Jump to content

Halloween Race GT3 2017


mad_dog

Recommended Posts

HALOWEEN_copy.jpg

Πρόγραμμα:

Free training 19:00 - 21:00

Superpole: 21:00 - 22:00

1. Saison 20 min, οι τρεις πιο αργοί οδηγοί (στην περίπτωση που είμαστε 18 οδηγοί) βγαίνουν εκτός.

2. Saison 20 min, εδώ παλευουμε για τις θέσεις 5-15 (οι πέντα πιο αργοί βγαίνουν εκτός).

3. Saison 20 min, εδώ παλευουνε οι δέκα γρηγορότεροι για την pole.

Warm-up 22:00 - 22:15 (ρυθμίσεις στον server και τελικό grid)

22:15 ξεκινά ο αγώνας. Διάρκεια αγώνα 60min.

 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, liakjim said:

Καλέ , session .

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Αχαχαχαχαχα αστον αυτος μονο απο καλοκαιρια και χειμωνες γνωριζει.........η τη σεζον των διακοπων του :)

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Tέλειος χρόνος για @marmagas !

1:29:726 rF2 Zolder

1:29:707 real live Zolder

Ο Βασιλιάς ξαναχτύπησε !!!

Τα ελαστικά τα νιώθω λίγο διαφορετικά, σαν τα δικά μας τα Group H Special. Μπορεί κάποιος να επιβεβαιώσει ???

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλή Κυριακή σε όλους!

 

Εγώ παιδιά ΔΕΝ θα κατέβω στον σημερινό αγώνα, γιατί έχουμε και άλλα πράγματα εκτός από τα τιμόνια να κάνουμε, όπως για παράδειγμα τα γήπεδα χαχαχαχα

Καλά να περάσετε όλοι!

Μπορεί να περάσω καμιά βόλτα από τον σερβερ αργότερα

Link to comment
Share on other sites

EDIT: Καλά μάλλον δεν θα περάσω αφού αυτή η μλκ το MEGA κολλάει στο 63% το download...
Καλά ρε@mad_dog τόσες και τόσες πίστες έχει το workshop στο steam την μ@λ@κι@ από το οπουδήποτε θελεις να τρέξεις;;;;


Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

EDIT: Καλά μάλλον δεν θα περάσω αφού αυτή η μλκ το MEGA κολλάει στο 63% το download...
Καλά ρε[mention=4]mad_dog[/mention] τόσες και τόσες πίστες έχει το workshop στο steam την μ@λ@κι@ από το οπουδήποτε θελεις να τρέξεις;;;;


Sent from my iPhone using Tapatalk
Πες τα.

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

H υλοποίηση αυτής της πίστας είναι πάρα πολύ καλή και για αυτό επιλέχθηκε σκόπιμα. 

Πρέπει να τρέξετε σε αυτήν την πίστα για να καταλάβετε τι εννοώ. Πράγματι μια πάρα πολύ καλή υλοποίηση.

Όπως είπα μπορείτε να την κατεβάσετε από τα downloads.

@troffeo δεν είσαι μόνο αργός αλλά και ο υπολογιστής σου είναι αργός σαν και εσένα και το internet σου !!!

Har har har 

Link to comment
Share on other sites

H υλοποίηση αυτής της πίστας είναι πάρα πολύ καλή και για αυτό επιλέχθηκε σκόπιμα. 
Πρέπει να τρέξετε σε αυτήν την πίστα για να καταλάβετε τι εννοώ. Πράγματι μια πάρα πολύ καλή υλοποίηση.
Όπως είπα μπορείτε να την κατεβάσετε από τα [mention=26]troffeo[/mention] δεν είσαι μόνο αργός αλλά και ο υπολογιστής σου είναι αργός σαν και εσένα και το internet σου !!!
Har har har 


Καλά ρε φιλε, οπως τα λες ειναι!
Άργος, ΠΟΛΥ Άργος είμαι, αλλα ευτυχώς έχουμε και γρήγορους!!!

Τωρα βέβαια πως λες αργή υλοποίηση με i7 6700k @4,2, 16gb ram, GTX 1060 6gb, VDSL 50αρι κλπ, μόνο εσυ το γνωρίζεις αλλα οπως λες har har har

ΥΓ. Προσπαθείς να πείσεις για την «υλοποίηση» της Zolder και την μ@λ@κι@ που έφτιαξαν κάποιοι, αλλα σου εχω ερώτηση:
Την ξέρεις την πιστα;;;
Την έχεις δει από κοντά;;;
Καλά δεν ρωτάω αν την έχεις τρέξει χεχεχε
Πως λοιπόν μιλάς για «υλοποίηση»;;;;


Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

Server έτοιμος για αγώνα σήμερα Κυριακή 05.11.2017

Server: Sim-Racing-Wolrd.net

Pass: koko

Superpole στις 21:00. Όσοι μπουν αργότερα από τις 21:20 χάνουν το δικαίωμα για την superpole του πρώτου μέρους και μπαίνουν στο επόμενο 20λεπτο. Όσοι έρθουν μετά τις 21:40 τότε λαμβάνουν μέρος στο 3ο μέρος της superpole.

Tην πίστα την κατεβάζετε από τα downloads.

Τα αυτοκίνητα είναι τα GT3 Pack και το CAMARO GT3 της ISI.

 

Aν μπορείτε χρησιμοποιείστε lan καλώδιο και όχι wlan για να μην επιβαρύνουμε τον server. Ένας να έχει lag γονατίζει ολόκληρο τον server.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, andre said:

Σε μπέρδεψαν τα γυαλιά.

1.JPG.962fe82d708e7f0d7e860ac580760bb1.JPG    2.JPG.3cd95bac3f3e67f7a00a29e5d63a4580.JPG

:bleh::bleh::bleh:

Ναι έτσι τα κατεβάζω και εγώ!!!! 

Άσε που πρέπει να τα βλέπουν μερικοί - μερικοί, βλέπε @mad_dog ας πούμε, για να δούν ότι όχι μόνο είμαστε γρήγοροι, ΠΟΛΥ ΓΡΗΓΟΡΟΙ, αλλά δουλεύουμε και στην Ferrari AXAXAXAXAXAXAXAXA!!!!

 

ΥΓ. Α! ρε Αντρέα @andre τι μου θύμισες τώρα... Είδα μια τούφα από τα μαλάκια της και έπεσα στην κατάθλιψη και τα χάπια!!! χαχαχα

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Αφού ξεκινήσαμε το spam, πάρτε τώρα στα μούτρα ένα ΑΚΡΩΣ κ@βλ#τικό βίντεο με τα αυτοκίνητα από την μικρή συλλογή μου, όταν δούλευα για την Ferrari!

 

ΠΡΟΣΟΧΗ!!! Θέλει ΤΕΡΜΑ την ένταση

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Forum Statistics

    939
    Total Topics
    15.2k
    Total Posts

Living Legends

mad_dog, the fastest sim driver in the world

PC Games for free

UNREAL.jpg.06a44fa7bc9a0e74a2fd28f90ad76a27.jpg

Top 5 PC games

×
×
  • Create New...