Jump to content

RBR Videos


mad_dog

Recommended Posts

On 12.1.2018 at 8:44 AM, marmagas said:

Και τοτε 3sec πισω απο τους πρωτους και τωρα 3.3sec πισω απο τους πρωτους.(με το ιδιο αμαξι,callaway)

Αυτο ειναι εξελιξη!

κοψε ραψε σβησε......χρονο ανεβασε,στα racingsims μιλαμε με χρονους.

Σου χαριζω τις ιδιες προσπαθειες,12!

@marmagas πρέπει να είσαι λίγο άσχετος με το ράλλυ...όταν συγκρίνεις ειδική των 8km με πίστα

Και τα 3 sec σε ειδική δεν είναι τίποτα. Και ορίστε και το video από τον αγώνα Live (και όχι να γράψουμε χρόνο μετά από 12 περάσματα σαν αvάπηροι).

Είπαμε από το ράλλυ απέχεις έτη φωτός, αστο καλύτερα.

Και στο video φαίνεται καθαρά που έχασα τα 3 sec...αλλιώς όλη η ειδική είναι τάπα !!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
5 minutes ago, troffeo said:

 


Τι εννοεις???


Sent from my iPhone using Tapatalk

Τι να εννοώ βρε σαλίγκαρε ???

Εννοώ ότι το σκέφτομαι να κατέβω πάλι στους αγώνες ράλλυ να σπείρω τον φόβο και τον πανικό !!!

Har har har

Link to comment
Share on other sites

Τι να εννοώ βρε σαλίγκαρε ???
Εννοώ ότι το σκέφτομαι να κατέβω πάλι στους αγώνες ράλλυ να σπείρω τον φόβο και τον πανικό !!!
Har har har

Μακάρι!!!
Αρκεί όμως να το κανεις με τον σωστό τρόπο.

Δηλαδή RBR WORLD (Ιταλικό), κατα την γνώμη μου το καλύτερο, με €20 ετήσια συνδρομή για full συμμετοχή σε όλα τα πρωταθληματα.
Αλλιώς δωρεάν με δυνατότητα εβδομαδιαίων live, αλλα και απλών αγώνων διαφόρων τύπων.

Δεύτερη επιλογή το RSRBR (Γαλλικό), κατα την γνώμη μου «δεύτερο», χωρίς συνδρομή.

Και στα δυο υπάρχουν Ελληνικά πρωταθληματα, στο Γαλλικό δε υπάρχει και ομαδα με Έλληνες.



Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Ωραία ειδική (μην μπερδεύεσαι ΔΕΝ είναι ανάβαση, αφού έχει συνοδηγό μέσα)!

Δεν την έχει το Ιταλικό, το οποίο παρεμπιπτώντως έχει φτάσει τις 133 ειδικές και τα 166 αυτοκίνητα lol (http://www.rbr-world.com/contents.php)

Link to comment
Share on other sites

On 6/10/2018 at 8:29 PM, troffeo said:

Ωραία ειδική (μην μπερδεύεσαι ΔΕΝ είναι ανάβαση, αφού έχει συνοδηγό μέσα)!

Δεν την έχει το Ιταλικό, το οποίο παρεμπιπτώντως έχει φτάσει τις 133 ειδικές και τα 166 αυτοκίνητα lol (http://www.rbr-world.com/contents.php)

Bρε τρισάθλιε και αργέ σαλίγκαρε !!!

Εννοείται είναι ειδική, η ανάβαση δεν έχει συνοδηγό.

Τα ευκόλως εννοούμενα παραλείπονται...αλλά και πάλι, εγώ δεν είπα ότι είναι ανάβαση, απλά έβαλα το video γιατί είδα καινούργια ειδική στο RBR.

Έχει ξεμωραθεί τελείως αυτό το παιδί...θέλει να τρέξει και μαζί μας αναβάσεις...θα μπερδεύει τις ταχύτητες με το χειρόφρενο...

Link to comment
Share on other sites


Έχει ξεμωραθεί τελείως αυτό το παιδί...θέλει να τρέξει και μαζί μας αναβάσεις...θα μπερδεύει τις ταχύτητες με το χειρόφρενο...


Και ετσι, πάλι θα σε κερδίζω εύκολα!!!!



Sent from my iPhone using Tapatalk
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 1 month later...
  • 9 months later...
  • 9 months later...
On 6/14/2020 at 10:55 PM, andre said:

**Που πήγαν οι οθόνες;

Γειά σου Αντρέα!!! Λόγω χρήσης VR, οι οθόνες αντικαταστάθηκαν με μια ultrawide 34''.

Ανεξάρτητα από το VR, η ultrawide μπορώ να πω ότι με έκανε να μην μου λείπουν οι 3 οθόνες που είχα πριν, καθώς θεωρώ ότι είναι η "χρυσή τομή".

Βέβαια ασχολούμαι ελάχιστα με πίστα, ουσιαστικά μόνο στο iracing και δεν μου έχει δημιουργηθεί έλειψη στην περιφερειακή μου όραση ιδιαίτερα στην δεξιά πλευρά.

On 6/15/2020 at 1:08 AM, mad_dog said:

Παρακάτω παραδίδονται μαθήμτα τεχνικής σε χιόνι...

Ψάχνω να βρω ένα βίντεο VHS δηλαδή (αυτή την μεγάλη βιντεοκασέτα των 80's), που παραδίδω μαθήματα οδήγησης, αλλά δεν το βρίσκω ρε γμτ....?

Ευτυχώς το βρήκε ο @mad_dog και ανέβασε με τον "Κολοκοτρώνη" που δεν υπάρχει ούτε στα ιστορικά σήμερα ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

 

ΥΓ. @mad_dog αν δεν έχεις καταλάβει μιλάμε για NGP 6.3+. Αν δεν καταλαβαίνεις τι σου λέω, είναι σαν  να συγκρίνεις το rfactor 2 με το Assetto Corsa και πολύ παραπάνω από αυτό.

Ότι μπορεί ναέχειςς προλάβει να "μάθεις" στο RBR των Γάλλων τότε, ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟ ΣΗΜΕΡΑ παλικάρι μου, οπότε άσε τα βίντεο του 2012 και ιδιαίτερα στους Γάλλους γιατί μου θυμίζουν SEGA και Grand Tourismo....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Forum Statistics

    939
    Total Topics
    15.2k
    Total Posts

Living Legends

mad_dog, the fastest sim driver in the world

PC Games for free

UNREAL.jpg.06a44fa7bc9a0e74a2fd28f90ad76a27.jpg

Top 5 PC games

×
×
  • Create New...