Jump to content

Group H Special [General Discussion]


Recommended Posts

Άκουσα στο rF2 ετοιμάζουν πίστα ειδικά για τον άχρηστο τον @troffeo...γιατί ο άνθρωπος είναι μόνο να μαζεύει λουλούδια από τις πίστες !!!

17157552_1051517548328154_34241825046019

40 minutes ago, troffeo said:

Τι καταλαβαίνεις ρε άσχετε @mad_dog????

Καταρχήν με οδηγούς που γράφουν 1.31 στην Brands δεν ομιλώ...

sdfsfs.jpg

 

42 minutes ago, John@John said:

Επιμενω ομως οτι  παραβγαζει τελικες ,πρεπει να μαζευτει λιγο χωρις να χασει απο αλλου βεβαια.

Kαλά πάει όπως και το OPEL, που βγάζει και αυτό τελικές. Μια χαρά είναι.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, John@John said:

Απο οτι βλεπω το BMW βγαζει μεγαλες τελικες,τι λετε να το μαζεψω η να να το αφησουμε ετσι οπως εχει?

Αστο όπως είναι ο @mad_dog είχε το μεσαίο διαφορικό, εγώ κι ο @andre είχαμε το κοντό.

Χθές με τον Αντρέα παραδίδαμε μαθήματα οδικής ασφάλειας στο τρελόσκυλο και κατέβασε το χρόνο του, δεν φταίει το αμάξι, τη πίστα δεν ξέρει καλά.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρει την πίστα, κάνει 10 γύρους και φεύγει, δεν έχει υπομονή, νομίζει οτι είναι πιλότος οπότε το αυτοκίνητο θα πάει μόνο του,

είναι χοντρός, είναι άσχημος, δεν ξέρει την αλφαβήτα, ζει στην Γερμανία και κοιμάται νωρίς.  

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Δεν θέλω να μάθω την πίστα γιατί μετά θα τρέχω μόνος μου μπροστά και θα βαριέμαι...θέλω να σας δώσω μια ευκαιρία να έχετε μάχες μαζί μου, να μάθετε πως μπαίνουν στην στροφή και πως βγάινουν για να πιάσετε τελική...

Και δεν φτάνουν όλα αυτά θα έχουμε και τον άχρηστο τον @troffeo την μια να μας λέει πονάει το νύχι μου και φτηνές δικαιολογίες για να μην τρέξει !!!

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, troffeo said:


Ροτσωνα σήμερα με Δημήτρη
Και Άριστο!!!

Και φυσικά Χάρη!

 

Еλα ρε Μητσαραααααααααααααααααααα.Παρτους τα σωβρ@κ@ .Κανα R40 δεν βλεπω .....axaxaxaxaxa..Δωσε χαιρετισματα στα παιδια @troffeo  :) .

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, mad_dog said:

Tα δικά μας αυτοκίνητα πρέπει να έχουν τις Porsche για πλάκα...στους χρόνους τα Group H είναι γρηγορότερα...

Τα δικά μας είναι 300 κιλά ελαφρύτερα γι'αυτό είναι γρηγορότερα :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

511ea21fbe4533d6fc478dbfd6b0aca5.jpg

Σύμφωνα με ασφαλής πληροφορίες από οδηγούς με BMW 2002 (βλέπε εικονιζόμενο) , όταν πληροφορήθηκαν ότι κάποιος "πιλότος"@mad_dog θα οδηγήσει τον θρύλο της BMW, απείλησαν ότι εάν αυτό συμβεί, θα κρεμάσουν τα γάντια τους, θα κάψουν τα αυτοκίνητα τους και θα κατέβουν σε απεργία πείνας επ αόριστο!!!!

Περιμένουν δήλωση από τον πιλοτεο, που να λέει ότι δεν θα χρησιμοποιήσει το αυτοκίνητο, προκειμένου να ηρεμήσουν και να συνεχίσουν να τρέχουν με τα αυτοκίνητα τους....
Αχαχαχαχαχαχα


Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, troffeo said:

Σύμφωνα με ασφαλής πληροφορίες από οδηγούς με BMW 2002 (βλέπε εικονιζόμενο) , όταν πληροφορήθηκαν ότι κάποιος "πιλότος"@mad_dog θα οδηγήσει τον θρύλο της BMW, απείλησαν ότι εάν αυτό συμβεί, θα κρεμάσουν τα γάντια τους, θα κάψουν τα αυτοκίνητα τους και θα κατέβουν σε απεργία πείνας επ αόριστο!!!!

Αυτο ειναι το λιγοτερο. Εδω μεχρι και η ιδια η BMW σκεφτεται πλεον σοβαρα να σταματησει την κατασκευη αυτοκινητων. Θα κανει στροφη προς τις συσκευες οικιακης χρησης. Μιξερ, αποχυμωτες, πιστολακια για τα μαλλια κλπ...

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, troffeo said:

Σύμφωνα με ασφαλής πληροφορίες από οδηγούς με BMW 2002 (βλέπε εικονιζόμενο) , όταν πληροφορήθηκαν ότι κάποιος "πιλότος"@mad_dog θα οδηγήσει τον θρύλο της BMW, απείλησαν ότι εάν αυτό συμβεί, θα κρεμάσουν τα γάντια τους, θα κάψουν τα αυτοκίνητα τους και θα κατέβουν σε απεργία πείνας επ αόριστο!!!!

Aγαπητοί κύριοι, ο Πιλότος θα μιλήσει αύριο.

Εμείς είμαστε ταπεινοί άνθρωποι και δεν μιλάμε πριν τον αγώνα !

Επίσης αυτοί πο γράφουν 1.30 είναι πολύ πίσω και δεν ακούγονται τι λένε !!!

Har har har 

Edited by mad_dog
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και καλη Μ.Εβδομαδα σε ολους.

Λογω του ωραριου στα καταστηματα ισως αργησω σημερα να μπω.

@John@John,δηλωσα αυτοκινητο στο νεο σου σαιτ,δεν το βλεπω ομως στην καρτελλα drivers....γουαι???

Εφαγα πορτα?

Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, marmagas said:

Καλημερα και καλη Μ.Εβδομαδα σε ολους.

Λογω του ωραριου στα καταστηματα ισως αργησω σημερα να μπω.

@John@John,δηλωσα αυτοκινητο στο νεο σου σαιτ,δεν το βλεπω ομως στην καρτελλα drivers....γουαι???

Εφαγα πορτα?

@marmagas μην αγχώνεσαι, δεν έγινε απλά ενημέρωση στο site.

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, marmagas said:

Καλημερα και καλη Μ.Εβδομαδα σε ολους.

Λογω του ωραριου στα καταστηματα ισως αργησω σημερα να μπω.

@John@John,δηλωσα αυτοκινητο στο νεο σου σαιτ,δεν το βλεπω ομως στην καρτελλα drivers....γουαι???

Εφαγα πορτα?

Καλημερα και καλη Μ.Εβδομαδα.

Και φυσικα και οχι,απλα ειμαι εκτος με το λαπ-τοπ,αν μπορεσω θα το βαλω,αλλιως το απογευμα μολις επιστρεψω.

Για το βραδυ επειδη ο αγωνας αυτος δεν θα μετρησει στο πρωταθλημα,δεν πειραζει λιγο θα περιμενουμε,ετσι και αλλιως 22:45 ξεκιναει ο αγωνας.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα και καλή και Μ. Εβδομάδα εύχομαι, στους γρήγορους και στους αργούς (βλέπε @troffeo για παράδειγμα).

Τάδε έφη ο χοντρός και άσχημος (αλλά γρήγορος σαν τον κεραυνό) που κοιμάται νωρίς από την Γερμανία...

Edited by mad_dog
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, marmagas said:

Οποιο θες χρεωσε!
Ευχαριστω!

Οκ,για το Lada σε κοβω ,ασε που εγινε και πολυ σφαιρα,αλλα για να παιρνεις τα κεφαλια καποιον που παρα μιλαν πολυ εδω μεσα και κουνιουντε και το παιζουν και καλα αστροναυτες!! :).

To Fiat θα το παρουν κατι Ιταλοι,σκιστους και αυτους σε παρακαλω..........

αχαχαχααχαχα!!!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ιταλός ΠΑΡΩΝ!!!

@John@John φτιάξε και εμένα την συμμετοχή μου με το 131 OLIO FIAT - R40 Rally Team σε παρακαλώ όταν μπορέσεις.

Για αργότερα θα φτιαχθεί το ανάλογο skin (@Vale 46 :P)

 

 

ΥΓ. Η BMW Τελικά θα κατέβει στους αγώνες? Όχι τίποτα άλλο, αλλά σήμερα θα τρέξω με πυρετό ειδικά για αυτούς χαχαχαχαχαχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, troffeo said:

Ιταλός ΠΑΡΩΝ!!!

@John@John φτιάξε και εμένα την συμμετοχή μου με το 131 OLIO FIAT - R40 Rally Team σε παρακαλώ όταν μπορέσεις.

Για αργότερα θα φτιαχθεί το ανάλογο skin (@Vale 46 :P)

Τελικα κλεινεις με το Φιατ?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mad_dog said:

Kαλημέρα και καλή και Μ. Εβδομάδα εύχομαι, στους γρήγορους και στους αργούς (βλέπε @troffeo για παράδειγμα).

Τάδε έφη ο χοντρός και άσχημος (αλλά γρήγορος σαν τον κεραυνό) που κοιμάται νωρίς από την Γερμανία...

1η φορα θα δω BMW με αλεξικεραυνα ........αχαχαχαχαχαχχαα

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Forum Statistics

    940
    Total Topics
    15.2k
    Total Posts

Living Legends

mad_dog, the fastest sim driver in the world

PC Games for free

UNREAL.jpg.06a44fa7bc9a0e74a2fd28f90ad76a27.jpg

Top 5 PC games

×
×
  • Create New...