Jump to content

Mazda Laguna Seca


Recommended Posts

5vx8i8si.jpg

Megane Trophy Cup - Mazda Laguna Seca

Practice 20:00 - 22:00

Quali 22:15 - 22:25

Race: 40min

 

eg8oaqi6.jpg

 

Κατεβάζετε όλοι σας αυτήν την έκδοση Mazda Laguna Seca v1.01

O server έχει στηθεί από την αρχή με την καινούργια version, οι χρόνοι μετράνε από την αρχή, ο καιρός είναι live.

Server up and ready

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

@mad_dog Βάλε αυτή την βερσιόν. Μην σε μπερδέψει το 1.01, είναι βελτίωση της 1.14 από το race2play. Έφτιαξαν το pitlane και την σουλούπωσαν:

https://mega.nz/#!RJomgJwT!B4ISxZVH0GyOn_u7bHayzHWe5LL2bSm0A8RWkGTgAsA

Δες αυτό για να δεις πώς θα έπρεπε να είναι κανονικά η πίστα:

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, mad_dog said:

5jv7ckbz.jpg

Το πήρα απόφαση θα ασκητέψω όπως το έκανε ο πιλότος μπας και δω μια άσπρη μέρα ,χθες δεν μου καθόταν καθόλου η πίστα ,ο πιλότος απέδειξε και πάλι την αξία του με ελάχιστους γύρους έγραψε φοβερό χρόνο.

Θα σας δω την επόμενη εβδομάδα μπου χου χου .:(

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν έγινε απολύτως τίποτα ρε Δημήτρη ούτε μας υποχρεώνει κανείς να πάμε ,ούτε και θα πάμε οκ!!

Απλά έλεγα αυτή την Κυριακή να πάω λόγω του ότι το κόμπο είναι του Κωστή ,οκ δεν πάω .

Αν είναι να επιλέξω επιλέγω εδώ μη χαλιέσαι άδικα για πράγματα που διορθώνονται σε 1 λεπτό.

Δεν νομίζω πως είναι λάθος αυτό που έκανα καθώς δεν θα υπάρξουν αλλαγές αφού δεν έχουν παρθεί τελικές αποφάσεις ,αυτές θα παρθούν με τη σύμφωνη γνώμη σας οπότε δεν καταλαβαίνω γιατί τόση χολή.

Link to comment
Share on other sites

Τι έγινε ρε παιδιά;

Εάν είναι να χαλιέστε επειδή είπαμε να τιμήσουμε το combo του Κώστα που με τη σειρά του μας τιμάει με την παρουσία του δεν σημαίνει ότι έχουμε ξεχάσει τα καραγκιοζιλίκια με τα ban και τα σβησμένα posts, χώρια τη συνεχή ανόητη διαμάχη για το ποιό sim την έχει μακρύτερη.

Μην αρχίσουμε και εδώ τα ίδια γιατί τότε θα αφήσω μια και καλή την ενασχόληση με τα ελληνικά forums και τους αγώνες που διοργανώνονται για να περνάμε καλά πάνω απ'όλα.



Sent from my LG-H815 using Tapatalk

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Με σας τους δύο (Μαρμάγκα και Παναγιώτη) πλέον δεν ξέρω αν μιλάτε σοβαρά ή αν τρολάρετε.. Στην περίπτωση που τα λέει σοβαρά ο @marmagas, Τζιμάκο μη χαλιέσαι και μην τα παίρνεις, ο Παναγιώτης πάντοτε έχει αγαθές και πυροσβεστικές προθέσεις. Δεν φταίει αυτός, φταίει η ακαταμάχητη ζωώδης γοητεία που αποπνέει όταν βρίσκεται πίσω από την ξεχαρβαλωμένη g27 του. Είναι πολλοί οι μνηστήρες της περσεφοdimp αλλά στο τέλος ξέρει ποιον να διαλέξει! Δε λέει να το διαλύσουμε κι εδώ, είναι ίσως η πιο καλά οργανωμένη παρεΐστικη ελληνική κοινότητα simracing, μην τρώμε τις σάρκες μας, λίγο demec coolness και να είμαστε λίγο στα @@ μας.....

Ο @sC_w0lveS και το combo του αξίζουν την παρουσία μας, αν το αυτοκίνητο το είχα θα έτρεχα κι εγώ για την παρέα, τα καβουράκια στις τσέπες και οι εμμονές μου δεν με αφήνουν.

Edited by gchristod
  • Upvote 6
Link to comment
Share on other sites

Ασχετο ,είχα φτιάξει και το μισό σκιν του πιλότεου ,αντε να βρω έμπνευση να τελειώσω το άλλο μισό τώρα.

Θα πετάξω τίποτα ουίσκια επάνω και καμιά σαμπάνια και τέλος τρομάρα του μου θέλει και χρυσό σκιν.

Link to comment
Share on other sites

Ολα αυτα γινονται επειδη νικησε στον προηγουμενο αγωνα ο ΠιλοΠεος. Μην τον αφησουν τον ανθρωπο να πιει μια σαμπανια με την ησυχια... Ζηλιαρηδες, ρεπαιδιμου...

 

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Καλά θα με τρελάνετε.Χτες δεν είπαμε οτι αν είναι να πάμε το Ρέισρουμ την Δευτέρα κ όσοι από μας θέλουν κ έχουν το dlc να τρέξουν εκεί?

Επίσης το κόμπο όπως προείπε ο Γιώργος το έβαλε ο Κωστής μας -το πουλέν μου- οπότε δεν το βρίσκω κακό να τρέξουμε μαζί.

Εγώ δεν είδα να διαφωνούμε σαυτό,εκτός αν λόγω ώρας δεν κατάλαβα.

Είπαμε οτι θα χαλάσουμε την παρέα?Όχι

Είπαμε οτι παρατάμε οτι τρέχουμε για να πάμε Assetto μόνο?Όχι

Άλλωστε εμείς όλοι μαζί θα μιλήσουμε για να καταλήξουμε αν μας ενδιαφέρει να εντάξουμε το Ασσέττο στο καλεντάρι μας,με την προυπόθεση των προγραμματικών αλλαγών,κοινώς άμα μας βολεύει-αρέσει ΟΛΟΥΣ.

Δημήτρη εγώ που θέλω να τρέχω ACRL που δυστυχώς συμπίπτει κάθε 2η Κυριακή με τους αγώνες του ΡουΦού να μην το κάνω?

Link to comment
Share on other sites

Μην συνεχίζετε, θα το κάνουμε μ$@#νί όπως στο απέναντι. Μην δίνετε συνέχεια. Γράψτε μόνο σχετικά για την Laguna Seca.

@John@John όλοι ξέρουμε τι έγινε και ποιος με κάρφωσε. Δεν δίνουμε συνέχεια παρακαλώ πολύ σε όλους. Μην με αναγκάσετε να το κλειδώσω, υπεύθυνοι είστε μετά εσείς.

:c0705:

:busted_red:

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, panosdimip said:

Ασχετο ,είχα φτιάξει και το μισό σκιν του πιλότεου ,αντε να βρω έμπνευση να τελειώσω το άλλο μισό τώρα.

Θα πετάξω τίποτα ουίσκια επάνω και καμιά σαμπάνια και τέλος τρομάρα του μου θέλει και χρυσό σκιν.

Θέλω χρυσό skin, θέλω setup και θέλω και όλα τα κορίτσια του grid... 

Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, sosna said:

εγώ που θέλω να τρέχω ACRL που δυστυχώς συμπίπτει κάθε 2η Κυριακή με τους αγώνες του ΡουΦού να μην το κάνω?

Να μην το κάνεις γιατί στο τέλος θα μείνεις με το πουλέν στο χέρι :P 

Edited by gchristod
Link to comment
Share on other sites

Εάν υποψιαστώ ότι ο άσχετος αντί να βάλει Laguna Seca έβαλε πίστα χωρίς το corkscrew και τώρα σπεύδει πανικόβλητος να το διορθώσει θα πεθάνω, σαν την άλλη φορά που έβαλε layout στο Sebring χωρίς το αεροδρόμιο ..... :crazy:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Εχασα ολο το πρωι με @@@@@ιες ενω υπαρχουν ωραια και χρησιμα πραγματα για το combo μας!!!

http://blog.axisofoversteer.com/2012/09/Laguna-Seca-Track-Guide.html

Ακου εκει οριο στο θορυβο!!!!!

Μπραβο ρε @mad_dog!!!!

Δωσε κι αλλο πονο....

Edited by marmagas
Link to comment
Share on other sites

Aπό τώρα ξεκινάω...το πήρα σοβαρά...λέω να τερματίζω πάντα πρώτος από εδώ και πέρα...

Γνωριστήκαμε τώρα οπότε σταματώ το κρυφτό...τώρα ξέρετε πως οδηγώ...

Har har har 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Forum Statistics

    940
    Total Topics
    15.2k
    Total Posts

Living Legends

mad_dog, the fastest sim driver in the world

PC Games for free

UNREAL.jpg.06a44fa7bc9a0e74a2fd28f90ad76a27.jpg

Top 5 PC games

×
×
  • Create New...