Jump to content

Sao Paulo - Race 17 [Hellenic]


Recommended Posts

5a25f84bbc6c7_saopaulo.thumb.jpg.bf169538034d888b0cff359626d5027d.jpg

SaoPaulo 2013

 

PRACTICE TIME HAS STARTED   live

RACE : MONDAY 11-12-2017

PRACTICE : 20:00
QUALIFY    : 22:15
RACE          : 22:30

RACE START   :  Standing

RACE : 60min

WEATHER  LIVE

 

From steward's office:

Drivers should not leave the server until the last driver has finished the race and server restarted to record the results.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ο ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ!!!

Παίζονται:
1. Η γενική κατάταξη του πρωταθλήματος, αφού έχουν μοιράστε σε @soyder και@andre οι πρωτιές σε πίστες και αναβάσεις αντίστοιχα.

2. Η 1η θέση για τις ομάδες, έστω και μετα από την ένσταση μου εναντίον της γνωστής κουλομαριας@mad_dog που δεν του αφαιρέθηκαν οι βαθμοί της ομάδας αλλα μόνο οι προσωπικοί, μετα από την αλλαγή αυτοκινήτου (αυτό τον μάρανε) Χαχαχα


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ο ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ!!!

Παίζονται:
1. Η γενική κατάταξη του πρωταθλήματος, αφού έχουν μοιράστε σε @soyder και[mention=40]andre[/mention] οι πρωτιές σε πίστες και αναβάσεις αντίστοιχα.

2. Η 1η θέση για τις ομάδες, έστω και μετα από την ένσταση μου εναντίον της γνωστής κουλομαριας[mention=4]mad_dog[/mention] που δεν του αφαιρέθηκαν οι βαθμοί της ομάδας αλλα μόνο οι προσωπικοί, μετα από την αλλαγή αυτοκινήτου (αυτό τον μάρανε) Χαχαχα


Sent from my iPhone using Tapatalk

@spyder


Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

Θα λάβω μέρος στον τελευταίο αγώνα για να ισοπεδώσω τον @troffeo και να δείξω στην κοινότητα ότι είμαι πολύ γρηγορότερός του !!!

Har har har

Tρισάθλιο σαλιγκάρι, άρχισε να τρέμεις !!!

%CF%83%CE%B1%CE%BB%CE%B9%CE%B3%CE%BA%CE%

 

On 5.12.2017 at 11:24 AM, troffeo said:

2. Η 1η θέση για τις ομάδες, έστω και μετα από την ένσταση μου εναντίον της γνωστής κουλομαριας@mad_dog που δεν του αφαιρέθηκαν οι βαθμοί της ομάδας αλλα μόνο οι προσωπικοί, μετα από την αλλαγή αυτοκινήτου (αυτό τον μάρανε) Χαχαχα

Kαι φυσικά η ομάδας μας θα βγει πρωταθλήτρια !!!

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,
Έβαλα εδώ ένα Post, αλλά επειδή δεν ξέρω αν φαίνεται το βάζω και εδώ
 


Τε παιδιά την εχω κάνει και εγώ την μλκ μου, αλλα ειναι και το σάιτ του ακατανόμαστου , ...δελο σκέτο Αχαχαχαχα

Αυτό που εχω γράψει και μάλλον δεν το έχετε δει στη σελίδα του σημερινού αγώνα ειναι ότι εχω βρεθεί με έκτακτο ταξίδι στην Πάτρα και θα επιστρέψω γύρω στις 23:00 σήμερα.
Προτείνω η να ξεκινήσουμε λίγο αργότερα τον αγώνα μας η να τον αναβάλλουμε για αύριο!!!

Ειναι ο τελευταίος αγώνας της σεζόν και δεν θα ήθελα να τον χάσω, παρόλο που δεν εχω βγει ούτε στα πιτς στην Βραζιλία χαχα

Τι λέτε;;;


Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

 

 

Συγχαρητηρια στην τριαδα για την νικη του αγωνα ,οπως και συγχαρητηρια στον @andre για την κατακτηση του πρωταθληματος 2017 γενικης  και hillclimb οπως και πολλα συγχαρητηρια στον @spyder για την κατακτηση της 1ης θεσης στην κατηγορια πιστας και φυσικα  στον teamate μου @troffeoπου πηρε βαθρο σε ολες της κατηγοριες αλλα και σε μενα που πηρα θεση στο βαθρο στη κατηγορια hillclimb (αχαχαχχαχα να ευλογισουμε και λιγο τα γενια μας) !!!

 

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Συμμετείχε, αλλά δεν πρόλαβε να βγάλει αγώνα γιατί σερί 5 αγώνων τον βγάζανε έξω από τον πρώτο γύρο !!! Από τον πρώτο !!!

Σερί 5 αγώνων !!!

Σημαδούρα με έχετε ρε π$@#$ μου ???

Την επόμενη φορά ΜΟΝΟ Hill Climb από εμένα.

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, sC_w0lveS said:

Στο πρωταθλημα συμμετειχε και ο @mad_dog??
Δεν τον βλεπω πουθενα, για αυτο ρωταω....

Ειμαστε αργοι εμεις.........

%CE%A7%CF%89%CF%81%CE%AF%CF%82+%CF%84%CE

 

 

Τι σημαίνει η παροιμία "Το πολύ το κύριε ελέησον το βαριέται κι ο Θεός";

Τι σημαίνει η παροιμία "Ψηλά, παπά, τ' αρχίνησε και δεν το βγάζεις πέρα";

και τελος

Τι σημαίνει η παροιμία "Ζουρλός παπάς σ' εβάφτισε";

skisimo+kalson.jpg

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Συμμετείχε, αλλά δεν πρόλαβε να βγάλει αγώνα γιατί σερί 5 αγώνων τον βγάζανε έξω από τον πρώτο γύρο !!! Από τον πρώτο !!!
Σερί 5 αγώνων !!!
Σημαδούρα με έχετε ρε π$@#$ μου ???
Την επόμενη φορά ΜΟΝΟ Hill Climb από εμένα.



ΩΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧ!!!!



Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

Μπράβο σε όλα τα παιδιά που στήριξαν την προσπάθεια που ξεκίνησε ο @John@John

Η στιγμές που ζήσαμε, με τις κόντρες στις πίστες , στις αναβάσεις , τις στούκες , το χαβαλέ, τη βροχή , το στεγνό, τα pit stop ανεπανάληπτες. 

Εγώ να δώσω συγχαρητήρια σε @John@John  και @spyder για τις πολλές ώρες δουλειάς που κατανάλωσαν.

Ένα ευχαριστώ στον @mad_dog που μας χάρισε άφθονο γέλιο με τις οδηγικές του ικανότητες.

Και ελπίζω σε ένα καλύτερο και πιο συμμετοχικό  Gpoup H Special Car Championship 2  

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Μπράβο σε όλους που συμμετείχαν σε ένα ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ πρωτάθλημα με τα υπέροχα αυτοκίνητα του @John@John

Με την σειρά μπράβο επίσης και στον@spyder για τις ατέλειωτες ώρες δοκιμών μαζί με τον συνονόματο του Γιάννη, για να πάρουμε όλοι μας μια παγγελματικη υλοποίηση μοντ!!!
Επίσης μπράβο για την πρωτιά στις πίστες!

Στον@andre για τις πρωτιές του σε γενική και αναβάσεις (γμτ με κέρδισε... χαχαχαχα)!

Πολλά μπράβο στον@sC_w0lveS για την απίστευτη σταθερότητα και μεθοδικότητα σε όλους τους τομείς μέσα και έξω από πίστες!

Τέλος στην αγαπημένη τρισάθλια χελωνα@mad_dog η οποία έκανε την υπέρβαση φετος, αφού απέδωσε πάνω από τα αναμενόμενα, τερματίζοντας τελικά κάπου στην μέση και κάτω, ενώ τα προγνωστικά τον έδιναν στην τελευταία θέση Χαχαχαχα
Ξέρω φταιω εγώ, οι άλλοι, οι εξωγήινοι, η κακιά η ώρα, η ζέστη, το κρύο, ο ανάδρομος Ερμής και άλλοι τόσοι που βαριέμαι να γράψω χαχαχαχαχα
Εγώ σου είπα αγορι μου δοκιμασμένη λύση!!!
ΜΕΤΑΜΟΣΧΕΥΣΗ ΑΝΩ ΑΚΡΩΝ για αρχή και βλέπουμε!!!

Βέβαια δεν μπορώ να μην πω μπράβο και στα υπόλοιπα παιδιά@marmagas@Antonis14@haris274 και άλλους που τυχόν χω ξεχάσει

Και του χρόνου!!!


Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Πολλα μπραβο κατ'αρχην στους οδηγους του βαθρου!

Περισσοτερα στον Αντρεα για την πρωτια!

Πολλα ευχαριστω στον John και Γιαννη που υλοποιησαν αυτο το mod.

Επισης σε ολους που ετρεξαν αυτους τους 8 μηνες!!!!!!

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο σε όλους που τρέξανε, 8 ατελείωτοι μήνες, οι αναβάσεις έχουν πολύ άγχος πρέπει να τρέξουμε περισσότερες να προσαρμοστούμε.

Τα καινούργια αμάξια είναι καλύτερα είμαι σίγουρος ότι θα σας αρέσουν και θα έχουν και default setup.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ρε πως περασε ετσι γρηγορα ο καιρος....
8 μηνες ε;
Μπραβο σε οσους ελαβαν μερος στο πρωταθλημα.
Συγχαρητηρια στον teammate Αντρεα για την πρωτια. Λεω teammate γιατι απο αυτον επαιρνα setup :P Μλκια, επρεπε να ειχαμε φτιαξει ομαδα.
Ευχαριστω και εγω τον @John@John για τη δουλεια που εριξε. Αυτοκινητα, site, σερβερ 24/7 online (ο  @mad_dog ακουει;;; ).
Επισης ενα ευχαριστω και στον @spyder για τις αμετρητες ωρες δοκιμων που εριξε καθως και για την πολυτιμη βοηθεια που προσφερε στον johnjohn. (μλκ δεν υπαρχει περιπτωση να χασει αγωνα στην oulton ακομα και με τον van buren να τρεξει αντιπαλος... αχαχαχαχα)
Ξεκινησαμε πιο πολλοι σε αυτο το πρωταθλημα και δυστυχως τερματισαμε αρκετα πιο λιγοι. Ακομα και εγω ειχα το διαστημα αποχης μου, ας οψεται το κολλημα που ειχα φαει με το The Division για μια περιοδο.
Περασα, παντως, καταπληκτικα και αποκτησα τρομερες εμπειριες, ακομα και με τα λιγα ατομα που καταληξαμε να τρεχουμε.
Αμετρητες ωρες practice με κουβεντα, παρακολουθηση καιρου την εβδομαδα πριν τον αγωνα, στησιμο στρατηγικης, ολα να πηγαινουν περιπατο τη μερα του αγωνα γιατι ο καιρος εκανε τα δικα του με αλλαγες ακομα και κατα τη διαρκεια ενος αγωνα, αγωνες σε πιστες, αναβασεις, pitstops, κοντρες, στουκες :P, rage quits απο τον γνωστο-αγνωστο :P .....

Ενα μεγαλο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ λοιπον, απο μενα σε ολους σας κυριως για την καλη παρεα και την αφθονη διασκεδαση που μου προσφερατε ολα αυτα τα βραδια...... 

Ανυπομονω ηδη για το επομενο πρωταθλημα..............!!!!!!

 

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • andre unfeatured this topic
  • mad_dog locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Forum Statistics

    939
    Total Topics
    15.2k
    Total Posts

Living Legends

mad_dog, the fastest sim driver in the world

PC Games for free

UNREAL.jpg.06a44fa7bc9a0e74a2fd28f90ad76a27.jpg

Top 5 PC games

×
×
  • Create New...