Jump to content

pcgamingforum - Το καφενείο των simracers - Γενική Συζήτηση - Aγώνες


sC_w0lveS

Recommended Posts

55 minutes ago, marmagas said:

Για να το τελειωνουμε το θεματακι με τα Apex Gt3 και τις μπαρουφες μερικων για ανακριβη νουμερα σε λαστιχα,ζαντες,....

2 μερες δεν φερατε τιποτε που να αποδεικνυει οτι λετε.

Εγω βρηκα στοιχεια απο τον modder Yoss,τον ρωτησα διαφορα καντε το και εσεις,θα μαθετε πολλα γιατι μαλλον  εχετε νυχτα.

Αν θελετε τα ανεβαζω αλλα καλυτερα στειλτε του pm και θα σας απαντησει.

Ετσι κανουν οταν υπαρχουν αμφιβολιες και υποψιες για ανακριβειες και λαθη.

Ο admin του φορουμ τωρα πρεπει να κανει την δουλεια του.

Οι εμπλεκομενοι που μαλλον στον ενθουσιασμο τους παρασυρθηκαν σε...διατυπωσεις χωρις καμια αποδειξη να τα  αποσυρουν και να αναγνωρισουν το λαθος τους,τιμιο,ολοι κανουμε λαθη.Επισης καποιες μαγκιτικες ατακες περι σοβαροτητας και κλιμακτηριου επρεπε ο admin να διορθωσει.

Επισης επειδη μας εχουν διαβασει στο φορουμ πολλοι και μπορει να εχουν σχηματισει την εντυπωση τους λαμβανοντας τα λεγομενα του ενος η του αλλου προτεινω σε εναν σερβερ μαζι με τα επισημα GT3 να βαλετε και ενα αμαξι απο apex η ολα.

Ξεχασα,και αποδειξεις να βρειτε υπαρχει στο μαμα φορουμ χωρος να τα εκθεσετε και να παρετε μια ωραια ρομπα να φορατε!

@admin,περιμενω.

Τι να μιλησουμε και να σου αποδειξουμε βρε @marmagas οταν δεν εχεις ιδεα απο τα αρχεια τι να διαβασεις και τι να ελενξεις και πας και ρωτας αλλους ασχετους να σου πουνε τιμες που δεν εχεις χαμπαρι τι ειναι αντι να τις ψαξεις και να τις βρεις εσυ

Οποτε αστο καλυτερα ,παρατα το θεμα,αφου φαντασου ανοιγεις carstat για να δεις στοιχεια,,,,τι να πουμε.

Λοιπον να τελειωνουμε απο πλευρας μου δεν ανεβαζω ουτε αποδεικνυω τιποτα σε σενα  αφου δεν υπαρχει αντιλογος σε σωστη βαση .

Απο μενα ΤΕΛΟΣ και οχι μονο αυτο αλλα και γενικος δεν θα ξανανοιξω τετοια θεματα με ατομα αν δεν τσεκαρω πρωτα αν γνωριζουν οι ιδιοι απο μηχανικα αυτοκινητων και τεχνικα θεματα του παιχνιδιου!!

 

Link to comment
Share on other sites

Καλως τον!!!!

 Οσο συνεχιζεις ετσι να ξερεις ΕΣΥ χανεις!

Σε μενα μην ανεβαζεις τιποτε(δεν εχεις και τιποτε),starx:μου κιολας,εχω ομως εναν φιλο που σε περιμενει 2 μερες τωρα...

Δεν παραταω τιποτε στην ζωη μου οταν εχω δικιο.

Παραδεξου τις παπαριες και μην το συνεχιζεις ετσι,αλλιως τεκμηριωσε οτι ειπες,ΑΝΤΡΙΚΙΑ ΡΕ!!!!!

 

Σε περιμενουν στο S397 ......αντε μαγκα!!!!

Edited by marmagas
Link to comment
Share on other sites

Εγω δεν καταβαινω,ναι ενταξει,σε περιμενουν στο κελι397!!!!!!!

Εκει κατι θα ξερουν,τι λες;

Και εκει ασχετοι?

 

Αντε καντο!

Αληθεια σε περιμενει ο Yoss να του δειξεις τα στοιχεια σου,μην φοβασαι ειναι καλος!

Edited by marmagas
Link to comment
Share on other sites

Η διάσταση των ελαστικών είναι λάθος, το camber που μπορούν να δεχτούν είναι λάθος στο σεταπ.

Εσύ μας κατηγόρησες πως τα Group H είναι μετατροπή απο rF1 ενώ δεν είναι και τρέχεις GT καθαρή μετατροπή απο rF1 το καλοκαίρι. Ρόμπα πρώτη, ετοιμάσου να φορέσεις στρινγκ τώρα.

Πόσες φορές έχεις κατηγορήσει το λιακ πως μεταφέρει ποστ απο άλλα φορουμ εδώ για να μας την πεί και κάνεις ακριβώς το ίδιο πράγμα την στιγμή που είσαι άσχετος επι του θέματος.

Θαυμάστε το μαρμάγκα, τώρα σκάψε λαγούμι να κρυφτείς
Α και που'σε το ASR δεν είναι αντιγραφή του Dallara DW12, ούτε αυτοί που σου απαντάνε δεν ξέρουν τι γράφουνε, έχεις μπλέξει με κακές παρέες.

marm.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μπες και διέψευσε τους.

Αμα ξέρεις κάτι παραπάνω δώστο στο discord.

Εισαι σίγουρος ότι είναι Rf1 conversion?

Πρόσεξε,θα την πατήσεις πάλι.

Τώρα κατάλαβα τι έγινε...

Σε περιμένει spyder,μην τα λες εμένα,στον μοντέρνο πεστα.

5 minutes ago, marmagas said:

Μπες και διέψευσε τους.

Αμα ξέρεις κάτι παραπάνω δώστο στο discord.

Εισαι σίγουρος ότι είναι Rf1 conversion?

Πρόσεξε,θα την πατήσεις πάλι.

Τώρα κατάλαβα τι έγινε...

Σε περιμένει spyder,μην τα λες εμένα,στον μοντέρνο πεστα.

Στιλο discord εννοώ.

Σε λίγο θα μπω,έλα να τους τα πεις.

Να έχεις και το μοντ το καινούργιο έτοιμο να τους το δώσεις για δοκιμή.

 

Edited by marmagas
Link to comment
Share on other sites

Τε παιδιά, ξαναλέω και παι Χρόνια πολλά σε όλους με Υγεία και ευτυχία για όλους!!!

Αλλα Μα την Παναγία, αρχίζει και κουράζει το θέμα...

Τουλάχιστον εμενα δλδ!!!

Δηλαδή θα πρέπει η να πλακωνόμαστε για το πιο σιμ ειναι καλύτερο (από ότι βλέπω θα το τερματίσουμε και αυτό, αφού βλέπω ότι μπαίνουν και αλλα σιμς εκτός των 2 γνωστών πχ AMS)????
Η για το πιο μοντ ειναι δεν ειναι καλό, γνήσιο, κινεζικό, μαϊμού, κλπ ΠΑΠΑΡΙΕΣ???

Sorry που ξεφεύγω, αλλα ρε πούστη μου έχει πονέσει το μυαλό μου!!!

Εάν ήμουν περισσότερο ενεργός η ήμουν μοντ θα ΜΑΣ ΕΔΕΙΩΧΝΑ ΟΛΟΥΣ ΑΠΟ ΕΔΩ!!!

Επειδή δεν ειναι όμως και ούτε και θέλω να γίνω, θα πρέπει να πάρω τις αποφάσεις μου, αν θέλω δηλαδή να στεναχωριέμαι και να μην ξέρω τι να κάνω όταν ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ, τσακώνονται, παρεξηγούνται, αλλάζουν άσχημες κουβέντες και γενικά το κάνουμε ΜΠΑΧΑΛΟ το θέμα....

Και επειδή εχω αλλα θέματα σοβαρότερα για να στεναχωριέμαι, νομίζω ότι ήρθε η ώρα να την κάνω και να συνεχίσω αλλα Λούκι Λουκ τον δρόμο μου!!!

ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ ΤΟ αγαπημένα φιλαράκια μου!
Εδώ είμαστε ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΡΝΑΜΕ ΚΑΛΑ και όχι για να ΣΚΟΤΩΝΟΜΑΣΤΕ!!!

Εγώ τουλάχιστον ετσι το αντιλαμβάνομαι.

Φιλικά παντα


Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μην στεναχωριέσαι φίλε Γιώργο
Εσύ ψάχνεις δικαιολογίες για να μην τρέξεις μαζί μας GT3
Το ξέρεις ότι θα σε κάνω ρεζίλι και τώρα ψάχνεις δικαιολογίες

Har har har

Gesendet von meinem SM-N950F mit Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μην στεναχωριέσαι φίλε Γιώργο
Εσύ ψάχνεις δικαιολογίες για να μην τρέξεις μαζί μας GT3
Το ξέρεις ότι θα σε κάνω ρεζίλι και τώρα ψάχνεις δικαιολογίες

Har har har

Gesendet von meinem SM-N950F mit Tapatalk




Φιλοθεε δεν κάνω πλάκα δυστυχώς.

Τα GT3 θα τα έτρεχα για την παρεα, αλλα δεν με βολεύει με τίποτα η ημέρα που αποφασίσαμε (Κυριακή).

Σε κάποιο αλλο τουρνουά.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι κακο να ρωτας,ε Γιαννη?

Αγγλικα καλα ξερεις,τους ρωταω ΓΙΑ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ για το Asr.

Πρωτος ανεβασα εδω το updade που πηρε το μοντ και καπως μου αρεσε να το τεσταρω.Επαθα πλακα απο το grip και μου φανηκε καπως περιεργο και υπερβολικο,αρκαδιστικο.

Μπηκα discord και ρωτησα,κακο?Σας μετεφερα τι ακουσα και νομιζω καλο εκανα.Στο φορουμ μεχρι να σου απαντησουν γα@@@α.

Η αποψη του Devin ειναι παντα σωστη γιατι ξερει,τι να κανουμε,υπαρχουν και καποιοι που ξερουν κατι παραπανω.

Το πηρατε πολυ βαρια βλεπω,απο την μια το μοντ τα σπαει και ουαου και μετα σας λεω για σαπιλα και αχρηστο μοντ,σας ηρθε καπως.....

Αυτα για το discord,δεν ειναι κακο να ρωτας,μαθαινεις!

Μονο μπανιστηρι και κατασκοπεια κανεις εσυ στο discord?

Η ουσια ειναι οτι το πεταξατε αυτο το μοντ γιατι πιστευω καταβατε τι παιζει και οχι επειδη το ειπα εγω.

Αν το κανατε για μενα,που δεν ξερω τιποτε,τοτε ΞΑΝΑΒΑΛΤΕ ΤΟ ΣΤΟΝ ΣΕΡΒΕΡ και λιωστε το!Καντε και πρωταθλημα μ'αυτο!

Τωρα,για τα φρεσκα,αφου εχεις μαθει τα κολπα του discord,μπες και κραξε τον Yoss για τα λαθη και τις παπαριες που εχει κανει στα λαστιχα,τι πιο απλο?

Εμενα που ειμαι ασχετος τι μου τα λες?Καταλαβε το και εσυ,δεν μπορεις να κατηγορεις χωρις αποδειξεις,ειναι ανεντιμο,αδικο και ανανδρο.

Επισης δεν ξερω γιατι ρε Γιαννη εχεις κολλησει σε κεινον τον αγωνα το καλοκαιρι με τα παιδια απο το f1 axxion.

Κατι σε χαλασε δεν ξερω,αλλα μαθε οτι το καταχαρηκα,εκανα γνωριμιες με αξιολογα παιδια που αναγνωριζουν και εκτιμουν και δεν καρφωνουν πισωπλατα.

Καλο ειναι που και που να βγαινεις απο το χωριουδακι σου,να γνωριζεις κοσμο,να τρεχεις με γρηγορους,να βαζεις στοχους ψηλα.

Πρωτος στο χωριο συνεχεια ειναι βαρετο και δεν σε κανει καλυτερο-γρηγοροτερο.

Επισης αν εχεις αποδειξεις οτι ειναι conversion απο rf1 οριστε αλλη μια ευκαιρια να γινεις διασημος στο S397 forum.

 

Μαθε το εξης πριν ξεκινησεις,οτι βγαινει στο workshop πρεπει να γραφει αν ειναι Rf1 conversion ψηλα ψηλα να φαινεται,αν και το πρωτοτυπο ειναι δικο σου τοτε πρεπει παλι να το γραψεις,οποτε τι λες το ρισκαραν οι Enduracers ελπιζωντας οτι δεν θα τους ξεσκεπασουν?

Λοιπον,με λιγα λογια,αν εχετε κατι δωστε το,οχι σε μενα εγω δεν ξερω,εκει που πρεπει να γινεις μαγκας,αν δεν εχετε κοφτε το και πισω στο χωριο.

Και ψησε και τον john να ανεβασει το νεο μοντ στο workshop,κριμα τετοιο μοντ να μην το τρεξουν ολοι οι ερφακτοραδες.

 

Τελικα το ASR mod τα σπαει η οχι?

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, John@John said:

παω στο σαλε για μια ζεστη σοκολατα.

Α ρε μπαγάσα σε ζηλεύω.

55.thumb.jpg.a3b164b8119c8b96fd570d4db153013d.jpg

 

 

1 hour ago, marmagas said:

Τελικα το ASR mod τα σπαει η οχι?

Ρε συ Jim σοβαρά τώρα, τόσες μέρες μιλάς σοβαρά;   γιατί εγώ νόμιζα οτι τρολάριζες και το διασκέδαζα.

Καλά ρε στα 50 σε έπιασε ο αγώνας για το Δίκαιο. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, marmagas said:

Εγω δεν καταβαινω,ναι ενταξει,σε περιμενουν στο κελι397!!!!!!!

Εκει κατι θα ξερουν,τι λες;

Και εκει ασχετοι?

ια να κανεις

Αντε καντο!

Αληθεια σε περιμενει ο Yoss να του δειξεις τα στοιχεια σου,μην φοβασαι ειναι καλος!

Αντε παλι τα ιδιααααααα.Αντε παμε απο την αρχη.Η αντιπαραθεση ηταν μαζι σου και οχι με τον οποιοδηποτε τυχαρπαστο που βλεπω οτι μου πλασαρεις.Αν ειναι ο τυπος που εκανε το μοντ μεγια του με χαρα του το εκανε οπως γουσταρε και δεν μου πεφτει και λογος βασικα .

Το θεμα ειναι οτι σε καλεσα στο τς να τα βαλουμε κατω τα νουμερα να μου πεις τα δικα σου και να σου τα δικα μου ,αλλα αφαντος ο 'Παναης" .Εσυ τα ηθελες γραπτα ,προφανως να τα κανεις copy -paste και να τα στειλεις σε αλλο φορουμ και να το παιξεις Αινσταιν-Καραθοδωρης.

Ακου  κελι397..... αχαχαχχαχαχα

 

 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Ηδη σε μερικα σημεια του πλανητη αλλαξε ο χρονος!

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΜΑΣ!!!!!

Αυτο το κατι που μας εκανε παρεα ΥΠΑΡΧΕΙ!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Με την σειρά μου να ευχηθώ σε ολους, το 2018 να ειναι γεμάτο Υγεία, χαμόγελα, αγάπη, δημιουργικότητα και χωρίς μιζέρια. Εχουμε τοσα πολλα στην ζωή μας και δεν τα βλέπουμε, απλα θέλουμε κιάλλα χωρις να ξέρουμε ποσα πολλα έχουμε.

Αυτο που πραγματικα μισω στην ζωή μου ειναι η κλάψα, η μιζέρια και η απαισιοδοξία. Αν θες να βγείς νικητής στο κόσμο που ζούμε, είναι να είμαστε προπάντων ανθρωποι, μια ομάδα, μια οικογένεια.

Καλή χρονιά σε ολους, προπάντων με υγεία, σε σας και τα αγαπημένα σας πρόσωπα....!!!

 

 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Kαλή Χρονιά σε όλους, με υγεία ευτυχία και ότι άλλο επιθυμείτε (μόνο γρήγοροι να μην είστε).

Μακάρι η καινούργια χρονιά να κάνει τον @troffeo γρηγορότερο μπας και δει βάθρο ο καημενούλης, που νομίζει ότι το βάθρο είναι πόλη της Χιλής !!!

Χρόνια πολλά και στις οικογένειες σας και στα αγαπημένα σας πρόσωπα.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, mad_dog said:

Kαλή Χρονιά σε όλους, με υγεία ευτυχία και ότι άλλο επιθυμείτε (μόνο γρήγοροι να μην είστε).

Μακάρι η καινούργια χρονιά να κάνει τον @troffeo γρηγορότερο μπας και δει βάθρο ο καημενούλης, που νομίζει ότι το βάθρο είναι πόλη της Χιλής !!!

Χρόνια πολλά και στις οικογένειες σας και στα αγαπημένα σας πρόσωπα.

Axaxaxaxaxaxaxa Το αλσχαιμερ παει και ερχετε βλεπω...........

GENIKHS.jpg

HILLCLIMB.jpg

PISTAS.png

Αντε να σε δουμε και εσενα καπου ,τελος παντον..εστω και στους τιτλους τελους

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, John@John said:

Axaxaxaxaxaxaxa Το αλσχαιμερ παει και ερχετε βλεπω...........

1 hour ago, mad_dog said:

 

Μακάρι η καινούργια χρονιά να κάνει τον @troffeo γρηγορότερο μπας και δει βάθρο ο καημενούλης, που νομίζει ότι το βάθρο είναι πόλη της Χιλής !!!

 

Αντε να σε δουμε και εσενα καπου ,τελος παντον..εστω και στους τιτλους τελους

Αχαχαχαχαχαχαχαχα

Έχει banner που τον διαφημίζουν ώς τον καλύτερο sim driver ever!!!:1st::burp::1st::burp:

Κάτι είναι και αυτό...

:bleh::bleh::bleh:

 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Forum Statistics

    939
    Total Topics
    15.2k
    Total Posts

Living Legends

mad_dog, the fastest sim driver in the world

PC Games for free

UNREAL.jpg.06a44fa7bc9a0e74a2fd28f90ad76a27.jpg

Top 5 PC games

×
×
  • Create New...