Jump to content

Thruxton - Race 2 [Hellenic]


Recommended Posts

Δοκιμές σήμερα για setup...καλό είναι, ακόμη κάτι μικρές αλλαγές και πιστεύω θα είναι εντάξει για τον αγώνα...

Το Σ/Κ δοκιμές με full καύσιμα να δούμε ελαστικά...

d6mkowlr.jpg

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, sC_w0lveS said:

Εμεις θα εχουμε. Εσενα θα τελειωσει το σασπενς καπου στον 5ο γυρο που θα εχεις παλι εξοδο.

Αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα. Ναι-ναι

Υ.Γ Στο επομενο update ,οσα αυτοκινητα τουμπερνουν θα τα κανω να παθαινουν 80% damage........

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, sC_w0lveS said:

Εμεις θα εχουμε. Εσενα θα τελειωσει το σασπενς καπου στον 5ο γυρο που θα εχεις παλι εξοδο.

Bλέπω οι οπαδοί μου αυξάνονται σιγά-σιγά...

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, sC_w0lveS said:

Τι ετσι απλα; Ουτε μια καμπανα; Αγωνοδικες απο τα Lidl ναουμ... :P

Υπαρχει ηδη χωρος για τις ενστασεις εδω http://www.sim-racing-world.net/incident-review-request/

Αλλα μεχρι τωρα κανεις δεν εχει στειλει τιποτα,ουτε σε αυτον τον αγωνα ,αλλα ουτε και για τον προηγουμενο.

Μιλαμε για οργανωση,οχι αστεια :)

 

Link to comment
Share on other sites

Επεισοδιακός αγώνας με πολλές επαφές με πρωταγωνιστές τα Lada, μεγάλη ατυχία για το @sC_w0lveS που στο 2ο γύρο τον έβγαλε εκτός πίστας ο Σταύρος όπου χτύπησε στις μπαριέρες και βγήκε νοκουτ η μηχανή του, ίσως έπρεπε να κάνουμε restart. Μπράβο στο @andre που μετά τη επαφή και τούμπα κατάφερε και ανέκαμψε απ'το τέλος στη 2η θέση. Ο @marmagas είχε lag και μάλλον γι'αυτό είχατε την επαφή. Το ίδιο και για τη επαφή @mad_dog με @marmagas γιατί μου φάνηκε περίεργο να τον χτυπά απο πίσω και να τρώει τούμπες το Lada.

Μπράβο σε όλους, ούτε ένα restart δεν κάναμε, ξεχνάμε αυτόν τον αγώνα και πάμε δυνατά για τον επόμενο.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Εγώ λέω να βάλουμε και την βαθμολογία των εθνών...ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Εάν βάλεις βαθμολογία ομάδων, σε παρακαλώ πολυ διόρθωσε και βάλε την κανονική.


Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mad_dog said:

Γιατί η ομάδα μας είναι έτη φωτός από τις υπόλοιπες...

Ποια ομαδα ρε κακομοιρογλου?

Μονος του παιζει ο φουκαρας ο @spyder

Η συνεισφορα σου στην ομαδα ειναι μονο στα χαρτια....

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά sorry.
Ξέχωρα από τα χαζά του τρελοσκυλου, να κάνω μια ερωτηση?

Στην βαθμολογία των ομάδων μετράνε ταχύτεροι γύροι, πρώτη θέση στα χρονομετρημενα κλπ???
Γιατί εγώ νομίζω ότι μετράνε μόνο ως βαθμολογία οι τελικές θέσεις καταταξης???

Επίσης 2η ερώτηση:
Νομίζω ότι εάν ΔΕΝ υπάρχουν ομάδες μεταξύ του πρώτου (εννοώ του πρώτου στην κατάταξη που τερματίζει και ειναι σε ομάδα) και του δεύτερου (και πάλι εννοώ του δεύτερου που ειναι σε ομάδα) ανεξάρτητα της θέσης τους (για παράδειγμα ο Γιάννης 1ος και εγώ 3ος), τότε εάν παρεμβάλλεται οδηγός που ΔΕΝ ειναι σε ομάδα, ο πρώτος παίρνει τους βαθμούς του πρώτου και ο επόμενος οδηγός που ΕΙΝΑΙ σε ομάδα παίρνει τους βαθμούς του δεύτερου.
Για να γίνει κατανοητό, εννοώ ότι ο Γιάννης τερμάτισε 1ος και παίρνει τους βαθμούς του 1ου για την ομάδα και εγώ 3ος αλλα παίρνω τους βαθμούς του 2ου για την ομάδα, αφού ο Ανδρέας δεν ειναι σε ομάδα.

Παρακαλώ να απαντήσει ο @john@john η οποίος άλλος ΕΚΤΟΣ του@mad_dog που ειναι και γνωστός άσχετος χαχαχαχαχα


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Nα απαντήσω...

1.JPG

 

Har har har

 

@troffeo, απλά τα πράματα, είμαστε σε ομάδα εγώ και ο @spyder, η βαθμολογία βγαίνει από τις θέσεις που τερματίσαμε σαν οδηγοί...που είναι το πρόβλημά σου και κολλάς ήθελα να ήξερα...

Edited by mad_dog
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mad_dog said:

απλά τα πράματα, είμαστε σε ομάδα εγώ και ο @spyder, η βαθμολογία βγαίνει από τις θέσεις που τερματίσαμε σαν οδηγοί...που είναι το πρόβλημά σου και κολλάς ήθελα να ήξερα...

Αγραμματος δεν εισαι, οποτε μαλλον εισαι "αργος" και δεν στροφαρεις.

Εξηγει ποιο ειναι το προβλημα του και ειναι λογικο αυτο που λεει.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, troffeo said:

Παρακαλώ να απαντήσει ο @john@john η οποίος άλλος ΕΚΤΟΣ του@mad_dog που ειναι και γνωστός άσχετος χαχαχαχαχα

Γιωργο το ιδιο πραγμα ειναι,αναγωγικα περιπου  παλι το ιδιο τελικο αποτελεσμα θα παρεις,οποτε οτι βαθμολογια παρουν οι οδηγοι χωρις τα βοηθηματα,ασε που θα εχει ετσι και πιο σασπενς να παιχτει στον ποντο η τελικη καταταξη των ομαδων.Η ομαδα ειναι απο 2 εως 4 ατομα,οποτε οι λιγοι να ψαχνουν και για ατομα.......

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Forum Statistics

    940
    Total Topics
    15.2k
    Total Posts

Living Legends

mad_dog, the fastest sim driver in the world

PC Games for free

UNREAL.jpg.06a44fa7bc9a0e74a2fd28f90ad76a27.jpg

Top 5 PC games

×
×
  • Create New...