Jump to content

Automobilista


Guest liakjim

Recommended Posts

Guest liakjim

Στο screenshot βλέπω 36.99+27.99.
Αλλά οκ εσύ ξέρεις.
Δεν έχεις AMS beta στο library?

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, panosdimip said:

55 .2 πλήρωσα κοίτα στο steam

 

Σε είχα για λογικό άνθρωπο...πέφτεις στην παγίδα του marketing όπως τα άλλα τα :lamsey: με το forzassetto...

Παλιά μηχανή και δήθεν πετάει με τις αλλαγές και τρέχα γύρευε...

Με απογοητεύεις...κανονισε να μην με απογοητεύσεις και στην Laguna...

Edited by mad_dog
Link to comment
Share on other sites

Εσύ να δεις πόσο μας έχεις απογοητεύσει.

Τρέχουμε RRE απέχεις, σε ψάχνουμε rf2 με τα κυάλια, ευτυχώς που έκανες κ μια νίκη και σε ξαναείδαμε.

Με βάζεις κ σου κάνω σκιν κ το παρατάς, μεγάλη προσβολή. Δεν ξέρω τι θα κάνω στο εξής με έχεις προβληματίσει πολύ.

Σκέφτομαι να κάνω ένα ανεξάρτητο γκρουπ automobilista-assetto-rre για να μη συναντιόμαστε κ να ησυχασουμε.

 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Mad εσύ τρώγε κάθε μέρα το αγαπημένο σου φαγητό (rF2), άσε τους υπόλοιπους να τρώμε και κάνα λαδερό έτσι για αλλαγή :D

 

ΥΓ Δεν σε παρεξηγώ επειδή κατά βάθος είσαι άσχετος με το άθλημα των sim δικαιολογείσαι να είσαι κολημένος :4xvim2p:

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, geovas77 said:

Mad εσύ τρώγε κάθε μέρα το αγαπημένο σου φαγητό (rF2), άσε τους υπόλοιπους να τρώμε και κάνα λαδερό έτσι για αλλαγή :D

 

ΥΓ Δεν σε παρεξηγώ επειδή κατά βάθος είσαι άσχετος με το άθλημα των sim δικαιολογείσαι να είσαι κολημένος :4xvim2p:

Αν εγώ είμαι άσχετος εσύ και εσύ σχετικός...δεν έχει νόημα να γίνει παρακάτω συζήτηση...

Γιατί όσο ξέρω εγώ από διαστημόπλοια τόσο ξέρεις εσύ από racing sim... 

:oregonian_winesmiley:

:4xvim2p:

1 hour ago, panosdimip said:

Με βάζεις κ σου κάνω σκιν κ το παρατάς, μεγάλη προσβολή. Δεν ξέρω τι θα κάνω στο εξής με έχεις προβληματίσει πολύ.

Και εσύ με έχεις προβληματίσει...σε περνάω σαν σταματημένο πλέον και αυτό με ανησυχεί...

Har har har 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, mad_dog said:

 

Και εσύ με έχεις προβληματίσει...σε περνάω σαν σταματημένο πλέον και αυτό με ανησυχεί...

Har har har 

Aυτό αν πρόσεξες αλλά που να προσέξεις με τόση ματαιοδοξία που έχεις φουλάρει μετά τη νίκη,γίνεται μόνο όταν είμαι πραγματικά σταματημένος.

Νιαχ νιαχ νιαχ.

Link to comment
Share on other sites

Kυριακή κοντή γιορτή...

 

4 minutes ago, panosdimip said:

Aυτό αν πρόσεξες αλλά που να προσέξεις με τόση ματαιοδοξία που έχεις φουλάρει μετά τη νίκη,γίνεται μόνο όταν είμαι πραγματικά σταματημένος.

Aπό εδώ και στο εξής δεν θα μιλαώ σε αυτούς εκτός βάθρου γιατί μετά πέφτει το επίπεδο...εμείς είμαστε σε άλλο level...

Har har har 

Link to comment
Share on other sites

Guest liakjim

Για τους τυχερούς που θα αποκτήσουν αυτό το υπέροχο sim, ένα challenge (1ος χρόνος online, Utima GTR @Brands Hatch GP)

 

20161009193546_1.jpg

Link to comment
Share on other sites

Έριξα μια δεύτερη πιο προσεκτική ματιά στο automobilista και μπορώ να πω πως έχει αρχίσει κ με εντυπωσιάζει, πάλι δίκιο είχε ο Jim παιχνιδάρα ψήνομαι για πρωταθληματάρα αφού τελειώσουμε RRE το οποίο ρε παιδιά τα σπάει ειλικρινά δεν υπάρχει όμοιό του στον τομέα ένταση απόλαυση - αληθοφανέστατη κίνηση αντιπάλων αυτοκινήτων. 

Χτες καθόμουν πίσω απ το audi και το χάζευα φοβερή κίνηση καμία σχέση με τα άλλα. 

Μπορούμε βέβαια να μην το σταματήσουμε πράγμα που ψηφίζω με χέρια κ με πόδια κ να πάμε automobilista αντί rf2. 

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Guest liakjim

Παναγιώτη δοκίμασες το αμάξι που είπα πιο πάνω?

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, panosdimip said:

Μπορούμε βέβαια να μην το σταματήσουμε πράγμα που ψηφίζω με χέρια κ με πόδια κ να πάμε automobilista αντί rf2. 

Eγώ ψηφίζω forzassetto...έχει ένταση και πολύ καλά γραφικά.

To μετάνιωσα που δεν ήμουν χτες...στον επόμενο θα κατέβω.

Edited by mad_dog
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Σε ξέρουμε πια, δεν μπορείς να τρέξεις τίποτα άλλο εκτός από rf2, δυστυχώς όμως ούτε αυτό το υποστηρίζεις όπως πρέπει γι αυτό κι εμείς πρέπει να κοιτάξουμε το αγωνιστικό μας μέλλον. 

Νομίζω πως στο automobilista θα βρούμε αυτό που ζητάμε, φυσικά μπορείς να έρχεσαι οοοοποτε θέλεις. 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Eγώ τρέχω μόνο rF2.

Εσύ μπορεί να τα τρέξεις όλα αν θέλεις.

Το πρωταθληματάκι με το megane τελειώνει τον Δεκέμβριο. Έχουμε ξεκινήσει ήδη στο TS με τα παιδιά για ποια κατηγορία θα ξεκινήσουμε για το πρωτάθλημα το οποίο θα κρατήσει χρόνο.

Εσύ τρέξε όπου θέλεις βέβαια και όπου σε κάνει κέφι.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, panosdimip said:

Σε ξέρουμε πια, δεν μπορείς να τρέξεις τίποτα άλλο εκτός από rf2, δυστυχώς όμως ούτε αυτό το υποστηρίζεις όπως πρέπει γι αυτό κι εμείς πρέπει να κοιτάξουμε το αγωνιστικό μας μέλλον. 

Νομίζω πως στο automobilista θα βρούμε αυτό που ζητάμε, φυσικά μπορείς να έρχεσαι οοοοποτε θέλεις. 

Παναγιώτη το Σ/Κ το αγόρασα κι εγώ, γιατί η βερσιόν που είχα ήταν πάρα πολύ παλιά. Λοιπόν έχω εντυπωσιαστεί, τα γραφικά του δεν είναι κάτι το αξιοσημείωτο αλλά με τα σωστά φίλτρα και ρυθμίσεις είναι λίιιιιγο καλύτερα του rf2. Έπαθα πλάκα με το ffb όμως, καταπληκτικό, τουλάχιστον εφάμιλλο αν όχι καλύτερο του ρουφου, σου περνάει τα πάντα και είναι πιο ζωντανό ρε παιδί μου. Δεν ξέρω αν το πρόσεξες όσο έπαιξες αλλά έχουν κάνει να στρώνεται ΚΑΙ REAL ROAD εκεί που πατάνε τα αυτοκίνητα, έπαθα πλάκα σου ξαναλέω! Από τη στιγμή που το rf2 δεν έχει υποστήριξη και το R3E προσφέρει κόντρες και ευχαρίστηση, νομίζω ότι είναι καλύτερα να αντικαταστήσουμε τα μεγκάν με αυτό. Δεν είναι τυχαίο που όλα τα πρωταθλήμετα στο RD τα τρέχουν σε αυτό. Έχει πολύ content και ολόκληρες σειρές, όχι σκόρπια αυτοκίνητα, φορμουλες τζούνιορ, V10, V12, boxer cup, διαλιέχτε κόσμε!

Edited by gchristod
  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Guest liakjim
Όταν το δώσουν. 



Παναγιώτη, το έχουν δώσει στη beta.
Αφού αγόρασες το πακέτο, έχεις πρόσβαση.
Αν δεν έχεις, ή κάτι κάνεις λάθος και δεν το βλέπεις ή κάτι από αυτούς.

Επιβεβαίωσε ότι στο steam library, κάτω από το AMS , έχεις το AMS Beta το οποίο και πρέπει να κάνεις install.
@gchristod , το AMS είναι το rf2 που θα έπρεπε να είχαμε.

Που να δεις τη beta δλδ την 1.1 που ψήνεται.

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, liakjim said:

 


Παναγιώτη, το έχουν δώσει στη beta.
Αφού αγόρασες το πακέτο, έχεις πρόσβαση.
Αν δεν έχεις, ή κάτι κάνεις λάθος και δεν το βλέπεις ή κάτι από αυτούς.

Επιβεβαίωσε ότι στο steam library, κάτω από το AMS , έχεις το AMS Beta το οποίο και πρέπει να κάνεις install.
@gchristod , το AMS είναι το rf2 που θα έπρεπε να είχαμε.

Που να δεις τη beta δλδ την 1.1 που ψήνεται.

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Θα το κοιτάξω το βράδυ αλλά και χωρίς αυτό το παιχνίδι είναι φοβερό .

Αλλωστε κάποια στιγμή θα μας το δώσουν κανονικά.

Θα μαζέψω και τους άλλους και ξεκινάμε, ήδη έχουμε φτιάξει έναν σκληρό πυρήνα....

Edited by panosdimip
  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, panosdimip said:

Θα το κοιτάξω το βράδυ αλλά και χωρίς αυτό το παιχνίδι είναι φοβερό .

Αλλωστε κάποια στιγμή θα μας το δώσουν κανονικά.

Θα μαζέψω και τους άλλους και ξεκινάμε, ήδη έχουμε φτιάξει έναν σκληρό πυρήνα....

Πες μου όταν είσαι έτοιμος με τι να σηκώσω dedicated άμα είναι να ξεκινήσουμε από αυτή την εβδομάδα.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Forum Statistics

    939
    Total Topics
    15.2k
    Total Posts

Living Legends

mad_dog, the fastest sim driver in the world

PC Games for free

UNREAL.jpg.06a44fa7bc9a0e74a2fd28f90ad76a27.jpg

Top 5 PC games

×
×
  • Create New...