Jump to content

F1aXion


Silkman

Recommended Posts

4 hours ago, mad_dog said:

Για το πρωτάυλημα πρέπει να δηλώσεις αμάξι. Δοκιμασε και μετά δηλώνεις.

Αν δοκιμάσεις να μας πεις πως τα είδες

Nαί  είμαι  στη διαδικασία  πού ξεκίνησα & τα δοκιμάζω οφλάιν  ,  μέχρι στιγμής έκανα βόλτα το AE86 (πολύ καλό  ,αλλά λιγάκι απότομο στα κατεβάσματα ) ,

καί τό  MK2  ,  πού  καλά  εκεί  έπαθα  καί τήν πλάκα μου..,πολύ  ωραίο  εργαλείο..!!!  Μέχρι  στιγμής  έχω  αποκτήσει  πάρα πολύ καλές  εντυπώσεις με το μόντ  γενικά.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Antonis14 said:

  ,αλλά λιγάκι απότομο στα κατεβάσματα ) ,

Αντωνη ειναι στημενα για λευγε (κκαι συμπλεκτη-προερετικα) και οχι αυτακια.Με αυτακια ειναι οντως λιγο αποτομα,αν τα δουλεψεις με Η ειναι το κατι αλλο.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, John@John said:

Αντωνη ειναι στημενα για λευγε (κκαι συμπλεκτη-προερετικα) και οχι αυτακια.Με αυτακια ειναι οντως λιγο αποτομα,αν τα δουλεψεις με Η ειναι το κατι αλλο.

Ναί  Γιάννη  ,κατευθείαν   με λεβιέ  πήγα  έτσι  περισσότερο  γιά τόν ρεαλισμό του  θέματος  ,αλλά & γιατί  είναι  κάπως  παράξενο  να οδηγάς  αυτά εδώ με αυτάκια.

Πραγματικά  η αίσθηση  είναι  απίστευτη  πόσο  κοντά  στή πραγματικότητα  φαντάζομαι  έρχονται αυτά  τα θηρία!

Link to comment
Share on other sites

Για όσους έχασαν τις ξεκαρδιστικές στιγμές κατά την απονομή βραβείων της Ακαδημίας Khaleesi προς τους οδηγούς της F1axion.gr, σας τις μαζέψαμε σε ένα βίντεο. ΓΕΛΑΣΤΕ ΕΛΕΥΘΕΡΑ!!!
 

https://www.youtube.com/watch?v=3seA2J8e7U8
 

#f1axion #rf2 #simracing #bratsaki

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Antonis14 said:

Οποιο  αμάξι  θέλω  επιλέγω  γιά σέρβερ? 

Μπες στον server και δοκίμασε online όποιο θέλεις.

Καλώς ήρθες.

*** Τον @mad_dog μην τον ακούς, είναι χαζός και άσχημος.

 

 

Edited by andre
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, mad_dog said:

Xαίρομαι να έρχονται αργοί οδηγοί ! 

Ανοίγει η καρδιά μου !

Nα σαι καλά @Antonis14

Har har har 

Άς  μήν τό δέσουμε''  και πολύ  τό αργός  από τώρα  ,χχαχαχχα..,  γιατί βασικά  αργός  είμαι τώρα στό f1axion ,πού είναι πολύ δύσκολο πρωτάθλημα,

καί είμαι σχετικά νέος  εκεί & δέν έχω ασχοληθεί  όσο θα έπρεπε.Διαφορετικά σέ άλλα πρωταθλήματα f1  πάντα μιλάμε ,ήμουνα γρηγορούτσικος .

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Antonis14 said:

Άς  μήν τό δέσουμε''  και πολύ  τό αργός  από τώρα  ,χχαχαχχα..,  γιατί βασικά  αργός  είμαι τώρα στό f1axion ,πού είναι πολύ δύσκολο πρωτάθλημα,

καί είμαι σχετικά νέος  εκεί & δέν έχω ασχοληθεί  όσο θα έπρεπε.Διαφορετικά σέ άλλα πρωταθλήματα f1  πάντα μιλάμε ,ήμουνα γρηγορούτσικος .

@Antonis14 εμείς είμαστε και πειραχτήρια, μην τα λαμβάνεις όλα σοβαρά.

:crazy:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, mad_dog said:

@Antonis14 εμείς είμαστε και πειραχτήρια, μην τα λαμβάνεις όλα σοβαρά.

:crazy:

Tό έχω  καταλάβει αυτό  mad  ,    ωραία φαίνεται  η παρέα σας   καί μήν αγχώνεσαι οκ  ,δέν τα παίρνω  σοβαρά  :)

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Antonis14 said:

Άς  μήν τό δέσουμε''  και πολύ  τό αργός  από τώρα  ,χχαχαχχα..,  γιατί βασικά  αργός  είμαι τώρα στό f1axion ,πού είναι πολύ δύσκολο πρωτάθλημα,

καί είμαι σχετικά νέος  εκεί & δέν έχω ασχοληθεί  όσο θα έπρεπε.Διαφορετικά σέ άλλα πρωταθλήματα f1  πάντα μιλάμε ,ήμουνα γρηγορούτσικος .

Ασε ρε Cpt.Slow τον ανθρωπο στην ησυχια του ,που αντι να πας να αλλαξεις κανα λαδι στο λεωφοριο σου τον ενοχλεις συνεχεια.....

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Silkman said:

Για όσους έχασαν τις ξεκαρδιστικές στιγμές κατά την απονομή βραβείων της Ακαδημίας Khaleesi προς τους οδηγούς της F1axion.gr, σας τις μαζέψαμε σε ένα βίντεο. ΓΕΛΑΣΤΕ ΕΛΕΥΘΕΡΑ!!!
 

https://www.youtube.com/watch?v=3seA2J8e7U8
 

#f1axion #rf2 #simracing #bratsaki

Καλη φαση το βιντεακι,μπραβο παιδια :)

 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, troffeo said:

@Antonis14 καλώς ήρθες φιλε και καλή διασκέδαση!!!

Οπως ΔΟΥ είπε και ο Αντρεας@andre , ο@mad_dog κατα βάθος ειναι καλό παιδι αν και άσχετος ως οδηγός!
Αχαχαχαχαχαχα emoji3.pngemoji3.pngemoji3.png


Sent from my iPhone using Tapatalk

Νά σαι καλά φίλε ,ωραίο  το κλίμα σας  εδώ    &  πολύ  μπρίζα''   ..,χχαχχαα   ..,μιά χαρά είστε  !

Link to comment
Share on other sites

FREE FOR ALL...........Για να ξεκουνάτε σιγά σιγα κύριοι!!! 

ΔΗΛΩΣΤΕ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ τώρα στο Mini Πρωτάθλημα GT της f1axion.gr. Κάνετε μια εγγραφή στο φόρουμ μας www.f1axion.gr/forum (ο λογιαριασμος δεν ενεργοποιειτε αυτόματα οποτε μην αγχωθείτε εαν αργήσει να ενεργοποιηθεί) και ολες οι πληροφοριες που χρειάζεστε ειναι στην ενότητα του φορουμ με τίτλο EVENTS. Θα εχουμε και live μεταδοση οπως παντα.

Κουνήσου mad_dog βρωμοσαλίγκαρο!!

 

19555028_762830200564542_1704608582102093101_n.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Silkman said:

Κουνήσου mad_dog βρωμοσαλίγκαρο!!

Har har har

Λευτέρη αν βάλεις GT όπως σου είπα APEX. Γιατί δεν είδα πουθενά πληροφορίες για τα GT.

Άκυρο...είδα τις πληροφορίες

Δύσκολα για μένα βέβαια λόγω του πρωταθλήματος που τρέχουμε.

Edited by mad_dog
Link to comment
Share on other sites

To mod,enduracers,πολυ καλο,οι πιστες μμμμμμ,μπορουσαν και καλυτερες,οι μερες χαλια,Πεμπτες με τιποτα και μια Δευτερα εχουμε τον δικο μας αγωνα,γι'αυτο δεν δηλωσα αμαξι στο φορουμ.

Αλλη φορα με χιλια!

Δελεαστηκα και εριξα λιγες στροφες στην Βραζιλια με την Aston.

Default setup και λιγες αλλαγες σε aero και καυσιμα.

1ο και 3ο σεκτορ καλος,στο 2ο 1sec πισω...μαλλον πρεπει να βαλω φτερο...

 

 

 

f1axxionCapture.PNG

1 minute ago, marmagas said:

To mod,enduracers,πολυ καλο,οι πιστες μμμμμμ,μπορουσαν και καλυτερες,οι μερες χαλια,Πεμπτες με τιποτα και μια Δευτερα εχουμε τον δικο μας αγωνα,γι'αυτο δεν δηλωσα αμαξι στο φορουμ.

Αλλη φορα με χιλια!

Δελεαστηκα και εριξα λιγες στροφες στην Βραζιλια με την Aston.

Default setup και λιγες αλλαγες σε aero και καυσιμα.

1ο και 3ο σεκτορ καλος,στο 2ο 1sec πισω...μαλλον πρεπει να βαλω φτερο...

 

 

 

f1axxionCapture.PNG

edit,πολυ φιλοξενα τα παιδια!

Link to comment
Share on other sites

Ειναι πολυ friendly το Modaki για το σκοπο που το θελουμε. Δεν χρειαζεται να παρεις μερος σε ολους τους αγωνες παντως αν δεν μπορεις Πεμπτες. Οι περισσοτεροι που δηλωνουν συμμετοχη δεν θα τρεξουν σε ολες τις μερες. Με τοσο καλους χρονους κριμα ειναι να μην παρεις μερος. Για διασκεδαση το κανουμε άλλωστε οπότε, όποτε μπορεις τρεχεις δεν εχουμε θεμα εμεις.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Silkman said:

Ειναι πολυ friendly το Modaki για το σκοπο που το θελουμε. Δεν χρειαζεται να παρεις μερος σε ολους τους αγωνες παντως αν δεν μπορεις Πεμπτες. Οι περισσοτεροι που δηλωνουν συμμετοχη δεν θα τρεξουν σε ολες τις μερες. Με τοσο καλους χρονους κριμα ειναι να μην παρεις μερος. Για διασκεδαση το κανουμε άλλωστε οπότε, όποτε μπορεις τρεχεις δεν εχουμε θεμα εμεις.

Aυτό έλειπε να είχες και θέμα...θα σου κατέβαζα το site σε μια ημέρα τρισάθλιο σαλιγκάρι...

Σήμερα το βραδυ θα μπω στον server σας (ανάλογα το αλκοολ βέβαια) και θα σπάσω τα χρονόμετρα. Όταν θα είμαι στην πίστα δεν θέλω να βλέπω άλλον οδηγό...όποιος είναι απλά θα είναι άτυχος αλλά θα μπορεί μετά να λέει στα παιδιά του είχε επαφή στην πίστα με τον mad_dog...

Har har har 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

ΥΠΕΝΘΥΜΙΖΩ σε ολα τα παιδια που θελουν να παρουν μερος απόψε στο πρωταθληματάκι GT ότι θα πρέπει να δηλώσουν το αυτοκίνητό τους και να διαβάσουν τις σχετικές ενότητες στο φόρουμ. Ώρα έναρξης αυστηρά 21:30. Επίσης!!..Πολλα παιδια που δηλωσατε συμμετοχή δεν μπήκατε καθόλου στον server και επίσης ενημερώθηκα οτι αρκετά παιδιά κάνετε offline practice και με συγκεκριμένα βοηθήματα ανοιχτά, τη στιγμή που απο το αρχικό ποστ είχαμε πει οτι ΙΣΩΣ αφήναμε κάποια ανοιχτά. Φροντίστε να συνδεθείτε όσο πιο νωρίς μπορείτε στον σερβερ οσοι δεν μπήκατε ακόμα, για να σας δοθεί η απαραίτητη βοήθεια πριν την εναρξη των επίσημων διαδικασιών στις 21:30 ακριβώς.
Εδω η ενότητα του φορουμ με τις σχετικες πληροφορίες που πρέπει να διαβάσετε:

http://f1axion.gr/forum/viewforum.php?f=63

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, Silkman said:

@mad_dog να φτιαξεις το ονομα σου αν παρεις μερος στον αγωνα. Θα εχουμε Live μεταδοση, μην μπεις ετσι.

 

@mad_dog  καλα σου λεει,δεν ειναι ονομα αυτο,ειναι σαν μαρκα απο απορυπαντικο.Βαλε καλυτερα "Γυλος" η Σπανοβαγγελοδημητρης Νικολας του Νικολα . Aχαχαχαχαχα

 

 

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Forum Statistics

    939
    Total Topics
    15.2k
    Total Posts

Living Legends

mad_dog, the fastest sim driver in the world

PC Games for free

UNREAL.jpg.06a44fa7bc9a0e74a2fd28f90ad76a27.jpg

Top 5 PC games

×
×
  • Create New...