , μάλιστα  πρίν λίγο καιρό τα είχαμε  βάλει ''  και λιγάκι

εδώ  με τα asr  ,  με ανάγκασε δυστυχώς  να του απαντήσω  άσχημα  ,γιατί θεώρησα ότι ξεπέρασε το όριο  ,

αυτής  της  ρημάδας  τής  εμμονής.

Τελοσπάντων  εγώ  αυτό πού  θέλω να τονίσω   είναι  ότι  σε καμία περίπτωση  δέν 

πρέπει να χάνεται   ο αλληλοσεβασμός   μεταξύ μας  ,γιατί έτσι  πέφτει πολύ το επίπεδο 

καί δημιουργούνται  υπονοούμενα  καί παρεξηγήσεις  .

Ας  κρατήσουμε  ένα όμορφο κλίμα μεταξύ μας  καί άς σκοτωθούμε πού λέι ο

λόγος  μέσα στίς  πίστες   με  τίς  αποδόσεις μας  ρε μάγκες.

Kαί φυσικά  δέν  παίρνω  το μέρος  κανενός,  ο  mad     έχει τη τρέλλα του  , 

καί αυτό το πολύ καυστικό   μαύρο χιούμορ του  ,πού  δέν θα κρύψω ότι μού αρέσει .

Αλλά  σίγουρα  όλοι μας κάποιες φορές  ξεπερνάμε τα όρια  

καί  προσπαθούμε  νά  υποστηρίξουμε  τα  πάθη μας.( είναι μας ,θέλω μας  ...ΟΛΑ τά ΜΑΣ)

Α υτό  πρέπει να κατευνάσουμε   ...καί  θα είμαστε    αρχηγοί!

 

  Peace    Αδέρφια !

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

To παρόν θέμα είναι άκρως χιουμοριστικό και ως έτσι πάρτε το.
Πώς θα μπορούσε άλλωστε να ήταν διαφορετικά, όταν υπάρχει η επιλογή του μαντ ντογκ ως πιθανό νικητή;

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Antonis14 said:

Ωραία τα   είπε  ο Γιώργος  και φυσικά θα συμφωνήσω καί πάλι μαζί του,   

μέ τόν   Δημήτρη(marmagas)  τά έχουμε πεί  εμείς   , μάλιστα  πρίν λίγο καιρό τα είχαμε  βάλει ''  και λιγάκι

εδώ  με τα asr  ,  με ανάγκασε δυστυχώς  να του απαντήσω  άσχημα  ,γιατί θεώρησα ότι ξεπέρασε το όριο  ,

αυτής  της  ρημάδας  τής  εμμονής.

Τελοσπάντων  εγώ  αυτό πού  θέλω να τονίσω   είναι  ότι  σε καμία περίπτωση  δέν 

πρέπει να χάνεται   ο αλληλοσεβασμός   μεταξύ μας  ,γιατί έτσι  πέφτει πολύ το επίπεδο 

καί δημιουργούνται  υπονοούμενα  καί παρεξηγήσεις  .

Ας  κρατήσουμε  ένα όμορφο κλίμα μεταξύ μας  καί άς σκοτωθούμε πού λέι ο

λόγος  μέσα στίς  πίστες   με  τίς  αποδόσεις μας  ρε μάγκες.

Kαί φυσικά  δέν  παίρνω  το μέρος  κανενός,  ο  mad     έχει τη τρέλλα του  , 

καί αυτό το πολύ καυστικό   μαύρο χιούμορ του  ,πού  δέν θα κρύψω ότι μού αρέσει .

Αλλά  σίγουρα  όλοι μας κάποιες φορές  ξεπερνάμε τα όρια  

καί  προσπαθούμε  νά  υποστηρίξουμε  τα  πάθη μας.( είναι μας ,θέλω μας  ...ΟΛΑ τά ΜΑΣ)

Α υτό  πρέπει να κατευνάσουμε   ...καί  θα είμαστε    αρχηγοί!

 

  Peace    Αδέρφια !

 

Μπράβο Αντώνη!:)

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, liakjim said:

To παρόν θέμα είναι άκρως χιουμοριστικό και ως έτσι πάρτε το.
Πώς θα μπορούσε άλλωστε να ήταν διαφορετικά, όταν υπάρχει η επιλογή του μαντ ντογκ ως πιθανό νικητή; emoji39.png

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Eλεεινό και τρισάθλιο σαλιγκάρι !!!

To Salzburgring θα είναι η αρχή του τέλους για σένα ως simracer !!!

Θα μου δώσεις συγχαρητήρια για την νίκη public και θα με παραδεχτείς ως τον καλύτερο Πιλότεο που έχεις γνωρίσει ποτέ !!!

 

47 minutes ago, spyder said:

Απο άνθρωπο που δεν ξέρει τη λέξη ευχαριστώ μην περιμένεις να ακούσεις συγνώμη

Εδώ ρε ο άνθρωπος είπε ότι έσβησα χρόνους...εσύ περιμένεις να ακούσεις συγνώμη ?

Άστον αυτόν και ξέχασε και το συμβάν, δεν έχει νόημα να ασχολείσαι άλλο.

Κοιτάμε μπροστά.

 

 

3 hours ago, Antonis14 said:

Kαί φυσικά  δέν  παίρνω  το μέρος  κανενός,  ο  mad     έχει τη τρέλλα του  , 

καί αυτό το πολύ καυστικό   μαύρο χιούμορ του  ,πού  δέν θα κρύψω ότι μού αρέσει .

@Antonis14 μπορεί να έχω την τρέλα , μπορεί χίλια άλλα δύο πράματα, αλλά να μου πούνε σβήνω και χρόνους, αυτό μόνο σαν αστείο ακούγεται και σαν προσβολή.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Forum Statistics

    939
    Total Topics
    15.2k
    Total Posts

Living Legends

mad_dog, the fastest sim driver in the world

PC Games for free

UNREAL.jpg.06a44fa7bc9a0e74a2fd28f90ad76a27.jpg

Top 5 PC games

×
×
  • Create New...