Jump to content

Algarve Motorsports Park 2020 - Portimao


andre

Recommended Posts

Αντρέα, μου πέφτει ΚΟΥΤΙ ρε φίλε το πόστ σου!!!

Επειδή από την Παρασκευή 15/9 έως και την Τρίτη 19/9 θα είμαι στην συγκεκριμένη πίστα :yahoo::yahoo::yahoo: (θα είμαι αρχηγός αποστολής από την Ελλάδα για τον αγώνα WSBK-World Super Bikes, ένεκα που είμαστε χορηγοί με το Rizla+ στην ομάδα Yamaha-Pata-Rizla+ και θα φιλοξενώ σε vip mode 5 τυχερούς συνεργάτες), έψαχνα να την βρω για να την κάνω μια δυό βόλτες έτσι για να την καταλάβω και την έβρισκα μόνο σε AC και rFactor1.

Τώρα θα την κατεβάσω μετά τον αγώνα και θα προσπαθήσω να την λιώσω, γιατί έχω ζητήσει να κάνω 3 γύρους με μηχανή μέσα (Yamaha M1 παραγωγής) στα περιθώρια των δοκιμαστικών της Παρασκευής, αλλά όπως καταλαβαίνεις είναι κομμάτι δύσκολο.

Αν όμως γίνει, θα την "ξέρω" κάπως και θα μπορέσω να χυμήξω στους 2 από τους 3 γύρους, αφού ζεστάνω λάστιχα χεχεχεχε :yahoo::yahoo::yahoo:

Thanks!!!!

  • Like 3
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Χθές   μπήκα  σέρβερ  με το εργαλείο  καί  έκανα  αρκετούς  γύρους  γεμάτος  καύσιμα  ,αλλά αφού  βέβαια  έστησα  ..., γιατί  αυτό   άστητο   ...,χχχαααχαχχα  ΔΕΝ  πάει!

Πολύ  ωραία  η πίστα  ,όταν τής  πάρεις  τόν αέρα   το διασκεδάζεις  αρκετά  ..,άσχετα  εάν  έχει αυτές  τίς τυφλές-ανηφορικές κατηφορικές.

Τὀ μόνο θεματάκι από θέμα σέρβερ είναι ότι είχε σεταριστεί  απογευματινή  ώρα &  είχε χαμηλή  ορατότητα  ..,είμαι & μεγάλος άνθρωπος  ρε  παιδιά ,τί να κάνω!

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Antonis14 said:

Τὀ μόνο θεματάκι από θέμα σέρβερ είναι ότι είχε σεταριστεί  απογευματινή  ώρα &  είχε χαμηλή  ορατότητα  ..,είμαι & μεγάλος άνθρωπος  ρε  παιδιά ,τί να κάνω!

Μην ανυσηχεις Αντωνη, θα συνηθισεις και εσυ.
Μιλαμε ο ανθρωπος ( @mad_dog ) εχει κληρονομικο χαρισμα στη μλκια. Χαμηλες ορατητες, ομιχλες κλπ τα χει ψωμοτυρι.
Και απο οτι βλεπω εχει βαλει και τo layout της πιστας με το chicane μετα την ευθεια τερματισμου.
Οτι να ναι....

 


 

  • Thanks 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Έβαλα τις default ώρες όπως πάντα που σήκωνα server. Ίσως είναι θέμα πίστας.

Το layout είναι θέμα προσωπικό και ότι γουστάρει ο καθένας. Εσύ μπορεί να γουστάρεις μόνο ευθεία για παράδειγμα...

Link to comment
Share on other sites

  • andre changed the title to Algarve Motorsports Park 2020 - Portimao

changelog v1.31

  • ➡️fix material loading issue

changelog v1.3

  • ➡️ IBL Shader for most materials
  • ➡️ new textures for some materials (thanks to Studio397)
  • ➡️ increased road mesh density
  • ➡️ new 3d outer terrain
  • ➡️ revised pitwall, garage building
  • ➡️ revised visgroup and shadow group setting for many objects
  • ➡️ new tso and veh objects by Studio397
  • ➡️ add F1 advertisement layou

OP Updated

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Forum Statistics

    939
    Total Topics
    15.2k
    Total Posts

Living Legends

mad_dog, the fastest sim driver in the world

PC Games for free

UNREAL.jpg.06a44fa7bc9a0e74a2fd28f90ad76a27.jpg

Top 5 PC games

×
×
  • Create New...