Jump to content

Automobilista


Guest liakjim

Recommended Posts

Guest liakjim
18 hours ago, marmagas said:

Vintage formula(DFV engine)67@Imola 72=ΤΡΟΜΟΣ!!!!!!!

>Τώρα πήρα πρέφα ότι έγραφες 67.

Έστω, ορίστε ένα μικρό challenge (σπάει εύκολα, είδα -0.7δευτ στο δέλτα):

 

20161106171011_1.jpg

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, liakjim said:

@marmagas, 1:34:106 με το 67 (θα δεις τον χρόνο μου στο time trial)

Προσπάθησα κι εγώ με σιφτερ που όπως γνωρίζετε  δεν παίζω ποτέ και κάτι κατάφερα.

Μου άρεσε υπερβολικά θα έλεγα κι ας μην έχει το απόλυτο ffb tou rf2.

Edited by panosdimip
Link to comment
Share on other sites

Beta races σημερα και αυριο βραδυ με 1.14 και διαφορα μονοθεσια απο 67 ως σημερα σε διαφορες αλλα σωστα χρονολογικα εκδοσης της Imola!

 

We are going to be running some multiplayer tests tonight 15/11 and tomorrow 16/11 for V1.15 & Imola release. For tonight we´ll be using v1.14, coming up to AMS Beta in 1h or so. Everyone with AMS Beta is welcome to join :)

Schedule for both nights is as follows:

20:00h GMT - F-Vintage 1969 @ Imola 1972 (practice / quali)
20:15h GMT - F-Vintage 1969 @ Imola 1972 (race)

20:30h GMT - F-Classic @ Imola 1988 (practice / quali)
20:45h GMT - F-Classic @ Imola 1988 (race)

21:00h GMT - F-V10 @ Imola 2001 (practice / quali)
21:15h GMT - F-V10 @ Imola 2001 (race)

21:30 GMT - MCR @ Imola 2016 (practice / quali)
21:45 GMT - MCR @ Imola 2016 (race)

You may join it by adding the Server IP in the Multiplayer Lobby:

IP 172.245.213.163:34597 
PW: dlctest123

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, panosdimip said:

Αντε την επόμενη Κυριακή από αυτή του πρωταθλήματος με το megan να ρίξουμε combo automobilista ,να πάρει μια ανάσα κι ο @mad_dogτώρα που έχει άλλες ασχολίες και δεν μας καταδέχεται.

Eσένα θα σου πάρω δώρο ένα ρεζερβουάρ...

Ηar har har 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Guest liakjim

Πολύ καλή η 2016 imola.
Ωραία τα χρώματα.

Το μόνο κακό είναι ότι είναι λίγο off.

Έχοντας λιώσει στη laser scanned του assetto, εδώ βγαίνω συνέχεια έξω αφού θέλει άλλες γραμμές.

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Guest liakjim

Άσχετο με το γεγονός ότι η πίστα είναι λίγο off , που είναι βέβαια απολύτως λογικό δεν με ενδιαφέρει ιδιαίτερα.

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Η Imola του '72 τα σπάει τελείως, βάλτε μια Formula της περιόδου και ξεχάστε τα gay friendly chicanes που έχουν καταστρέψει τις πίστες παγκοσμίως, πραγματική nirvana πέρασα όλο το πρωί τρέχωντας.

 

ΥΓ Reiza δώσε στο λαό Spa Historic !!!!!!!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest liakjim
Η Imola του '72 τα σπάει τελείως, βάλτε μια Formula της περιόδου και ξεχάστε τα gay friendly chicanes που έχουν καταστρέψει τις πίστες παγκοσμίως, πραγματική nirvana πέρασα όλο το πρωί τρέχωντας.

 

ΥΓ Reiza δώσε στο λαό Spa Historic !!!!!!!



Συμφωνώ, μακράν η καλύτερη έκδοση. Με τις vintage formulas , είναι φανταστική εμπειρία.

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, geovas77 said:

Σαββατιάτικο λιώσιμο :yahoo:

 

Έλα λοιπόν το βράδυ το ίδιο τρέχουμε κ στο rf2. Έκανα τις ρυθμίσεις που είπε ο Ιωάννης spyder k δεν κουνάει καθόλου, όσο θες το κάνεις να κουνάει.

Έχει και το εσάκι τη γλύκα του.

 

Link to comment
Share on other sites

Πάνο δοκίμασα τις ρυθμίσεις (βασικά τα έκλεισα όλα)  σήμερα το πρωί αλλά εξακολουθεί στην ευθεία εκκίνησης να πηγαίνει πάνω κάτω σε σημείο που να μη μπορώ να δώ το braking point, δεν μπορώ να καταλάβω τι γίνεται μπορεί να φταίει κάτι άλλο με τα config files που έχω.

 

Το Mod πάντως είναι κακό, εξάλου το λέει ο άνθρωπος ότι είναι alpha, ξέχωρα από το κούνημα δεν μπορώ να καταλάβω το FFB που ενώ στο AMS ξέρω ακριβώς τι γίνεται στο mod είμαι clueless και τη μία κάνω 1:40 και την επόμενη 1:45 ή έχω έξοδο, not my idea of fun. Θα περάσω τη βραδυά με τη σύζυγο χαζεύοντας το χαζοκούτι.

Link to comment
Share on other sites

Guest liakjim
2 hours ago, geovas77 said:

Το Mod πάντως είναι κακό, εξάλου το λέει ο άνθρωπος ότι είναι alpha, ξέχωρα από το κούνημα δεν μπορώ να καταλάβω το FFB που ενώ στο AMS ξέρω ακριβώς τι γίνεται στο mod είμαι clueless και τη μία κάνω 1:40 και την επόμενη 1:45 ή έχω έξοδο, not my idea of fun.

+1

Link to comment
Share on other sites

Κρίμα που σας άφησε τέτοια εντύπωση ομολογουμένως απορώ γιατί συνήθως ταιριάζουν τα γούστα μας.

Εγώ αντίθετα είχα πλήρη αίσθηση κ πληροφόρηση από το αυτοκίνητο.

Ίσως φταίει το ότι έχεις πειράξει κάποια αρχεία.

Εμένα με τις ρυθμίσεις δεν κουνουσε καθόλου, στον αγώνα ήταν ακόμα καλύτερα πηγαίναμε συνέχεια στο 1:40 και μερικές φορές έπεσε στο 1:39:χ.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ψάχνοντας για το πώς φτιάχνουμε server βρήκα 2 post, ανοίγουμε αυτές τις πόρτες:

34747 TCP (forward)
49632 UDP (forward)
34697 UDP (taken from multiplayer.ini)
34597 UDP (taken from multiplayer.ini)
8766 UDP (taken from multiplayer.ini)
27016 UDP (taken from multiplayer.ini)
40001 TCP (forward)
40002 UDP (forward)

If you're the one hosting the server (on the same PC that you want to play on) you will need to launch the game from inside it's folder, then click the + in multiplayer and type in your localhost IP: 127.0.0.0 in order to join the server.

If you know your friends IP you can click the "+" in the top right of the multiplayer screen, write in the IP and then their server will appear in the in game server list.

Worth noting that if you're using the steam server list to launch AMS games, AMS itself must be closed.

Εδώ http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=639440358 τα λέει λίγο διαφορετικά, ανοίγει λιγότερες πόρτες.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Forum Statistics

    939
    Total Topics
    15.2k
    Total Posts

Living Legends

mad_dog, the fastest sim driver in the world

PC Games for free

UNREAL.jpg.06a44fa7bc9a0e74a2fd28f90ad76a27.jpg

Top 5 PC games

×
×
  • Create New...