Jump to content

St.Jean du Gard-Col St Pierre - Race 1


Recommended Posts

rF2 European Hill Climb Championship Round 01

LOCATION (START AREA)
St Jean du Gard

ehcc-circuits-2019-01.thumb.png.3aeb8c167a8bfbcade57bfacdcd822bd.png

Col St Pierre PROGRAMMA - TIME TABLE

24/05/2021 free practice

20:00 (CEST)  start of qualify

22:00 (CEST) start of the first car (warm up session) - first stage


- second stage (restart warm up session)

-*third stage (restart warm up session)

- end of race

In round 1 in 3 heats race, 2 BEST HEATS,will count

Round 1 will be broadcasted by GTR24h

 

 

Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα είναι ο πρώτος αγώνας του  (Virtual) Ευρωπαϊκού Πρωταθλήματος Αναβάσεων 2021, αλλά θα γράψω τώρα το review, γιατί μπορεί μετά να μην έχω τον χρόνο από την δόξα και τα συγχαρητήρια που θα δεχτώ από τους οπαδούς μου.
Η κατάκτηση της πρώτης θέσης στην κατηγορία που τρέχω ήρθε σχετικά πολύ εύκολα, χωρίς προπόνηση και ιδιαίτερο κόπο.
Η συλλογή βαθμών της ομάδας πήγε πολύ καλά με τον teammate μου @spyder να συλλέγει και αυτός πολύτιμους βαθμούς για την ομάδα μας Thunder Team!
Η συνέχεια θα είναι βαρετή γιατί θα κατακτώ συνέχεις τις πρώτες θέσεις στην κατηγορία μου, αλλά παράλληλα είναι και μια μεγάλη βοήθεια για τους υπολοιπους οδηγούς να μάθουν πως οδηγά ένας Πιλότος για να μπορέσουν και αυτοί κάποτε να φτάσουν τις επιτυχίες μου.
Για τις υπόλοιπες ομάδες και οδηγούς εύχομαι από τώρα καλή επιτυχία και καλά περάσματα !

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

@spyder δεν επιλέξαμε καλή στρατηγική.
Ο @andre είναι μεν στην κατηγορία Ε1 +2000, αλλά οι καλοί φύγανε και θα παίρνει βαθμούς.
Εγώ πάλι επέλεξα την κατηγορία Ε1 2000 γιατί σκέφτηκα δεν θα έχουμε συμμετροχές και αν έρθει κανείς θα τον εξαφανίσω !!!

Δες όμως τι γίνεται στην δική μου κατηγορία...


mad_dog (Pilot) 2:50.068

Javi.R 2:50.300

Panagiotis Kapetaneas 2:50.734

davidtachev 2:51.011

Δηλαδή όπως βλέπεις τα πράματα δεν είναι καθόλου εύκολα, βέβαια μπορώ και ένα 2:49 αλλά όπως βλέπεις θα ζοριστώ πολύ και μόνο περίπατος δεν θα είναι.

Για σένα τα πράματα είναι ακόμη χειρότερα, γιατί οι γρήγοροι επέλεξαν κατηγορία E2-SC/SS 3000 και εκεί είναι οι: Sebastien Ronat, Cyril Cherry, Ludovic Ferruit με τρελούς χρόνους και μάντεψε, ο Cyril 3ος !!!

Στους δικούς σου χρόνους ο Julien 2:42.512 και εσύ με 2:44.733 !

O @andre είναι ο τυχερός της παρέας γιατί έπεσε στην κατηγορία Ε1 +2000 με τα δικά μας παλτά (βλέπε: troffeo και Νικολάκη για παράδειγμα), όπου εκεί όμως ο @andre θα κάνει πάρτι μόνος τους, τους ρίχνει για πλάκα 3 sec !!!

Tον ήπιαμε με άλλα λόγια, κλαψ, κλουψ και ξανάμανά κλαψ !!!

baby-in-baby-seat-crying-closeup-picture

Link to comment
Share on other sites

Ευτυχώς που ο Κύριλος και ο Λουδοβίκος δεν τρέχουν στη κατηγορία μου αλλά το Τζούλιεν δεν τον πιάνω και εχω το Τακουλατ που είναι γρήγορος και ένα καινούργιο ο Μπλάνκο που είναι κι αυτός γρήγορος. Με τον Ερικ θα χτυπιέμαι..
Την ανάβαση την τρέξαν προχθές οι Γάλλοι στο πρωτάθλημα τους και τη ξέρουν πολύ καλά.
Εμείς τι θα κάνουμε... μια βροχή μπορεί να μας σώσει

Πάω να βρώ αφρικάνικη κούκλα και πολλές βελόνες ?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Forum Statistics

    939
    Total Topics
    15.2k
    Total Posts

Living Legends

mad_dog, the fastest sim driver in the world

PC Games for free

UNREAL.jpg.06a44fa7bc9a0e74a2fd28f90ad76a27.jpg

Top 5 PC games

×
×
  • Create New...