Jump to content

Combo Cup rFactor2


mad_dog

Recommended Posts

Παλικά είχανε πει, νομίζω ο @panosdimip, η F2, σπέρνει. Δεν το δοκίμασα ποτέ,λέω εντάξει μια γνώμη είναι.

Χτες ο χασάπης @rapid_fast το πήρε καταλάθος γιατί τα είχα και τα δύο μέσα και είπε είναι φανταστικό. 

Μετά που το άκουσα είπα, δεν μπορεί πρέπει να το δοκιμάσω. Απλά είναι θεϊκο. Θέλει άλλη οδήγηση και φυσικά πολλές ώρες ενασχόλησης για να το μαθεις. Καμία σχέση με το megane. 

Βέβαια συμφωνώ σε αυτά που λες ότι θέλει αγώνες μέχρι να μάθεις ένα αυτοκίνητο να το πηγαίνεις στο όριο. Το megane πιστεύω ακόμη το μαθαίνουμε. Θέλει να κάνεις πολλούς αγώνες για να ξέρεις να το στήνεις και να το πηγαίνεις τάπα. Δηλαδή αυτό που φωνάζω. Δεν είναι παίρνουμε ένα αυτοκίνητο, τρέχουμε κάνουμε την πλάκα μας και μετά πάμε σε άλλο. ΔΕΝ ΕΞΥΠΗΡΕΤΕΙ ΤΕΤΟΙΟΥΣ ΣΚΟΠΟΥΣ ΤΟ RFACTOR2 !!!

Για αυτό και είπα ότι το επόμενο πρωτάθλημα θα έχει διάρκεια και φυσικά ψάχνουμε για ανταγωνιστικό μονοθέσιο που να προσφέρει μάχες αλλά να είναι και γρήγορο. Το USF2000 είναι πάρα πολύ καλό, αλλά για σοβαρό πρωταθλημα κοιτάζω το F2. Βέβαια οι μάχες που έγιναν χτες και θα γίνουν σήμερα και την Κυριακή θα μείνουν στην ιστορία.

Μιλάμε για ένταση όχι αστεία !!!

 


Δεν το πήρα κατα λαθος..
Το ομορφότερο μονοθέσιο απο την default επιλογή πηρα.
Φανταστικό είναι το φορμουλακι..
Παρε το οποτε τολμας να σε χορεψω ενα χασαποσερβικο να σε γλεντησω..

Στάλθηκε από το SM-A510F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, marmagas said:

Τωρα δεν συμμετεχει ο μαντ στις μεταμεσονυκτιες συνεδριες αμεσως τον κραζουμε,συμμετεχει με παθος παλι κραξιμο,αμαν!!!!

Το οτι δεν συμμετεχει ειναι εμφανεστατο. Θα ειχε μαθει τα βασικα...
Προς το παρον μονο για need for speed underground ειναι η οδηγηση του. :P

 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, marmagas said:

υμμετεχει με παθος παλι κραξιμο,αμαν!!!

:P:Pτο κράξιμο δεν έχει καμία σχέση με τη συμμετοχή του ,αντιθέτως το αν οι χρόνοι είναι ανταγωνιστικοί παίζει τον καθοριστικό ρόλο για αυτό.:D

Link to comment
Share on other sites

Tα φιλιά μου και την αγάπη μου τρισάθλια σαλιγκάρια...σας αγαπώ και με αγάπατε, αλλά επειδή είμαι γρηγορότερος από εσάς πέσατε να με φάτε.

@rapid_fast, θα στηθεί πρωτάθλημα με F2 με σύντομες δημοκρατικές διαδικασίες.

Για να μην τα κάνω όλα εγώ, αν μπορεί κάποιος και με βοηθήσει να μας δείξει το πρόγραμμα από την F2.

@rapid_fast, άνοιξες πόλεμο...αλλά θα τον χάσεις.

Στο megane ακόμη 2 αγώνες έμειναν...μάντεψε αν τερματίζω μπροστά σου..

Har har har 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, rapid_fast said:


Και μονο που ανεβασες αυτο το ρεπλεη που δεν δειχνει τιποτα απολυτως καταλαβαινω ποσο χεσμενη εχεις τη φωλια σου..
Τωρα ομως βεβαιωθηκα απο τις κορινες οτι φρεναρες και 25 μετρα πιο νωρις απο οτι πρεπει...
Θα ανεβασω εγω πολλαπλα ρεπλεη και θα σε κανω ρομπα στην παγκοσμια κοινότητα των οδηγων.
Πχ.. στον πρώτο γύρο στην πρωτη στροφη.. χανεις τα φρενα τελειως και κοβεις την πιστα απεναντι..
Εκει που ολοι πατανε φρενο, εσυ γκαζωνεις οπως οι γιαγιαδες που αντι για φρενο πατανε γκαζι και πεφτουν στη θαλασσα....
Με το ταλεντο μου και την μαεστρια μου, κανω υπεροχη μανουβρα αποφυγης και συνεχιζει ο αγωνας ολων..
Στο μεταξύ εσυ, πατας γκαζι και φευγεις σαν να μην τρεχει τιποτα...
Σου λεω.. κανε ακρη και δωσε πισω τη θεση.. δεν το εκανες.. δεν το ξαναειπα..
Σου τραβαω προσπεραση μετα απο δυο γυρους και σου ανοιγω διαφορα 3 δευτερολεπτα..
Στο μεταξυ ο@panosdimip έχει μείνει 8.8 δευτερολεπτα πισω σε εκεινο το σημείο και αποφασιζω να κοψω ρυθμό για να διασκεδασουμε περισσοτερο..
Έρχεσαι απο πισω σαν την κότα και σε αφηνω να περάσεις για να σε γλεντησω..
Παω 2 γυρους πισω σου οπου ανοιγεις διαφορα αλλα έρχονται και τΑ παιδια απο πισω και σου κανω επίθεση...
Ενω οσο πηγαινα σαν κουλος οι γραμμες σου ηταν ανεκτες, οταν αρχισα να σου κολλάω πηγαινες μια δεξια μια αριστερα σαν μεθυσμενη σκνιπα..
Ακομα και μεσα στη στροφη ανοιγοκλεινεις αλλοπροσαλα κορυφη και ακρη στροφης για να μη σε περασω απο την εξωτερικη και τρεξει το δάκρυ στο τιμονι σου...
Σου κολλαω πισω στην πισω ευθεια της πιστας.. εχεις 30τοις εκατο μικροτερες αεροτομες και νομιζεις θα ξεφυγεις...
Σου παιρνω το σλιπστριμ και πας δεξια για να μου το κοψεις..
Σε παω εμπλοκη και κοβεις αριστερα..
Με χαλασε και δεν μπορεις να το κανεις γιατι απαγορευεται.. επρεπε να αφησεις σωμα μονοθεσιου αριστερα αλλα πηγες τερμα γραμμη..
Σου ξανακολλαω και βγαινω δεξια σου πεντακαθαρα 2 τροχους αποσταση για να μην τρακαρουμε οταν φρεναρεις και χασεις τα φρενα και σου ψαρεψει ο κωλος..
Και εσυ τι κάνεις;
Πριν το σημείο φρεναρισματος πατας φρενο και στριβεις δεξια πανω μου...
ΠΟΙΟΣ ΞΕΚΙΝΑΕΙ ΝΑ ΦΡΕΝΑΡΕΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΣΤΡΙΒΕΙ;;;
ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΕΝΑΝ ΜΟΝΟ!
ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ....
ηταν κινηση μπετατζη που κλείνει πορτα..
Μπορει να με λες χασαπη και καλα κανεις..
Δεν εχεις τα σωστα κριτήρια να με αποκαλεσεις χειρουργο πρωτης κατηγοριας.
Τετοιο προσπερασμα που σου εριξα δεν το εχεις φαει ουτε στους εφιαλτες σου..
Κρατα το βιντεο..
Μελετησε καλα πως οδηγαω και στειλτο και στις σχολες αγωνιστικής οδήγησης στη Γερμανια μπας και μαθουν και αυτοί..
Δες μετα που μου την επεσε ο αντρεας τι ωραία το καναμε στο ιδιο σημείο..
Και ειχα και κατεστραμενο αμαξακι..
Οποτε...
Πρόταση..
Παρατα τα ολα και κανε εξασκηση με το μεγκαν..
Δεν προκειτε να τερματισεις σε αγωνα μπροστα απο εμενα...


Στάλθηκε από το SM-A510F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αντε ρε ..
Σαν το νακατζιμα οδηγας..
Θες και να παραδεχτώ..


Στάλθηκε από το SM-A510F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Τελικά τι γίνεται.?
Εχω δίκιο η άδικο στα γενικότερα πλαισια;
Μην κοιτάς τους χρόνους των άλλων οταν δεν τους κανουν μαζι σου..
ΠΟΤΕ!!
Χθες ο φιλοθεος εκλεψε ενα ολοκληρο σικεην και του μετρησε κανονικα το χρονο..
Τα ιδια ειχε και στο ασσετο σε οριτζιναλ και μοντ πίστες..
Τους τα έλεγα και εβρισκα τον μπελα μου..
Εφτασαν να μου σβηνουν χρονους και μετα να κλέβουν απο το σημείο που τους ειχα πει, αλλα λιγο να μη βγαζει ματι για να γραφουν ρεκορ..
Ρωτα τον@panosdimip. Τα θυμαται..

Στάλθηκε από το SM-A510F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Δεν καταλαβα τα πλαισια,αν δεις τα γυρολογια της πιστας εχω τον καλυτερο χρονο(πριν το κουλι),ηξερα να το παω γρηγορα.ο

Απλα ανεφερα τους 3 γιατι ειχαν συνεχεια σταθερα γυρολογια στο 2.09 ενω εγω τα σκατωσα.

Δικιο η αδικο σε τι?

Η κουβεντα μας ηταν στο οτι ισχυριστηκες οτι το παμε αργα το μεγκαν και σου απεδειξα το αντιθετο,τωρα για λογους αλτρουισμου δεν εβαλα τον εαυτο μου στους γρηγορους της πιστας.Το ξαναειπα αλλοι ηταν οι λογοι που δεν ειχα συνεπεια....Μεχρι τη στουκα ημουν κοντα στο σπαιντερ,θυμασαι?

Ποτε να μην κοιταω τους χρονους των αλλων οταν δεν τους κανουν μαζι μου,τι εννοεις?

Μαζι καναμε πρακτις,κουλι και αγωνα.Λαθος στο κουλι,και τσιμα τσιμα καυσιμα,μου κοστισαν θεσεις.Μεχρι τον 8ο οι 4 πρωτοι πηγαιναμε στο 2.09 2.10.

Μετα ανοιξε η ψαλιδα λογω στουκας.

Link to comment
Share on other sites

Tα φιλιά μου και την αγάπη μου τρισάθλια σαλιγκάρια...σας αγαπώ και με αγάπατε, αλλά επειδή είμαι γρηγορότερος από εσάς πέσατε να με φάτε.

@rapid_fast, θα στηθεί πρωτάθλημα με F2 με σύντομες δημοκρατικές διαδικασίες.

Για να μην τα κάνω όλα εγώ, αν μπορεί κάποιος και με βοηθήσει να μας δείξει το πρόγραμμα από την F2.

@rapid_fast, άνοιξες πόλεμο...αλλά θα τον χάσεις.

Στο megane ακόμη 2 αγώνες έμειναν...μάντεψε αν τερματίζω μπροστά σου..

Har har har 


Ξερεις οτι παραιτήθηκε απο τη δουλειά του ο Παναγιωτακης;
Ξερεις οτι απο τελος βδομαδας θα εχω χρονο;
Καταλαβαινεις τι θα πάθεις;

Στάλθηκε από το SM-A510F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Να στήσεις φορμουλα 1 αν σου βασταει χελωνονιντζακι

Στάλθηκε από το SM-A510F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, rapid_fast said:

Ξερεις οτι παραιτήθηκε απο τη δουλειά του ο Παναγιωτακης;
Ξερεις οτι απο τελος βδομαδας θα εχω χρονο;
Καταλαβαινεις τι θα πάθεις;

Αμαααανννν....θα έχουμε αναγούλες !!!

Aυτά είναι !!!

3 minutes ago, rapid_fast said:

Να στήσεις φορμουλα 1 αν σου βασταει χελωνονιντζακι

Όποτε και όπου θέλεις τα βάζουμε δίπλα-δίπλα...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Four of 10 the sim racers who will compete against the 20 Formula E drivers in the Visa Vegas eRace, have been confirmed following the latest round of the Road to Vegas Challenge.

After the Berlin qualifier, Olli Pahkala, Graham Carroll, Greger Huttu and David Greco have now amassed sufficient points to assure themselves of a place in the Vegas eSports event on January 7 and a minimum of $20,000 in prize moneyarrow-10x10.png.

Finnish sim racing star Pahkala was a comfortable winner in Berlin, while Carroll – winner of the opening round and who had the chance to test the realarrow-10x10.png Formula E cararrow-10x10.png in Marrakesh – was second. Huttu, victor in round two secured his place with a top-five finish, while Greco’s consistency has earned him a place in Vegas.

Με αυτον κυριοι τρεχαμε χθες βραδυ!!!!!

@panosdimip@rapid_fast,ΜΙΣΟ sec ΜΟΝΟ απο τον Graham Carrol!!!!

ΜΠΡΑΒΟ!!!!!!!!!!!!

http://www.fiaformulae.com/en/news/2016/november/four-sim-racers-qualify-for-visa-vegas-erace/

 

Edited by marmagas
Link to comment
Share on other sites

Παίδες τί ώρα είναι ο αγώνας σήμερα, πόσοι γύροι κτλ;

 

Απ'ότι βλέπω το λιώσατε πάλι σχεδόν σχεδόν 1:14 φτάσατε τους χρόνους :yahoo:.

 

ΥΓ Τον Graham τον ξέρω γνωστό alien ο τύπος, με Gregger και Olli έχω τρέξει στο Lotus 79 championship στη Monza, θεωρώ επίτευγμα ότι τερμάτισα στον ίδιο γύρο μαζί τους :s0123:

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

H πλακα ειναι Γιωργο οτι θελαμε να τον μπαναρουμε διοτι ο τυπος και αλλη φορα που μας ηρθε εκανε το ιδιο σκηνικο,περιμενει στα πιτς κανα μισαωρο να στρωθει λαστιχο,βγαινει και σε πολυ λιγες στροφες γραφει χρονους απιστευτους!

Για πλακα λεγαμε στον @panosdimip να τον μπαναρει γιατι μας σπαει τα νευρα!!!

Ουτε ενα περγαμοντο δεν τον κερασαμε τον ανθρωπο!Μας κερασε αυτος τσαγακι ομως!

Λοιπον το βραδυ μετα τις 8 πρακτις και κουαλι 10.Ο αγωνας 40 λεπτα.Σε περιμενουμε!!

Link to comment
Share on other sites

Προκαλώ τους δήθεν γρήγορους...όποτε γουστάρουν να τα βάλουμε δίπλα-δίπλα...

 

1 hour ago, marmagas said:

 

H πλακα ειναι Γιωργο οτι θελαμε να τον μπαναρουμε διοτι ο τυπος και αλλη φορα που μας ηρθε εκανε το ιδιο σκηνικο,περιμενει στα πιτς κανα μισαωρο να στρωθει λαστιχο,βγαινει και σε πολυ λιγες στροφες γραφει χρονους απιστευτους!

 

Σήμερα...η πίστα θα είναι χωρίς λάστιχο στρωμένη...σημαίνει ότι όσοι περισσότεροι μπούμε τόσο το καλύτερο...βέβαια είναι γνωστό ότι αν περάσετε πάνω από marbles χάνεται πρόσφυση και σε εκείνα τα σημεία γλυστράει...οπότε κανονίστε να κρατάτε γραμμές...όπου θα σας τις δείξω εγώ, αφού θα είμαι μπροστά σας...

Εννοείται μετά το practice η πίστα μένει όπως είναι και συνεχίζει έτσι στο quali και στον αγώνα...

Να υπενθυμίσω τρισάθλια σαλιγκάρια ότι δεν έχει restart και ας είναι μη επίσημος αγώνας...

Θα τα πούμε στην πίστα...

1 hour ago, marmagas said:

@rapid_fast,φτιαξε σεταπ για 1.14.1!!!!

και μετά δώστο και σε μας...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Forum Statistics

    939
    Total Topics
    15.2k
    Total Posts

Living Legends

mad_dog, the fastest sim driver in the world

PC Games for free

UNREAL.jpg.06a44fa7bc9a0e74a2fd28f90ad76a27.jpg

Top 5 PC games

×
×
  • Create New...