Jump to content

Βαθμολογία Mégane V6 Trophy Championship


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
On 28/11/2016 at 0:19 AM, andre said:

@mad_dog  δεν έχεις εσύ 2 νίκες , 1 έχεις μην χαίρεσαι. Ο Πάνος έχει δυο.

Διορθωμένη. Μετά από έξι αγώνες.  

2.JPG

 

 

πω πω...

Πρέπει να κάνω 2 νίκες για να περάσω τον @mad_dog στη βαθμολογία...

Μετά την άδικη αλλαγή απο τα BTCC που τα πήγαινα περίφημα, με το μεγκάν τα βρήκα ανάποδα....

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, rapid_fast said:

Βλέπω @panosdimip γράφεις γύρους αβέρτα, αλλά ακόμα δεν με πέρασες...

Δεν ξέρεις πόσο χαρούμενο με κάνεις...

Δεν φαντάζεσαι πόσο....

 

Εγώ το έχω προφητεύσει γιατί σε ξέρω αγαπητέ @rapid_fast μου ,αν ασχοληθείς θα σε βλέπω με το κυάλι ,να που βγαίνω αληθινός.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Βλέπω @panosdimip γράφεις γύρους αβέρτα, αλλά ακόμα δεν με πέρασες...

Δεν ξέρεις πόσο χαρούμενο με κάνεις...

Δεν φαντάζεσαι πόσο....

 


Και μας μας κάνει χαρούμενο
Har har har

Gesendet von meinem SM-G928F mit Tapatalk

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα να κάνω μια πρόταση ,να σταματήσει εδώ η βαθμολογία του πρωταθλήματος και το πρωτάθλημα να δοθεί στον Δήμητρη γιατί νομίζω του αξίζει για την απόδοση που είχε από την αρχή .

Ας κάνουμε δηλαδή τον αγώνα αλλά να μην μετρήσει πλέον στο πρωτάθλημα και να είναι ο τελευταίος τιμής ένεκεν ως αποχαιρετιστήριος και για κείνον.

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, panosdimip said:

Θα ήθελα να κάνω μια πρόταση ,να σταματήσει εδώ η βαθμολογία του πρωταθλήματος και το πρωτάθλημα να δοθεί στον Δήμητρη γιατί νομίζω του αξίζει για την απόδοση που είχε από την αρχή .

Ας κάνουμε δηλαδή τον αγώνα αλλά να μην μετρήσει πλέον στο πρωτάθλημα και να είναι ο τελευταίος τιμής ένεκεν ως αποχαιρετιστήριος και για κείνον.

Απο εμένα κανένα πρόβλημα...το πρωτάθλημα ο @marmagas και το κύπελλο εγώ...αφού έχει χαραγμένο και το όνομα μου επάνω...

Har har har

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, panosdimip said:

Ας κάνουμε δηλαδή τον αγώνα αλλά να μην μετρήσει πλέον στο πρωτάθλημα και να είναι ο τελευταίος τιμής ένεκεν ως αποχαιρετιστήριος και για κείνον.

Γιατί ρε παιδιά;  Τον αποχαιρετάμε δηλαδή;

Sorry, αλλά εγώ που περιμένω να γυρίσει, δεν ξέρω κάτι; 

Link to comment
Share on other sites

On 8/12/2016 at 9:09 AM, panosdimip said:

Θα ήθελα να κάνω μια πρόταση ,να σταματήσει εδώ η βαθμολογία του πρωταθλήματος και το πρωτάθλημα να δοθεί στον Δήμητρη γιατί νομίζω του αξίζει για την απόδοση που είχε από την αρχή .

Ας κάνουμε δηλαδή τον αγώνα αλλά να μην μετρήσει πλέον στο πρωτάθλημα και να είναι ο τελευταίος τιμής ένεκεν ως αποχαιρετιστήριος και για κείνον.

Να συνεχίσει το πρωτάθλημα, να βγάλεις 2 φορές DNF το σαλιγκάρι για να μην πάρει βαθμό..

Θα σου ρίξω φυσικά και 40 δευτερα ποινή για να έχω και το κεφάλι μου ήσυχο...

Εγώ θα κανονίσω να με τρακάρει ο σπάιντερ απο πίσω και να φάει ποινή και ακύρωση απο το πρωτάθλημα (όπως ο σουμάχερ με το βιλνεβ)

Και να πάρει ο Δημήτρης πρωτάθλημα και κύπελλο..

Και να μείνει το σαλιγκάρι με το καβούκι στο χέρι...

Τι λές???

 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

1. Γυρνάμε την βαθμολογία ανάποδα. 

2. Στους εναπομείναντες αγώνες να μετράν οι βαθμοί ανάποδα. Δηλαδή ο τελευταίος 22 .....  κ.ο.κ

3. Αναβολή πρωταθλήματος (αλλά Super League) επ' αορίστου, συνέχιση όταν επιστρέψει ο Δημήτρης και άμεση έναρξη νέου.

4. Συνέχιση πρωταθλήματος, απονομή κυπέλλων σε όλους και στον Φιλόθεο να αποδοθεί εύφημος μνεία.

Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, andre said:

4. Συνέχιση πρωταθλήματος, απονομή κυπέλλων σε όλους και στον Φιλόθεο να αποδοθεί εύφημος μνεία.

 

26 minutes ago, panosdimip said:

Εύφημος μνεία ?

Δικαιολόγησέ το.

 

Εγω λεω να του δωσουμε αυτο, να τελειωνουμε. Το κατεκτησε με την αξια του....

Spoiler

darwin-awards-ipopgr.jpg

 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, panosdimip said:

Εύφημος μνεία ?

Δικαιολόγησέ το.

Για να μην του δώσουμε κύπελλο. Με μια μνεία καθαρίσαμε.

Εξάλλου υποσχέθηκε οτι θα συμμορφωθεί. Κάθε αρχή και δύσκολη.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Har har har...

Aγαπημένα μου τρισάθλια σαλιγκάρια...

Tο ξέρω ότι με ζηλεύετε επειδή είμαι γρήγορος...αλλά επειδή έχω μεγάλη καρδιά σας συγχωρώ όλους σας...εκτός από τον @panosdimip, που με έχει πληγώσει πολλές φορές και μου έχει φερθεί άσχημα...

 

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια στο George για τη νίκη, στον Ανδρέα για την επίδοση κ στον Ιωάννη για την πρώτη θέση στο πρωτάθλημα. 

Πέρασα πολύ καλά μαζί σας όλον αυτόν τον καιρό και σας ευχαριστώ, θα ήμουν αχάριστος αν δεν ευχαριστούσα κ τον mad για την διάθεση του σέρβερ. 

Για μένα χτες έκλεισε ο κύκλος της ενασχόλησης μου με το pcgamingforum, καλό ήταν όσο κράτησε, οι ψυχοσωματικές μου δυνάμεις που αυτόν τον καιρό είναι στα χειρότερά τους δεν μου επιτρέπουν να συνεχίσω.

Εύχομαι να ολοκληρωθεί το πολύ καλό mod του john κ να το χαρείτε γιατί ο άνθρωπος έκανε πολύ και φοβερή δουλειά. 

Θα επικοινωνούμε για τυχαία events μέσω pm εδώ η στο thelab. 

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Ξενέρωμα ο χτεσινός αγώνας, ξενέρωμα και η απόσυρση του Πάνου από την ήδη μικρή παρέα που έχει απομείνει εδώ και τις τελευταίες εβδομάδες συρικνώνεται σταθερά.  :(

 

Εις το επανιδείν φίλε Πάνο, η φιλική μου συμβουλή για να διατηρήσεις τα νεύρα σου ανέπαφα και να έχεις μία υγιή σχέση με το χόμπυ σου (μας) είναι να δοκιμάσεις το iRacing.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ξενέρωμα ο χτεσινός αγώνας, ξενέρωμα και η απόσυρση του Πάνου από την ήδη μικρή παρέα που έχει απομείνει εδώ και τις τελευταίες εβδομάδες συρικνώνεται σταθερά. 

 

Εις το επανιδείν φίλε Πάνο, η φιλική μου συμβουλή για να διατηρήσεις τα νεύρα σου ανέπαφα και να έχεις μία υγιή σχέση με το χόμπυ σου (μας) είναι να δοκιμάσεις το iRacing.


Δεν τον αδικω Γιώργο..
Ξεκινάει αγώνα και έχει μπλε σημαία οπως εγώ...
Εχασε τα φρένα προσπαθώντας να καταλάβει που βρίσκεται και για ποιο λογο. Δεν είναι και λίγο να ξεκινάς πρώτος με τοσο κοπο και να σε βαζει τελευταίο χωρίς λογο..
Και κουβέντα για ρισταρτ..
Τα ιδια έκανε και σε εμένα.. οπότε και εγω μπηκα πιτ να καταλάβω τι εγινε..
Είπαμε να κάνουμε κατι με χαρά, οχι να μας βγει καρκίνος...
Συγχαρητήρια για την νίκη σου..
Συγχαρητήρια και στον πρωταθλητη.

Στάλθηκε από το SM-A510F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Forum Statistics

    940
    Total Topics
    15.2k
    Total Posts

Living Legends

mad_dog, the fastest sim driver in the world

PC Games for free

UNREAL.jpg.06a44fa7bc9a0e74a2fd28f90ad76a27.jpg

Top 5 PC games

×
×
  • Create New...