Jump to content

Griechen Tourenwagen Meisterschaft Cup


Recommended Posts

Με πήρε ο ύπνος και μπήκα πολυ αργά. Όλα ΟΚ με τον σέρβερ χωρίς κανένα πρόβλημα.
@mad_dog Εντάξει αγόρι μου εσυ δεν παίζεσαι με τίποτα...
Μόνο δηλώσεις του τύπου ο σέρβερ ετοιμάστηκε, ο σέρβερ απ, ο σέρβερ κλ@νει, θα σας φάω, θα σας περάσω από πάνω, θα σας γ@μ@σ@ όλους κλπ μακακιες...
Στο χωριό μου λένε Πολυ λάδι και τηγανιτα καμία!


Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, troffeo said:

Με πήρε ο ύπνος

Λες για τον άλλο αλλά καλός είσαι και του λόγου σου όλο δικαιολογίες είσαι :P:P,φίλε μου όταν σε καλεί το καθήκον εσύ δεν κοιμάσαι ,άκου δικαιολογία ,αυτά μου λέγανε κάποτε και οι φαντάροι όταν έβρισκα τη σκοπιά άδεια και πήγαινα στο θάλαμο να τους ξυπνήσω για να μη τους ρίξουν καμία καμπάνα άσε που τις περισσότερες φορές υπέγραφα εγώ στο βιβλίο ότι και καλά φυλάγανε.

Εδώ όμως δεν γίνεται να υπογράψω για σένα πρέπει να παραστείς :P:Dνα πιάσεις το τιμόνι να τα χώσεις και να δικαιωθείς.

Α και μή διανοηθείς και παρατήσεις το rf2 γιατί τότε θα φας 1 χρόνο φυλακή :t3724: με στέρηση αγωνιστικών δικαιωμάτων από όλες  τις simcadoures που πας και παίζεις .

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Έτρεξα ένα αγώνα στο iR με Ruf GT3 που τελείωσε 11 παρά εχτές αλλά δεν είδα κανένα στο RRE και είπα να κάνω κάνα γύρο στο ring με το καινούργιο Nissan.

Όταν κοίταξα ξανά το ρολόι είχε πάει δύο

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, geovas77 said:

Έτρεξα ένα αγώνα στο iR με Ruf GT3 που τελείωσε 11 παρά εχτές αλλά δεν είδα κανένα στο RRE και είπα να κάνω κάνα γύρο στο ring με το καινούργιο Nissan.

Όταν κοίταξα ξανά το ρολόι είχε πάει δύο emoji7.png

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 

Η αλήθεια είναι πως μπήκα 11 έκανα ένα 15 λεπτο ρέισρουμ και μετά αναζήτησα την τύχη μου στο ασσέττο με τον spyder που μπήκε στο μεταξύ στο ts .

Παρ΄όλο που δεν είχαμε κάνει μέτρο με το εβόρα τερματίσαμε στις τρεις πρώτες θέσεις ,εγώ πρώτος αλλά με την ευγενική χορηγία του jason αλλιώς θα είχαμε κάνει το 2-3 με τον spyder .

Fortsa rf2 & raceroom λέμε.

Ετοιμαστείτε να αναμετρηθούμε με τους φίλους απέναντι θα έχει ενδιαφέρον να έχω πάλι τον Jim τον liak απέναντι χεχεχε.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Α! Και νόμιζα ότι θα τους καλούσες να βρεθούν στο γραφείο του αλυτάρχη στην πιστα...
Αλλα τι μλκ λέω μεσημεριάτικα, αφού πιστα (server δηλαδή) δεν υπάρχει ακόμα...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Θα τρέξουμε σήμερα ?

Για να βλέπω like να βγάζω συμπέρασμα, αν είναι να μαστε 3-4 να πάμε rf2 για προπόνηση. 

Το practice αρχίζει 9:15 εγώ μπορεί να μπω νωρίτερα κατά τις 8 με 8:30 αν μπει κανείς νωρίτερα ας ρίξει μήνυμα εδώ. 

  • Upvote 6
Link to comment
Share on other sites

Γύρω στις 21:30 και εγώ (ΟΧΙ ΔΕΝ είμαι γαύρος :P, ΑΕΚάρα είμαι :D), γιατί με έχει πεθάνει ο ώμος μου και λέω να τον προστατέψω λίγο γιατί αυτή η βδομάδα είναι κόλαση από δουλειά, ταξίδια και το ΣΚ έκθεση στο Metropolitan Expo...>:(

Link to comment
Share on other sites

Να ναι καλά ο Νάσος με τις αντισυμβατικές προτάσεις του, από μενα όχι μόνο σεταπ, αδερφή να είχα να του την έδινα :P

Νομίζω είναι ώρα να αποκαλύψω και το μυστικό όπλο που είχα πρώτη φορά απόψε:

WP_20160926_00_13_42_Pro.jpg

  • Upvote 7
Link to comment
Share on other sites

Αρχικά να πω πως η ιδέα του Νασου για reverse order  , ήταν μια πολύ καλή ιδέα. 

Έβαλα μετά το replay του δεύτερου αγώνα και κόλλησα, το είδα όλο από τη θέση του οδηγού Νάσου , μαγεία η κίνηση των αυτοκινήτων, έβγαζε όλη την ένταση όπως τη ζήσαμε όταν τρέχαμε. 

Spyder κάνε αν βρεις χρόνο κάνα βιντεακι με την πορεία του Νάσου τα σπάει. 

Ενα μεγάλο dislike στον αυτοαποκαλούμενο πιλότο που δεν μπήκε καν στον κόπο να μας πει αν θα τρέξει μαζί μας.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Μπραβο στους πρωτους και μαλλον σε ολους!

Ενταση στις πρωτες θεσεις και πισω εγω ειχα μια μαχη με @troffeo!!!!!!

 

Oλο στα 4 το πηγαινε!Πολυ RBR στις πλατες του!

@sosna,τι να πω για τον δικηγορο μας....οτι πιανει το παει ταπα!!Αυτα που αρχισες να μου λες χθες Νασο γραφτα εδω για ολους πληζ!

@panosdimip,μια απτα ιδια ο γιατρος!!!

@geovas77, και @spyder οπως παντα γρηγοροι και προθυμοι να βοηθησουν!!

@sC_w0lveSw0l,θελουμε practice μαζι με @angelovzr και μετα ποιος μας πιανει!!

Τελευταιο αφησα τον @gchristod,1η θεση με οποιες συνθηκες ειναι 1η θεση,μπραβο!!!

Συνεχιζουμε...

Link to comment
Share on other sites

Αποτελέσματα αγώνα:

https://goo.gl/sX0Jae 

Η βαθμολογία είναι provisional γιατιί δίνει βαθμούς στους οδηγούς με DNF που είχαν λιγότερους από το 70% των συνολικών γύρων, θέλει πείραγμα με το χέρι. @angelovzr τι έγινε? Γιατί και στους 2 αγώνες δεν τερμάτισες?

2016-09-26 0015 0001.jpg

Edited by gchristod
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, sC_w0lveS said:

Μπαα, εμενα δε μου ελειψε το practice. Το ειχα λιωσει το combo στα competitions. Aπλη κουλαμαρα ηταν....

Τα competitions είναι δίκοπο μαχαίρι γιατί ακολουθείς τα σημάδια του άλλου, μόλις φύγουν αυτά μένεις ξεκρέμαστος .

Εχει δίκιο ο Jim πρέπει να μπούμε για πράκτις και μεσοβδόμαδα ,αυτό θέλαμε και το Σάββατο αλλά τελικά καταλήξαμε στο ρουφου χα χαχαχα .

 

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, panosdimip said:

Τα competitions είναι δίκοπο μαχαίρι γιατί ακολουθείς τα σημάδια του άλλου, μόλις φύγουν αυτά μένεις ξεκρέμαστος .

Αν δεν κάνεις challenge κάποιον αντίπαλο σου βγάζει μόνο το δικό σου ghost.

H βαθμολογία διορθωμένη:

 

GTM '92 Cup Standings.pdf

Edited by gchristod
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Forum Statistics

    940
    Total Topics
    15.2k
    Total Posts

Living Legends

mad_dog, the fastest sim driver in the world

PC Games for free

UNREAL.jpg.06a44fa7bc9a0e74a2fd28f90ad76a27.jpg

Top 5 PC games

×
×
  • Create New...