Jump to content

F1aXion


Silkman

Recommended Posts

Γειά σας παιδιά!......................και mad_dog (σε ξεχώρισα απο το πλήθος)

Εφτιαξα αυτο το τοπικ για να σας ενημερωνω για σημαντικά νέα της F1aXion.

 

Δευτέρα είχαμε τη 1η ζωντανή κάλυψη του αγώνα μας στο Βέλγιο σε περιγραφή Γιώργου Μπράτσου και Σπύρου Μποζινάκη. Πήγε εξαιρετικά (Στην αρχη και για κανα διλεπτο laggare) αλλά όλα κύλησαν άψογα. Σας παραθέτω το βίντεο και ευχομαι να σας αρέσει καθώς πρόκειται για μια ακόμα αμιγώς Ελληνική προσπάθεια. Για τους χρήστες του FB δώστε μας και το Like σας!! Thank you!!

https://www.twitch.tv/videos/128459311
 

  • Upvote 7
Link to comment
Share on other sites

Λιγα λογια για τους απιστευτα γρηγορους του f1axxion!

Ηταν στα πρωτα βηματα στο ρουφου,Νοεμβριος του 15.

Με ειχε ειδοποιησει ο μαντ οτι θα ερχοταν κατι φιλαρακια απο το f1axxion να τρεξουν μαζι μας στο Sao Paolo με τα megane.

Τι να σας πω?

Ηρθαν,μας πηραν τα σωβρακα και εφυγαν!

Οι ανθρωποι δεν παιζοταν!Τα πηγαιναν τα megane ταπα!

Ο αγωνας ειχε και βροχη!

Θυμαμαι εναν ...Γαλανοματη,φανταστικος!

Μετα τον αγωνα ακουσε τα μπινελικια του ο μαντ!

Υπαρχουν τα logs του αγωνα,θυμασαι μαντ?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Silkman said:

και mad_dog (σε ξεχώρισα απο το πλήθος)

Λευτέρη είμαι λίγο απόγοητευμένος μαζί σου...

Δεν έκανες καμία αναφορά για εμένα τότε που ήμουν στην F1 Axion και τα ρεκόρ που είχα κάνει...

Για να επανορθώσεις επιθυμώ να έρθετε να τρέξετε μαζί μας την Κυριακή αυτή με τα δικά μας αμάξια (δικό μας mod) στην Toban.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Silkman said:

Marmagas μη τα γραφεις αυτα στον χεράτο θα μας κατεβασει το site σε μια νυχτα!

Aχαχαχαχαχαα

Πολύ καλή δουλειά η αναμετάδοση, πολύ καλός σχολιασμός με λεπτομέρειες για διαχείριση ελαστικών, στρατηγικής κ.τ.λ.

Πολύ καλά τα πήγατε, εύχομαι πάντα τέτοια και καλή συνέχεια Λευτέρη.

Just now, marmagas said:

Προσπαθησε λιγο...

Renault Megane Cup Race 2 Interlagos GP (3).html

...

Πότε έγινε αυτό...δεν θυμάμαι ειλικιρινά...

 

Link to comment
Share on other sites

Ρε μαντ οτι ναναι!!!

Φορμουλακηδες ειναι τα παιδια!

Θα τους βαλεις να τρεξουν Λαντα και Οπελ?

Βρες ενα OW,οχι f1....,τυπου Usf2000,Skip,f2,formula renault2.5,ενα 10μερο πρακτις και τοτε μιλαμε!

Οπως εχω πει πολλες,απο γρηγορους οδηγους ΜΟΝΟ ΝΑ ΜΑΘΟΥΜΕ ΜΠΟΡΟΥΜΕ!!!

Μακαρι να βρεθουμε ολοι!!

 

Link to comment
Share on other sites

Aργησαμε πολυ να ξεκινησουμε φετος το πρωταθλημα και εχουμε φορτωμενο προγραμμα. Σχεδον καθε Δευτερα τρεχουμε. Αλλα ειπα και στον mad να οργανωσει κατι αν μπορειτε μεσα στο Πασχα να μαζευτουμε ολοι μαζι παρεα. Σκεφτειτε το εσεις γιατι για αυτον η σκεψη ειναι αθλητισμος.

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, mad_dog said:

Λευτέρη είμαι λίγο απόγοητευμένος μαζί σου...

Δεν έκανες καμία αναφορά για εμένα τότε που ήμουν στην F1 Axion και τα ρεκόρ που είχα κάνει...

Για να επανορθώσεις επιθυμώ να έρθετε να τρέξετε μαζί μας την Κυριακή αυτή με τα δικά μας αμάξια (δικό μας mod) στην Toban.

Ρε ΑΣΧΕΤΕ που μου θέλεις και αναφορές για ρεκόρ, κουλάδι έ κουλάδι :bleh::bleh::p0502::bleh: έ συγνώμη, ΚΟΥΛΑΔΙ ΠΙΛΟΤΕ ήθελα να γράψω!!!

Την  μόνη αναφορά σε ρεκόρ που μπορούν να κάνουν τα παιδιά, είναι ο ΑΡΝΗΤΙΚΟΣ χρόνος σε γύρο που έχεις πετύχει με μονοθέσιο στο SPA, δηλαδή 3 ώρες και μια αιωνιότητα! χαχαχαχαχαχαχα

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Μηηηηη..μη παιδια μη τα κανετε αυτα!!!! Θα ερθει συντέλεια!! Μην ακους mad dog...πλακα κανουν τα παιδια.....βρε τους χωρατατζηδες.....δακρυσα.....βρε ποσο αστείρευτο χιουμορ αυτα τα παιδια...(ελπιζω να μας εσωσα ολους)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Silkman said:

Γειά σας παιδιά!......................και mad_dog (σε ξεχώρισα απο το πλήθος)

Εφτιαξα αυτο το τοπικ για να σας ενημερωνω για σημαντικά νέα της F1aXion.

 

Δευτέρα είχαμε τη 1η ζωντανή κάλυψη του αγώνα μας στο Βέλγιο σε περιγραφή Γιώργου Μπράτσου και Σπύρου Μποζινάκη. Πήγε εξαιρετικά (Στην αρχη και για κανα διλεπτο laggare) αλλά όλα κύλησαν άψογα. Σας παραθέτω το βίντεο και ευχομαι να σας αρέσει καθώς πρόκειται για μια ακόμα αμιγώς Ελληνική προσπάθεια. Για τους χρήστες του FB δώστε μας και το Like σας!! Thank you!!

https://www.twitch.tv/videos/128459311
 

Μπραβα στα παιδια τις F1aXion ,δεν σας γνωριζω ,διοτι δεν ειχα ποτε σχεση με F1,αλλα απο οτι ειδα και εγω εχετε αριστη οργανωση  και η live αναμεταδοση πραγματη πολύ καλή δουλειά.Ευχομαι καλη συνεχεια σε οτι κανετε και να το κρατησετε οσο μπορειτε γιατι φαινεται εξερετικη η δουλεια σας:) .

Y.Γ Μια που ανοιξε ο Bratsakis τηλεοπτικο συνεργειο ρωτα τον αν μπορει να καλυψει και σε μας καμια φορα live το event αναβασεων που θα ξεκινησουμε με τα Gr H Special.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Silkman said:

Γειά σας παιδιά!......................και mad_dog (σε ξεχώρισα απο το πλήθος)

Ειναι σοβαρο προβλημα αυτο. Να το κοιταξεις :rofl:

Μπραβο σας, παιδια. Πολυ καλη προσπαθεια. Σας παρακολουθω γενικως απο τα social media και τα πατε περιφημα με το πρωταθλημα σας.

 

2 hours ago, mad_dog said:

Για να επανορθώσεις επιθυμώ να έρθετε να τρέξετε μαζί μας την Κυριακή αυτή με τα δικά μας αμάξια (δικό μας mod) στην Toban.

.Αμα ειστε γρηγοροι, να κατσετε εκει που καθεστε. Καλα ειστε εκει :P

 

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες Λευτέρη στο φορουμ.

Μπράβο στα παιδιά της F1Axion για το όλο σκηνικό που έχουν φτιάξει, μας έχει πεί ο mad για εσάς.

Πάντα Φόρμουλα έπαιζα απ'την εποχή του GP1 το GP4 είναι ακόμα στο PC.

Μου βάζεται φωτιά με τη Φόρμουλα :D υπάρχει κι άλλος φορμουλάκιας εδώ ο Αντρέας, ο mad δεν ξέρω αν είναι ακόμα φορμουλάκιας:P

Να κανονίσουμε πασχαλιάτικο αγώνα με Φόρμουλες.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, marmagas said:

Ρε μαντ οτι ναναι!!!

Φορμουλακηδες ειναι τα παιδια!

Θα τους βαλεις να τρεξουν Λαντα και Οπελ?

Eίναι στρατηγική !!!

Σιγά μην τους βάλω F1...

Har har har 

4 hours ago, troffeo said:

Ρε ΑΣΧΕΤΕ που μου θέλεις και αναφορές για ρεκόρ, κουλάδι έ κουλάδι :bleh::bleh::p0502::bleh: έ συγνώμη, ΚΟΥΛΑΔΙ ΠΙΛΟΤΕ ήθελα να γράψω!!!

Την  μόνη αναφορά σε ρεκόρ που μπορούν να κάνουν τα παιδιά, είναι ο ΑΡΝΗΤΙΚΟΣ χρόνος σε γύρο που έχεις πετύχει με μονοθέσιο στο SPA, δηλαδή 3 ώρες και μια αιωνιότητα! χαχαχαχαχαχαχα

Tρισάθλιο σαλιγκάρι...είσαι πίσω πολύ στους χρόνους και δεν ακούγεσαι...

Και στην ειδική και στην Toban και παντού !!!

Har har har

18 minutes ago, spyder said:

Να κανονίσουμε πασχαλιάτικο αγώνα με Φόρμουλες.

Πάλι μαθήματα θα παραδίδω...βαρετά πράματα...

Αλλά ότι θέλει ο λαός !!!

Link to comment
Share on other sites

Να στε καλα παιδια και καλως σας βρηκα και ευχαριστουμε για τα καλα σας λογια. Φορμουλες για να ειμαι ειλικρινης......οχι αλλο. Θα ξερασουμε εμεις κι αλλες φορμουλες ...χαχαχαχα

Αλλα σκεφτειτε το, αποφασιστε εσεις και οτι θελετε. Και αν οντως θελετε φορμουλα θα μπορουσαμε να τρεξουμε και στο δικο μας σερβερ με το δικο μας μοντ ετσι για να παρετε και μια γευση απο τα μονοθεσια.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Λευτέρη να το κανονίσουμε αυτό.

Αλλά μετά να τρέξουμε και με το δικό μας mod. Είμαι σίγουρος ότι θα σας αρέσει.

Πίστεψε με είναι πολύ καλή δουλειά.

Άντε να κάνουμε κάτι μέχρι την Κυριακή.

Ή εσείς σε εμάς ή εμείς σε εσάς.

Και εγγυώμαι για την παρέα ότι δεν θα σε περάσω.

Να ξέρεις ότι έχω εδώ μερικούς γρήγορους (φορμουλάκηδες) που ίσως είναι γρηγορότεροι από τους δικούς σου. Τα παιδιά που σου λέω είναι πράγματι γρήγοροι, καλό θα ήταν να κάναμε κάτι μέχρι την Κυριακή να τους έβλεπες και live.

Να τρέξουμε με το δικο μας mod προτείνω και αν είστε καλά παιδιά θα σας δείξω και γραμμές πάνω στην πίστα και πατήματα.

 

Edited by mad_dog
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, mad_dog said:

Αλλά μετά να τρέξουμε και με το δικό μας mod. Είμαι σίγουρος ότι θα σας αρέσει.

Εχουμε δύο mod DTM 1989 (4 αμάξια) και Group H (7 αμάξια) και τα 2 πολύ καλά.

Αν τους βάλουμε να τρέξουν το δικό μας φυσικά θα τρέξουμε και το δικό τους μετά, είναι θέμα ευγενείς συμπεριφοράς :)

Μήπως φαίνεται ότι θέλω να τρέξω F1? :yahoo:

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

F1 και SPA είπατε!!!  ΠΑΡΟΝ. Το απόλυτο combo.

Χαιρετίζω και εγώ τον Λευτέρη και την F1aXion.gr.  Πολύ ωραία διοργάνωση και επαγγελματικά στημένη. Το broadcasting όλα τα λεφτά.

Άντε να τρέξουμε F1 για να δούμε και τι πουλιά πιάνουμε.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, mad_dog said:

Και εγγυώμαι για την παρέα ότι δεν θα σε περάσω.

Να τρέξουμε με το δικο μας mod προτείνω και αν είστε καλά παιδιά θα σας δείξω και γραμμές πάνω στην πίστα και πατήματα.

 

ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Τι λέει ρε ο άνθρωπος @mad_dog ???

Να σαι καλά ρε μάντ, με το μπλάκ χιούμορ σου! ΧΑΧΑΧΑ

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Forum Statistics

    939
    Total Topics
    15.2k
    Total Posts

Living Legends

mad_dog, the fastest sim driver in the world

PC Games for free

UNREAL.jpg.06a44fa7bc9a0e74a2fd28f90ad76a27.jpg

Top 5 PC games

×
×
  • Create New...