Jump to content

Assetto Corsa [Videos]


mad_dog

Recommended Posts

3 hours ago, liakjim said:
Απίστευτος!

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Σιγά ρε...
Που να δεις τον @John και εμένα πως οδηγάμε αυτή την ειδική που φυσικά είναι από το RBR

Gesendet von meinem SM-N950F mit Tapatalk
 

Link to comment
Share on other sites

Σιγά ρε...
Που να δεις τον @John και εμένα πως οδηγάμε αυτή την ειδική που φυσικά από το RBR

Gesendet von meinem SM-N950F mit Tapatalk


Καλά, δεν σκίζω και τα ρούχα μου με την οδήγηση του.
Θεωρώ οτι οδηγεί λίγο ψιλό καγκουρικα και το γλυστραει μερικές φορες χωρίς λόγο!!!
Η ειδική ειναι Τσέχικη, πραγματική και έχει και reverse.
Μάλλον όμως πρέπει να έχει κάποιες αλλαγές, γιατί εγώ με Mitsu N4 κάνω γύρω στο 3:40+


Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, troffeo said:

Μάλλον όμως πρέπει να έχει κάποιες αλλαγές, γιατί εγώ με Mitsu N4 κάνω γύρω στο 3:40+

Γλυστρά παραπάνω από ότι πρέπει υπερβολικά...

Κατά τα άλλα είναι μια συνηθισμένη οδήγηση για αυτούς που τρέχουν ράλλυ...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

To παρακάτω video αντιπροσωπεύει την ποσότητα σανού που καταναλώνουν αυτοί που τρέχουν AC και πιστεύουν ότι με τα δικαιώματα της Porsche έχουν και τα τεχνικά χαρακτηριστικά του αυτοκινήτου...

Μιλάμε για σανό όχι αστεία.

 

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, mad_dog said:

To παρακάτω video αντιπροσωπεύει την ποσότητα σανού που καταναλώνουν αυτοί που τρέχουν AC και πιστεύουν ότι με τα δικαιώματα της Porsche έχουν και τα τεχνικά χαρακτηριστικά του αυτοκινήτου...

Μιλάμε για σανό όχι αστεία.

 

Την επόμενη φορά, σου συνιστώ να διαβάζεις τον τίτλο του video ή και την περιγραφή του.

Link to comment
Share on other sites

Σανό λέμε !!!

Για περιγραφή έχει...

 Simulator: Assetto Corsa

Kαλά εδώ γελάμε. Άντε μακάρι να έρθει το καινούργιο AC γιατί αυτό ήταν μεταξύ Forza και Gran Turismo...

Tώρα μένει να μου πεις αν και εσύ πιστεύεις ότι η Porsche έδωσε τεχνικά χαρακτηριστικά στον κιθαρίστα...

Και αν το πεις, θα πω του @John@John να σου ετοιμάσει ένα Datsun να το φορτώνεις πίσω...

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mad_dog said:

Σανό λέμε !!!

Για περιγραφή έχει...

 Simulator: Assetto Corsa

Kαλά εδώ γελάμε. Άντε μακάρι να έρθει το καινούργιο AC γιατί αυτό ήταν μεταξύ Forza και Gran Turismo...

Tώρα μένει να μου πεις αν και εσύ πιστεύεις ότι η Porsche έδωσε τεχνικά χαρακτηριστικά στον κιθαρίστα...

Και αν το πεις, θα πω του @John@John να σου ετοιμάσει ένα Datsun να το φορτώνεις πίσω...

 

Οπωσδηποτε να φωναξεις και τον @marmagas  στην κουβεντα για κατι πιο φρεσκο.Ολο τα ιδια και τα ιδια δεν λεει......δεν βαρεθηκες?

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, mad_dog said:

Σανό λέμε !!!

Για περιγραφή έχει...

 Simulator: Assetto Corsa

Kαλά εδώ γελάμε. Άντε μακάρι να έρθει το καινούργιο AC γιατί αυτό ήταν μεταξύ Forza και Gran Turismo...

Tώρα μένει να μου πεις αν και εσύ πιστεύεις ότι η Porsche έδωσε τεχνικά χαρακτηριστικά στον κιθαρίστα...

Και αν το πεις, θα πω του @John@John να σου ετοιμάσει ένα Datsun να το φορτώνεις πίσω...

 

To video λέει 919 EVO. Υπόψη είναι physics mod του 919 https://www.racedepartment.com/downloads/porsche-919-evo.20614/

Άρα ΔΕΝ είναι KUNOS πλέον.

Οπότε για άλλη μια φορά αποδεικνύεις ότι δεν ξέρεις τί σου γίνεται για το AC. Άστο ρε παιδάκι μου, δεν το έχεις, πως το λένε.

Edited by liakjim
Link to comment
Share on other sites

@John@John άτομα που δεν μπορούν να πάρουν τον λόγο δεν θα τα αναφέφεις (εννοώ τον @marmagas)

Είναι άδικο. Οπότε δεν έχει έχει νόημα.

Με τον @liakjim κρατάει χρόνια αυτή η κολώνια. Αρχάριος δεν είναι, οδηγά χρόνια racing sims, ξέρει από αυτά που έχει τρέξει ποια είναι τα αδύνατα στοιχεία και ποια τα δυνατά.

Προσπαθεί να μας αποδείξει ότι το AC είναι racing sim, αλλά κατά βάθος γνωρίζει ότι δεν είναι.

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, mad_dog said:

 

Προσπαθεί να μας αποδείξει ότι το AC είναι racing sim, αλλά κατά βάθος γνωρίζει ότι δεν είναι.

Δεν χρειάζεται να αποδείξω τα αυταπόδεικτα.

Εσύ με τα άκυρα video που βάζεις δεν ξέρω τί θες να αποδείξεις.

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, mad_dog said:

@John@John άτομα που δεν μπορούν να πάρουν τον λόγο δεν θα τα αναφέφεις (εννοώ τον @marmagas)

Είναι άδικο. Οπότε δεν έχει έχει νόημα.

@liakjim

Προσπαθεί να μας αποδείξει ότι το AC είναι racing sim, αλλά κατά βάθος γνωρίζει ότι δεν είναι.

Μπα που ειμαστε στον Αντ1?Ξεμπανναρε τον τοτε,εγω τι φταιω

Οσο για τον @liakjim,  αφου σου λεει ο ανθρωπος ενας μοντερ εβγαλε ενα αυτοκινητο που μεσα εβαλε οτι ηθελε,που το παραξενο?

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Σε κάνα 2-3 σημεία ναι , κυρίως εκεί που το ψιλό χάνω. Απλά δεν έχω λεβιέ και έχω βάλει κουμπί πάνω από τον μοχλό ταχυτήτων που φτάνω δεν φτάνω για αυτό δεν έχω καλό έλεγχο με αυτό.

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Forum Statistics

    939
    Total Topics
    15.2k
    Total Posts

Living Legends

mad_dog, the fastest sim driver in the world

PC Games for free

UNREAL.jpg.06a44fa7bc9a0e74a2fd28f90ad76a27.jpg

Top 5 PC games

×
×
  • Create New...