Jump to content

Group H Special [General Discussion]


Recommended Posts

Εγω γουσταρω με οποιοδηποτε αυτοκινητο σε ειδικη!!! Ωραια η πιστα δεν λεω αλλα αυτο που νοιωθεις σε μια ειδικη, στην πιστα δεν το νοιωθεις!!!

Edited by haris274
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Οντως η αδρεναλίνη σε ειδική είναι περισσότερη και απ'το να κυνηγιέσαι με άλλον σε πίστα, μόνο η πράσινη κόλαση - Nordschleife το πλησιάζει

Ο @John@John μας έσκισε χθές φάνηκε η εμπειρία του απ'το RBR, θα περιμένουμε με αρκετή υπομονή ανάβαση Ριτσώνας σε rF2

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, mad_dog said:

Bάλε καμία ανάβαση ή καμία καλή ειδική αυτή την Κυριακή έτσι να την εμπειρία.

Ας τρέξει και ο @troffeo μαζί μας, εμείς όλους τους δεχόμαστε...

 

Ισως σημερα να αισθανθηκε λιγο "αντρας" στην ειδικη :):)

 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Teaser...

 

incar

 

Βέβαια ΔΕΝ είναι σαν το mod του @John@John , αφού φοράει μοτέρ από BMW M5, αλλά τουλάχιστον στροφάρει στις +10.000!!!

 

ΥΓ: ΠΡΟΣΟΧΗ!!!! Απογορεύεται ΑΥΣΤΗΡΑ η παρακολούθηση από την ντροπή του αθλήματος ή αλλιώς από την χελώνα @mad_dog  ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ:bleh:

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, troffeo said:

 

 

Βέβαια ΔΕΝ είναι σαν το mod του @John@John , αφού φοράει μοτέρ από BMW M5, αλλά τουλάχιστον στροφάρει στις +10.000!!!

Τι +10.000 ρε @troffeo στις +12,000 μπορεις να πεις και εχει καμια 600αρια hp αυτο!!! Αυτος φορουσε πριν απο κοζι μοτερ 480 Hp στις 12800 σ.α.λ. ατμοσφαιρα.

Φοραει και πιο μεγαλο φτερο απο μενα,,,,:crazy:

Edited by John@John
Link to comment
Share on other sites

Toban λέω και εγώ.

22:30 εκεί κάπου λέμε να ξεκινήσουμε...

Δεν ξέρω αν έρθει και η χρονοκαθυστέρηση...τώρα τελευταία δικαιολογίες βρίσκει για να μην γίνει ρεζίλι !!!

Har har har 

Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, sC_w0lveS said:

Στη spa θα χαθουμε με τοσα ατομα. Επισης εχω και πολυ χαλια frames σε αυτην την εκδοση που εχετε βαλει.

FPS issues?
-turn shadows to medium or less
-turn environment reflections down

Αυτα λεει αυτος που ανεβασε την πιστα.

Οσο για χτες που ειχατε λιγο lag ο @andre ειπε οτι εφταιγε γιατι ειχει το παιχνιδι σε windowed mode, μολις το εβαλε full screen ,ετρεχε τελεια :) .

 Υ.Γ Ρε μαντ τι κολλημα εχεις με τις πατσαβουρες εσυ? Ελεος ,πινουμε και καφε πρωι πρωι.....................

 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, mad_dog said:

Tην Κυριακή θα τρέξουμε Toban ή SPA ?

 

3609737113_68ea7cff22_b.jpg

 

Ρε συ Mad. Άντε μ'αυτές τις πατσαβούρες.

 

2 hours ago, sC_w0lveS said:


Επισης εχω και πολυ χαλια frames σε αυτην την εκδοση που εχετε βαλει.

 

GeForce_GTX_275_3qtr_large.jpg.3718ed86faeed40b53d08b44dc7493f3.jpg

Edited by andre
Link to comment
Share on other sites

22:30 θα αρχίσει το practice, qualify η race? Ρώταγε και ο Σταύρος για την ώρα έναρξης, του είπα γύρω στις 23:00 για το qualify.

45 λεπτά αγώνα είναι 28 γύροι, με ένα pitstop βγαίνει αλλά μόνο με σκληρά λάστιχα και αυτά με προσοχή στη φθορά γιατί μπορείς να τα φας σε 10 γύρους.

Το soft ξεχάστε τα βγάζουν το πολύ 7-8 γύρους. Η πίστα έχει άγρια άσφαλτο και τρώει πολύ λάστιχο. Θέλει να βρείς ρυθμό χωρίς υπερβολές γιατί πάνε τα λάστιχα...

Εκανα χθές 2 φορές προσομοίωση μισού αγώνα στο 1:40 o γύρος περίπου. Εχουμε πάρει το μάθημα απ'τα Megane και το βασιλιά της Toban :)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, spyder said:

Το soft ξεχάστε τα βγάζουν το πολύ 7-8 γύρους. Η πίστα έχει άγρια άσφαλτο και τρώει πολύ λάστιχο. Θέλει να βρείς ρυθμό χωρίς υπερβολές γιατί πάνε τα λάστιχα...

Παιδιά μην φοβάστε, μετά από δοκιμές σας επιβεβαιώνω ότι τα ελαστικά τα soft βγάζουν άνετα τον αγώνα...

Μην κάνετε σκέψεις για διαχείριση ελαστικών, θέλω να με εμπιστευθείτε...

Μπείτε με soft !!!

 

2 hours ago, spyder said:

22:30 θα αρχίσει το practice, qualify η race? Ρώταγε και ο Σταύρος για την ώρα έναρξης, του είπα γύρω στις 23:00 για το qualify.

 

Ο αγώνας.

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν πιέζεις τα soft ίσως βγούν 14 γύροι αλλά έτσι θα γυρνάς στον ίδιο χρόνο με τα hard, τα σκληρά θέλουν άλλο σεταπ, προς το μαλακό.

Με το σεταπ που είχα στα μαλακά, τα σκληρά με πίεση αντέξαν γύρω στους 10 γύρους.

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, mad_dog said:

22:30 θα αρχίσει το practice, qualify η race? Ρώταγε και ο Σταύρος για την ώρα έναρξης, του είπα γύρω στις 23:00 για το qualify.

Ο αγώνας.

και 23:00 να αρχισει ο αγωνας εγω δεν εχω προβλημα,οτι θελει ο λαος.

Link to comment
Share on other sites

Προτείνω 22:30 προτείνω να αρχίσουν τα δοκιμαστικά, 23:00 κατατακτήριες για 10' και 23:15 ο αγώνας.
Άντε μπας και έρθω, ετσι χωρίς προπόνηση, κεράσω τσαγακι τον τρελοσκυλο, Ε το κουλαδι εννοώ, γιατί εχω και σοβαρότερα πράγματα να κάνω, οπως για παράδειγμα να προπονηθώ στο RBR, γιατί θα έχει πρωτάθλημα και μάλιστα και Ελληνικό μαζί!!!


Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Σημερα αν προλαβω,θα σας δωθει το προτελευταιο αναβαθμιση,με κατι μικροαλλαγες στη φυσικη και στους ηχους και με προσθεση σε καποια,ακομα ενος διαφορικου κοντων σχεσεων για ραλλυ,αναβασεις.

Γι'αυτο θα προτεινα,οποιος μπορει να κανει δοκιμες λιγο πιο νωρις,για να  σεταρει καλυτερα το αμαξι του.

papado1-1.jpg

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, troffeo said:

Προτείνω 22:30 προτείνω να αρχίσουν τα δοκιμαστικά, 23:00 κατατακτήριες για 10' και 23:15 ο αγώνας.
Άντε μπας και έρθω, ετσι χωρίς προπόνηση, κεράσω τσαγακι τον τρελοσκυλο, Ε το κουλαδι εννοώ, γιατί εχω και σοβαρότερα πράγματα να κάνω, οπως για παράδειγμα να προπονηθώ στο RBR, γιατί θα έχει πρωτάθλημα και μάλιστα και Ελληνικό μαζί!!!

Eγώ λέω κατά τις 23:00 να κάνεις και το τσαγάκι σου και να πας να κοιμηθείς...

Ούτως ή άλλως κινητό εμπόδιο είσαι και θα μας καθυστερείς...

Άσε που δεν νιώθεις κιόλας...ούτε να τερματίσεις δεν μπορείς...εγώ φιλικά στο λέω, πιες το τσαγάκι σου, δες μας σαν spectator μπας και μάθεις πως οδηγάνε και άστο καλύτερα...

Eίσαι αργός...από setup δεν ξέρεις (εδώ βενζίνες δεν ξέρεις να υπολογίζεις)...άστο καλύτερα...

Har har har 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Τελικά το γρουσουζεψε ο τρελόσκυλος@mad_dog και δεν το βλέπω να σας προλαβαίνω αφού είμαι ακόμα έξω βόλτα με την μηχανή, προβλέπεται να επιστρέψω κατα τις 21:00, αλλα είμαι από τις 06:00 το πρωί στο πόδι, εχω λυσσάξει με το εργαλειο, με συνέπεια να είμαι κομμάτια.
ΕΣΑΙ τυχερούλης ρε μαντ, ΔΕΝ θα τερματησεις τελευταίος σήμερα...
Θα χρωστάω για την επόμενη!
Καλά να περάσετε όλοι παιδιά!!!


Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Forum Statistics

    939
    Total Topics
    15.2k
    Total Posts

Living Legends

mad_dog, the fastest sim driver in the world

PC Games for free

UNREAL.jpg.06a44fa7bc9a0e74a2fd28f90ad76a27.jpg

Top 5 PC games

×
×
  • Create New...