Jump to content

Griechen Tourenwagen Meisterschaft Cup


Recommended Posts

45 γύρους έκανα την αποφράδα εκείνη νύχτα,ανάθεμα αν μπόρεσα να βρω τα άπεξ των στροφών.Άσε που είμαι μόλις 5 δευτερόλεπτα πίσω από τον 1ο....:t2415::t6003:

Απίστευτα δύσκολη πίστα για μένα,απορώ πως την τρέχουν οι χεράδες στο motoGP.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, sosna said:

45 γύρους έκανα την αποφράδα εκείνη νύχτα,ανάθεμα αν μπόρεσα να βρω τα άπεξ των στροφών.Άσε που είμαι μόλις 5 δευτερόλεπτα πίσω από τον 1ο....:t2415::t6003:

Απίστευτα δύσκολη πίστα για μένα,απορώ πως την τρέχουν οι χεράδες στο motoGP.

Μεχρι και ο "μαθητης" σε περασε :P ουυυ να μου χαθεις.... :P

 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Μπράβο Κωστή,όσο για μένα στα ψιλαφητά πήγαινα.

Πρέπει όταν μπούμε με το Γιάννη το μικρό να τσεκάρουμε λίγο την τιιμονιέρα γιατί με το ντιφόλτ είχα θεματάκια.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, sosna said:

Μπράβο Κωστή,όσο για μένα στα ψιλαφητά πήγαινα.

Πρέπει όταν μπούμε με το Γιάννη το μικρό να τσεκάρουμε λίγο την τιιμονιέρα γιατί με το ντιφόλτ είχα θεματάκια.

Λογικά Πέμπτη βράδυ κατά τις 22:30 θα μπορώ να μπω, αν θες το κλείνουμε το ραντεβουδάκι..

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

@sosna sorry, αλλά δεν θα μπορέσω τελικά απόψε να μπω και ούτε αύριο μάλλον. Μήπως μπορεί ο @sC_w0lveS να σε βοηθήσει λίγο με τις ρυθμίσεις. Αν έχεις ακόμα deadzone στο κέντρο βάλε forcefeedback minimum force 25 και αύξησε το vertical load. Αν σου κάνει τρέμουλο στην ευθεία, μείωσε λίγο λίγο το πρώτο.

Link to comment
Share on other sites

Μπήκα μπ@σταρδε κ έβγαλα άκρη μοναχούλης μου,δεν έχω την ανάγκη σου.:crazy:  :t9705:

Τελικά λόγω hall sensors k leo bodnar καλωδίου τα πετάλια μου δεν έδιναν 100% γκάζι ενώ έσερνα από οτι είδα κ λίγο το φρένο.Το ρύθμισα, πείραξα λίγο κ κάποιες ρυθμίσεις του μενού κ όλα οκ.

Έκανα κ μερικές γύρες ακόμη κ είμαι μόλις 2,5 δευτερόλεπτα πίσω :choir::oregonian_winesmiley:

Στη συνέχεια βρήκα κ ένα σέρβερ με το Group 5 κ έλιωσα με το Fabcar 935 ντριφτάροντας συνέχεια.

 

Αισίως έφτασα τους 85 γύρους σύνολο οπότε τα έβγαλε τα λεφτά του :999:,πήρα κ το European track pack οπότε είμαι κομπλεδούρα.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, panosdimip said:

Φοβερό άβαταρ να πούμε στον John John να σου βάλει ένα στα τζάμια του megan.

To βράδυ θέλω να μπω κάπου αλλά δεν έχω αποφασίσει σε ποιό ,στο ts πάντως θα είμαι πιστεύω μετά τις 10.30 .

Θα σε βγάλω εγώ απο το δίλημμα, μπες ρουφού γιατί σέρβερ δεν μπορώ να σηκώσω σήμερα ;)

Link to comment
Share on other sites

Τελικά έμπλεξα με δύο καινούργιες 24αρες που πήρα, νόμιζα πως θα έβγαζα τις παλιές και απλά θα έβαζα τα hdmi και θα δούλευε αλλά πλανήθηκα πλάνην οικτράν,έβλεπε μόνο τις δύο. 

Αφού παιδεύτικα με διάφορα σχήματα κατάφερα τελικά να χρησιμοποιήσω τη μία, αύριο ίσως καταφέρω να αντικαταστήσω και την άλλη.

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, panosdimip said:

@gchristodΣήμερα θα σηκώσεις σέρβερ ?

Αν σηκώσει λέω να μπούμε να ρίξουμε καμιά προπονησούλα, να μη γίνουμε και ρεζίλι στις γκόμενες που θα φέρει ο Γιάννης στο Σέξερινγκ.

Αν και απόψε δεν μπορώ να σας κάνω παρέα, θα ανεβάσω γιατί το Kinkyring την θέλει την προπονησούλα του ;) 

Κατά τις 7 που θα πάω σπίτι.

 

 

Edited by gchristod
Link to comment
Share on other sites

Πρόσκληση λοιπόν μετά τις 10.30 με 11 στους παρακάτω έμπειρους οδηγούς που αποτελούν το top 11  :Pτου rf2

@mad_dog @sC_w0lveS @troffeo @marmagas @rapid_fast @panosdimip @sosna @angelovzr @spyder @John@John @geovas77 και στον ιδιοκτήτη και διοργανωτή φάντασμα  @gchristod   ( έτσι για να του δημιουργήσω και κάποιες ενοχές :P.)

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Να ρθεις το βράδυ να μας πεις ποιά είναι αυτή η Julia και τι θέλει από σένα ,πες της "πρέπει να σε εγκρίνει η παρέα αλλιώς σε κάνω uninstall."

Α και βάλε ρε παιδί μου αυτή τη γλώσσα μέσα θα σε περάσει για λιγούρι.:P

Edited by panosdimip
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Forum Statistics

    940
    Total Topics
    15.2k
    Total Posts

Living Legends

mad_dog, the fastest sim driver in the world

PC Games for free

UNREAL.jpg.06a44fa7bc9a0e74a2fd28f90ad76a27.jpg

Top 5 PC games

×
×
  • Create New...