Jump to content

POLL για την ημέρα του αγώνα


John@John

ΠΟΙΑ ΜΕΡΑ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΓΙΑ ΤΟ GROUP H SPECIAL CAR CHAMPIONSHIP  

6 members have voted

  1. 1. ΠΡΟΤΙΜΗΣΗ ΗΜΕΡΑΣ.

    • ΚΥΡΙΑΚΗ
      1
    • ΔΕΥΤΕΡΑ
      5
    • ΤΡΙΤΗ
      0
    • ΤΕΤΑΡΤΗ
      0
    • ΠΕΜΠΤΗ
      0
    • ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
      0
    • ΣΑΒΒΑΤΟ
      0


Recommended Posts

53 minutes ago, John@John said:

ΠΡΟΤΙΜΗΣΗ ΗΜΕΡΑΣ...Η ΩΡΑ ΕΚΚΙΝΗΣΗΣ ΤΟΥ QUALIFY EINAI 22:30.  (15΄ QUALIFY - 45' AΓΩΝΑΣ)

Για μένα είναι αργά 22:30 να ξεκινά το quali.

Πρέπει να ξεκινάει το practice στις 20:00, να είναι όλοι εκεί για να στρώσουμε λάστιχο για το qauali.

22:00 ξεκινά quali, 22:15 o αγώνας.

Δύο ώρες practice είναι καλά πιστεύω. This is my my two-cents...

Edited by mad_dog
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, mad_dog said:

Για μένα είναι αργά 22:30 να ξεκινά το quali.

Πρέπει να ξεκινάει το practice στις 20:00, να είναι όλοι εκεί για να στρώσουμε λάστιχο για το qauali.

22:00 ξεκινά quali, 22:15 o αγώνας.

Δύο ώρες practice είναι καλά πιστεύω. This is my my two-cents...

Τεμπελοσκυλο και οχι τρελοσκυλο επρεπε να ειχες το nickname σου.Ελα τωρα το κανεις και θεμα για ενα τεταρτο πισω ,δεν θα κερδισεις 2 ωρες υπνο......

Η ωρα εκκινησης qualify δεν αλλαζει για πολλους και διαφορους λογους που μαλλον δεν καταλαβαινεις και το προγραμμα θα τηρητε αυστηρα στην ωρα του (αυτα που ηξερες να τα ξεχασεις...θα διαβασεις τους ορους συμμετοχης οταν θα ερθει η στιγμη) το practice θα ξεκιναει στις 20:00 (150')  ,εκκινηση qualify  22:30 (15')  ,εκκινηση αγωνα 22:45 (45') .

To ζητημα ειναι η ημερα,αν σε μια εβδομαδα δεν βγαλουμε αποτελεσμα,τοτε ημερα διεξαγωγης αγωνα θα ειναι η Κυριακη,οπως και στους δοκιμαστικους αγωνες που καναμε.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, mad_dog said:

Δεν καθόμαστε όλοι @John@John...άλλοι πρέπει να είναι από τις 6:00 στο πόδι !!!

22:30 για μένα είναι αργά !

Τέλος.

Θα βάλω και ώρα διεξαγωγής poll.

Χτες το βραδυ ειμασταν ολοι τς και τα ειπαμε,ας μην πηγαινες για μπυρες,μπεκρουλιακα αχαχαχαχαχχα

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, mad_dog said:

Δεν πειράζει, τρέχετε χωρίς εμένα.

Τι να σε κανω ,μιση ωρα 6 ατομα καμναμε συμβουλιο και καταληξαμε στην ωρα,εκτος απο την ημερα.....

 

Link to comment
Share on other sites

Ρε σεις χαλαρώστε.

Εφόσον έχουμε poll και για την ώρα και για την μέρα, ας αφήσουμε αυτά να δείξουν τι θέλουμε.

Θα ήθελα επίσης να υπάρχει παραπάνω από μια επιλογή στα poll για τον καθένα.

Γιατί εγώ π.χ δεν έχω πρόβλημα στην ώρα για την Δευτέρα. 

Όσον αφορά τη μέρα, θα έλεγα δύσκολη η Κυριακή για συνέπεια στις παρουσίες.

Συνοψίζοντας:

Δευτέρα όποτε να ναι.

Κυριακή έτσι και έτσι και όσο αργά γίνεται.

 Περιμένω να ακούσω αν γίνεται η πρόταση μου για πολλαπλή ψηφοφορία και μετά θα ψηφίσω. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, andre said:

Θα ήθελα επίσης να υπάρχει παραπάνω από μια επιλογή στα poll για τον καθένα.

Και εγω σε πρωτη φαση για Δευτερα ψηφισα αλλα θα ηθελα επισης να υπαρχει παραπανω απο μια επιλογη για ψηφο. Βολευουν και αλλες μερες,

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, haris274 said:

Ρε τρελοσκυλο πηγες για μπυρες... Να ησουν μεσα!!! Κανεις ολοκληρο θεμα για ενα τεταρτο.... ελεος!!!!

Kαλά πυροβολημένα είστε ?

Είπαμε ότι θα έχουμε συνάντηση χτες και δεν το ήξερα ?

Έγινε ενημέρωση ???

Ότι θέλετε λέτε ???

Άλλος πίνει άλλος γίνεται κουδούνι ???

 

Link to comment
Share on other sites

Moto-logo.jpg

 

Απο οτι ειδατε απο τον @spyder και μετα απο ατελειωτες δοκιμες με τον @andre και τον ιδιο,τα αμαξακια φυσανε,αν και διαφορετικα, βγαζουν τους ιδιους χρονους,στο χερι σας ειναι πλεον το τι χρονους και τι διαφορες μεταξυ σας θα υπαρχουν τοσο στις πιστες οσο και στις λιγες ειδικες διαδρομες που θα περιλαμβανει το πρωταθλημα.

Δευτερον απο οτι καταλαβα παμε για Δευτερα να τρεχουμε το πρωταθληματακι μας που ελπιζω να κρατησει οσο εχουμε προγραμματισει.

Γι'αυτο και επειδη δεν ειμαστε  ακομη ετοιμοι  με τους καιρους ,διαφημιση ,πληρες προγραμμα κλπ που στη βδομαδα που μας ερχετε θα εχουν κλεισει ολα αυτα,θα κανουμε εναν επισημο δοκιμαστικο 45'λεπτο αγωνα στη  Brands Hatch 0.74 Laser Scanned GP  τη Δευτερα 10/4, με practice απο της 20:00,qualify 22:30 και εναρξη αγωνα στις 22:45 (για να βολευει και αυτους που γυριζουν απο τη δουλεια τους) και την Δευτερα 24/4 θα κανουμε Season Launch,επισημη δηλαδη εναρξη του πρωταθληματος με sm_Donington_Park_v_1.2

Ο σερβερ θα τρεχει και τις δυο για οποιον θελει να κανει προπονηση ον-λινε.

Το προγραμμα με τις ημερομηνιες και τις τοποθεσιες θα ανακοινωθει την Τεταρτη 12/4,οποτε εαν υπαρξη θεμα με την ημερα διεξαγωγης εχουμε λιγες ημερες ακομη :)

 

 

 

Edited by John@John
  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Παίδες έχω μείνει λίγο έξω και έχω χάσει επεισόδια, που μπορώ να βρω link για τα αυτοκίνητα μήπως καταφέρω τη Δευτέρα να μπω στο practice race;

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Έχεις pm, πρέπει να έχεις τις πίστες για να μπεις στον server.

 

On 5.4.2017 at 3:37 PM, John@John said:

Γι'αυτο και επειδη δεν ειμαστε  ακομη ετοιμοι  με τους καιρους ,διαφημιση ,πληρες προγραμμα κλπ που στη βδομαδα που μας ερχετε θα εχουν κλεισει ολα αυτα,θα κανουμε εναν επισημο δοκιμαστικο 45'λεπτο αγωνα στη  Brands Hatch 0.74 Laser Scanned GP  τη Δευτερα 10/4, με practice απο της 20:00,qualify 22:30 και εναρξη αγωνα στις 22:45 (για να βολευει και αυτους που γυριζουν απο τη δουλεια τους) και την Δευτερα 24/4 θα κανουμε Season Launch,επισημη δηλαδη εναρξη του πρωταθληματος με sm_Donington_Park_v_1.2

 

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, geovas77 said:

Παίδες έχω μείνει λίγο έξω και έχω χάσει επεισόδια, που μπορώ να βρω link για τα αυτοκίνητα μήπως καταφέρω τη Δευτέρα να μπω στο practice race;

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 

Χαρα μας να σε εχουμε στο cup :) .

Edited by John@John
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Forum Statistics

    939
    Total Topics
    15.2k
    Total Posts

Living Legends

mad_dog, the fastest sim driver in the world

PC Games for free

UNREAL.jpg.06a44fa7bc9a0e74a2fd28f90ad76a27.jpg

Top 5 PC games

×
×
  • Create New...