Jump to content

Bathurst - Race 14 [Hellenic]


Recommended Posts

Κι εγώ θα μπώ μετά τον αγώνα F1

Δεν μπορείς να κάνεις κάτι, για να εμφανίζονται όλοι οι χρόνοι πλέον ζητά το liveracers 8$ το μήνα για κάθε σερβερ, δεν σφάξανε :thumbdown3:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Γιώργο sorry sorry και πάλι sorry.

Βγαίνουμε μαζί στην μεγάλη ευθεία την κατηφορική,  εγώ έχω καλύτερη έξοδο και σε συνδυασμό με το Slipstream λέω το έχω. 

Λίγο πριν τα φρένα βλέπω οτι γιοκ και πλακώνομαι, και έτσι μπλοκαρισμένος σε βρίσκω λίγο πίσω αριστερά, ίσα ίσα να σε στείλω.

Συγνώμη ρε φίλε, θα είχαμε καλή μάχη. 

 

Κώστα, τα συγχαρητήρια μου. 

Η σταθερή οδήγηση επιβραβεύεται. Είχες το καλύτερο  consistency.

 

Το Bathurst  επιβάλλεται να υπάρχει σε όλα τα πρωταθλήματα.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kαλός ο αγώνας, εγώ δεν τα πήγα καλά αλλά είχαμε κάποιες μάχες με τον άχρηστο @troffeo.

Mεγάλη έκπληξη του αγώνα ο @sC_w0lveS o οποίος πέρα από σταθερός οδηγός σε αγώνες έχει γίνει και γρήγορος. Πολλά μπράβο από εμένα για τον @sC_w0lveS !!!

Την επόμενη φορά δώρο στον @troffeo...

vitio.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

Πράγματι, για ακόμα μια φορά, ένας υπέροχος αγώνας!!!

Η πόστα καταπληκτική και συμφωνώ με@andre ότι θα πρέπει να υπάρχει σε όλα τα σοβαρά πρωταθλήματα!

Παρόλη την φτωχή μου προετοιμασία, δεν είχα άγχος αφού είχα κάπως εύκολα το 2:16-2:17 και μαζί ρυθμό για αγώνα.

Ξεκίνησα με... νέφτι στον κ@λο Χαχαχαχα δείχνοντας τα αντανακλαστικά μου στην πιο αργή χελωνα του κόσμου@mad_dog αφού πετάχτηκα από την 3η στην 1η θέση.
Έμεινα εκεί για 1 γύρο καταλαβαίνοντας ότι δεν θα είμαι για πολυ, αφού@andre και@spyder το είχαν καλύτερα από εμενα.

Τελικά είχαμε την στιγμή μας με τον@andre και βρέθηκα στην 5η θέση πριν να ολοκληρωθεί ο γύρος και ετσι βρέθηκα πίσω από τον@sC_w0lveS
Εδώ θέλω να συμφωνήσω με τους προλαλήσαντες, ότι ο Κώστας όχι μόνο στον χθεσινό αγώνα αλλα σε όλους όσους εχω τρέξει μαζί του, ειναι ένας πολυ καπς οδηγός, ο οποίος «εκτελεί» τα πάντα με απίστευτη συνέπεια!
Πραγματικά χαίρεσαι να τον βλέπεις!

Με τον Κώστα είχαμε μια ωραία μάχη για 2-3 γύρους σε πολυ καλό επίπεδο.

Εκεί που πραγματικά κ@τουρηθηκα στα γέλια, ήταν όταν έφτασα τον άχρηστο@mad_dog και του άναβα φώτα και του κόρναρα, κολλημένος στο προφυλακτήρα του
Θα το ήθελα σε βίντεο αυτό χαχαχαχαχα

Τερμάτισα στην 4η θέση, με πέρασε η χελωνα, με το μοτέρ του Fiat σβηστό αφού είχα 4,5 λίτρα για 1,5 περίπου γύρο, όταν η κανονική μου κατανάλωση ήταν 5,7 περίπου Χαχαχαχα

Κρίμα που δεν βρεθήκαμε με τον@Antonis14 ο οποίος μπήκε αλλα εγκατέλειψε...

ΥΓ@andre Στην βαθμολογια των ομάδων, εσβησες τους βαθμούς του γλυκουλι βρωμοσκυλου@mad_dog η τους άφησες;;!


Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, troffeo said:

ΥΓΣτην βαθμολογια των ομάδων, εσβησες τους βαθμούς του γλυκουλι βρωμοσκυλου η τους άφησες;;!

Τους άφησα. 

Η καμπάνα πάει στον οδηγό,  όχι στην ομάδα.

Link to comment
Share on other sites

Τους άφησα. 
Η καμπάνα πάει στον οδηγό,  όχι στην ομάδα.


Ναι αλλα ο οδηγός ειναι και κομμάτι της ομάδας, όποτε κατα την γνώμη μου θα πρέπει να υπάρχει επίπτωση και στην ομάδα.
Θα μπορούσαν για παράδειγμα να αφαιρεθούν οι μισοί βαθμοί, από τους πολυ λίγους που έχει καταφέρει να δώσει ο βρωμοσκυλος Χαχχαχα στην ομάδα.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Har har har 
Thunder ! Thunder ! Thunderteaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaammmm !!!!
 

ΑΙΣΧΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ!!!!!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

  • andre unfeatured this topic
  • mad_dog locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Forum Statistics

    940
    Total Topics
    15.2k
    Total Posts

Living Legends

mad_dog, the fastest sim driver in the world

PC Games for free

UNREAL.jpg.06a44fa7bc9a0e74a2fd28f90ad76a27.jpg

Top 5 PC games

×
×
  • Create New...