Jump to content

pcgamingforum - Το καφενείο των simracers - Γενική Συζήτηση - Aγώνες


sC_w0lveS

Recommended Posts

Εγω προτεινω να συνεχισουμε το R3E σε κυριακες που δεν εχει πρωταθλημα rf2 και επειδη καταλαβαινω οτι δεν εχουν ολα τα παιδια ams θα ελεγα οσοι το εχουμε να τρεχαμε κανενα κομπο καμια παρασκευη που και που γι αλλαγη.

Sent from my X900+ using Tapatalk

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Εγώ είμαι σε μεταβατικό στάδιο στην ζωη μου αυτή τη στιγμή και οτι και να σας πω θα είναι ανακριβες.
Το rf2 είναι φανταστικό για τον εγκέφαλο μου.
Το raceroom είναι φανταστικό για το χαμόγελο στα χείλη μου.
Το ασσετο ειναι φανταστικό για την παρεα του.
Θα ακολουθώ όπου μπορώ οταν μπορώ με μεγάλη χαρά χωρίς όμως να δέσμευση σε ομάδες γιατί θα σας το χαλάσω με τις απουσίες μου.


Στάλθηκε από το SM-A510F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

 

3 hours ago, rapid_fast said:

Εγώ είμαι σε μεταβατικό στάδιο στην ζωη μου αυτή τη στιγμή και οτι και να σας πω θα είναι ανακριβες.
Το rf2 είναι φανταστικό για τον εγκέφαλο μου.
Το raceroom είναι φανταστικό για το χαμόγελο στα χείλη μου.
Το ασσετο ειναι φανταστικό για την παρεα του.
Θα ακολουθώ όπου μπορώ οταν μπορώ με μεγάλη χαρά χωρίς όμως να δέσμευση σε ομάδες γιατί θα σας το χαλάσω με τις απουσίες μου.


Στάλθηκε από το SM-A510F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Θα μπεις σήμερα ?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Συνεχίζουμε εδώ...

7 hours ago, sosna said:

Μα δεν υπάρχει διαφορά φιλοσοφίαςκ από οτι βλέπω δεν γίνομαι αντιληπτός.

Δεν υπάρχει καν φιλοσοφία.Ψευδοανοχή υπάρχει κ μάλιστα τα τελευταία πόστς κατέδειξαν ξεκάθαρα ποιός πιστεύει τι.Από τη στιγμή που προβαίνεις σε ad hominem χαρακτηρισμούς για ένα ΠΑΙΧΝΙΔΙ κ θεωρείς οτι ο άλλος σε προσβάλλει γιατί απλά διαλέγει κάτι διαφορετικό δεν είναι φιλοσοφία.Είναι φασισμός κ τραγική συμπεριφορά.

Απορώ που πάς τόσο μακριά το πράγμα.Ποιά φιλοσοφία,στο που κ πότε θα τρέχουμε σε πιξελάκια?

Θεωρείς οτι ο σεβασμός δείχνεται με το να δίνει κάποιος συμμετοχή κ όχι με το ποιόν του κ την εν γένει συμπεριφορά του.Εγώ πάλι θεωρώ πως μια χαρά συμμετοχή είχαν όσοι διαφώνησαν με τον ''σκληρό πυρήνα''.Απλά για διάφορους λόγους ποτέ δεν επέλεξε ο ''σκληρός πυρήνας'' να καταλάβει οτι δεν έχουμε όλοι τη διάθεση να τρέχουμε 5 ώρες τη μέρα ή να είμαστε παρόντες σε κάθε αγώνα no matter what.Κ όλα αυτά όταν μεχρί τώρα πουθενά δεν είδα κανένα να παραπονιέται τουλάχιστον φανερά στο γεγονός της μη συμμετοχής.Αυτό λοιπόν προσωπικά το βρίσκω υποκριτικό.Εδώ μπήκα στο ts για να συζητήσουμε-ηρεμήσουμε κ ο Δημήτρης με ειρωνευόταν κ όταν του αντιγύρισα την ειρωνεία πίσω με έλεγε ''την ειρωνεία πρώτη την έχεις όμως'' -κ αυτό στα πλαίσια της ανοιχτόκαρδης φιλοσοφίας?-.Μέχρι τώρα δλδ όλα οκ κ επειδή δεν μπήκα σε ένα αγώνα ξεχείλησε ''ξάφνου'' το ποτήρι κ έγινα ντίβα επειδή φοβάμαι μη ξεφτυλιστώ δλδ αν είναι δυνατόν.Για πίξελς...τι άλλο να πω.

Κ επειδή μου κόλλησε η καραμέλα της φιλοσοφίας κ του σεβασμού:αυτές καταδείχτηκαν με τις ειρωνείες τις βρισιές κ την υποτίμηση απέναντι σε όσους τόλμησαν να γράψουν οτι δεν τους αρέσει κάτι που αποτελείται από πιξελάκια.Για αυτή τη φιλοσοφία μου λες?

Δλδ τώρα που ειπώθηκαν όλα αυτά κ έμεινε ο σκληρός πυρήνας είναι καλύτερα-πιο διασκεδαστικά?Ή μήπως να κάνω χαρακίρι που ο Πάνος κ ο Δημήτρης δεν μπορούν να διαχειριστούν τις επιδόσεις τους συκγριτικά με μένα,ενώ πουθενά δεν έχω αναφέρει ποτέ αν είμαι ή όχι πιο γρήγορος από κείνους.Παρόλαυτα εμένα είπαν ντίβα,ενώ το πρόβλημα είναι ολότελα δικό τους. -εδώ τρέχαμε αγώνα κ ο Πάνος τσίριζε μεταξύ σοβαρού κ αστείου ''όχι ρε πούστη'' γιατί κατέβαζα χρόνο όταν υποτίθεται τρέχαμε με τους ''από κει'' κ κυνηγούσα την πρωτιά-

Όταν τους είπα οτι δεν μου άρεσε το άπντειτ στα λάστιχα του AC κ οτι δεν θα συνέχιζα ACRL,αλλά μάλλον θα έμπαινα με το Μεγκάν κ οι δύο μεταξύ σοβαρού κ αστείου μου έλεγαν,άστο καλύτερα κ έκαναν πλακίτσα τύπου μην έρθεις μωρέ δεν πειράζει.Ε λοιπόν συνεπικουρούντος του γεγονότος οτι το σιχαινόμουν δεν ήρθα κ τώρα τα ακούω κ από πάνω.

Βασικά τώρα που το σκέφτομαι οτι κ να έκανα θα έβγαινα στη σέντρα.Απλά τώρα η ''μη συμμετοχή'' ήταν καλή αφορμή.

Άρα λοιπόν οι προσβολές δεν είναι φιλοσοφία.

Κ από εκείνους που έγραψαν οτι δεν τους άρεσε το κόμπο κανείς δεν προέβη σε χαρακτηρισμούς απέναντι σε άτομα -με εξαίρεση τον Λιάκ αλλά αυτός είναι μια κατηγορία από μόνος του-.Ο σκληρός πυρήνας άρχισε τις ''συμβουλές''-''παραινέσεις'' κ τους πήρε από τα μούτρα για χίλους δύο λόγους.Κ οι διαφωνούντες βρέθηκαν σε σημείο να απολογούνται γιατί δεν τους άρεσε μια μακακία κ μισή που οδηγούνταν με μισό χέρι αφού με το άλλο μισό κράταγες την τιμονιέρα που βρυχόταν -το άλλο χέρι το χες για το σίφτερ-.Για αυτή τη φιλοσοφία μου μιλάς?

 

5 hours ago, andre said:

Εκτός από διαφορά φιλοσοφίας υπάρχει και έλλειψη επικοινωνίας. Ίσως είναι αυτό που λέει ο Πάνος για τον γραπτό λόγο.

Πίστεψέ με δεν αναφέρομαι σε τίποτα από αυτά που γράφεις. 

Αυτό που βλέπω εγώ είναι πάρα πολλά απωθημένα και απορώ από που μαζεύτηκαν. 

Από τα λάστιχα τα τιμόνια και τις θέσεις στο grid;

Απίστευτο.

Link to comment
Share on other sites

 

11 minutes ago, liakjim said:

Ευτυχώς έχουμε εσένα να λαμβάνεις αποφάσεις για το τι "θέλει" η κοινότητα.
Είσαι admin οπότε λες για το τι θες ΕΣΥ προσωπικά.

Ως admin που είσαι θα το σεβαστώ.

Μη το κρύβεις όμως πίσω από την κοινότητα.

Επίσης θα ήθελα να λαμβάνεις ισόποσα μέτρα δράσης. Αν με θέλεις δλδ ακόμα εδώ. Γιατί μια τρίχα με κρατάει και αυτή είναι από τα άτομα εδώ που σέβομαι.

Αυτά και τέλος.



Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Kανείς δεν μένει με το ζόρι.

Όποιος θέλει φεύγει και κάνει ότι θέλει.

Link to comment
Share on other sites

 @sosna said

39 minutes ago, admin said:

Ή μήπως να κάνω χαρακίρι που ο Πάνος κ ο Δημήτρης δεν μπορούν να διαχειριστούν τις επιδόσεις τους συκγριτικά με μένα,ενώ πουθενά δεν έχω αναφέρει ποτέ αν είμαι ή όχι πιο γρήγορος από κείνους.Παρόλαυτα εμένα είπαν ντίβα,ενώ το πρόβλημα είναι ολότελα δικό τους

Eσύ δηλαδή όταν εγώ είπα : Εμένα προσωπικά με ενοχλεί που είσαι πιο γρήγορος από μένα ! Tα άλλα που γράφεις τα καταλαβαίνω και τα προανέφερα,έμπα παιδί μου όποτε και όταν μπορείς και θέλεις δεν έχουμε πρόβλημα   κατάλαβες πως δεν μπορώ να διαχειριστώ την επίδοσή μου συγκριτικά με σένα ?

Το ίδιο ακριβώς και εδώ : Όταν τους είπα οτι δεν μου άρεσε το άπντειτ στα λάστιχα του AC κ οτι δεν θα συνέχιζα ACRL,αλλά μάλλον θα έμπαινα με το Μεγκάν κ οι δύο μεταξύ σοβαρού κ αστείου μου έλεγαν,άστο καλύτερα κ έκαναν πλακίτσα τύπου μην έρθεις μωρέ δεν πειράζει.Ε λοιπόν συνεπικουρούντος του γεγονότος οτι το σιχαινόμουν δεν ήρθα κ τώρα τα ακούω κ από πάνω. εσύ δηλαδή εδώ τι κατάλαβες ,οτι σε διώχναμε ?

Και ο τελευταίος απλός άνθρωπος  μπορεί μόνο από αυτό να καταλάβει πωs είναι χαριτολόγημα και πως ουσιαστικά είναι κοσμητικό για την αφεντιά σου επίθετο και σε καμία περίπτωση αυτό που περιγράφεις εσύ,πόσο μάλλον αν λάβεις υπόψιν σου το πως σε στολίζαμε κάθε φορά από τις λίγες που τρέξαμε μαζί .

Να σου θυμήσω λοιπόν εγώ αφού εσύ δεν θυμάσαι ,τι άλιεν σε λέγαμε πόσο σε εκθειάζαμε που τα έπιανες με τη μία χωρίς προπόνηση,τι συγχαρητήρια σου δίναμε και πόσο κάθε φορά σε ρωτούσαμε αν θα έλθεις να τρέξεις μαζί μας ,για όλα αυτά δεν είπες τίποτα μόνο περιορίστηκες να θέλεις να ικανοποιήσεις με το ζόρι την ανάγκη σου να βγείς από πάνω με κάθε τρόπο απαξιώνοντας τους πάντες και τα πάντα .

Προς τι η γενίκευση του τύπου  : Παρόλαυτα εμένα είπαν ντίβα,ενώ το πρόβλημα είναι ολότελα δικό τους.  Σε είπα εγώ ποτέ ντίβα ?

Αυτό εδώ δεν το κατάλαβα χρειάζεται μετάφραση -εδώ τρέχαμε αγώνα κ ο Πάνος τσίριζε μεταξύ σοβαρού κ αστείου ''όχι ρε πούστη'' γιατί κατέβαζα χρόνο όταν υποτίθεται τρέχαμε με τους ''από κει'' κ κυνηγούσα την πρωτιά-

Μα είσαι σοβαρός?

Με ξέρουν όλοι εδώ πως κάνω πλάκα ,αν είπα όχι ρε πούστη που έκανες γαμώ τους χρόνους το είπα μόνο για να προσδώσω περισσότερη αίγλη σ΄ αυτό που έκανες  ,τι έπαθες έπαψες τάχα μου να καταλαβαίνεις τη σημασία των εκφράσεων ,θλίβομαι.

Αυτή πάλι η γενίκευση : Κ επειδή μου κόλλησε η καραμέλα της φιλοσοφίας κ του σεβασμού:αυτές καταδείχτηκαν με τις ειρωνείες τις βρισιές κ την υποτίμηση απέναντι σε όσους τόλμησαν να γράψουν οτι δεν τους αρέσει κάτι που αποτελείται από πιξελάκια.Για αυτή τη φιλοσοφία μου λες?

Εβρισα εγώ, έβρισε ο Ιωάννης, έβρισε ο Κωστής, έβρισε ο mad ,έβρισε ο Ανδρέας ,έβρισε ο Vitas?

Υποτιμήσαμε κανέναν ?

Μπορεί ο τελευταίος να είπε :  Ολοι οι αλλοι είναι παπαρολογοι ή παρασύρθηκαν με λαθος έκφραση. λιγάκι υπερβολικό το συνηθίζει άλλωστε  αλλά ποτέ τα βέλη του δεν είναι σε προσωπικό επίπεδο ούτε δημιουργεί ποτέ θέματα το ξέρουν και οι πέτρες ,αντιθέτως λειτουργεί πάντα για το σύνολο και χωρίς να βάζει πάνω απ΄ όλα την προσωπική του προτίμηση.Τώρα αν κάποιος παρεξηγήθηκε και μ΄ αυτό δεν έχω λόγια ,θα του πρότεινα να ρυθμίσει την ευθιξία του γιατί θα χει παντού πρόβλημα.

Εντάξει ίσως να ξέφυγε λίγο ο Δημήτρης αλλά αυτά βρέστα με κείνον ,οι γενικεύσεις δείχνουν μια τάση να φορτώσεις εκβιαστικά  σε όλους ντε και καλά φταίξιμο και αυτό είναι πολύ πιο παρεξηγήσιμο από την εν βρασμώ αντίδραση του Δημήτρη.

Το δε πρώτο πόστ του Ανδρέα που τόση μήνιν από την πλευρά σου προκάλεσε ,το διάβασα το ξαναδιάβασα και ειλικρινά δεν βρίσκω κάτι το μεμπτό αν συνυπολογίσεις και πρέπει εσύ ο πεπειραμένος να το κάνεις ,το ότι είναι πολύ φρέσκος στο online, τότε καταλαβαίνεις απόλυτα τη σκοπιά από την οποία το βλέπει και αν έπρεπε να γράψεις κάτι αυτό θα ήταν να του εξηγήσεις τη θέση σου ,απ΄ ότι είδες το έπιασε αμέσως χωρίς να δώσει συνέχεια.

Γράφεις : Θεωρείς οτι ο σεβασμός δείχνεται με το να δίνει κάποιος συμμετοχή κ όχι με το ποιόν του κ την εν γένει συμπεριφορά του.

Σαφώς και η συμμετοχή με συνέπεια σε κάτι που πάει να γίνει έχει αξία και δείχνει σεβασμό,φυσικά και δεν θα κατηγορήσουμε όποιον έχει δηλώσει από την αρχή η αργότερα  πως δεν θα μπορεί να συμμετέχει πάντα για τον άλφα η τον βήτα λόγο ,αυτό ο Ανδρέας δεν το ήξερε γιατί δεν έμπαινε ts από την αρχή και γιατί δεν είχε και πείρα από online ,για μένα αθωότερος δεν γίνεται σε αντίθεση με σένα που απέφυγες να το συνυπολογίσεις αν και πεπειραμένος ξαναλέω.

Λες εδώ : Βασικά τώρα που το σκέφτομαι οτι κ να έκανα θα έβγαινα στη σέντρα.Απλά τώρα η ''μη συμμετοχή'' ήταν καλή αφορμή.

Πάλι φαντασιώνεσαι κατατρεγμούς και κατηγόριες , γενικεύεις όταν έχουμε πει πολλοί από μας πως δεν έχουμε πρόβλημα.

Θελεις να πείς κάτι γίνε συγκεκριμένος, γράψε με έβγαλε ο τάδε στη σέντρα αν θέλεις, όχι όλοι στον ντουρβά.

Λες εδώ  : Ο σκληρός πυρήνας άρχισε τις ''συμβουλές''-''παραινέσεις'' κ τους πήρε από τα μούτρα για χίλους δύο λόγους.Κ οι διαφωνούντες βρέθηκαν σε σημείο να απολογούνται γιατί δεν τους άρεσε μια μακακία κ μισή που οδηγούνταν με μισό χέρι αφού με το άλλο μισό κράταγες την τιμονιέρα που βρυχόταν -το άλλο χέρι το χες για το σίφτερ-.Για αυτή τη φιλοσοφία μου μιλάς?

Θα σου πω και πάλι πως η μεγάλη πλειοψηφία έχει δεχτεί το ότι δεν θέλουν η δεν μπορούν να συμμετέχουν κάποιοι πάντα ,τώρα το ότι ξεκίνησε συζήτηση για το αν είναι η όχι καλό το αυτοκινητάκι δεν ήταν δα και κάτι που έπρεπε οπωσδήποτε να αποφευχθεί ,βασικά προσπαθούσαμε να ελκύσουμε κόσμο και προσπαθήσαμε να βοηθήσουμε με κάποιες ρυθμίσεις αυτούς που είχαν πρόβλημα γιατί έκαναν παράπονα για συγκεκριμένα πράγματα.

Αν κάποιος ξέφυγε και είπε κάτι παραπάνω ε τι να κάνουμε εμείς οι περισσότεροι ,ας τα βρει ο θιγμένος με αυτόν που τον έθιξε ,όχι γενικεύσεις λες και έχουμε χωριστεί σε στρατόπεδα .

Στο κάτω κάτω όταν υπάρχει λόγος γιατί να μην υπάρχει αντίλογος ,αυτό κάνουμε όλοι υποστηρίζουμε την επιλογή μας, μόνο που πρέπει να γίνεται κόσμια.

Τέλος από μένα δεν πρόκειται να επανέλθω νομίζω ξεκαθάρισα τη θέση μου αρκετά.

 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, admin said:

Συνεχίζουμε εδώ...

 

 

 

 

Βρε Ανδρέα από όλα όσα γράφω έμεινες στο οτι έχω απωθημένα?Τα γεγονότα που δεν γνώριζες αλλά σου παρέθεσα δεν σε ξενίζουν-σου φαίνονται φυσιολογικά?Κ για πες μου παρακαλώ,απωθημένα εγώ ως σόσνα γιατί έχω,επειδή προσπάθησω να πω οτι είναι άδικο να βρίζουμε όποιον δεν συμφωνεί με μας?Το οτι με λέει κάποιος ντίβα ή οτι έχω τη μύτη ψηλά το λαμβάνεις ως φυσιολογικό?Έδωσα ποτέ σε σένα ή οποιονδήποτε άλλον αυτή την εικόνα?Άρα λοιπόν τι δεν μπορώ να καταλάβω κ ποιά απωθημένα έχω,το οτι δεν μου αρέσει να με βρίζουν/μειώνουν?

Η ερώτησή μου για το αν θεωρείς το βρίσιμο/ειρωνία ως φιλοσοφία πήγε στο βρόντο?Εσύ δλδ συμφωνείς με αυτές τις συμπεριφορές ή για να το θέσω πιο διπλωματικά δύνασαι να τις ανεχτείς?Εσένα θα σου άρεσε να σε λενε πράγματα που δεν ισχύουν κ μετά να πρέπει να απολογείσαι για τα αυτονόητα?Γιατί για μένα είναι αυτονόητο οτι αν κάποιος δεν θέλει-μπορεί έχει τη δυνατότητα να απέχει.Υπάρχει πουθενά στους όρους του φόρουμ ή της αγωνιστικής συμπεριφοράς οτι ή θα είσαι σε κάθε κόμπο ή φεύγεις?Κ αν υπήρχε κάτι τέτοιο γιατί ενόχλησε τώρα κ δεν είχε πει κανείς τπτ πρωτύτερα.

Κ έβγαλες κ το συμπέρασμα οτι δεν καταλαβαίνω τι μου λέτε?

Στο οτι με λες εμμέσως πλην σαφώς οτι δεν μπορώ να διαβάσω,δεν έχω φιλοσοφία κ δεν μπορώ να καταλάβω εντάσσεται κ αυτό στη φιλοσοφία?

Κ ξέρεις ποιό είναι το αστείο της υπόθεσης οτι εγώ μπλέχτηκα γιατί θεώρησα άδικο να λέμε πράγματα για κάποιους που απλά δεν τους άρεσε κάτι.Έτσι λοιπόν μπήκα στο ts κ είπα στα παιδιά εκεί αυτό το πράγμα.Ε μετά ανέλαβε ο Δημήτρης να με βάλει στη θέση μου.

Κ ξαναρωτώ απωθημένα γιατί έχω,γιατί έμπαινα όποτε μπορούσα με καλή διάθεση να περάσουμε καλά?

Link to comment
Share on other sites

Πάνο εγώ ούτε κατατρεγμένος ούτε θιγμένος ούτε μειωμένος νιώθω.Έγραψα τα γεγονότα ή τουλάχιστον την δική μου πλευρά.

Τώρα αν θες να πιστεύεις οτι μέσα μου θεωρώ οτι δεν έχετε σημαντικότερα πράγματα να ασχοληθήτε από την αφεντιά μου,τι να σε πω.

Ούτε γενίκευσα στα των όσων έλεγε.Είπα οτι για μένα χωρίς λόγο αρπάξατε τα παιδιά που είπαν οτι δεν τους αρέσει το κόμπο.Εσύ το βρίσκεις φυσιολογικό να βρίζεις τον άλλο επειδή δε συμφωνεί με σένα.Δεν είναι συνενοχή να μην λέμε κάτι όταν κάποιος βρίζει κάποιιον άλλο?

Εγώ κανένα πρόβλημα δεν έχω με τον Δημήτρη,ας λέει οτι θέλει.

έντιτ Πάνο στο πόστ μου που με είδες να απαξιώνω κ τι?

Επειδή δεν μπορώ να κάνω έντιτ -αχ βρε Πιλότεε-

Όταν μπήκα στο τσ τη Δευτέρα το κλίμα ήταν καλό?Γιατί εγώ μπήκα ακριβώς για να μην βγουν λάθος συμπεράσματα.

Ξαναλέω ούτε νιώθω κάπως ούτε έχω πρόβλημα.Με ενόχλησαν όσα είπε ο Δημήτρης κ το είπα καθώς κ οτι δέχτηκαν βρίσιμο όσοι δεν τους άρεσε το κόμπο.

Επίσης όταν λέμε οτι υπάρχει διαφορά φιλοσοφίας κλπ ε δεν είναι σαν να λες στον άλλο σάλτα κ μαμήσου?Όχι σε μένα προσωπικά γενικά.Κ ιδίως όταν στο λέει αυτό κάποιος που ούτε καν σε γνωρίζει,απλά διάβασε μερικά πόστς.

Edited by sosna
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, panosdimip said:

Αν κάποιος ξέφυγε και είπε κάτι παραπάνω ε τι να κάνουμε εμείς οι περισσότεροι ,ας τα βρει ο θιγμένος με αυτόν που τον έθιξε ,όχι γενικεύσεις λες και έχουμε χωριστεί σε στρατόπεδα .

Παναγιώτη (δεν κάνω quote όλο το ποστ σου γιατί είναι σεντόνι), από τα λεγόμενά σου φαίνεται να απομονώνεις το φταίξιμο σε ένα συγκεκριμένο άτομο. Όμως από τη στιγμή που υπόλοιποι του "σκληρού πυρήνα" (sic) παρόλο που σύμφωνα με τα λεγόμενά σου δεν συμφωνείται με το "ξέσπασμα" και τον τρόπο έκφρασης του συγκεκριμένου παραμένετε σιωπηλοί, τότε έμμεσα συναινείτε. Και για να το πω ξεκάθαρα, έπρεπε να τον επαναφέρετε οι υπόλοιποι στην ευγενικά στην τάξη ή να δείξετε την ήπια αποδοκιμασία σας. Κάτι που δεν έγινε παρά μόνο ΜΕΤΑ από τις παραθέσεις εν είδει best off του Νάσου.

Ενωτικούς χαιρετισμούς,

Γιάννης

Edited by gchristod
Link to comment
Share on other sites

Kάνετε σαν κοριτσοπαρέα του λυκείου και μαλώνετε για ανούσια θέματα.

Ειπωθηκε κάτι από έναν φίλο συνοδηγό εν βρασμώ ψυχής.

Μεγάλα παιδιά είμαστε. Αυτός που νομίζει ότι ενοχλήθηκε μπορεί να το πει ξεκάθαρα.

Δεν είμαστε μικρά παιδιά.

 

 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, mad_dog said:

Kάνετε σαν κοριτσοπαρέα του λυκείου και μαλώνετε για ανούσια θέματα.

Άντε εσύ τσακώσου για το dirt pickup των ελαστικών που είναι σοβαρό θέμα και άσε μας εμάς να τραβάμε τις κοτσίδες μας τότε.

 

6 minutes ago, panosdimip said:

Τα είπαμε απλά δεν το γραψα.

 Στο TS εννοείς? Εγώ εννοώ εδώ πριν μπείτε το βράδυ στο TS, scripta manent

Edited by gchristod
Link to comment
Share on other sites

Πιλότεε σε είπα δεν έχω θέμα.

Το όλο ζήτημα ξεκίνησε γιατί υποστήριξα οτι μπορεί ο καθένας μας να μην έχει τα ίδια θέλω likes whatever με τον άλλο.

Επίσης για να μην υπάρχει σκιά ξεκαθαρίστε αν υπάρχει κανονισμός συμμετοχής.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, gchristod said:

 

 Στο TS εννοείς? Εγώ εννοώ εδώ πριν μπείτε το βράδυ στο TS, scripta manent

Να ξεκαθαρίσω κάτι ούτε σκληρός πυρήνας υπάρχει ούτε στο πειθαρχικό ανήκω, όπως μπορείς εσύ να μιλήσεις για κάτι άλλο τόσο μπορώ κι εγώ, επειδή προσπαθώ να αποφεύγονται οι εντάσεις κάναμε κάποια συζήτηση σε ήπιο κλίμα, άλλωστε έγραψα κ είπα με τον τρόπο μου πως δεν συμφωνώ με τέτοιους χαρακτηρισμούς, αν πας λίγο πίσω θα δεις και τα γραπτά που μένουν. 

42 minutes ago, sosna said:

Πάνο εγώ ούτε κατατρεγμένος ούτε θιγμένος ούτε μειωμένος νιώθω.Έγραψα τα γεγονότα ή τουλάχιστον την δική μου πλευρά.

Τώρα αν θες να πιστεύεις οτι μέσα μου θεωρώ οτι δεν έχετε σημαντικότερα πράγματα να ασχοληθήτε από την αφεντιά μου,τι να σε πω.

Ούτε γενίκευσα στα των όσων έλεγε.Είπα οτι για μένα χωρίς λόγο αρπάξατε τα παιδιά που είπαν οτι δεν τους αρέσει το κόμπο.Εσύ το βρίσκεις φυσιολογικό να βρίζεις τον άλλο επειδή δε συμφωνεί με σένα.Δεν είναι συνενοχή να μην λέμε κάτι όταν κάποιος βρίζει κάποιιον άλλο?

Εγώ κανένα πρόβλημα δεν έχω με τον Δημήτρη,ας λέει οτι θέλει.

έντιτ Πάνο στο πόστ μου που με είδες να απαξιώνω κ τι?

Επειδή δεν μπορώ να κάνω έντιτ -αχ βρε Πιλότεε-

Όταν μπήκα στο τσ τη Δευτέρα το κλίμα ήταν καλό?Γιατί εγώ μπήκα ακριβώς για να μην βγουν λάθος συμπεράσματα.

Ξαναλέω ούτε νιώθω κάπως ούτε έχω πρόβλημα.Με ενόχλησαν όσα είπε ο Δημήτρης κ το είπα καθώς κ οτι δέχτηκαν βρίσιμο όσοι δεν τους άρεσε το κόμπο.

Επίσης όταν λέμε οτι υπάρχει διαφορά φιλοσοφίας κλπ ε δεν είναι σαν να λες στον άλλο σάλτα κ μαμήσου?Όχι σε μένα προσωπικά γενικά.Κ ιδίως όταν στο λέει αυτό κάποιος που ούτε καν σε γνωρίζει,απλά διάβασε μερικά πόστς.

Δεν ειναι συνενοχή γιατί απλά το ανέφερα, σηκωσα το ποστ δίπλα 

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, sosna said:

Πιλότεε σε είπα δεν έχω θέμα.

Το όλο ζήτημα ξεκίνησε γιατί υποστήριξα οτι μπορεί ο καθένας μας να μην έχει τα ίδια θέλω likes whatever με τον άλλο.

Επίσης για να μην υπάρχει σκιά ξεκαθαρίστε αν υπάρχει κανονισμός συμμετοχής.

Ο καθένας εννοείται έχει δική του αντίληψη.

Δεν υπάρχει πρόβλημα, ο καθένας συμμετέχει αν θέλει και αν έχει διάθεση. Δεν είναι τίποτα υποχρεωτικό.
 

Spoiler

 

Για το πρωτάθλημα όμως που θα ξεκινήσει, αυτοκίνητα θα προτείνουν μόνο αυτοί που επιθυμούν να τρέξουν.

Αυτοί που δεν θα τρέξουν απλά δεν λαμβάνονται υπόψη.

 

 

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, panosdimip said:

Εμένα μου ζήτησες να κάνω το δικαστή και να στοχοποιήσω αλλιώς συνένοχος ,εσύ πως αντέδρασες γενικά κι αόριστα?

Τώρα τρώγεσαι λίγο ή μου φαίνεται? Δεν σου ΖΗΤΗΣΑ να στοχοποίησεις, εσύ απομόνωσες:

2 hours ago, panosdimip said:

Εβρισα εγώ, έβρισε ο Ιωάννης, έβρισε ο Κωστής, έβρισε ο mad ,έβρισε ο Ανδρέας ,έβρισε ο Vitas?

Εντάξει ίσως να ξέφυγε λίγο ο Δημήτρης αλλά αυτά βρέστα με κείνον ,

Εγώ μόνο γενικά κι αόριστα δεν αντέδρασα, αντιθέτως χρησιμοποίησα παραθέσεις και τα λοιπά. Τι ακριβώς ζητάς τώρα από εμένα? Θέλεις να πω κάτι κάτι συγκεκριμένο ή να αποδείξεις κάτι? Ειλικρινά δεν μπορώ να δω τον σκοπό όλου αυτού.

Edited by gchristod
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, gchristod said:

Τώρα τρώγεσαι λίγο ή μου φαίνεται? Δεν σου ΖΗΤΗΣΑ να στοχοποίησεις, εσύ απομόνωσες:

Εγώ μόνο γενικά κι αόριστα δεν αντέδρασα, αντιθέτως χρησιμοποίησα παραθέσεις και τα λοιπά. Τι ακριβώς ζητάς τώρα από εμένα? Θέλεις να πω κάτι κάτι συγκεκριμένο ή να αποδείξεις κάτι?

Εσύ το γαργάλησες λέγοντας και παρεμβαινοντας μήπως το ξέχασες ,μου ζήτησες γραπτές παρεμβάσεις  και όταν σου τις έδωσα μου είπες πως καθυστέρησα κιόλας και με ρωτάς τι θέλω να αποδείξω?

Θα μπορούσαμε να λέμε για μια ολόκληρη μέρα αλλά δεν θα το τραβήξω άλλο σταματώ εδώ .

 

Link to comment
Share on other sites

Πιλότεε σε είπα δεν έχω θέμα.

Το όλο ζήτημα ξεκίνησε γιατί υποστήριξα οτι μπορεί ο καθένας μας να μην έχει τα ίδια θέλω likes whatever με τον άλλο.

Επίσης για να μην υπάρχει σκιά ξεκαθαρίστε αν υπάρχει κανονισμός συμμετοχής.


Νασο..
Δεν υπάρχει κανονισμός ή υποχρέωση συμμετοχης. Τρέχουμε προγραμματισμενα για να ειμαστε στανταρισμενοι, με βαθμολογια για να υπαρχει ανταγωνισμος και ενα μικρο κίνητρο για τη συμμετοχη.
Δεν εχω καταλάβει να υπάρχει σκληρός πυρήνας στην παρεα.
Αν υπάρχει εγω απλα αποχωρω.
Αν καποιος θεωρει το χελωνακι πυρήνα και μαλιστα σκληρό, χρειάζεται απλα γιατρους...
Εγω παιζω για να γουστάρω και για εναν αλλο λογο..
Αυτα...
Δεν εχω καταλαβει για ποιο λογο η παρεξήγηση παει σύννεφο..
Είσαι αξιοζηλευτα γρηγορος..
Αλλα ο ντοκτορ σου ειπε το αυτονοητο..
Πω πω τον πουστη το σαργκανη τι επιασε..
Αυτα..
Τα λεμε παρασκευη με πατατακια και κοκακολα.

Στάλθηκε από το SM-A510F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, rapid_fast said:

Αν καποιος θεωρει το χελωνακι πυρήνα και μαλιστα σκληρό, χρειάζεται απλα γιατρους...

Αυτή η ζήλεια σε έφαγε, επειδή θα πάρω το πρωτάθλημα σαν περίπατο...

Har har har

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, panosdimip said:

μου ζήτησες γραπτές παρεμβάσεις

Δεν ζήτησα μόνο από εσένα αλλά από την εδώ υπόλοιπη κοινότητα. Κι αυτό επειδή μέχρι ενός (προχωρημένου) σημείου μόνο εγώ μίλαγα την περισσότερη ώρα. Μην τα παίρνεις προσωπικά.

Ελπίζω επιτέλους τελεία.

Edited by gchristod
Link to comment
Share on other sites

Αυτή η ζήλεια σε έφαγε, επειδή θα πάρω το πρωτάθλημα σαν περίπατο...

Har har har


Οσο τερματιζεις πισω απο εμενα δεν εχεις ελπιδα.. και θα τερματιζεις απο εδω και περα πισω απο εμενα..
Har har har har....

Στάλθηκε από το SM-A510F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ρε μ@λακες (συγνωμη για το ρε :P ) δυο μερες τωρα ΤΗΝ εχετε κανει "λαστιχο". (ο Φιλοθεος και ο @liakjim στην κυριολεξια κιολας :P )
Ε Λ Ε Ο Σ.......

Λοιπον το βραδυ πιαστε κανα τιμονι και ελατε να δοκιμασουμε το καινουργιο φορμουλακι....

 

  • Upvote 6
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, sC_w0lveS said:

Ρε μ@λακες (συγνωμη για το ρε :P ) δυο μερες τωρα ΤΗΝ εχετε κανει "λαστιχο". (ο Φιλοθεος και ο @liakjim στην κυριολεξια κιολας :P )
Ε Λ Ε Ο Σ.......

Λοιπον το βραδυ πιαστε κανα τιμονι και ελατε να δοκιμασουμε το καινουργιο φορμουλακι....

 

1000 Like. Τον πάω τον Τσάκωνα με 1000.

Link to comment
Share on other sites

Guest liakjim

Έλα ρε Κώστα τώρα.
Μια κουβέντα είπα , που στη τελική ήταν η άποψή μου για ένα mod σε alpha stage και με είπαν κότα, ασεβή, άσχετο, παπαρολογο κτλ.
Τα περί λάστιχου λοιπόν , απεύθυνε τα εκεί που πρέπει.


Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Forum Statistics

    939
    Total Topics
    15.2k
    Total Posts

Living Legends

mad_dog, the fastest sim driver in the world

PC Games for free

UNREAL.jpg.06a44fa7bc9a0e74a2fd28f90ad76a27.jpg

Top 5 PC games

×
×
  • Create New...