Jump to content

G.G. 2017 - Maserati GranTurismo MC GT4 @ Tor Poznań 09/10/2016


sC_w0lveS

Recommended Posts

Maserati GranTurismo MC GT4 @ Tor Poznań

09/10/2016

 

AC_MaseratiGT4_2.jpg.4e015c25fb3bc5323036572ed013f838.jpg

Poznan-Logo.jpg.6ea1f77f3d5828a02bea737eb483d50d.jpg

244210_screenshots_20160717122709_1.jpg.b9f9c7598a4a3138b1284808674268d5.jpg

Spoiler

 

244210_screenshots_2015-04-02_00001.jpg.b22e92dcd70dfad09fcf6bf79a25edd7.jpg

244210_screenshots_2015-12-27_00001.jpg.70bc99e607b04184c5f5695bb6445570.jpg

244210_screenshots_20160410170612_1.jpg.0f46505b39e86bdac7d15d136d53de28.jpg

244210_screenshots_20160430230800_1.jpg.06fc64ae4839b29c279ce697aeb2d395.jpg

244210_screenshots_20160513204030_1.jpg.b817f8e39ae27b799a64044d44a915df.jpg

244210_screenshots_20160605150352_1.jpg.ee32521f57eb2462afbba112b81d3aaf.jpg

poznan4.jpg.b474b0fb8c0c8ed435148447dd9d97a0.jpg

poznan5.jpg.c22ecc61b77fc795b7d764ec6c2a90cf.jpg

 

To link για την πιστα απο εδω:

Tor Poznań - laser scanned track | RaceDepartment
 

TIME OF DAY: 11:00

WEATHER: Mid Clear

AIR TEMP: 26c

GRIP: 96% στο practice, θα αυξάνεται αργά και σταθερά

Tyre blankets: 

 

PRACTICE: 20:30 (75 λεπτά)

QUALIFY: 15min

RACE: 22:00 (30 Laps)

 

 

 

  • Πρέπει να έχουμε τουλάχιστον 2 ρόδες μέσα στα όρια της πίστας (λευκές γραμμές).
  • Αν έχουμε επαφή με άλλον οδηγό με δική μας υπαιτιότητα, του παραχωρούμε σε ασφαλές σημείο τη θέση μας.
  • Προσοχή όταν ξαναμπαίνουμε στην πίστα μετά από έξοδο. Κοιτάμε πρώτα πίσω μας και στο χάρτη.
  • Προσοχή όταν βγαίνουμε από τα pits!
  • Κανόνες αγωνιστικής συμπεριφοράς + video

 

  • Για καλύτερο spatial awareness προτείνεται το Helicorsa Application
  • Προτείνεται η χρήση DISCORD με Push to Talk 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, GoMaR said:

Προσκαλουμε και παρακαλουμε την ομαδα του rF2 να παιξει μαζι μας αυτη την Κυριακη  μιας και ειναι αγωνιστικο και να γεμισουμε οσο τον δυνατον παραπανω θεσεις στο grid.
Αν μπορειτε να δωσετε παραταση στους αγωνες σας θα ηταν οτι καλυτερο.Αντε να τα πουμε ολοι στις πιστες και να προσπαθησουμε να βρουμε κοινες μερες :)


Υ.Γ το εκανα αντιγραφη απο το αλλο φορουμ.Αντε παιδια να τα πουμε παλι ολοι μαζι παλι:)

@mad_dog περιμενω και εσενα εννοειται

Αυτή την Κυριακή έχουμε αγώνα στο Raceroom. Μια όμως που το κόμπο το έβαλε ο @sC_w0lveS που είναι διπλός (και τριπλός) πράκτορας :P , και αν και τα άλλα παιδιά θέλουν να τρέξουν, δεν έχω πρόβλημα να το πάμε για Δευτέρα ή Τετάρτη. Με μία προϋπόθεση όμως: Να δεσμευτείς ότι θα πάρετε μέρος εσείς από το lab στον αμέσως επόμενο αγώνα raceroom ή rf2. Αν το αυτοκίνητο δεν ήταν dlc μπορεί να ερχόμουν κι εγώ (όχι ότι έχει ιδιαίτερη σημασία) αλλά δεν γουστάρω να συνεισφέρω άλλο στο τραπεζικό υπόλοιπο του μασαρούτου. 

Edited by gchristod
Link to comment
Share on other sites

Αποκλειστικά και μόνο για τον φίλο Κώστα θα έτρεχα δίπλα, φυσικά απροπόνητος ως συνήθως.

Περιμένω να δω και από τους υπόλοιπους για να προγραμματίσουμε τον αγώνα μας για την επόμενη Κυριακή.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, GoMaR said:

Βρε Γιαννη...Δεν εχω το raceroom Ουτε το rf2.Δε ειναι θεμα δεσμευσης..Να παιξετε μονο αν σας αρεσει.Και οχι απο χαρη.Και δεν εκπροσωπω το thelab :P

 

Το rf2 δεν χρειάζεται να το αγοράσεις για τρέξεις ;);) 

Δεν είπα ότι εκπροσωπείς το thelab, εκπροσωπείς όμως τα Greek Gatherings που οργανώνονται μέσω του thelab. Κι εγώ δεν το λέω σαν υποχρέωση, αλλά για να υπάρχει ανταλλαγή πληθυσμών σε όλα τα sims, όχι μόνο σε ένα. Θα είναι ωραίο να γεμίσουν όλα τα grids.

Edited by gchristod
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, GoMaR said:

Στειλε μου σε πμ πως και τι και θα το δω.
Απο εκει και περα παιζουμε οτι μας αρεσει.Αν μου αρεσει ναι εννοειται θα τρεχω.Αλλα απο το demo που εχω δοκιμασει.Δε μου αρεσε  :P
Και θα κοιταξουμε αν ειναι να βρουμε καποιες μερες για το καθε παιχνιδι.Να παιζουμε ολοι μαζι οσο μπορουμε :)

 

 

Α γεια σου, αυτό ακριβώς λέω. @John@John τα φώτα σου παρακαλώ, στείλε στον @GoMaR τις σχετικές... οδηγίες.

Link to comment
Share on other sites

Aν δεν έρθετε και εσείς rF2...τότε δεν θα έρθουν και τα παιδιά από εδώ στο AC.

Και θα φροντίσω να μην έρθουν ιδιαίτερα και προσωπικά με απόλυτες δημοκρατκές διαδικασίες...

Το 'να χέρι νίβει τ' άλλο και τα δύο μαζί τον Πιλότο...

 

Edited by mad_dog
Link to comment
Share on other sites

Εγώ δηλώνω από τώρα συμμετοχή στο ιβέντ δεν το χάνω με τίποτα αφ΄ενός λόγω του ότι το έβαλε ο Κωστής που είναι σ΄ όλους αγαπητός αλλά και επειδή θέλω να εκβιάσω καταστάσεις :P.

1 hour ago, liakjim said:

@panosdimip σε περιμένω για τη ρεβάνς!

Στείλε σετάπ και καθοδήγησέ με λίγο με τα λάστιχα v10 για να μην έλθω και αδιάβαστος .

@gchristodγια να έλθουν τα παιδιά από εδώ πρέπει να αγοράσεις το τελευταίο DLC του assetto :P.

Mεταξύ μας παίδες είναι πάαααρα πολύ καλό αυτό το DLC τα αξίζει τα λεφτά του.

Γιάννη ας το κάνουμε Δευτέρα το raceroom(όχι Τετάρτη γιατί έχουμε να αντιμετωπίσουμε και έναν μαντ ντογκ στη laguna me megane) για μία φορά και όταν τελειώσει το πρωτάθλημα ίσως κανονίσουμε με τον Ιάσονα ένα πρωτάθλημα όπου θα τρέχουμε όλοι μαζί κάθε 15 είτε στον Tango είτε στον άλλο τον παλιό .

@marmagas@rapid_fast@mad_dogχτυπήστε  ρε σεις  το dlc θα μας χρειαστεί έχει φοβερά εργαλεία μέσα ,αν δεν κάνουμε πρωτάθλημα από κoινού με τα παιδιά από το Greek gatherings  τελικά θα βάλω εγώ στο δικό μας από εκεί (εκβιασμός)!

Για την Ελλάδα ρε γαμώτο .:P:D

Edited by panosdimip
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, panosdimip said:

@gchristodγια να έλθουν τα παιδιά από εδώ πρέπει να αγοράσεις το τελευταίο DLC του assetto :P

Αυτό τώρα τι ήταν? Μήπως διαφωνείς με αυτό που είπα στον Ιάσονα ή με τον τρόπο που το είπα? Χμ? Ακούω... Πρώτος είπα να πάμε το R3E Δευτέρα.

Link to comment
Share on other sites

Ωραία δεν διεκδικώ την πρωτιά της μεταφοράς τη Δευτέρα απλά λέω να το οριστικοποιήσουμε.

Το άλλο είναι απλά εκβιαστικό για να συμμετέχεις στον αγώνα της Κυριακής, που είδες τη διαφωνία?

:D:D:D

Edited by panosdimip
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, panosdimip said:

Ωραία δεν διεκδικώ την πρωτιά της μεταφοράς τη Δευτέρα απλά λέω να το οριστικοποιήσουμε.

Το άλλο είναι απλά εκβιαστικό για να συμμετέχεις στον αγώνα της Κυριακής, που είδες τη διαφωνία?

:D:D:D

Χαλιέμαι τρελά να δώσω κι άλλα λεφτά στους Ιταλούς. Είναι προσωπικό στράβωμα. Έκανα ένα γρήγορο poll, ψηφίστε.

Edited by gchristod
Link to comment
Share on other sites

Ψώφησα κ γω να γίνει τη Δευτέρα το Ρέισρουμ.

Τελικά λόγω παράτασης τελειώνω το επόμενο Σαββάτο με τις εξετάσεις στο σχολείο οπότε θαμαι οκ.

Όπως είπα κ στον Ιάσονα αλλά κ όπως συζητούσαμε με τα υπόλοιπα παιδιά στο ts θα ήθελα να συνεχίσω την ενασχόληση με περισσότερα σίμς όπως κάνουμε τώρα μιας κ για πρώτη φορά έχω εγκατεστημένα σίμς κ τα χρησιμοποιώ -όχι όλα αλλά ένα καλό αριθμό-.Αυτό από μόνο του είναι επίτευγμα για μένα.Δεν βρίσκω λογικό να αναγκάσω κανένα να τρέχει κάτι που δεν του αρέσει όπως δεν θα υποχρεωθώ κ γω να συμμετάσχω κάπου που δεν βρίσκω το νόημα.

Μου άρεσε το Ρέισρουμ κ είναι ιδιαιτέρως διασκεδαστικό με τους όποιους περιορισμούς του ενώ το rF2 είναι εγνωσμένη αξία.

Εγώ κάθε 15 μέρες τις Κυριακές θα προσπαθώ να συμμετέχω ACRL στο AC,παρά τις ανισορροπίες του μοντέλου ελαστικών.Με μίντιουμ λάστιχα έβγαζα καλύτερο χρόνο από οτι με σόφτ χτες.

Αν είμαστε διατεθειμένοι να παραβλέψουμε ή κ να υποβαθμίσουμε τα προβλήματα που έχουν όλα τους κ απλά να τρέχουμε σε όποιο μας αρέσει θαναι ευχής έργον.Όχι όμως στον ψυχαναγκασμό ή στην υποχρέωση αφού εμένα αυτό ήταν που με απώθησε.

Καταλήγοντας αν δυνάμεθα να κρατήσουμε ένα φιλικό ή έστω ¨φιλικό¨-υποκριτικό modus vivendi χωρίς τοξικότητα οι συμμετοχές θα ανέβουν.Αν αρχίσουμε όμως πάλι τα ποιός την έχει μεγαλύτερη προσωπικά θα ψάξω να βρω αλλού να τρέχω RD,simHQ,Pitlanes κλπ κ δεν το λέω σαν απειλή αφού χέστηκε η φοράδα στο αλώνι που θα τρέχει ο σόσνα κ ο κάθε σόσνα,απλά με κούρασαν οι ανούσιες αντιπαραθέσεις.

Δεν θέλω να σταματήσουμε το R3E όσο περίεργο κ αν ακούγεται αφού έχει ωραίες επιλογές για αγώνες,ούτε κ το rF2 μιας κ τα URD :999: τα σπάνε.Ας καταφέρουμε να τα χωρέσουμε όλα.Ας μπαίνουμε απροπόνητοι στην τελική -παραπάνω απροπό από οτι τώρα-.

Αυτά τα ολίγα,τα επίλοιπα ts.

2 hours ago, gchristod said:

Χαλιέμαι τρελά να δώσω κι άλλα λεφτά στους Ιταλούς. Είναι προσωπικό στράβωμα. Έκανα ένα γρήγορο poll, ψηφίστε.

Άντε βρε ανεπρόκοπε πρωτοποντιούχε που μου χεις κ προσωπικά στραβώματα.Που είχες το σοσνα από πίσω κ ρώταγες αν εγένετο θαύμα ή αν απλά κοιμήθηκε η πλάση κ ο δημιουργός.

Βούλωσέ το κ κάνε οτι σου λένε τσολίτσα.

υγ:τα παραπάνω γράφτηκαν με σκωπτική διάθεση.Οποιαδήποτε χρήση ή αναφορά σε δικαστήριο της περιοχής σας θεωρείτε άκυρη μη σκόπιμη καταχρηστική κ ανούσια,αλλά αν σε λένε Γιάννη μπορεί κ να είσαι τόσο βλήμα ώστε να τα παραπέμψεις ως πειστήρια εξυβρίσεως.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ξέχασα να αναφέρω οτι καλές οι αλλαξοκ@λιές αλλά ας μην παρατήσουμε οτι τρέχουμε ήδη απλά κ μόνο για να μπούμε κάπου.

Ας δώσουμε λοιπόν προτεραιότητα στη διασκέδαση χωρίς φανατισμούς.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest liakjim

Έχω αγχωθεί που θα έρθετε οι αρφακτορικοί κ πλακώθηκα στο practice αντί να πάω για μπάνιο στο ρεπό μου.

Πως το λέει το τρελόσκυλο?

Αααααα ναι :

 

97c4e71aa620dd911cfe38b905a2f0af.png

 

har har har

 

p.s. Default setup ακόμα.

 

Link to comment
Share on other sites

O καθένας τρέχει όπου θέλει. Δεν υπάρχει πρόβλημα. Ακολουθούμε δημοκρατικές διαδικασίες.

Εγώ απλά ενημερώνω την κοινότητα επειδή επιθυμώ να τερματίσω πάλι πρώτος, δεν έχω τον χρόνο να κατέβω για αγώνα στο AC. 

Eυχομαι καλή διασκέδαση στα υπόλοιπα παιδιά που τρέξουν.

Ο @panosdimip δεν θα τρέξει και αυτός, θα είναι άρρωστος εκείνη την ημέρα...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Aνεβαίνει η ομάδα απέχουμε μόλις μισό δευτερόλεπτο από τον καλύτερό τους χρόνο ,αλλά χθες προσπαθούσαμε να στήσουμε το αυτοκίνητο και να θυμηθούμε πως πρέπει να το οδηγούμε στο ασσέττο .

Σήμερα και αύριο θα σπάσουμε τα χρονόμετρα με τη βοήθεια και του Νάσου το Σάββατο θα είμαστε αρκετά ισχυροί.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Forum Statistics

    939
    Total Topics
    15.2k
    Total Posts

Living Legends

mad_dog, the fastest sim driver in the world

PC Games for free

UNREAL.jpg.06a44fa7bc9a0e74a2fd28f90ad76a27.jpg

Top 5 PC games

×
×
  • Create New...