Jump to content

Descente du Minier2 - Race 4 [Hellenic]


Recommended Posts

17 minutes ago, John@John said:

Καλη η χωριστρα του τυπου ,αλλα αντε γραψε και κανενα χρονο στο σερβερ να δουμε που εισαι. Οποιος θελει,προτεινω το βραδυ να κανουμε εναν δοκιμαστικο για να ειμαστε σιγουροι για τη διαδικασια.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, mad_dog said:

Γιάννη ακόμη δεν έχω γράψει χρόνο ούτε offline ούτε online.

Ετσι ετσι,να ξεχωριζουν οι ομαδες (R40 Racing Team) ,απο τις παραγκες.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Οι ομαδάδερες θελεις να πεις @John@John!!!

Οι ομαδάρες όπως η R40 Racing Team Αχαχαχαχαχαχαχαχαχα

 

 

ΥΓ. εντάξει, εξαιρώ τον @spyder, τον οποίον θα πρέπει εσυ ώς chief team leader, να του κάνεις πρόταση για μεταγραφή στην ομάδας μας!

Edited by troffeo
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, troffeo said:


ΥΓ. εντάξει, εξαιρώ τον @spyder, τον οποίον θα πρέπει εσυ ώς chief team leader, να του κάνεις πρόταση για μεταγραφή στην ομάδας μας!

Αχαχαχαχχαχα ναι,ναι και ασε τον @mad_dog να κανει με τον αμερικανο την ομαδαρα τους......μουαχαχαχαχαχα!!

Link to comment
Share on other sites

:bleh::bleh::bleh:

Κλαιω ρε φίλε!!!!

 

Αμερικα Και Γερμανία = ΣΥΜΑΧΙΑ!!!!

 

ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

 

 

Και μετά θα ποέφτουν οι κεραυνοί!!!!

 

 

ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

@John@John

Δες χρόνους φίλε!!!

Έστω και μέχρι να μπείτε οι υπόλοιποι, είμαι πρώτος!

Η ειδική θέλει ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΣΕΤΑΠ και ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΓΝΩΣΗ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ!

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, troffeo said:

Δες χρόνους φίλε!!!

Έστω και μέχρι να μπείτε οι υπόλοιποι, είμαι πρώτος!

Η ειδική θέλει ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΣΕΤΑΠ και ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΓΝΩΣΗ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ!

Αυτα ειναι !!!!!!!!!!!! Dream Team :)

 

4 hours ago, mad_dog said:

Η ανάβαση είναι πάρα πολύ τεχνική, εδώ θα ξεχωρίσουν οι πιστάκιδες από τα πραγματικά χέρια !!!

Eυχαριστουμε,αλλα ρε φιλε τζαμπα το τιμονι παει σε σενα :( . Ουτε πιστα ,ουτε αναβαση,,,,, ελα αν ειναι στο ETS2 να βγαλουμε γουστα !!! (Εγγυημενα)

 

Edited by John@John
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

@troffeo πως βλεπεις τον  @mad_dog ? Λες το off-line να το γονατισε και να μας κανει τον ανετο? Η θα θα κανει κανα 6λεπτο την ειδικη και θα αρχισει τις δικαιολογιες ,,,να δεν ειχα χρονα για προπονηση ,γιατι εχω μεταπτυχιακο σε 4 χρονια.....  γιατι απο οτι βλεπω η R40 ηρθε στα παλια γνωριμα μερη και εποχες της και ΠΕΤΑΕΙΕΙΕΙΕΙΕΙΕΙΕΙ λεμε!  :):).

Αν παμε ετσι και στον αγωνα τουλαχιστο θα κερδισουμε το χαμενο εδαφος εως τωρα :)

 

GRAB_087.JPG

GRAB_088.JPG

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Κοίταξε
Ο ακατανομαστος@mad_dog ειναι βέβαιο ότι το έχει λιώσει στο offline

Και πάλι όμως ΔΕΝ ειναι οδηγός κλάσης R40 team!!!

Άλλωστε έχει ήδη αρχίσει να βαριέται τις τελευταίες θέσεις και έχει αρχίσει να ψάχνεται με φόρμουλες, urd, ποδήλατα κλπ άσχετα !!!
Μέχρι και στο AC τον βλέπω να πηγαίνει! Χαχαχαχαχα

Σήμερα αν πάνε όλα καλά, θα ειναι ένας πολυ διασκεδαστικός αγώνας στον οποιο πιστεύω να είμαι νικητής χαχαχαχα, αφού το 1:41 το έκανα χωρίς μεγάλη πίεση, άρα θεωρώ ότι κατεβαίνει αρκετά κάτω, και εχω σχετικά εύκολα το 1:42-1:43 για ποιο safe στον αγώνα.

Βέβαια δεν έχουμε δει ακόμα τι θα κάνουν οι πολυ καλοί@marmagas@andre @sCwolf και φυσικά ο@spyder, όποτε καλό ειναι να κρατάω πολυ μικτό καλάθι και το μόνο που εχω στο μυαλό μου ειναι να ευχαριστηθώ τον αγώνα σήμερα που εχω και γενέθλια και γίνομαι όλα και μεγαλύτερος παππούλης χαχαχαχαχαχα

ΥΓ. Κάνε μεταγραφή τον@spyder ΤΩΡΑ!!!



Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, mad_dog said:

@troffeo ή δίπλα στην καντίνα ???

Har har har

Σιγα μην ειναι και beach bar,,,μας κανεις και τον mister πραγματικα χερια......

1 minute ago, troffeo said:

Σήμερα αν πάνε όλα καλά, θα ειναι ένας πολυ διασκεδαστικός αγώνας στον οποιο πιστεύω να είμαι νικητής χαχαχαχα, αφού το 1:41 το έκανα χωρίς μεγάλη πίεση, άρα θεωρώ ότι κατεβαίνει αρκετά κάτω, και εχω σχετικά εύκολα το 1:42-1:43 για ποιο safe στον αγώνα.

Μαλλον δεν ειδες τους χρονους απο εχτες ακομα...... :)

 

 

@troffeo κανε καμια προσπαθεια ακομα γιατι βλεπω νε σε περναει και το LADA

Link to comment
Share on other sites

Εγώ να κάνω μια ερώτηση...ο @troffeo στην πρώτη photo είναι στο 131 ή δίπλα στην καντίνα ???

Har har har



Ναι ρε καντίνα ειναι σε κερνάω, μόνο εσένα, τσαγακι σήμερα!!!
Α! Έχει και στον τερματισμο καντίνα αν θελεις! Χαχαχαχαχα

Γιάννη δεν εχω δει χρόνους, για γράψε ρε φιλε να ξέρω γιατί προπόνηση τέλος.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, troffeo said:


Γιάννη δεν εχω δει χρόνους, για γράψε ρε φιλε να ξέρω γιατί προπόνηση τέλος.

Eκανα δοκιμες και με αλλα να δω πως πανε

 

XRONOI.png

Link to comment
Share on other sites

Eκανα δοκιμες και με αλλα να δω πως πανε

 

XRONOI.png.66e9700382d960614c1c76b61bbd7419.png



Ναι ρε κατεβαίνουν οι χρόνοι πολυ!!!
Το κατάλαβα, γιατί οπως είδες χθες, το 131 ειναι όριο στο χρόνο που έγραψα χθες (άντε να βγαίνει στην καλύτερη 1:40 ξερό).
Το 131 έχει κάποια θεματάκια με την γεωμετρία του γενικά, δεν το κατηγορώ εμενα μου αρέσει, αλλα δεν ειναι πρωτοκλασάτο αυτοκίνητο σε σχέση με τα αλλα.
Όχι από θέμα δύναμης, αλλα από γεωμετρία.
Ξαναλέω ότι δεν το αλλάζω και ότι μου αρέσει!

Στον αγώνα το βραδυ θα γίνει ΧΑΜΟΣ!!!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, troffeo said:

Όχι από θέμα δύναμης, αλλα από γεωμετρία.

Kαι από θέμα οδηγού...

Har har har

16 minutes ago, troffeo said:

Ξαναλέω ότι δεν το αλλάζω και ότι μου αρέσει!

Δεν κάνεις για ποιο γρήγορο εσύ...και με αυτό καλά είσαι...για αργούς το κάναμε το 131...

:crazy:

 

Edited by mad_dog
Link to comment
Share on other sites

@John@John  Διευκρινιστική Εγκύκλιος κανονισμών.

1. Starting grid is generated from Qualification results.Faster driver will run first.

Στον αγώνα στο πρώτο πέρασμα ο πιο γρήγορος ξεκινά πρώτος.

Στο δεύτερο πέρασμα πάλι με την ίδια σειρά;  Ή με βάση τους χρόνους του πρώτου περάσματος;  Ο πιο γρήγορος τελευταίος κτλ.

Και στο τρίτο πέρασμα με βάση τους χρόνους του δεύτερου περάσματος. ( Εξαιρείσαι εσύ φυσικά λόγω συντονισμού.)

Το λέω γιατί είναι λογικό ο πιο γρήγορος να έχει το πλεονέκτημα να ξέρει τι έκαναν οι προηγούμενοι, συν στρωμένο δρόμο κτλ.

 

2. In 3 laps race,the best 2 lap times in total,will count.

Βαθμολογούνται οι δυο καλύτερες προσπάθειες.

Αν κάνεις ένα έγκυρο πέρασμα και με βάση αυτό καταταγείς 7ος, παίρνεις τους βαθμούς του έβδομου ή είσαι DNF.

Παρομοίως αν δεν κάνεις κανένα  έγκυρο πέρασμα και καταταγείς 10ος και τελευταίος , παίρνεις τους βαθμούς του δέκατου ή είσαι DNF.

Δηλαδή πρέπει να κάνεις δυο τουλάχιστον έγκυρα περάσματα για να πάρεις βαθμούς και να μην είσαι DNF;

 

Ευχαριστώ mister steward.

 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, andre said:

@John@John  Διευκρινιστική Εγκύκλιος κανονισμών.

1. Starting grid is generated from Qualification results.Faster driver will run first.

Στον αγώνα στο πρώτο πέρασμα ο πιο γρήγορος ξεκινά πρώτος.

Στο δεύτερο πέρασμα πάλι με την ίδια σειρά;  Ή με βάση τους χρόνους του πρώτου περάσματος;  Ο πιο γρήγορος τελευταίος κτλ.

Και στο τρίτο πέρασμα με βάση τους χρόνους του δεύτερου περάσματος. ( Εξαιρείσαι εσύ φυσικά λόγω συντονισμού.)

Το λέω γιατί είναι λογικό ο πιο γρήγορος να έχει το πλεονέκτημα να ξέρει τι έκαναν οι προηγούμενοι, συν στρωμένο δρόμο κτλ.

 

2. In 3 laps race,the best 2 lap times in total,will count.

Βαθμολογούνται οι δυο καλύτερες προσπάθειες.

Αν κάνεις ένα έγκυρο πέρασμα και με βάση αυτό καταταγείς 7ος, παίρνεις τους βαθμούς του έβδομου ή είσαι DNF.

Παρομοίως αν δεν κάνεις κανένα  έγκυρο πέρασμα και καταταγείς 10ος και τελευταίος , παίρνεις τους βαθμούς του δέκατου ή είσαι DNF.

Δηλαδή πρέπει να κάνεις δυο τουλάχιστον έγκυρα περάσματα για να πάρεις βαθμούς και να μην είσαι DNF;

 

Ευχαριστώ mister steward.

 

1.Για να μην μπερδευομαστε η σειρα του Qualification θα ακολουθαει ολες τις προσπαθειες. Faster driver will run first.

2.Βαθμολογούνται οι δυο καλύτερες  προσπάθειες,αρκει να ειναι εγκυρες,αλλιως εισαι DNF.

 

Προταση του @marmagas να  κανουμε 4 περασματα,επειδη ειναι μικρη η αναβαση. ΔΕΧΕΣΤΕ??

(Παλι θα βαθμολογουνται οι δυο καλυτερες  προσπαθειες,αρκει να ειναι εγκυρες).

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, marmagas said:

Α-ΜΠΑ-ΛΟΣ:t3724:

Ντροπη....

εναν αιωνα πισω...:h0215:

 

aisxosCapture.PNG

 

Κατσε μπορει υπαρχουν και χειροτερα,ο mister πραγματικα χερια ακομα δεν εγραψε το χρονο του...........

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Forum Statistics

    939
    Total Topics
    15.2k
    Total Posts

Living Legends

mad_dog, the fastest sim driver in the world

PC Games for free

UNREAL.jpg.06a44fa7bc9a0e74a2fd28f90ad76a27.jpg

Top 5 PC games

×
×
  • Create New...