Jump to content

pcgamingforum - Το καφενείο των simracers - Γενική Συζήτηση - Aγώνες


sC_w0lveS

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

"Βλέπει ένας ένα ΛΟΥΚΑΝΙΚΟ και λέει…"

anekdoto-new-600x374.png

 Ένας ιδιοκτήτης εργοστασίου αλλαντικών, έχει έναν γιο που ... χανει λίγο.
Ένα πρωί λοιπόν, τον πήρε μαζί του στη δουλειά για να του δείξει τις εγκαταστάσεις.
«Αυτή εδώ η μηχανή βάζει από αυτή την πλευρά ένα ολόκληρο βόδι, το τεμαχίζει,
το επεξεργάζεται κι από την άλλη πλευρά βγαίνει το λουκάνικο.» Το ακούει αυτό ο γιος και εντυπωσιασμένος ρωτάει τον πατέρα του:...
«Α ωραία, άρα αν βάλουμε από δω ένα λουκάνικο, θα μας βγάλει από την άλλη το βόδι;» «Όχι παιδί μου, αυτό μόνο η μάνα σου μπόρεσε να το κάνει,,,,,,,,,,,,,

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
On 4/29/2019 at 8:50 PM, andre said:

Χρόνια 3D πολλά Γιώργο. Να σαι πάντα καλά ρε φίλε.

Ευχαριστώ 3D Αντρέα!!! ?

On 4/29/2019 at 3:16 PM, spyder said:

Γιώργο χρόνια πολλά για την ονομαστική σου εορτή, πάντα με υγεία!

Ευχαριστώ Γιάννη!!!

 

Θα είχα απαντήσει νωρίτερα, αλλά ο "άλλος" ο "γρήγορος πιλότος" και καλά, έχει φροντίσει να μου κάνει την ζωή δύσκολη και να μην έχω πρόσβαση από το τηλέφωνο και το tapatalk ακόμη!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

"Οι 3 νταλικέρηδες και οι γυναίκες τους"

tenor.gif


Είναι 3 νταλικέρηδες. Ο ένας με μαυρισμένο μάτι, ο άλλος με διάφορες μελανιές και ο τρίτος με επιδέσμους σε όλο το σώμα του… Λέει ο πρώτος: – “Α, ρε παιδιά, καλό το τιμόνι, δε λέω αλλά με κάνει να αποκτάω κάτι συνήθειες, άλλο πράμα. Να, προχθές για παράδειγμα που γύρισα από ένα μεγάλο ταξίδι, Ιταλία είχα πάει, μπαίνω σπίτι, πιάνω τη γυναίκα μου, τη βάζω κάτω, τις αλλάζω τα πετρέλαια…. και μετά τι λέτε ότι κάνω; Να, πιάνω ένα 50ευρω και το ακουμπάω στο κομοδίνο....
 Με το που το βλέπει αυτό η γυναίκα μου, αφήστε, μου ρίχνει μια μπουνιά, είδα τον ουρανό σφοντύλι!!!”
– “Κοίτα”, λέει ο δεύτερος, “που και εγώ είχα μια παρόμοια εμπειρία! Ακούστε τώρα να δείτε!! Γυρνάω σπίτι, έλειπα 5 βδομάδες είχα πάει Λονδίνο, βλέπω τη γυναίκα μου, την πιάνω, τη βάζω κάτω, τις αλλάζω τα φώτα.
Και εκεί που τελειώνω, βγάζω από την τσέπη του παντελονιού ένα 50ευρω και το δίνω στη γυναίκα μου.
Εδώ όμως σας θέλω. Τι κάνει αυτή; Μου δίνει ρέστα 15 ευρώ!!!! Έγινε χαμός σπίτι… Γι’ αυτό και οι μελανιές…”
– “Ρε παιδιά, να μα τη πίστη μου, δεν θα με πιστέψετε τι μου συνέβη εμένα”, λέει ο τρίτος που είχε τα μαύρα του τα χάλια. “Γυρίζω σπίτι μου, βλέπω τη γυναίκα μου, τη βάζω κάτω, της άλλαξα τον αδόξαστο.
Εκεί που το κάναμε χτυπάει το κουδούνι. “Αμάν!!”, μου λέει, “ο άντρας μου!! Πέσε απ’ το μπαλκόνι!!. Και τι κάνω εγώ; Έπεσα… !!

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα έχουμε πένθος, όλοι οι λάτρες του μηαχανοκινητου στον κόσμο...

25 χρόνια πένθος και περισυλλογή για τον χαμό του μεγαλύτερου οδηγού που γέννησε ποτε αυτός ο πλανήτης!!!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Όποιος ΔΕΝ ΑΝΑΤΡΙΧΙΑΣΕΙ ΟΛΟΚΛΗΡΟΣ, ανεξάρτητα από το πόσο "ψηλά" έχει τον Ayrton, τότε τι να πω...

Αφού ΔΕΝ είναι εδώ και 25 χρόνια κοντά μας, έφτιαξαν virtual lap με τα πραγματικά στοιχεία του τότε γύρου (1989) στην Suzuka και τον αποτύπωσαν με ήχο και φώς…

Το αποτέλεσμα, τουλάχιστον εμένα, ανατριχιάζει!!!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Gruppe5 2002 Is A Bonkers Street-Legal BMW Race Car With V10 Power

If you have a classic 2002, Gruppe5 will turn it into a monster.

https://www.motor1.com/news/348413/gruppe5-2002-bonkers-bmw-race-car/

gruppe5-bmw-2002-exterior.thumb.jpg.ed782f9f5217ac1ff250505d93d2f82d.jpg

 

Speaking of which, that grip will be sorely needed because the original 2.0-liter four-cylinder is ditched for nothing less than a V10 sourced from the E60 BMW M5. It doesn’t stop there, because the engine is punched up to 5.8 liters and is said to generate no less than 744 horsepower (555 kilowatts).  If that’s not enough, a 5.9-liter option making 803 hp (599 kW) is also available. Mind you, this is powering a car that, according to Gruppe5, will only weigh 2,200 pounds. It’s also said to produce 2,400 pounds of downforce, so yeah, at speed it should seriously stick to corners – if you’re brave enough to roll onto the throttle.

@John@John  Ανταγωνιστής μετατροπέας.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Xρόνια πολλά στον Κώστα το λυκόπουλο, ότι επιθυμεί να πραγματοποιηθεί αλλιώς ο Πιλότος θα καθαρίσει για πάρτι του !

Xρόνια πολλά Κωστή !

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Ο Ανεκδοτάκιας κι οι 5 Ελληνάρες που πάνε Αλβανία με ενα audi Quattro

 
%25CE%25B1%25CE%25BD%25CE%25B5%25CE%25BA%25CE%25B4%25CE%25BF%25CF%2584%25CE%25BF-audi-quattro-758x505.jpg
 

Είναι που λέτε πέντε φίλοι Έλληνες μέσα σε ένα Audi Quattro και πάνε Αλβανία. Όταν φτάνουν στα ελληνοαλβανικά σύνορα ο Αλβανός αστυνομικός του τελωνείου, τους σταματάει και τους λέει:«Φοβάμαι πως είναι παράνομο να είστε πέντε σε ένα Quattro» .
«Τι εννοείτε είναι παράνομο;» ρωτούν οι Έλληνες.
“Quattro σημαίνει 4” απαντά ο αστυνομικός του τελωνείου ....

 “Quattro είναι το όνομα του αυτοκινήτου,” του λέει ο οδηγός. Να,δείτε τα χαρτιά μου: αυτό το αυτοκίνητο είναι σχεδιασμένο για…     πέντε άτομα.»  
“Εεεε! Σιγά μην ψαρώσω,” απαντά ο αστυνομικός . “Quattro σημαίνει τέσσερα. Είστε πέντε άτομα στο αυτοκίνητα, άρα, είστε παράνομοι.”  
Ο οδηγός του λέει εκνευρισμένος,
“Ανεγκέφαλε! Φώναξε τον διευθυντή σου γρήγορα – Θέλω να μιλήσω με κάποιον που έχει υψηλότερο δείκτη νοημοσύνης!!!”     
«Συγνώμη,» απαντά ο αστυνομικός,… «ο διευθυντής είναι απασχολημένος αυτή τη στιγμή με δυο τύπους σ’ ένα Fiat Uno.!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Forum Statistics

    940
    Total Topics
    15.2k
    Total Posts

Living Legends

mad_dog, the fastest sim driver in the world

PC Games for free

UNREAL.jpg.06a44fa7bc9a0e74a2fd28f90ad76a27.jpg

Top 5 PC games

×
×
  • Create New...