Jump to content

s397 GT3 cars


mad_dog

Recommended Posts

  • Replies 391
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Μολις το κατεβασα,βρηκα εναν σερβερ με ατομα και μπηκα.

Στο 1.59 ο πρωτος!

Θελει δουλεια και πρακτις.

Default setup μονο κατεβασα λιτρα.

Πρεπει να κοψω 2-3 sec!!

Πρωτη αποψη,γουσταρω!

rf2Capture.PNG

rf2.1Capture.PNG

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλό το Mclaren, καλύτερο απ'τα Apex, εύκολο να το πας δύσκολο να το κάνεις master, έκανα μερικούς γύρους στη Silverstone στο 2:06.00.

Κι εγώ πήρα το GT3 Pack, τα άλλα που έρχονται είναι Bentley και Mercedes απ'ότι διάβασα.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

@John@John,Σε παρακαλω ανεβασε σερβερ με Μclaren@Silverstone Gp!

Αμαρτησα @spyder,εβαλα καπακι AC το ιδιο καμπο...:).....στο ρουφου εισαι στο τιμονι,στο καθισμα,στο ΑC κατι δεν με συνδεει με το αμαξι,κατι λειπει ρε γαμωτο,ευχαριστο ομως και τρενο!

 

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον δεν έχει το Mclaren και δεν μπορεί, διαβάζω πως έχει κάποια ιδιαιτερότητα HOW TO: Creating a RaceEvent with Paid Content

Quote

Creating a RaceEvent and Hosting with paid content from the item store:
If you are hosting with SteamCMD dedicated server please also see this thread.

The procedure for making a RaceEvent is the same as with free content - with one exception

Make a RaceEvent by following this Guide

When choosing the car in Step 4 - Adding Tracks and Cars make sure and only select the update version.

For example with the McLaren you will have v100 and v101 installed.

Select only v101 in the track selection window.

Then proceed to finish up the RaceEvent as you normally would.

Ας ανεβάσει ο @mad_dog ή ανεβάζω κι εγώ. Χαχα κι εγώ το σκέφτηκα να το δοκιμάσω στο AC ίσως το κάνω αργότερα αλλά ξέρω πως θα ξενερώσω :D

Link to comment
Share on other sites

Δεν γίνεται να ανεβάσω...κάτι έχουν κάνει...έχει δυο version...την 1.00 και την 1.01

Στην 1.01 είναι θεωρητικά οι ομάδες αλλά δεν μπορείς να τις βάλεις και τις δυο στον server...

Link to comment
Share on other sites

Εκανα 2 γύρους με το Mclaren στο AC, πολύ πιο εύκολο, παρόμοια συμπεριφορά στις στροφές αλλά χάνει πολύ σε αίσθηση το αυτοκίνητο στο FFB στα ελαστικά και στο δρόμο.

Οι aliens γυρνάνε στο 1:58-1:59 και πάνε όλες τις στροφές με ελαφρύ drift αλλά σίγουρα έχουν αυξημένο grip με τόσους γύρους που έχουν κάνει και έχουν στρώσει γόμα στην άσφαλτο. Οι κοινοί θνητοί γυρνάνε στο 2:01-2:02.

Σήμερα-αύριο βγαίνει update στο DX9 οπότε και οι server πρέπει να γίνουν update @John@John @mad_dog

Link to comment
Share on other sites

Μακρια απο τιμονι μεχρι το Σαββατο,εχω σκασει,εκανα βολτα στα διαφορα σιμφορουμς ψαχνωντας-ψαρευωντας διαφορα για το νεο Μακλαρεν.

Το δοκιμασα λιγο σε εναν σερβερ με πολλα ατομα,μεταξυ τους ηταν ο Enzo Bonito redline team allien,και ....δεν σας κρυβω σκεφτηκα refund!

Στο 2.03(default ομως ετσι!) και οι οι πρωτοι 1.57,τωρα τρεχουν στο 1.56 και σε λιγες μερες 1.54-55.

Εκμεταλλευτηκα την κατασταση και σταματησα το hotlapping και εκανα λιγη κατασκοπια μεσω ζωντανου ρηπλει,ειδικα πανω στον Enzo.

Δικιο μεγαλο εχει ο @spyder,slide and rotate!!!

Οχι ακριβως drift αλλα κατι σαν μικρο γλιστριμα και γλυκο γυρισμα του αμαξιου!

Με default setup,πολυ downforce,δεν μπορεις να το πετυχεις αυτο,αρα πρεπει να τρεχει με πολυυυυ χαμηλη αεροτομη κατι σαν   .....1!!!!!

Δεν το εχω δοκιμασει ακομα,υπομονη μεχρι Σαββατο,αλλα νομιζω με καλες εξοδους στις δυο μεγαλες ευθειες του Σιλβερ.με χαμηλη αεροτομη οι χρονοι κατεβαινουν πολυ!

Με τελειες,οσο μπορεσα,γραμμες και default setup,κατι σαν αορατο τοιχος σε εμποδιζει να κανεις καλο χρονο,ισως η υποστροφη θελει σκοτωμα εδω και ολα τα λεφτα σε υπερστροφικο στησιμο!

Χρονος υπαρχει για δοκιμες και πειραματα,εδω χρειαζεται η βοηθεια του @rapid_fast,για τα ανατρεπτικα του σεταπια καθως ολων των παιδιων που γουσταρουν Gt3 cars.

@liakjim,δοκιμασε αεροτομη 1,χαμηλωσε πισω,front toe στα πιο αρνητικα,σφιξε ελατηρια μπρος πισω.

Εννοειτε αυτα μονο για hotlapping οχι για αγωνα!

Επισης κατι παιζει με τα cuts,εδωσαν updated Σιλβερ,γιατι?Καπου κοβουν τα εξωγηινα!!!

Για την 100αδα πολυ χλωμο το βλεπω,θα το δοκιμασω ομως!

Μπραβο στους Κωστα και Πολεμαρχο,μακαρι να μπουν στην εικοσαδα και να τρεξουν,στον αγωνα ειναι σκυλια μαυρα και οι δυο τους!

 

 

Link to comment
Share on other sites

Αν όλα πάνε καλά θα δοκιμάσω σήμερα βράδυ.
Μήτσο η διαδικασία ποιά είναι? Πατάς join session και σε βάζει σε κάποιον σέρβερ? Ποιά πίστα πρέπει να κατεβάσω?
Ευχαριστώ για τα tips.

Ελπίζω να μην ισχύει αυτό που λέτε για drift, γιατί ακριβώς αυτός ο λόγος είναι που είχα παρατήσει το rf2 καθότι θεωρούσα γελοίο να υπάρχει αυτή η τρύπα στα physics που σου σου επιτρέπει να κάνεις ταχύτερο χρόνο με drift. Θυμάμαι στο Silverstone με τα corvettes που τρέχαμε με τον Παναγιώτη, είχα τον ταχύτερο χρόνο κάνοντας drift σε κάθε στροφή με τέρμα υπερστροφικο σετ απ...
Στα νεότερα builds αυτό είχε διορθωθεί. Κάνε το ίδιο τώρα και ειδικά με το νισσαν και θα φας ένα μεγαλοπρεπές tank slapper.

Διαβάζω στα forums ότι το αμάξι στο rf2 είναι πιο εύκολο από το assetto, με πιο γλυκές αντιδράσεις στο όριο ίσως γιατί είναι πιο κεντρικά το κέντρο αεροδυναμικων πιέσεων.

Αλλά δεν έχει σημασία. Έχω πορωθει για το κυνήγι του χρόνου. Στόχος το 1:59

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Κανεις,οπως λες,join session και σε βαζει σε σερβερ.Δεν εχω κανει χρονο ακομη στους official.

Το corvette gt2 της Isi και τα Urd gt ειναι για μενα και για πολλους TOP σε physics!

Αυτο που διαβαζω ειναι το 650s θελει επιθετικη οδηγηση και σεταπ,δεν ξερω ακριβως τι εννοουν!!!????

Αλλιως ειναι τεμπελικο και πισω σε χρονους!

Α ρε Δημητρη να χαμε Dd wheel,μειναμε με τα μπρελοκ....τι να νιωσουμε......

Screenshot_2017-08-04-10-51-02.png

Edited by marmagas
Link to comment
Share on other sites

Ξερουμε τι πολιτικη θα ακολουθησουν για το gt3 pack?

Θα πρεπει να εχεις αγορασει ολο το pack για να μπεις σε σερβερ που θα εχει αυτα τα αυτοκινητα ή θα αρκει ενα οπως στο r3e?

(θα αγοραστει παντως ολο το πακετο, απλα πληροφοριακα ρωταω)

Link to comment
Share on other sites

Ξερουμε τι πολιτικη θα ακολουθησουν για το gt3 pack?
Θα πρεπει να εχεις αγορασει ολο το pack για να μπεις σε σερβερ που θα εχει αυτα τα αυτοκινητα ή θα αρκει ενα οπως στο r3e?
(θα αγοραστει παντως ολο το πακετο, απλα πληροφοριακα ρωταω)
Αν κάνω λάθος στο rf2 χρειάζεται όλο το content για να συνδεθείς.

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Το s397 εχει κανει παγκοσμια πατεντα στα dlc!

Πληρωνεις το πακετο 5 gt αυτοκ.,ετοιμοπαραδοτο το ενα και .....δεν ξερεις τα αλλα 4 ΠΟΙΑ ΚΑΙ ΠΟΤΕ(λεν για Σεπτ.,παμε στοιχημα οτι δεν θα ειναι ετοιμα τοτε?)

Ουτε οι κουνοι τετοια ..λαμογια!

Εγω βιαστηκα,πηρα μονο το Μclaren,το δοκιμασα,μου αρεσε και μεσα σε 24ωρες εκανα refund και σημερα χτυπαω το πακετο με 15 γιουρα.

Πρωτη και τελευταια φορα κανω τετοια αγορα,γουρουνι στο σακι,ομως θελω να στηριξω το στουντιο.

Παντα σειρα αυτοκινητων ειναι που αγαπιεται και οδηγιεται απο τον κοσμο σε λιγκες!

Παρε το πακετο,τα αμαξακια θα ειναι ολα καλα,το ποτε θα τα παρουμε.....

Ασε που αρχισαν και τα ψεματακια,ταχα 100% χτισμενα στο στουντιο....βρωμαει Αpex......

 

Edited by marmagas
Link to comment
Share on other sites

Μήτσο ίσως έτσι ήθελε η μακλαρεν. Η συμφωνία τους έχει και το event. Δεν είναι απλό content. Μπορεί να ήθελε όλη την προσοχή.


Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Forum Statistics

    939
    Total Topics
    15.2k
    Total Posts

Living Legends

mad_dog, the fastest sim driver in the world

PC Games for free

UNREAL.jpg.06a44fa7bc9a0e74a2fd28f90ad76a27.jpg

Top 5 PC games

×
×
  • Create New...