Jump to content

Coppa Carotti - Race 13 [Hellenic]


Recommended Posts

35 minutes ago, mad_dog said:

Xάρος, στην ανάβαση θα τρέξουμε με τα καινούργια ή να κάνουμε προπόνηση με αυτά που έχουμε τώρα ?

Θα δουμε,εξαρταται αν θα προλαβουν  @spyder και @andre οι μεγαλοι δοκιμαστες  :) μας να τελιωσουν με τις δοκιμες για να φιξαρουμε τη φυσικη τους

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, mad_dog said:

Xάρος, στην ανάβαση θα τρέξουμε με τα καινούργια ή να κάνουμε προπόνηση με αυτά που έχουμε τώρα ?

Εχεις αγωνια ποιο θα "καρφωσεις" στη μαντρα?

 

 

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Εγώ σε κάθε περίπτωση, θα τρέξω με το 131 και χώρισμα έχει τα 800 αλογατα που ψάχνει ο@mad_dog har har har που λέει και μια ψυχή!!!


Sent from my iPhone using Tapatalk

Εγώ σε κάθε περίπτωση, θα τρέξω με το 131 και χώρισμα έχει τα 800 αλογατα που ψάχνει ο[mention=4]mad_dog[/mention] har har har που λέει και μια ψυχή!!!


Sent from my iPhone using Tapatalk

Χώρισμα=χωρίς


Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, troffeo said:

@spyder μου μυρίζει μαιμουδια ο χρόνος του ακατανόμαστου@mad_dog για αυτό και εξαφανίστηκε από το liveracer Αχαχαχαχα
 

Μπααααααα ,,ε οχι και ετσι,δεν νομιζω. Απλα μηπως σβηνει τους αργους και τους κομητες μονο :):)

@mad_dog Ο αλλος τη μπε-μπα τι εγινε ρε,εδωσε αδεια?? Ετοιμη ειναι.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, John@John said:

@mad_dog Ο αλλος τη μπε-μπα τι εγινε ρε,εδωσε αδεια?? Ετοιμη ειναι.

Aκόμη τίποτα...

1 hour ago, troffeo said:

@spyder μου μυρίζει μαιμουδια ο χρόνος του ακατανόμαστου@mad_dog για αυτό και εξαφανίστηκε από το liveracer Αχαχαχαχα

Σήμερα θα τρέξω πάλι...αν θέλεις μπορείς να είσαι μέσα να δεις live αργό σαλιγκάρι

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα θα τρέξω πάλι...αν θέλεις μπορείς να είσαι μέσα να δεις live αργό σαλιγκάρι


Χαχαχαχα
Θα το ήθελα για να σε κεράσω τσαγακι πάνω στο βουνό, αλλα είμαι Ζάκυνθο και μου ειναι λίγο δύσκολο.

ΥΓ τρισαθλιε@mad_dog δεν πιστεύω να το πήρες στα σοβαρά το πείραγμα Ε;
Όχι τίποτα αλλο, αλλα θα με αναγκάσεις να κεράσω 2πλα τσαγια και δεν ειναι καιρός να ξοδευομαστε Χαχαχαχα


Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Antonis14 said:

Θά  προσπαθήσω  νά  είμαι εκεί   ,άν  &  μού είναι άγνωστο  εντελώς  τό έδαφος''.  

Bρε @Antonis14...θα σε μαλώσω...βρε εδώ μια παρέα είμαστε...και εγώ δεν την ξέρω την ανάβαση...ένα-δύο περάσματα έκανα...

Spoiler

Εγώ για έναν σκοπό θα τρέξω, να ξεφτιλίσω τον άχρηστο @troffeo !!!

Θα δεις διαφορά χρόνους της Δευτέρα που αν έχει τσίπα πάνω του κανονικά πρέπει να σταματήσει μετά το simracing...o άχρηστος !!!

Har har har 

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Antonis14 said:

Κομμάτια  τό πάς  ......   μπράβο ρέ φίλε  !

 

 

Σ' ευχαριστώ @Antonis14 !

Eγώ σε αυτήν την ζωή -όπως έχω πει και στο παρελθόν- έχω έρθει με έναν σκοπό. Να τερματίζω μπροστά από τον άθλιο @troffeo και να του δείχνω γραμμές. Για αυτόν ανέβασα το video !!!Μπας και μάθει τίποτα !!!

Την Δευτέρα κερνάω λουκούμια στην γραμμή τερματισμού @troffeo...

Har har har 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, mad_dog said:

Eγώ σε αυτήν την ζωή -όπως έχω πει και στο παρελθόν- έχω έρθει με έναν σκοπό. Να τερματίζω μπροστά από τον άθλιο @troffeo και να του δείχνω γραμμές. Για αυτόν ανέβασα το video !!!Μπας και μάθει τίποτα !!!

Την Δευτέρα κερνάω λουκούμια στην γραμμή τερματισμού @troffeo...

Har har har 

Τρισάθλια χελώνα @mad_dog μάθε ότι την Δευτέρ το βραδάκι, θα έχει κέρασμα ζεστό τσαγάκι στον τερματισμό πάνω στο βουνό, παρόλο που δεν έχω ακουμπήσει καν, ενώ εσύ έχεις προετοιμαστεί!

Θα δω έαν θα τα καταφέρω να ασχοληθώ μέσα στο ΣΚ, γιατί από την μία είμαι κομμάτια από την κούραση και από την άλλη έχω και RBR!

ΥΓ. Μην λές συνέχεια σε όλους ότι δεν έχεις κάνει προπόνηση, γιατι έτσι "καρφώνεσαι" μόνος σου ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μα ΔΕΝ έχω κάνει προπόνηση, ούτε setup δεν έχω ακόμη...
Απλά θα μπω πριν τον αγώνα έτσι να ζεστάνω λάστιχο που λέμε και ότι γίνει...


Ρε άχρηστε, μόνο με τα πόδια δεν έχεις ανεβεί την ανάβαση, Peugeot S2000, Ford MK2, BMW κλπ όλα με τα βιντεάκια τους και λες ότι δεν έχεις κάνει προπόνηση;;;
Τι πίνεις κα δεν μας δίνεις ρε φιλε;;; Χαχαχαχα

Εμενα πάντως δεν με πειράζει που εισαι ΠΑΝΕΤΟΙΜΟΣ και ΠΡΟΠΟΝΗΜΕΝΟΣ και με ΚΑΛΟ ΣΕΤΑΠ!!!
Ετσι πρέπει!!!
Εγώ θα κάνω μια προσπάθεια και ελπίζω να το χαρώ!!! Χε χε χε χε


Sent from my iPhone using Tapatalk
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Forum Statistics

    940
    Total Topics
    15.2k
    Total Posts

Living Legends

mad_dog, the fastest sim driver in the world

PC Games for free

UNREAL.jpg.06a44fa7bc9a0e74a2fd28f90ad76a27.jpg

Top 5 PC games

×
×
  • Create New...