Jump to content

Automobilista


Guest liakjim

Recommended Posts

@spyderτσίμπατο θα γουστάρεις τρελά.

Τώρα για το marmaga δεν ξέρω αυτός είναι της φράξιας αλλά επειδή είναι οδηγάρα ίσως λέω ίσως να μας κάνει την τιμή κάποια στιγμή όταν θα βαρεθεί να τρέχει με τον mad οι δυό τους .

@John@JohnEλα έχει φόρντ μέσα, θα σε αφήσουμε να βάλεις και την νταλίκα μέσα.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Απλα μια παρακληση... Μην το ξεκινησουμε με πρωταθλημα με το καλημερα....

Επειδη οι περισσοτεροι τωρα θα το παρουμε, να περασει μια περιοδος γνωριμιας με το content που περιεχει. Δηλ. το πρωτο διαστημα να αλλαζει το combo καθε εβδομαδα ωστε να τα δουμε ολα και μετα βλεπουμε για πρωταθλημα. Τι λετε και σεις;

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, sC_w0lveS said:

Απλα μια παρακληση... Μην το ξεκινησουμε με πρωταθλημα με το καλημερα....

Επειδη οι περισσοτεροι τωρα θα το παρουμε, να περασει μια περιοδος γνωριμιας με το content που περιεχει. Δηλ. το πρωτο διαστημα να αλλαζει το combo καθε εβδομαδα ωστε να τα δουμε ολα και μετα βλεπουμε για πρωταθλημα. Τι λετε και σεις;

Συμφωνώ απόλυτα, έχει τόσο ωραίο content που είναι κρίμα να μην τα δούμε όλα, άσε, έχω φάει σκάλωμα, ακόμα και στον ήχο το raceroom μπροστά του είναι σαν το τρανζιστοράκι που είχε ο παππούς μου στο μπαρμπέρικο....

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ συμφωνώ viva brazil τώρα μένει να πείσω τον Vita που βασικά δεν θα κοπιάσω και πολύ ,η χώρα του Senna το βγάζει το παιχνίδι αυτό νομίζω είναι αρκετό.

Θα έχουμε και συνέπεια με το Γιάννη στο τιμόνι ,ούτε αλλαγές κόμπο ,ούτε αλλαγές την τελευταία στιγμή του καιρού ,γενικά δεν θα έχουμε δυσάρεστες εκπλήξεις που ξενερώνουν .

Κι αν είναι η κίνηση των αυτοκινήτων έστω κατά 70 % σαν του raceroom μας βλέπω να κολλάμε εδώ για κάνα 2 χρονάκια το λιγότερο να μαστε καλά .

Ας κάνουμε έναν απολογισμό  :

Faust, spyder,gchristod,scwolves,geovas,rapid fast,liakjim , o Nasos δεν λέει όχι είναι " ζώον "αγωνιστικόν ,τον troffeo θα τον πείσουμε είμαι βέβαιος ,ο Αγγελος μου φαίνεται συμφωνεί αν κατάλαβα καλά από τα λάικ.

Ο marmagas θα υποχρεωθεί να ακολουθήσει εκ των πραγμάτων ,ο John John δεν ξέρω μπορεί να μείνει να τον παρηγορήσει μαζί με τον άγιο Ανδρέα.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, mad_dog said:

Aν πάτε AMS (rF1) δοκιμάστε και το γνωστό Leo's FFB που το είχα όταν έτρεχα rF1. Κάνει το τιμόνι αγνώριστο.

Δεν χρειάζεται, έχει ήδη το RealFeel και είναι εξωφρενικά καλό.

Φοβερό σου λέω, πρέπει να το δοκιμάσεις με το DD τιμόνι.

Link to comment
Share on other sites

Guest liakjim

Είμαι μέσα!
Υπάρχει και το rd, με πολλές συμμετοχές.
Προσωπικα μπορώ Παρασκευή και Σάββατο βράδια ( αργά)

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, liakjim said:

Τσάμπα χάρηκα.

Να αλλαξετε τη μερα του αγωνα στο ac :P (σοβαρα το λεω)

edit: ο Δημητρης @marmagas εχει δηλωσει οτι ειναι fan του ams οποτε δε θα χρειαστει να τον πεισουμε...

Edited by sC_w0lveS
Link to comment
Share on other sites

Guest liakjim
Να αλλαξετε τη μερα του αγωνα στο ac (σοβαρα το λεω)

edit: ο Δημητρης @marmagas εχει δηλωσει οτι ειναι fan του ams οποτε δε θα χρειαστει να τον πεισουμε...



Κώστα αμφιταλαντεύομαι ακόμα και έτσι.
Τόσο πολύ έχω εντυπωσιαστεί που είμαι κατά 49% έτοιμος να παρατήσω το AC.

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, panosdimip said:

@John@JohnEλα έχει φόρντ μέσα, θα σε αφήσουμε να βάλεις και την νταλίκα μέσα.

Ναι το ξερω,ειδικα το Focus που εχει,βεβαια ηταν το πρωτο αμαξι που δοκιμασα καιρο πριν και σας εχει πει οτι ειχα μεινει πολυ ευχαριστημενος .Το μονο - ηταν ,που ειχε νομιζω τους ιδιους ηχους και σε αλλα αυτοκινητα :(.Θελει ομως δοκιμες και καποια χλμ.για να δουμε αν οντως αξιζει σαν σιμ.

Link to comment
Share on other sites



Κώστα αμφιταλαντεύομαι ακόμα και έτσι.
Τόσο πολύ έχω εντυπωσιαστεί που είμαι κατά 49% έτοιμος να παρατήσω το AC.

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk




Όχι ρε Δημήτρη μην το κάνεις αυτό, θες να κόψει φλέβες ο ιταλός στο φατσοβιβλιο έτσι και μάθει τι πας να κάνεις;

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Guest liakjim
7 minutes ago, geovas77 said:

 

 

 

 


Όχι ρε Δημήτρη μην το κάνεις αυτό, θες να κόψει φλέβες ο ιταλός στο φατσοβιβλιο έτσι και μάθει τι πας να κάνεις; emoji1.png

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 

 

 

Τους το έγραψα ήδη http://www.assettocorsa.net/forum/index.php?threads/ams-beta-automobilista-available.30869/page-24#post-764089

Περιμένω...xD

Link to comment
Share on other sites

Και για οσους θελουν εδω θα βρειτε και ενα track pack απο τον patrick giranthon για το AMS. Ολες οι πιστες ειναι με τα στάνταρ της reiza. Εχουν βαλει και εκεινοι το αγγιγμα τους.

http://www.racedepartment.com/downloads/automobilista-track-megapack-18-tracks.11779//URL]

Sent from my X900+ using Tapatalk

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν αυτή η μπέτα είναι πραγματικά άλλο παιχνίδι στο hdr και multiview απλά φανταστικό τελείως διαφορετικό από το κανονικό παιχνίδι αν ήταν έτσι το rf2 δεν θα υπήρχε αντίπαλος εδώ και χρόνια ,δεν πειράζει εγώ βρήκα πραγματικά το παιχνίδι μου .

Τελικά είχε δίκιο ο Δημήτρης ,πολύ ανώτερο από το ασσέττο το κακό είναι πως μου αρέσει περισσότερο και από το ρου φου 2.

@gchristodαλήθεια λέω αν δεν έχεις δοκιμάσει τη μπέτα δεν έχεις δεί τίποτα .

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

http://www.racedepartment.com/threads/automobilista-official-car-and-track-list.118207/

Από αυτοκίνητα δεν διαθέτει με την πρώτη ματιά κάτι που θα σε τραβήξει. 

Αλλά όταν αρχίσεις να οδηγάς ξεχνάς τα πάντα. 

Δοκίμασα προχθές το κανονικό και είπα οκ ενα mod rf2 που φαίνονται οι καταβολές rf1, μετά επέμενε ο Δημήτρης να κατεβάσω τη beta το έκανα αργά χτες γύρω ατις 12:30, αντε λέω να δοκιμάσω ενα κ να πάω για ύπνο, ήμουν πτώμα. 

Ε λοιπόν κοιμήθηκα στις 2 γιατί έπρεπε,.

Οι πίστες πολύ όμορφες brands με κάτι κλισεις ανηφορικες που σου κόβουν την ανάσα τα αυτοκίνητα πατάνε ωραία στο δρόμο πια στο ριπλευ τα γραφικά πολύ βελτιωμένα. 

Wtcc κόλαση για αγώνες προφυλακτήρα με προφυλακτήρα, super v8 το ίδιο νιώθεις το δρόμο κατευθείαν χωρίς να χάνεις το απεξ παρ όλο που είναι η πρώτη φορά. 

Οι φορμουλες επικές, μέχρι και το μίνι μου φάνηκε φοβερό γιατί σου περνάει την αίσθηση της ταχύτητας και δεν ανέφερα για τους ήχους γιατί τα χουν πει, είναι πράγματι οι καλύτεροι. 

Αφού με εντυπωσίασε στo hotlaping φαντάζομαι στο online τι θα κάνει.

Βιάζομαι να κάνουμε σέρβερ ναι έχει δίκιο ο geovas που έβαλε τα κλάματα κι ο Δημήτρης που θέλει να παρατήσει το ασσέττο. :h0212:

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, GoMaR said:

οντως δε με συγκοινουν τα αμαξια γμτ...
Ξερω ξερω για σας σας τραβανε τα αγωνιστικα...Κατσε να δουμε μολις βγει κανονικο release αν θα εμπλουτισουν με παραπανω αμαξια 

Racing sim λεγόμαστε τι ήθελες να μας συγκινεί ,αα υπάρχει και το eurotruck simulator μήπως ενδιαφέρεσαι?:bleh:

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, GoMaR said:

Ε ναι γιατι πατε γαμι*ντας τα απλα αμαξια και εχετε πιασει τα αγωνιστικα.Οδηγαααρες μουυυυ :P

 

Δεν υπάρχει περίπτωση racing simer να οδηγήσει κανονικό αυτοκίνητο, πόσο μάλλον να κάνει αγώνες με κανονικά αυτοκίνητα.

Δεν παίζει αυτό με τίποτα.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Forum Statistics

    939
    Total Topics
    15.2k
    Total Posts

Living Legends

mad_dog, the fastest sim driver in the world

PC Games for free

UNREAL.jpg.06a44fa7bc9a0e74a2fd28f90ad76a27.jpg

Top 5 PC games

×
×
  • Create New...