Jump to content

BMW Summer Event 2017


mad_dog

Recommended Posts

7 minutes ago, Antonis14 said:

Καλημέρα  σας,  ούτε εμένα εμφανίζεται ο σέρβερ στόν matchmaker ,  τό παράξενο  είναι ότι στούς live racers  τόν βλέπω.(έχει συμβεί & άλλες φορές αυτό)

Τά αυτοκίνητα συμμετοχής γιά το event εκτός τού procar  ,πού  τα κατεβάζουμε?

Λίγο πιο πάνω τα δίνει ο john είναι το τρίτο πακέτο

Link to comment
Share on other sites

 

22 minutes ago, John@John said:

Οι σερβερ ξανανεβηκαν????

Τα bmwδάκια τελείως διαφορετικά μεταξύ τους ,το βάρος της CSL εμφανέστατο σε σχέση με το 2002 αλλά ευκολοοδήγητη και προβλέψιμη ,το M1 δύσκολα βγάζει καλό χρόνο σε σχέση με τα άλλα δύο αλλά όταν το οδηγείς το γουστάρεις αρκεί να μη βλέπεις τα χρονόμετρα ,το σχήμα του σε προδιαθέτει για μέγιστη πρόσφυση και φοβερούς χρόνους αλλά αυτό δεν φαίνεται στα νούμερα ίσως γιατί ο john προσπάθησε να πετύχει κάτι που πραγματικά είναι πολύ δύσκολο ,να εξισώσει τις επιδόσεις των τριών αυτών αυτοκινήτων που στην πραγματικότητα ήταν διαφορετικές.

Διασκέδασα και με τα τρία αλλά για χρόνο θα έπαιρνα τη 2002 τη βιστιόζα.:D

Αν είμαι σε θέση το βράδυ θα σας κάνω παρέα .

13 hours ago, mad_dog said:

Χρόνοι μέχρι τώρα

7cnx8am6.jpg

Επιτέλους βάθρο :P και για τους τρειςxD

Link to comment
Share on other sites

Φανταστικά τα τρία BMW, η M1 θέλει λίγο δουλίτσα ακόμη, αλλά κατά τα άλλα χτες έδειχνα γραμμές σε @panosdimip και @rapid_fast

Και οι δύο είναι πολύ αργοί και σήμερα αν τολμήσουν να κατέβουν θα υποστούν πανωλεθρία...

Har har har

@rapid_fast, μην βάλεις DX11 αν θέλεις να έχεις πολλά FPS. Kai εγώ με χωρίς DX11 τρέχω.

Edited by mad_dog
  • Confused 1
Link to comment
Share on other sites

45 λεπτά προφανώς έχει βάλει ο @John@John στο σερβερ, θα είμαστε λίγοι 1 ώρα μεσ'τη ζέστη είναι πολύ. Fun Race είναι και 30 λεπτά ή δύο 20λεπτά καλά θα ήταν.

Εκανα λίγους γύρους χωρίς grip στο σερβερ, το Μ1 δεν θα το πάρει κανείς είναι πολύ δύσκολο, θέλει κι άλλες δοκιμές.

Το θέμα του M1 και csl είναι το βάρος τους και φαίνεται, μήπως να γίνει άλλη κατηγορία Group B γι'αυτά + κάποια άλλα;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

Ασχετο αλλα δεν με βάζει στο forum και ούτε μου έρχονται ειδοποιήσεις στο Tapatalk. 

Επίσης εάν πάω να συνδεθώ μου λέει ότι δεν υπάρχω, εντάξει εδώ θα έχει βάλει το χεράκι της η τρισάθλια χελωνα @mad_dog Χαχαχα, 

Τωρα μπήκα μέσα από τις ειδοποιήσει μειλ που εχω ενεργοποιήσει. 

Ξερει κανεις κάτι να κανω???

Πολυ καλή διασκέδαση για το βραδυ σε όλους!!!

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, spyder said:

45 λεπτά προφανώς έχει βάλει ο @John@John στο σερβερ, θα είμαστε λίγοι 1 ώρα μεσ'τη ζέστη είναι πολύ. Fun Race είναι και 30 λεπτά ή δύο 20λεπτά καλά θα ήταν.

Εκανα λίγους γύρους χωρίς grip στο σερβερ, το Μ1 δεν θα το πάρει κανείς είναι πολύ δύσκολο, θέλει κι άλλες δοκιμές.

Το θέμα του M1 και csl είναι το βάρος τους και φαίνεται, μήπως να γίνει άλλη κατηγορία Group B γι'αυτά + κάποια άλλα;

@spyder όταν μιλούσα με τον @John@John μου είπε ότι έβαλε μια ώρα.

Επίσης μου είπε ότι θα αυξήσουμε από του χρόνου την διάρκεια του αγώνα παραπάνω από 45 λεπτά.

Το M1 είναι καλό αλλά θέλει ακόμη δουλειά.

@troffeo δεν ξέρω τι έγινε, αλλά από την στιγμή που έκανα το update στο forum μου δημιούργησε και εμένα προβλήματα με το tapatalk.

1 hour ago, spyder said:

Το θέμα του M1 και csl είναι το βάρος τους και φαίνεται, μήπως να γίνει άλλη κατηγορία Group B γι'αυτά + κάποια άλλα;

Θα δούμε από τις δοκιμές και μετά αποφασίζουμε.

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, mad_dog said:

Φανταστικά τα τρία BMW, η M1 θέλει λίγο δουλίτσα ακόμη,

Τελικα το Μ1 εχει θεμα? Γιατι βλεπω οτι βγαζει ιδιο χρονο με το 2002. Επρεπε μαλλον να βαλετε και τα υπολοιπα να δουμε τι θελουν ,που πονανε ωστε για τους αλλους αγωνες να τα φτιαξω και να ειναι και ειναι ετοιμα για το πρωταθλημα. 

 

Oρε θηρια...Χαμος στον αγωνα?? Θελω feedback :)

 

Link to comment
Share on other sites

Τρέξαμε όλοι με Μ1, είχαμε 2 καμμένα μοτέρ, 2 DQ, είχα 2 τετακέ, επαφές πάντως δεν είχαμε.

Ο αγώνας δεν ολοκληρώθηκε, τρέξαμε 40 λεπτά. Ο @mad_dog έφτιαξε πολύ ωραίο σεταπ για το Μ1.

 

  • Thanks 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου άρεσε το Μ1.    

Αν του 2002 ο χρόνος είναι 1:33.058 τότε είναι κοντά.  

Βέβαια το Μ1 γλιστράει, τρώει λάστιχο, δεν συγχωρεί λάθη και ενίοτε πάει με τα τέσσερα .

Ο τρόπος οδήγησής του είναι τελείως διαφορετικός από τα Group H που ξέρουμε.  Μου θύμισε παλιές φόρμουλες  ( @marmagas knows )

a.JPG.dbc0da63f4240eef0c0744e1552294e5.JPG

b.JPG.dd1d0ac7c35f9103de9c214945027ea5.JPG

 

c.thumb.JPG.4b3ec3f646a829373c89af020e747db2.JPG

d.JPG.9a599e79460ca3536441ac058a4ee5ef.JPG

 

 

 

  • Thanks 4
Link to comment
Share on other sites

Eγώ πιστεύω το M1 είναι μια κατηγορία μόνο του.

Θέλει δουλειά γιατί έτσι όπως είναι χάνει στο χαρακτήρα του αυτοκινήτου.

Ωραία ήταν χτες, οι "καινούργιοι" κάψανε κινητήρα (στα κόκκινα επί 30 λεπτά συνέχεια...),  οι "παλιοί" είχανε τις περιπέτειές τους, καλά ήταν για χαλάρωμα.

Bλέπω με καπνό πίσω στην μηχανή στον @rapid_fast, σκέφτομαι αυτός καθάρισε από μηχανή. Δεν πειράζει, την επόμενη φορά.

 

 

5 hours ago, andre said:

δεν συγχωρεί λάθη

Όχι δεν συγχωρεί, αλλά τιμωρεί !!!

Πολύ δύσκολο αυτοκίνητο για να βγάλεις αγώνα...

Edited by mad_dog
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Είναι όντως πολύ καλό το m1, μέχρι να καταλάβω τι θέλει έφαγα όλο το qualify ευτυχώς μου ήρθε η έμπνευση στο τέλος και στον αγώνα πήγα καλύτερα, βοήθησε αρκετά και η συμβουλή του @marmagas να παω τα φρένα πίσω από εκεί πήρα τουλάχιστον 5/10 τα άλλα ήταν θέμα σετάπ. 

Η εγκατάλειψη από μοτέρ καθαρά θέμα άγνοιας, έπρεπε να κοιτάζω το πραγματικό στροφόμετρο κ να αλλάζω χαμηλά τις ταχύτητες. 

Περάσαμε πολύ καλά με τον @andre για αρκετούς γύρους παλεύοντας για την πρώτη θέση πριν εγκαταλείψουμε άδοξα κ οι δύο. 

Λεω να τα ξανατρεξουμε σ άλλη πίστα αφού αυτή είχε πρόβλημα κ με τα cuts η να τα βάλουμε όλα μαζί, θα είναι πλέον πρόκληση η επιλογή αυτοκινήτου. 

Εδώ να πω πως το 1:33:058 με τη 2002 το έκανα εγώ ίσως ο Ανδρέας η ο Γιάννης η ο Δημήτρης η ο RAPID η ο mad  να το κατέβαζαν πολύ περισσότερο. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Forum Statistics

    939
    Total Topics
    15.2k
    Total Posts

Living Legends

mad_dog, the fastest sim driver in the world

PC Games for free

UNREAL.jpg.06a44fa7bc9a0e74a2fd28f90ad76a27.jpg

Top 5 PC games

×
×
  • Create New...