Jump to content

GHD Trieste-Opicina - Race 9 [Hellenic]


Message added by mad_dog

Group H Special Car Championship season 2017

Recommended Posts

8 hours ago, mad_dog said:

Για πες μας και τι χρόνο έγραψες...

Άμα σου πω την Κυριακή θα έχεις δουλειά...και δεν θα....

1 hour ago, spyder said:

Παπαράτσι ήταν και σου κλείσανε το δρόμο για αυτόγραφα

Και εγώ τους πέρασα για φίλους του Φιλόθεου που μου έκλειναν το δρόμο.

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Το να κάνεις 8 διαφορετικά αμάξια να έχουν ακριβώς τις ίδιες επιδόσεις είναι λίγο χρονοβόρο και δύσκολο απαιτεί αρκετό χρόνο δοκιμών με πείραγμα στα physics.

Τώρα είναι στο μισό δευτερόλεπτο μεταξύ τους οι διαφορές, στα αναβαθμισμένα DX11 θα γίνουν εξαντλητικές δοκιμές να είναι λιγότερο απο μισό δευτ. διαφορά.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, spyder said:

Το να κάνεις 8 διαφορετικά αμάξια να έχουν ακριβώς τις ίδιες επιδόσεις είναι λίγο χρονοβόρο και δύσκολο απαιτεί αρκετό χρόνο δοκιμών με πείραγμα στα physics.

Τώρα είναι στο μισό δευτερόλεπτο μεταξύ τους οι διαφορές, στα αναβαθμισμένα DX11 θα γίνουν εξαντλητικές δοκιμές να είναι λιγότερο απο μισό δευτ. διαφορά.

Γιάννη επειδή πρέπει να έχω το παιχνίδι μόνο σε DX11 τα αμάξια δεν παίζουν εκεί?

-αν κ μου τα έστειλε ο έτερος Γιάννος εδώ κ καιρό δυστυχώς ακόμη δεν βρήκα χρόνο κ όρεξη να τα δοκιμάσω-

Edited by sosna
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!
Παιδιά για δώστε ινφο.
Κυριακή ειναι ο αγώνας;;;
Νόμιζα ότι το πρόβλημα της μέρας υπήρχε μόνο για την προηγούμενη βδομάδα.
Εάν ειναι Κυριακή 99% δεν θα τρέξω, αλλα ΟΚ δεν υπάρχει πρόβλημα.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εμενα οι Κυριακές (τα ΣΚ γενικά) δεν με βολεύουν.
Τρίτη έως Πέμπτη συνήθως λείπω ταξίδι, εάν βαλω και τα ΣΚ εκτός, θα ψάχνω να βρω καμία "Κλαουντια" γιατί θα με πετάξουν έξω από το σπίτι Χαχαχχαχα
Δεύτερες δεν είχαμε καταλήξει και κάναμε και το μισό πρωτάθλημα έως τωρα?
Άλλαξε κατι?



Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω γιατί Κυριακή, εγώ όπως είπα τρέχω όλες τις ημέρες. Απλά λέω την γυναίκα εσύ στην κουζίνα και δεν θέλω να ακούσω άχνα.

Τι είμαστε ? Στρουμφάκια ?

Δίνουμε εντολές και εκτελούνται !!!

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, mad_dog said:

Δεν ξέρω γιατί Κυριακή, εγώ όπως είπα τρέχω όλες τις ημέρες. Απλά λέω την γυναίκα εσύ στην κουζίνα και δεν θέλω να ακούσω άχνα.

Τι είμαστε ? Στρουμφάκια ?

Δίνουμε εντολές και εκτελούνται !!!

Σε ποια απο τις πεντε γυναικες το λες αυτο???

Spoiler

names-five-fingers-hand_73c58ee37e4662e0

:P

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω γιατί Κυριακή, εγώ όπως είπα τρέχω όλες τις ημέρες. Απλά λέω την γυναίκα εσύ στην κουζίνα και δεν θέλω να ακούσω άχνα.
Τι είμαστε ? Στρουμφάκια ?
Δίνουμε εντολές και εκτελούνται !!!
 

Για στρουμφακι ΔΕΝ σε κόβω...
Για γατάκι όμως μου κανεις!!!

Επίσης δεν βλέπω να απαντάς στην ερώτηση από πάνω του@sC_w0lveS


Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, troffeo said:

Δεύτερες δεν είχαμε καταλήξει και κάναμε και το μισό πρωτάθλημα έως τωρα?

Έχεις δίκιο και για να είμαστε σωστοί πρέπει να ακολουθήσουμε το πρόγραμμα.

12 hours ago, troffeo said:

Παιδιά για δώστε ινφο.
Κυριακή ειναι ο αγώνας;;;

 Steward @John@John at 1-9-2017 said:

ΛΟΓΩ ΑΝΕΛΕΙΠΩΝ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΩΝ ΠΡΟΤΕΙΝΩ Ο ΑΓΩΝΑΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 10 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΤΙΣ ΙΔΙΕΣ ΩΡΕΣ

 

Γιώργο έχεις δίκιο αλλά λόγω των παραπάνω είπαμε να το κάνουμε Κυριακή.

Είναι άδικο να χάσεις τον αγώνα. Δεν ξέρω αν σε συνεννόηση με τον @John@John βρεθεί κάποια λύση. 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, andre said:

Είναι άδικο να χάσεις τον αγώνα. Δεν ξέρω αν σε συνεννόηση με τον @John@John βρεθεί κάποια λύση.

Παιδες οποτε θελετε.

Αν θελετε τη Δευτερα απο μενα κανενα προβλημα.Η αναβαση ειναι φανταστικη καλο θα ειναι να ειμαστε οσο πιο πολλοι μπορουμε !!! Προς το παρον γυρναω παλι πισω στη δουλεια

:(

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

 Steward [mention=24]John@John[/mention] at 1-9-2017 said:
ΛΟΓΩ ΑΝΕΛΕΙΠΩΝ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΩΝ ΠΡΟΤΕΙΝΩ Ο ΑΓΩΝΑΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 10 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΤΙΣ ΙΔΙΕΣ ΩΡΕΣ
 
Γιώργο έχεις δίκιο αλλά λόγω των παραπάνω είπαμε να το κάνουμε Κυριακή.
Είναι άδικο να χάσεις τον αγώνα. Δεν ξέρω αν σε συνεννόηση με τον [mention=24]John@John[/mention] βρεθεί κάποια λύση. 
 
 
 

Αντρέα έχεις δίκιο το είχε γράψει ο Γιάννη και εγώ μάλλον το εχασα η μπερδευτικα.
Θα το προσπαθήσω να είμαι μαζί σας αύριο, έστω και κατευθείαν στον αγώνα.


Sent from my iPhone using Tapatalk

ΥΓ Για να καταλαβω-επιβεβαιώσω τα ωράρια:
20:00 πρακτις-κουαλι
22:15 αγώνας

Σωστά;


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Φαίνεται εύκολη αλλά δεν είναι τόσο, ο χρόνος για να κατέβει πρέπει να πας καλά το 1ο κομμάτι μέχρι την αριστερή φουρκέτα μετά είναι εύκολα τα πράγματα.

Το χρόνο που έκανα μόνο μία φορά τον κατάφερα και 2-3 φορές στο 3:54 κάτι, πιο εφικτός είναι γύρω στο 3:55, καλό κουράγιο :)

  • Like 2
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Ωραια φαση ηταν χτες τελικα η αναβαση.
Ομολογω οτι δεν το περιμενα. Οπως εχω ξαναπει δεν μου αρεσει να τρεχω rally - αναβασεις κλπ. Μου αρεσουν αυτοι οι αγωνες να τους παρακολουθω, αλλα τους βαριεμαι στα games.
Eιμαι πιστακιας, τι να κανουμε.... Προτιμω τις κοντρες σωμα με σωμα :P

Xτες ομως το κατευχαριστηθηκα. Ειχε πολυ αγχος τελικα ετσι οπως ειναι στημενος ο αγωνας. Θα ξανατρεξω, λοιπον και στις επομενες αναβασεις. (καλα σε αυτην την τεραστια μαλλον δε θα τρεξω, μην το παρακανουμε κιολας :P )

Το μονο που μου την εσπασε ειναι οτι με αποσυντονισατε τις τελευταιες μερες με την φορμουλα και εχασα το feeling της αναβασης που το ειχα πιασει καλα μεσα στην εβδομαδα μετα απο αρκετο practice. Mπηκα και στο παρα πεντε χτες για να τρεξω με αποτελεσμα να μην μπορω να φτασω τους χρονους που εκανα ολη την εβδομαδα Οχι τιποτα αλλο, αλλα με περασε κι ο "χαλιας" στην τελικη καταταξη της αναβασης.

Spoiler

"χαλιας" = Φιλοθεος.

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Η ανάβαση πάντα είναι πρόκληση.

Για μένα η χτεσινή βραδια μπορώ να πω ήταν καλή. Δίχως προπόνηση και με 3 μπυρόνια έγραψα τους χρόνους...

30 minutes ago, sC_w0lveS said:

Mπηκα και στο παρα πεντε χτες για να τρεξω με αποτελεσμα να μην μπορω να φτασω τους χρονους που εκανα ολη την εβδομαδα Οχι τιποτα αλλο, αλλα με περασε κι ο "χαλιας" στην τελικη καταταξη της αναβασης.

Ρε παιδιά...δεν ακούγεστε εκεί κάτω...εμείς εδώ στο βάθρο είμαστε πολύ ψηλά...δεν ακούγεστε !!!

Είχα θα πει θα χάριζα και το τιμόνι μου σε ένα σαλιγκάρι...αλλά τελικά αποδείχτηκε ότι δεν μπορεί καν να με αγγίξει με τους χρόνους του...

Har har har

Πολλά συγχαρητήρια σε όσους έτρεξαν και πολλά μπράβο στο βάθρο...(muahahahaha)

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Forum Statistics

    940
    Total Topics
    15.2k
    Total Posts

Living Legends

mad_dog, the fastest sim driver in the world

PC Games for free

UNREAL.jpg.06a44fa7bc9a0e74a2fd28f90ad76a27.jpg

Top 5 PC games

×
×
  • Create New...